The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
between two lungs. - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
between two lungs. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
between two lungs. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
between two lungs. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
between two lungs. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
between two lungs. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
between two lungs. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
between two lungs. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
between two lungs. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 34 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 34 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

between two lungs.

+18
Меридит Уотсън
Jennifer ♥
Алисън Вокил
Vanessa Swan.
София Уайлд
Амелия Понд
Джейк Стоун
Уилям Джърнингън
Аш.
Queеn Infеcted.
Lydia Wickham.
Lorena D.
Сорша Хейл
Сайръс Гримел
Lindsay Clark
Кристин Рейнс
Дийн Уинчестър
Саманта Блек
22 posters

Страница 2 от 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Go down

between two lungs. - Page 2 Empty between two lungs.

Писане by Саманта Блек Чет Яну 19, 2012 3:00 pm

First topic message reminder :




ХААААЙ

between two lungs. - Page 2 4286517e



ОЛЕ ОЛЕ, ЗАПОЧНАХ ДА СИ ВОДЯ ДНЕВНИК КРАЙ УМИРАМ Shocked Shocked Shocked


Така. Да споделим за днешния ден -


Седим си аз, Естела, Стоян и Никалъс.
Никалъс: В черно море има китове. * гледа умно *
Аз: Абе ти чуваш ли се, какви ти китове в черно море.
Естела: Може да има делфини, обаче китове няма.
Стоян: Да, то черно море е толкова малко.
Никалъс: КАК, ЧЕ Е МАЛКО БЕ, ТО Е ЦЕЛИ 500 КМ!!!
Естела, аз и Стоян почваме да се смеем като изпобъркани
Никалъс: СМЕЙТЕ МИ СЕ, ОБАЧЕ ЧЕРНО МОРЕ ЧАК ДО ТУРЦИЯ СТИГА!!! * вече почва да се ядосва, а ние се попикаваме да се смеем *
Никалъс * продължава *: Да, то и до Македония стига!!
Аз: ОХ НЕНЕНЕН НЕ МОГА..Ква македония, Македония няма излаз на черно море.
Никалъс * мисли, мисли, мисли * : Е на море може да няма, ОБАЧЕ ПЪК ИЗЛАЗ НА РЕКИ ИМА!!

просто умрях от смях ХДДДДДД


Последната промяна е направена от Саманта Блек на Сря Юни 13, 2012 3:35 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down


between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Саманта Блек Чет Фев 09, 2012 1:39 pm

Леда. написа:
Саманта Блек написа:
Въпреки, че още съм депресирана от Реквием за една мечта, ТОКУ ЩО САМ САМИЧКА ГОТВИХ ПАЛАЧИНКИ! БЕЗ ДА ЗАПАЛЯ НИЩО! ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ. Само гадното беше, че две от тях не се получиха и се наложи да ги изхвърля, но какво пък. Уча се от грешките си ;д
Сега ще гледам филм иии ще ям ям ям.
НЯМА ДА ХОДЯ НА УЧИЛИЩЕ, защото съм болна. Хехехех. Вас пуснаха ли ви в грипна, защото нас не са? ( Леда е от мойто училище, тя знае ;д )

Цяла България е в грипна роооофл


Да, обаче като го писах не беше о.о
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Саманта Блек Чет Фев 09, 2012 1:46 pm

МОРСКИЯТ ЖЪЛЪД Е НАЙ-НАДАРЕНОТО ЖИВОТНО РОФЛРОФЛРОФЛРОФЛРОФЛ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Саманта Блек Чет Фев 09, 2012 2:01 pm

http://www.psychofactz.com/

ОХ НЕ РОФЛРОФЛ
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Гост Пет Фев 10, 2012 6:35 am

Зозо последно няма да идваш, така ли ; ((((
Иначе, ИСКАМ ТИ ДА СЛОЖИШ ЕТО ТАЗИ СНИМКА ЗА АВАТАР !!!!

between two lungs. - Page 2 407887_316724411713437_141995432519670_1044856_1253660066_n

ЕТО ДОРИ И АЗ ТИ Я НАПРАВИХ НА АВАТАР:
between two lungs. - Page 2 601b7bb7aa581dcb between two lungs. - Page 2 E797844aff6ef436 between two lungs. - Page 2 22fb9d9525859186

УНИКАЛИСТИЧНА Е! ХД

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Саманта Блек Пет Фев 10, 2012 3:23 pm

Леда. написа:
Зозо последно няма да идваш, така ли ; ((((
Иначе, ИСКАМ ТИ ДА СЛОЖИШ ЕТО ТАЗИ СНИМКА ЗА АВАТАР !!!!

between two lungs. - Page 2 407887_316724411713437_141995432519670_1044856_1253660066_n

ЕТО ДОРИ И АЗ ТИ Я НАПРАВИХ НА АВАТАР:
between two lungs. - Page 2 601b7bb7aa581dcb between two lungs. - Page 2 E797844aff6ef436 between two lungs. - Page 2 22fb9d9525859186

УНИКАЛИСТИЧНА Е! ХД


Не, няма да идвам ;((((((( Обаче за неделята ще се разберем!

ИИИ СЛАГАМ Я. Само да си поръчам няколко гифчета да ми е як подписа рофлрофл
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Саманта Блек Пон Фев 13, 2012 1:14 pm

ООООММММГГГГГ В МОМЕНТА СЪМ ПОТРЕСЕНА. ПРОСТО ИЗКЪРТЕНА. СЕДЯ И ПИЩЯ.
Не знам дали си падате по стария CN ( сещате се, детските които ние гледахме, а не побърханите неща които гледат 4-годишните сега о.о )
И така. Хората които ме познават, вероятно знаят, че съм фрикин вманиачена в Къридж. Онова розово куче, на което винаги се случваха странни неща. Е! Оказва се, че всеки епизод е пародия на някой хорър филм или там пак някъв такъв психо филм ( тва го разбрах преди три години. );д И ок шаляля аз съм си хепи.
ОБАЧЕ. Имаше един епизод, Фрики Фред, който ми е любимия и съм се чудила 21713046013653086582635081650813608 ГОДИНИ НА КОЙ ФИЛМ ЗА БОГА ТОВА Е ПАРОДИЯ.


И И И ДНЕС ОСЪЗНАХ, ЧЕ ТОВА Е СУИНИ ТОД! И БЯХ ЕХНБЙШРКВБРИЛВБЛКТЕБХВТЕПБВ В МОМЕНТА НЕ ЗНАМ НА КОЯ ПЛАНЕТА СЪМ, НЕ ЗНАМ КАК СЕ КАЗВАМ И СЪМ ПРОСТО ЦХУЙРКВНУРЙБВЕЛТОХБВИЕНИ ДЖИИИИСЪЪЪЪЪЪЪСССС!!!! НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ, ТОВА Е ЛЮБИМИЯТ МИ ФИЛМ ЙЕЦНЛРКНВИРШОНВПН ЛЕЛЕ ТОЛКОВА СЪМ ШОИЦХЙНШРВ;ЛХНТШ;В
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Саманта Блек Вто Фев 14, 2012 9:37 am

Честит празник, гълъбчета! Надявам се да сте получили много рози. Въпреки, че спред мен това не е толкова важно днес. Винаги съм гледала да не преувеличавам около Свети Валентин. Напоследък си мисля, че има много по-важни неща от нея и че любовта към приятелите, и семейството, е много по-важна от тази към някакъв човек в който си ъ. „ влюбена “ въпреки, че не си говорила с него о.о
Оказа се, че има много самотни птици днес.

За сега Свети Валентин е прекрасен! Обаче има още много време докато свърши денят.

Към четири и половина отивам на театър с ФАНТАСНТИЧНАТА ЧЕТВОРКА. Пожелайте ми късмет, май ще сме на балкон. Винаги имам чувството, че тези чудеса ще се срутят в момента в който седна на тях. Мда.

Дънките ми са мокри и сега суша със сешоар за коса якето си. Както и да е, по-късно ще ви обясня как стигнах до тук...
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Queеn Infеcted. Вто Фев 14, 2012 11:11 am

Само да не ни кажеееш за мокрите дънки хддд
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Саманта Блек Сря Фев 15, 2012 2:12 pm

И за тях ще ви кажа, Бугя Laughing

И така. Ако не ви се чете, не ви виня о.о


Така. Нека започна от началото на 14 Февруари 2012 г.

Още на 13 ни бяха казали, че първите два часа няма да ги имаме и за това да идваме в девет и половина, а не в осем без петнайсе. Обаче аз реших, че ще е весело да дойда и да си поседя сама в стаята първите два часа, да се помоткам из училището.
И така. Тръгнахме с Марина от мойта спирка и всичко мина както трябва, попребих се малко в автобуса, обаче това е ежедневието. Както и да е.
Слезнахме от автобуса и застанахме на парното в училище. Марина влезе в час, понеже тя е Г аз съм В клас, часовете ни са различни.
Тръгвам аз да се качвам по стълбите и ме пресреща Ганчева (класната) и почва да ми крещи „ АБЕ ЗОЯ БЕ ЗОЯ БЕ ЗОЯ БЕ, АЗ НАЛИ ПРЕДУПРЕДИХ, БЕ ЗОЯ БЕ ЗОЯ БЕ ЗОЯ БЕ УОХРЕНКЙВРН “
и аз я гледам едно такова миличко и викам „ Ми госпожо вие като пратихте съобщението по Ивелина, на нея никой няма да ѝ повярва. “ Тя почна да цъка, а аз си продължих. Качих се горе и гледам половината клас дошъл и са се настанили, нещо играят карти. Сядам при тях и си се хилим, ала бала, всичко супер.
По едно време влиза заместник директорката и почва да вика „ ВИЕ КАК МОЖЕ ДА ДОЙДЕТЕ ТОЛКОВА РАНО БЕ!? ГАНЧЕВА НАЛИ ВИ ПРЕДУПРЕДИ ВАС?! АЗ Е СЕГА ЩЕ ДОЙДА ДА УЧИМ БЪЛГАРСКИ С ВАС ПЪРВИТЕ ДВА ЧАСА!!! “
Мълчание. Десет секунди ни трябваха докато осъзнаем каква заплаха тегне над нас и след като мина неопределен период от време всички награбихме раниците и избягахме навън. Отпред всички се разпръснаха и аз понеже съм далече от учлилището, нямаше смисъл да се връщам. Тръгвам и отивам към Естела. Обаждам ѝ се, обаче тя ми затваря, мисли си, че искам да я будя.
Пак ѝ звъня.
Пак затваря.
Накрая (след 15 мин) ми вдигна и аз почнах да врякам на слушалката „ ОФ АРЕ СЛЕЗ МИ ОТВОРИ ВХОДНАТА ВРАТА ЩОТО УМРЯХ ОТ СТУД ТУКА ДЕСЕТ МЕТРА СНЯГ НАЩА МИ ЗАТВАРЯ! “ Тя се изхили и слезе да ми отвори. Оказа се, че входната била отключена –.– Мда.
Качихме се у тях и закусвахме, хилихме се, ала бала, после тръгнахме за училище. Всичко мина добре и стана един без петнайсе.
Отидохме зад училище с Росен и Естела и решихме, че ще е забавно да се въргаляме в снега. После дойдоха Криси, Ралица, Пешо (който се извини на Криси щото на Свети Валентин му е бил изключен телфона) и умрях да му се смея на глупостите.
После плувахме в снега, ядохме сняг, ходихме боси по снега и в следствие на това бяхме мокри все едно сме се къпали с дрехите. Мда. Следобедна баня.
В два часа тръгнах към нас и ходих мокра по автобуса. Пандата ми се заклещи на вратата и една бабичка ми се разкрещя, че не внимавам и си помисли, че я наричам дебела щото ѝ казах „ може ли да мина. “ О.О
После учих. Малко.
Стана четири и се накърдих, излезнах и тръгнах към училището. Там се събрахме 3 класа, видях се с Вики(Леда.), която е втора смяна в мойто училище. Трите класа се покатерихме в автобуса и Ганчева малко покрещя на мен и на Росен, защото сме пресичали като „ пичове “.
В автобуса пяхме докато стигнахме до Народния Театър. Там гледахме „ Сако от велур “ и се влюбих. Прибрах се към десет и половина и умирах от глад.
Това беше общо взето.
Обичам Свети Валентин с приятели
хохо Owl Pink


Последната промяна е направена от Саманта Блек на Пет Фев 17, 2012 2:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Саманта Блек Пет Фев 17, 2012 2:48 pm

Днеска видях май диър лав.

И ТОЙ МИ СЕ УХИЛИ Shocked
Слизам си аз по стълбите за да се дотътря до парното и го гледам той се качва. И само минавам и го гледам някво покър фейс.
И ТОЙ МИ СЕ УСМИХНА. ЦШОНЛВНВШРЛКНВ me gusta me gusta me gusta
А аз външно се усмихнах, а вътрешно бях ИНЦВШЛКВХБЕОЛТБНТХЛН Сещате се, нещо като реакцията на Еля когато види Джаред lowe

Както и да е, звуча странно за това ще спра с него.
Нямаше нищо много интересно днес, освен, че отново аз се набутах в шамарите.
Ивелина говори простотии в час по математика и Ганчева по едно време вика
„ Ама аз накрая ще спра да правя забележка на Ива и ще се скарам на Зоя. “
И аз wtf
Подозирам, че не ме харесва много. news paper guy


Пък после щях да шибна един шамар на Валя, обаче не го направих, защото съм. хехех. знаете. не съм войнствена poker face САМО ЧЕ АКО Ѝ ВЯХ КОВНАЛА ЕДИН, ЩЕШЕ ДА СИ ГО ЗАСЛУЖИ НАПЪЛНО! Баси досадното същество о.о Ениуей.
хохо. Owl Pink
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Гост Пет Фев 17, 2012 2:52 pm

Днеска видях май диър лав.

И ТОЙ МИ СЕ УХИЛИ
Слизам си аз по стълбите за да се дотътря до парното и го гледам той се качва. И само минавам и го гледам някво покър фейс.
И ТОЙ МИ СЕ УСМИХНА. ЦШОНЛВНВШРЛКНВ
А аз външно се усмихнах, а вътрешно бях ИНЦВШЛКВХБЕОЛТБНТХЛН Сещате се, нещо като реакцията на Еля когато види Джаред

За кой говорим ма? О.О

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Аш. Пет Фев 17, 2012 2:53 pm

За БОБИ judge
Аш.
Аш.

Брой мнения : 360
Рожден Ден : 07.03.1998

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Саманта Блек Пет Фев 17, 2012 4:06 pm

Аш. написа:За БОБИ judge


ДААА ЗА БОБИ, КОЙТО ТЕ ПИТАХ ДАЛИ ГО ПОЗНАВАААШ. Laughing
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Гост Пет Фев 17, 2012 4:08 pm

О БОЖЕ ЗОЗО, КАЗАХ ТИ, ЧЕ Е ВАЖНО ДА МИ КАЖЕШ ЗА НЕГО ДОРИ И ДА НЕ ЗНАМ ЗА КОЙ СТАВА ВЪПРОС, НО ТИ НЕЕЕ РЕШИ ДА НЕ МИ КАЖЕШ Crying or Very sad

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Саманта Блек Пет Фев 17, 2012 4:10 pm

Леда. написа:О БОЖЕ ЗОЗО, КАЗАХ ТИ, ЧЕ Е ВАЖНО ДА МИ КАЖЕШ ЗА НЕГО ДОРИ И ДА НЕ ЗНАМ ЗА КОЙ СТАВА ВЪПРОС, НО ТИ НЕЕЕ РЕШИ ДА НЕ МИ КАЖЕШ Crying or Very sad




ДААА ТИ СИ МЕДИУММММММММ Laughing LaughingЗНАЕШЕ, ЧЕ Е ВАЖНО ХД


Последната промяна е направена от Саманта Блек на Пет Фев 17, 2012 4:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Гост Пет Фев 17, 2012 4:11 pm

?

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Саманта Блек Пет Фев 17, 2012 4:18 pm

Леда. написа:?

Еми щом го обичам значи е важно, я Shocked
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Саманта Блек Съб Фев 18, 2012 12:05 pm

Днеска беше скучен ден.

Даам, бях на курсове. На път за там се пребих 3 пъти един от които за малко да падна върху едно куче.
А пък по математика ми разказаха играта, както винаги ;д Взех линейни неравенства и просто ако някой нормален седмокласник ги разбере ще му дам 20 лева о.о * не съм ли па щедра. *
Естела щеше да дойде да спи у нас, обаче не дойде.
Докато бяхме на курс и нямаше какво да правя Дени ми оцвети косата с червен и зелен маркер. Сега косата ми е много яка boogie От едната страна имам червени кичури, а от другата - зелени me gusta * приличам на идиот. *
И това е за сега. АЙ МИС МАЙ ЛАВ О.О ЗАЩО СМЕ СЪБОТА, ЗАЩОООООООО

хохо Owl Pink
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Саманта Блек Съб Фев 18, 2012 2:09 pm

АБСОЛЮТНО ВСЕКИ ЧАС. АБСОЛЮТНО НА ВСЕКИ УЧИТЕЛ. ИСКАМ ДА СТОРЯ ТОВА:

between two lungs. - Page 2 4418007x


Само ако знаеха.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Саманта Блек Нед Фев 19, 2012 2:02 pm

ААА ВИЖТЕ МИ КРАСИВИЯ ПОДПИИИССС ТОЛКОВА Е ВЕНЛКТНТЛКНБПТОНБКЛТЕБХПО ОБИЧАМ ГОООООООО lowe lowe lowe lowe
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Саманта Блек Пон Фев 20, 2012 1:25 pm

ПОСЛЕДНИЯТ ЕП БЕШЕ ПРОСТО Shocked Shocked Shocked lowe lowe lowe
През цялото време имаше сексавост на макс и освен това БЕШЕ ТОЛКОВА УНИКАЛНО НЕВЕРОЯТНО ЯКО ОБРШВКЙШРБВКЙРШХВБ lowe lowe lowe lowe На няколко места не можех да дишам и просто просто просто вшрншрвнаааааааааа Stressed Octopus

И така. Относно днеска.

БЕШЕ БАСИ ЯКИЯ ДЕН АААА me gusta me gusta me gusta .
Така.
Значи.
Сутринта станах едвам едвам и така шаляля отидох на училище. Всичко си мина както трябва и в 12:45 свършихме. С Естела решихме да останем до към един и половина. Излизаме си ние и гледам НЕГО. О.О Стояхме при тях 15 минути и Естела вече се побърка.
Само аз седя до него и тя ме ръчка „ айде да тръгваме, айде, айде, айде АЙДЕ. “
И аз тръгнах. poker face
Поседяхме малко и за мое щастие видях предишното гадже на Ния. Поговорих си и с него, така или иначе ми беше залипсвал, не го бях виждала от почти половин година.
После решихме да си ходим и Естела застана да чака с мен автобуса. Седяхме на спирката, автобусът дойде, обаче аз не се качих, защото ми се стори много претъпкано. И докато чакахме втория го гледам НЕГО. И върви към нас с някакъв друг който не го видях много ;д И така.
АААА и се видях с ВОВООООООО me gusta Поговорих си и с нея ииии мдааа май е това за днес.
хохо Owl Pink
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Сайръс Гримел Пон Фев 20, 2012 2:53 pm

Суперски ден, кво ;д

омфг, описанието ти на епизода е ТОЧЕЕЕН <3 *_* Споделям мнението ти безвъзвратно хд
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Саманта Блек Сря Фев 29, 2012 10:55 am

Леле колко съм депресирана в момента Smile
Просто си нямате на представа Smile

Обаче се опитвам да стана щастлива за утре. Обичам празници и не искам Баба Марта да се развали заради някои хора, които ИЗОБЩО НЕ ЗНАЯТ КАКВА ИМ Е ЦЕЛТА НА ТАЯ ПЛАНЕТА. ПРОСТО ИСКАТ ДА ДРАЗНЯТ И ДА УНИЖАВАТ ДРУГИТЕ, вероятно за да се чувстват по-добре. Според мен лично, е наистина жалко, но това си е мое мнение. Каквото и да си мисля такива хора винаги ще има и не съм аз тази която ще ги промени, така че просто ще си се депресирам и така...
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Саманта Блек Вто Мар 06, 2012 8:24 am

ДОБЪР ДЕН, АНГЕЛЧЕТА МОИ.

Иска ми се да се депресирам заради тъпия ден, обаче не мога. Ще си остана весела. Хехехехех.

Днеска в час ми стана страшно смешно и всички бяха:

between two lungs. - Page 2 4487161C

Mного ми е интересно как всички говорят и изведнъж когато кажа нещо И КРАЙ МЪЛЧАНИЕ. ХД
Сега отивам да залягам над учебниците и довечера ще пристигна.

хохо
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Саманта Блек Пон Мар 12, 2012 2:49 pm

between two lungs. - Page 2 4514323j
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

between two lungs. - Page 2 Empty Re: between two lungs.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите