The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Телефонен разговор EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Телефонен разговор EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Телефонен разговор EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Телефонен разговор EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Телефонен разговор EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Телефонен разговор EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Телефонен разговор EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Телефонен разговор EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Телефонен разговор EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 46 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 46 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Телефонен разговор

2 posters

Go down

Телефонен разговор Empty Телефонен разговор

Писане by Lydia Wickham. Сря Фев 01, 2012 10:04 am

След ужасно скучната среща с Роузмари в подтискащата полянка с гарвани, Ребека се прибра у тях. Това дори и среща не можеше да се нарече, защото Роуз каза няколко думи само. Дори не си заслужаваше цялото разкарване дотам, но както и да е.
След като вече си беше вкъщи, русокоската си сипа една чаша уиски. Чудеше се какво да прави днес, след като плановете и се бяха провалили. После реши да се обади на някоя своя приятелка или Джейс и да излязат заедно. Докато търсеше телефона в чантата си, попадна на листчето, което Джон и беше дал. На него беше номера му. "Май по-добре да се обадя на него" каза си на ум русокоската и набра номера.
-Ало, Джон, ти ли си?
Каза русокоската, докота на ум се смееше на себе си и глупавия въпрос, който зададе.
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Джон Клермонт Сря Фев 01, 2012 10:21 am

Някакъв досаден звук ме събуди. бях в къщата на едно момиче.. дори не се бяхме запознали все още. Снощи бях ходил на някакво заведение и сега имах силен мухмурлук.
Махнах с ръка бясно, искайки да изключа будилника, но се оказа че не е той. Вдигнах телефона си.
-Да, самият той. Кой го търси - попитах сънено и седнах.
Джон Клермонт
Джон Клермонт

Брой мнения : 417
Рожден Ден : 11.04.1993

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Lydia Wickham. Сря Фев 01, 2012 11:04 am

Русокоската се загледа за няколко секунди в чашата си. След кратката пауза добави
-Не ме ли позна? Не знаех, че толкова бързо забравяш.
Направи се на интересна. Личеше си, че беше прекъснала нещо. Чудеше се само какво ли беше.
-Така и не си получих цветята.
Каза тъжно русокоската, но в действителност се смееше. Защото наистина си мислеше, че ще ги получи и дори ги беше чакала. Колкото и глупаво да беше това от нейна страна
-Все още ли не се сещаш коя съм? Ще ти се разсърдя, а повярвай ми, че изобщо няма да ти хареса, ако това се случи
Продължи да се прави на интересна. Докато го чакаше да отговори, започна да разглежда едно списание. Сети си, че ако Джейс беше с нея сега щяха да правят какви ли не смешни коментари на снимките на звездите
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Джон Клермонт Сря Фев 01, 2012 11:16 am

Потърках очи, докато слушах какво ми говори женския глас в слушалката.
Прозях се.
-бека? - попитах като се чу сънено измърморване отколкото сигурен отговор. - О, боже.... цветята, да. Сигурно са объркали адреса. мисля че има казах ясно "пратете ги на адреса на Барби-то на Мистик Фолс" - засмях се леко и се закашлях.
Станах и отидох до прозореца, за да дръпна пердето.
-Как си. Какво... - прозях се пак - правиш
Джон Клермонт
Джон Клермонт

Брой мнения : 417
Рожден Ден : 11.04.1993

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Lydia Wickham. Сря Фев 01, 2012 11:57 am

Най-после Джон я позна. Време беше. Все пак трябваше да се сети по-рано. Още в началото. Не всеки ден се запознава с толкова красиво и готино момиче като нея. Но както и да е. Важното беше, че се сети.
Стана и смешно на думите му за Барбито на Мистик Фолс. Всъщност наистина можеше да мине за такава.
-Скучаех и после се сетих за теб, и ти се обадих. Ти какво правиш?
Отговори на въпроса му. Всъщност какво ли друго можеше да прави, след като беше прекара най-скучния половин час в живота си.
-Трябва да ми се реваншираш, не мислиш ли? Може например да ме изведеш някъде тази вечер
Подхвърли с нахален тон русокоската. Беше сигурна, че няма да и откаже
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Джон Клермонт Сря Фев 01, 2012 12:07 pm

-Тази вечер - попитах леко и се намръщих. Слънцето вече като че ли се спускаше по хоризонта. Вдигнах поглед към часовника на нощното шкафче. ох, 6 часа... добре си бях поспал. Усмихнах се леко на мисълта.
-Може, да както искаш. Кажи къде - казах и разроших непокорната си руса коса.
Не че имах голямо желание да излизаме... но щом трябваше
Джон Клермонт
Джон Клермонт

Брой мнения : 417
Рожден Ден : 11.04.1993

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Lydia Wickham. Сря Фев 01, 2012 12:22 pm

Русокоската усети по тона му, че не изгаряше от желание да се видят. Но това нямаше особено значение в момента. Важното беше, че тя иска
-Денс Клуб "Winchester". Чух хубави неща за него, а и бил в един от любимите ми цветове - лилаво
Тя се засмя. Пак като не беше в най-любимият и розово. И това е нещо. Иначе щеше да изглежда, че иска да отидат на някое чаено кукленско парти, вместо на клуб
-Чакай ме там в 8 и не закъснявай.
Набързо го предупреди русокоската. Все пак мразеше да чака. Е, правеше изключения само за Ейвъри. Но и как да не прави, след всички неща, които бяха преживяли заедно, а пък и беше най-добрата приятелка от векове
-Чао, Джон до 8
Отново напомни часа русокоската и затвори.
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Джон Клермонт Съб Мар 10, 2012 5:37 pm

Бях се прибрал и цяла вечер се бях въртял неспокойно в леглото. Само Бека изплуваше пред клепачите ми и не спирах да се усмихвам на себе си.
Когато се събудих първата ми мисъл отново бе тя. Затова веднага грабнах телефона си и набрах номера й. Зачаках първите няколко сигнала.
-Ало, Бека, здравей! Как си красавице? Наспа ли се - цял дъжд от думи се засипа от устата ми
Джон Клермонт
Джон Клермонт

Брой мнения : 417
Рожден Ден : 11.04.1993

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Lydia Wickham. Съб Мар 10, 2012 5:45 pm

След като се прибра русокоската беше толкова щастлива, че дори не искаше да си ляга. Не че имаше някакъв смисъл да го прави, нали така или иначе не се нуждаеше от много сън, защото винаги изглеждаше добре, реши да поразгледа списанията си. Беше събрала цяла купчина от тях. Повечето дори не ги беше разглеждала. Най-после беше дошъл и техния ред. Докато осъзнае, колко много и различни беше прелистила, и какви най-различни глупости беше прочела, и колко много време всъщност беше минало, телефона и звънна. Навън вече беше сутрин. След като го търси сто часа, защото никога не го намираше от първия път, най-после отговори
-Джон, здрасти. Добре съм. Всъщност изобщо не спах, но няма значение. Ами ти как си? Какво правиш?
Зарадва се, когато Джон и се обади. Поне този път не я беше забравил каuто предния.
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Джон Клермонт Съб Мар 10, 2012 5:49 pm

-Не си спала ли? Проблеми ли си имала - попитах я веднага с притеснен глас.
След това се наместих в леглото и се отвих.
-О, ами нищо.. разхождам се из къщата - само при мисълта, че още не се бях запознал с момичетата с които живеех... беше странно.
-Искаш ли да излезем пак? Вече ми липсваш Мис Най-Красива В Мистик Фолс
Джон Клермонт
Джон Клермонт

Брой мнения : 417
Рожден Ден : 11.04.1993

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Lydia Wickham. Съб Мар 10, 2012 5:55 pm

Русокоската се засмя и набързо отговори
-Не, нямам. Всичко при мен е страхотно. Когато съм прекалено развълнувана не ми се спи
Русокоската махна списанието от ръцете си и го захвърли на пода. То само и пречеше, така или иначе не го четеше. Защо и беше? Трябваше да каже на новата си така наречена "приятелка" Джесика да разкара всички ненужни неща, защото само и пречеха. Особено онази купчина списания. А и нали Джес беше готова да изпълнява всичките и прищевки.
-И ти ми липсваш. Този път ти ще избереш мястото. Оставям избора изцяло на теб. И предупреждавам, че искам да е някое много яко място
Русокоската се засмя отново на капризите си.
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Джон Клермонт Съб Мар 10, 2012 6:05 pm

-Какво ще кажеш да мина след няколко часа през вас, да те взема и да идем? - попитах с усмивка. Дойде ми странната идея да й завържа очите докато я водя и да я изненадам напълно.
Изправих се от кревата и тръгнах към гардероба, който бях напълнил.
-И ще облечеш нещо изискано и червено - добавих, представяйки си рокля по нея, която да подчертава перфектното й тяло.
Джон Клермонт
Джон Клермонт

Брой мнения : 417
Рожден Ден : 11.04.1993

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Lydia Wickham. Съб Мар 10, 2012 6:16 pm

-Добре. Съгласна съм
Беше и интересно къде ли ще отидат. Все пак обикновено тя избираше местата, където ще ходи, независимо кой и правеше компания. Разнообразието беше приятно. Все пак и беше омръзнало винаги тя да решава, а и беше интересно какво място ще избере Джон. Пък и местата, за които беше чувала хубави неща, почти свършиха и беше започнала да ходи по едни и същи. А това не и отиваше особено.
Когато Джон и каза, че трябва да е елегантна и в червено интереса и се засили още повече. Вече нямаше търпение да разбере, къде ще отиват, но естествено нямаше да развали всичко, като го пита, по-добре да не знае.
-Червено..розово не е ли по-добре. Шегувам се. Ще бъда в червено и няма да те карам да ме чакаш прекалено много.
Каза смеейки се, защото знаеше с каква "бързина" избираше дрехите си.
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Телефонен разговор Empty Re: Телефонен разговор

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите