The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Дневикът на една откачалка. - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Дневикът на една откачалка. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Дневикът на една откачалка. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Дневикът на една откачалка. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Дневикът на една откачалка. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Дневикът на една откачалка. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Дневикът на една откачалка. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Дневикът на една откачалка. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Дневикът на една откачалка. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 12 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 12 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Дневикът на една откачалка.

5 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Дневикът на една откачалка. - Page 2 Empty Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Пон Яну 16, 2012 4:11 pm

First topic message reminder :

Хейй, хора.. Ами,понеже си нямам друга работа/поне един час на ден имам свободен/ реших да си направя дневник тук...Аз имам един хартиен,ама често ме мързи да пиша/след шест часа писане на ден..разбираемо е.;д/ и затова и тук си направих... Има много неща,които не мога да споделя с хората,които познавам личо или поне се страхувам да им кажа...Затова ще си излея всичко тук.. И, а да, името на темата-..една откачалка. Ами откачалка съм си,в хубавия смисъл на думата. По-скоро съм шантава,весела, постоянно се смея и все имам шантави и откачени идеи.Добре, че имам откачалка за приятелка, че иначе няма да ми е много весело ;д. Smile Та.. Да,може просто да ме игнорирате, аз тук ще си ръся какви ли не глупости и несхващащи се неща, така че ще ви разбера.. Smile Ще трябва да търпите постоянните ми хвалби на някой хора, пускането на песни..
Оу,трябва да лягам,че утре в осем ме будят, а аз се въртя поне час в леглото и няма да мога да заспя и да се наспя, а имам домашни и уроци и.. много неща.. Smile Лека нощ.. <3 Smile Smile lowe lowe
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down


Дневикът на една откачалка. - Page 2 Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Пет Фев 03, 2012 2:54 pm

Тези ме мразят!! Really Mad Как може да обявят понеделник за неучебен ден!!Поо дяволите.. Не искам ваканция!!Искам на училище.. Те не разбират ли, че ако не виждам и не си говоря с П. още три дена тотално ще откача и ще изпочупя всичко.. sk : Scared ChouChou
За първи път искам да съм на училище, дори искам и да уча, а те решават, че трябва и понеделник да е неучебен ден..Че и ми остават само още седем епизода на Малки сладки лъжкини,после какво ще гледам? Angry ChouChou Бясна съм. Само да посмеят да обявят още дни ваканция/в Бургас/ и ще стане лошо.. Не е честно Crying or Very sad Те не разбират ли, че до такава степен съм хлътнала, че всяка вечер сънувам П., зяпам му профила във фейсбука.. Ааа.. И всичко си беше толкова хубавоо, а те решиха/в понеделник/ че ни трябва ваканция. Owl Sad Owl Сигурно само аз и още най-много десетима от цял бургас искаме да почне училището.. Ама на мен ми е скучно, ама най-вече искам да го видя... Mad Crying or Very sad lowe Да ми имате проблемите, вие..Знам, че не са сериозни, ама за мен са важни, не издържам вече затворена вкъщи.. Crying or Very sad
П.п. Омгг, имаше коментар в замундата, че Мона била А. .. Невъзможно е!! Shocked Не е тя, не е тя!!Май само в книгите.. Ама наистина не е възможно, не се връзва..;д poker face
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. - Page 2 Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Сайръс Гримел Пет Фев 03, 2012 3:06 pm

Ооо, милото lowe
На мен ми е все тая, ваканция или не, ама колкото повече, толкова повече сън хД
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. - Page 2 Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Пет Фев 03, 2012 3:12 pm

lowe
Аз наистина имам нужда от сън, понеже все си лягам късно и ме будят рано..;д Иначе мен ме дразни най-вече това, че е неопределена..Първо в понеделник на дск, сега пък не в понеделник, а във вторник.. И аз се побърквам, настроивам се за училище, зарязвам сериалите и уча и изведнъж ми казват, че има още ден ваканция..
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. - Page 2 Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Пон Фев 06, 2012 10:23 am

Стига бе!!Удължават ваканцията
до четвъртък!! Чак в четвъртък на училище!!СТИГА ДЕ.. Crying or Very sad Е, поне само още два дни. Smile А и П. ми прие пълномощното в скайп.. lowe lowe Поне имам някаква връзка с него,макар че в никакъв случай, ама в никакъв няма да му пиша. ;д Та, така.. Почти изгледах излязлите серии на лъжкините. Искаам сладко. Сладко,шоколад...Постоянно съм гладна!! Ама не ям.. Макар че просто се нуждая от сладко,от храна,, а преди малко ядах ябълка.. Ама постоянно.. А правя мега трудните упражнения, ям ли после все едно не съм ги правила..;д ;х Иначе съм значително добре. Мда.
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. - Page 2 Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lydia Wickham. Пон Фев 06, 2012 10:24 am

Не е честно wait wait искам и аз да съм ваканция Mad омръзна ми само от 1 ден на училище, ужасно е Mad бту ти от кой град си?
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. - Page 2 Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Пон Фев 06, 2012 10:32 am

Мда.. Мен ме дразни това, че все я удължават и нищо не е сигурно..Готвя се за училище, а изведнъж ми казват, че няма да има училище..;д и се нервирам.. Иначе, аз съм бургазлийче. Smile
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. - Page 2 Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Сря Фев 08, 2012 12:11 pm

Та, хеей дневниче. Много съм гладна. Постоянно, ама постоянно ми се яде сладко. Ама не ям.;д Та, това не е главното. Ваканция до понеделник. Те тоталноо прекалиха. wait Нищо, поне имам сериала "Приятели" и три сезона,който май не съм гледала/8,9,10..или поне не съм ги гледала много пъти/ и смятам да изгледам.Ии, да представя най-новата ми любов- Джоуи.. lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe Може Мат Ле Бланк да е на 44, ама Джоуи за мен си остава 28/29 годишен. lowe lowe lowe lowe Не обръщайте внимание на това, влюбвам се в доста актьори.;д
Сега, чудо, доброволно си подредих стаята.!! Shocked И то изцяло/без два шкафа, ама тях никой не ги отваря;д/.. сега много ме кефи, по-чистичко е. Smile Smile
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. - Page 2 Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите