The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Дневикът на една откачалка. EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Дневикът на една откачалка. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Дневикът на една откачалка. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Дневикът на една откачалка. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Дневикът на една откачалка. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Дневикът на една откачалка. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Дневикът на една откачалка. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Дневикът на една откачалка. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Дневикът на една откачалка. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Дневикът на една откачалка.

5 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Пон Яну 16, 2012 4:11 pm

Хейй, хора.. Ами,понеже си нямам друга работа/поне един час на ден имам свободен/ реших да си направя дневник тук...Аз имам един хартиен,ама често ме мързи да пиша/след шест часа писане на ден..разбираемо е.;д/ и затова и тук си направих... Има много неща,които не мога да споделя с хората,които познавам личо или поне се страхувам да им кажа...Затова ще си излея всичко тук.. И, а да, името на темата-..една откачалка. Ами откачалка съм си,в хубавия смисъл на думата. По-скоро съм шантава,весела, постоянно се смея и все имам шантави и откачени идеи.Добре, че имам откачалка за приятелка, че иначе няма да ми е много весело ;д. Smile Та.. Да,може просто да ме игнорирате, аз тук ще си ръся какви ли не глупости и несхващащи се неща, така че ще ви разбера.. Smile Ще трябва да търпите постоянните ми хвалби на някой хора, пускането на песни..
Оу,трябва да лягам,че утре в осем ме будят, а аз се въртя поне час в леглото и няма да мога да заспя и да се наспя, а имам домашни и уроци и.. много неща.. Smile Лека нощ.. <3 Smile Smile lowe lowe
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Tayllor McQueen. Пон Яну 16, 2012 4:20 pm

Ауууу май си намерих сродна душа lowe lowe lowe Very Happy
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Пон Яну 16, 2012 4:24 pm

Тейлър МакКуин написа:Ауууу май си намерих сродна душа lowe lowe lowe Very Happy
Йейй, значи и аз си имам сродна душа.. <3 lowe lowe xD Smile
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Вто Яну 17, 2012 5:04 am

Не можех да не споделя- чак сега изгледах 10 и 11 епизод на дневниците..Ама мега интересно беше.. lowe Чакам единадесети.. Аз определено съм за Елена и Деймън,много са ми сладки заедно.. И съм привърженик на Джеръми и Ана.. Защо Ана изчезна...Толкова сладки бяха с Джеръми..И си пасваха.. Та, да, Джеръми е направо..хипер мега як.. <3 Иначе за тези епизоди..Керълайн и Клаус са страхотна двойка, а Тайлър се е разхубавил ;д <3 Всички много ме кефят.. По едно време днв ми беше доскучал,но сега така ми върна интереса,че пак съм луда по него..Оо,кога ще излезе дванадесети епизод.. <3
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Вто Яну 17, 2012 1:00 pm

Олеле,какъв ден само.. Направо.. По-точно какъв час по Биология само,, това което си признах доста променя нещата/не че схващате за какво говоря..не ви трябва/.. Казах и', кой е, понеже знаех,че на нея мога да и' се доверя и наистина станахме близки приятелки от няколко седмици,а и тя ми призна...Сега.. Сега ми е някак по-олекнало,но и малко объркано,, неспокойно..Реших утре да разкажа всичко на С/така да я наречем../,като гледам П/така да го наречем/ да не чуе.. Може по-късно да разкажа с подробности,то не че някой схвана за какво пиша сега,но просто бързам, трябва да ходя на гости, а и съм доста развълнувана..Smile <3 До после.. +После ще си разкажа и шокът,който преживях заради П и четворката по математика/несъществуващата четворка/..;д и други работи, смислени или безсмислени..
Smile
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Чет Яну 19, 2012 3:06 am

Омг,Омг, -Приятели-,мега якия сериал, не знам за кой път гледам всяка една от сериите,ама и за милионен път ще си ги изгледам.. <3
Обичамм тази песен:

What the Hell.. <3 Винаги ми оправя поне малко настроението..И просто не мога да спра да я слушам.. lowe lowe lowe
Също и тази:

Wish You Were Here.. <3 Все съм на път да заплача, на тази песен,ама не спирам да я слушам.. lowe lowe lowe
Ии на Лейди Гага.. <3 Всички песни. Дам.. Smile lowe lowe
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Чет Яну 19, 2012 1:49 pm

По дяволите..Тъпа,тъпа ревност.. На моменти ми се иска просто да не ми пукаше за него..Но ми пука..И то много.. lowe По дяволите..Пет години чувства към него..Няма пък всичко да приключи без той да разбере.. Та, трябва да си излея всичко, а не върви да се разкрещя,когато майка ми е в съседната стая.. И сега..Не се чувствам никак добре.. Просто.. Не мога да го обясня,все като чувствата ми ставаха по-силно настроението ми се вкисваше и се оправяше,само когато нямаше от кого да го ревнувам и си говорихме.. Дам,любовни проблеми ;д.. Какво да се прави.. Както и' да е..
Та.. Хахх, имам 6 по литература.. Smile Партии, имам и шанс да завърша с шест за срока.. А по математика.. Вече пет пъти съм показала идеална домашна на госпожата,понеже каза,че ще ни пише оценки след третата.., а още не ми е писала шестица.. Ама,пука ми, ще ни я пише.. ;д Smile
Не може със С/една фр/ да правим по-шантави неща. Откачалки сме, затова си паснахме..;д Днес обикаляхме една и съща улица сто пъти,ей така.. И вчера,цял час по физическо си говорихме с М/един петокласник/,с когото се запознахме преди три седмици..<3 ;д Smile
Та,това си е.. Smile Може да си коментирате свободно,, Smile lowe


П.п.Гоолям роман изписах,ама нищо.. ;д
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Пет Яну 20, 2012 5:01 am

Разрових се в сайтове за гифчета..И..О боже мой..:
Дневикът на една откачалка. 4286622f
Рон е толккоооова сладъкккк!! Обожавам го.. Сладур,сладур,сладур..Ама..Сладур.. <3 lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe
И гифчетата на профила ми,на хари потър и на днв мега много ме кефят.. <3 lowe lowe
Ии ето това гифче:
Дневикът на една откачалка. 3598389g
Не са лии велики!! lowe lowe lowe <3
Сега ще изредя поне още три гифчета,понеже попадам все на мега яки с меега яки хора на тях.. ;д lowe
Дневикът на една откачалка. 4032804B
Много обичам Буу и таласъмите.. <3 lowe И гифчето ми е много забавно;д..

Ето още,който ме изкефиха и не мога да не споделя:
Дневикът на една откачалка. 4286646r
Дневикът на една откачалка. 3660443g
Дневикът на една откачалка. 3676461L
Дневикът на една откачалка. 4286679f
Дневикът на една откачалка. 3639745K
Дневикът на една откачалка. 4286687M
Дневикът на една откачалка. 4286694x
Дневикът на една откачалка. 4286717A

Ако имате какво да кажете,коментирайте свободно..;д Smile lowe

Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Пет Яну 20, 2012 3:10 pm

Омгггггггггггггггггггггггггггггггг.
Новият епизод на днв.. По дяволите, как може такова нещо..Ааа..Илайджа..!! lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe Тооооооолкова се радвам да го видяяяяя <3 Колко яккк епизод..Ииии.. Всичко останало,Елена каза на Деймънн за целувката, Клаус видя ковчезите и се сдоби със семейството си..Бони се срещна с майка си... Иии кога ще излезе 13 еп/наистина питам,че една фр ми каза, че ще излезе чак на втори,не на 27../? Ии искам да го гледам.. lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe Ии.. Гледах 8 епизод на тайния кръг..Хипер,мега,мегаааааааааааа много интересно.. Омг, малкото момиченце,което беше Фей и ги опъти до тялото на дядо и'..Направо... Ии.. Даяна е мега яката,много ме кефи.. Пък да не говорим за Адам,Мелиса.. <3 Ама Фейй е най-яка.. lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe Оо..Щях да гледам и другите серии на тайния кръг,ама се отказах,утре ще си ги изтегля. Коментирайте свободно..

Сега минаавам на друга тема:
Днес в дск.. Това беше най-прекрасния час по математика.. lowe lowe П.. lowe lowe lowe Оо,,..Такам..Чакам да стане понеделник,за да разбера дали един петокласник е пуснал измисления слух,че харесвам друг петокласник и дали го е казал точно на П/аз,умната, когато каза, че познава всички от класа ми изръсих:"Само не казвай на П.." и сега той ще казва на П;д/ и ако е така да го намеря и да го убия/не буквално..ама ще го скастря..ааа..Е,ще го понеся,цяло лято понасям мърморения за мен.. Стига ми само П да говории с менн.. ;д Ии не ми се караха за четворката по Химия..Чудоо,като се ума предвид как се ядосваха за другите три..;д И такаа..Искам да стане понеделник..!Аа.. Не че очаквам някой да чете тези безсмислени смислови постове,ама все пак съжалявам,че не ви станаха ясно много неща.. Smile
lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Вто Яну 24, 2012 4:21 pm

Блутотът на телефона ми работии качих стотици движещи се картинки..;дд Smile Такам.. Абе хора кога ще излезе 13 епизод на дневниците и тайния кръг? който знае да каже, че една фр казва, че няма да излиза петък.. ;д Аххам.. Така,сега смятам да се завия, да гледам приятели и да спя.. Пак ще пиша..Ако имате коментари,пишете..и моля за отговор на въпроса ми..;д
Обичам вии.. lowe lowe Лека нощ.. Smile
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lydia Wickham. Сря Яну 25, 2012 12:43 am

Lorena D. написа:Блутотът на телефона ми работии качих стотици движещи се картинки..;дд Smile Такам.. Абе хора кога ще излезе 13 епизод на дневниците и тайния кръг? който знае да каже, че една фр казва, че няма да излиза петък.. ;д Аххам.. Така,сега смятам да се завия, да гледам приятели и да спя.. Пак ще пиша..Ако имате коментари,пишете..и моля за отговор на въпроса ми..;д
Обичам вии.. lowe lowe Лека нощ.. Smile

Новите им епизоди излизат на 2-ри февруари. Имат почивка, за да наваксат със снимките Very Happy
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Сря Яну 25, 2012 2:40 am

Ребека ♥️ написа:
Lorena D. написа:Блутотът на телефона ми работии качих стотици движещи се картинки..;дд Smile Такам.. Абе хора кога ще излезе 13 епизод на дневниците и тайния кръг? който знае да каже, че една фр казва, че няма да излиза петък.. ;д Аххам.. Така,сега смятам да се завия, да гледам приятели и да спя.. Пак ще пиша..Ако имате коментари,пишете..и моля за отговор на въпроса ми..;д
Обичам вии.. lowe lowe Лека нощ.. Smile

Новите им епизоди излизат на 2-ри февруари. Имат почивка, за да наваксат със снимките Very Happy
Разбирам..Никакво търпение нямам да изгледам 13, ама ще трябва да почакам повечко отколкото очаквах.. ;д Благодаря за отговора.. ;д Smile lowe
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Сря Яну 25, 2012 1:07 pm

Аа неененее, полудявам. Как можах да си позволя да хлътна така.. Човек, каквото и' да каже той,,.. само погледне ли ме.. е, да, започвам или да се смея, или седя и го зяпам без да осъзнавам какво ме пита.. Мне, не съм явна, не показвам чувствата си.. Всъщност съм.. По дяволитее, още не е влязал в скайпаа, иде ми да му кресна "Влез си в скайпа!" или нещо от този род, понеже вече ден и половина чакам да ми приеме пълномощното и.. се побърквам допълнително.. Не обръщайте внимание на това,, просто трябваше да го напиша.. ;д
Такамм.. Няма какво да кажа в момента, освен, че ще взема да потренирам малко..;д
Байззз lowe Smile
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Чет Яну 26, 2012 2:37 am

Не мога да повярвам, че по своя воля станах в 7 и 40,вместо да си спя до късно..Навих си алармата,станах, тренирах около четиридесет минути.. Ясно, полудявам. ;д Сега си тегля първия сезон на Малки Сладки Лъжкини. Реших да започна да гледам някакъв сериал, докато излязат новите серии на днв и тайния кръг, пък на приятели и женени с деца ги изгледах всички..Така че, започвам с Малките сладки лъжкини. Надявам се да е интересен,чувала съм добри коментари за него.. И..оо, имам тест по бел,трябва и да уча...Ама има време,, пет епизода ще ми отнемат само няколко часа.;д
lowe
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Кристин Рейнс Чет Яну 26, 2012 4:14 am

Хубав е сериала lowe ама мноо ме дразни тая .. мм .. дето играе Ариа .. просто като я видя и напрао ми бърка в мозъка @@ Very Happy
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Чет Яну 26, 2012 4:44 am

Вече изгледах първите два епизода, сега съм на третия.. ;д Мен тази, която играе майката на Хана ме дразни, иначе четирите главни геройни са ми много симпатични.. ;д <3 Сега няма да мога да спра да го гледам, понеже ми е много интересно, започвам да се вманиачавам..;д Чудя се кой е този А.. и дали е възможно Алисън да е жива, след като я погребаха.. Абе общо взето грабва те сериала.. Ще си дам мнението за трети епизод след половин час..;д Smile lowe
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Tayllor McQueen. Чет Яну 26, 2012 6:23 am

Lorena D. написа:Вече изгледах първите два епизода, сега съм на третия.. ;д Мен тази, която играе майката на Хана ме дразни, иначе четирите главни геройни са ми много симпатични.. ;д <3 Сега няма да мога да спра да го гледам, понеже ми е много интересно, започвам да се вманиачавам..;д Чудя се кой е този А.. и дали е възможно Алисън да е жива, след като я погребаха.. Абе общо взето грабва те сериала.. Ще си дам мнението за трети епизод след половин час..;д Smile lowe

Сериала наистина е уникален lowe Радвам се , че и ти го гледаш Smile
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Чет Яну 26, 2012 4:10 pm

Тейлър МакКуин написа:
Lorena D. написа:Вече изгледах първите два епизода, сега съм на третия.. ;д Мен тази, която играе майката на Хана ме дразни, иначе четирите главни геройни са ми много симпатични.. ;д <3 Сега няма да мога да спра да го гледам, понеже ми е много интересно, започвам да се вманиачавам..;д Чудя се кой е този А.. и дали е възможно Алисън да е жива, след като я погребаха.. Абе общо взето грабва те сериала.. Ще си дам мнението за трети епизод след половин час..;д Smile lowe

Сериала наистина е уникален lowe Радвам се , че и ти го гледаш Smile
lowe Smile
Сега съм до седми епизод,, утре сутрин сигурно ще го гледам..Наистина сериала е уникаленн, заинтригуван,, пак се вманиачих..;д Много ми е чудно кой е А,, и друго подобни въпроси.. <3 <3 <3 Малее, г-н Фитц, този който го играе е повече от сладък.. lowe lowe ;д Нямам търпение да разбера какво е станало с Емили..;д <3
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Съб Яну 28, 2012 4:18 pm

Хохохохо. Smile
Такамм, най-сетне натрупа сняг/преди ден,два де../ и се пързалях, като малко дете се хвърлях в снега и се спусках с шейната..;д Мале,,какъв рев ударих на филма "Марли и аз"..как може кучето да умре..;( Както и' да е..Утре трябва да уча, днес учих..учене.. Ахам.. Сега гледам приятели.Изгледала съм всички серии по два пъти и продължавам.. Вижте какъв смислен пост написах.;д Обичам ви. lowe lowe
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Пон Яну 30, 2012 11:26 am

ААААААААААААААААААААААААААА.
Ваканция.. Smile Smile <3 <3 boogie Happy1 podder Човеекк, на училище съм чак в понеделник!! четири дни почивка.. Малеее. Give Up Give Up Най-сетне време, през което да си изгледам епизодите на Малки Сладки лъжкини. ;д <3 podder podder Give Up
Ама един човек мега много ще ми липсва... Sad Цели шест дни без да го виждам.. ще се побъркам.;д console Та, както и' да е, да не си развалям настроението.. Чака ме забаваа. ;д lowe lowe lowe
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lydia Wickham. Пон Яну 30, 2012 11:27 am

Ти до понеделник ли си Shocked не е честно, аз съм само до четвъртък Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Пон Яну 30, 2012 1:22 pm

Искам и аз да съм до четвъртък.. ;д Нещо ми се прийска да съм на дск.. ;( ;д
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Сайръс Гримел Пон Яну 30, 2012 1:49 pm

И аз искам на даскало, защото с тея домашни и тренировки.. О.О
Ама уви, като теб до понеделник хд
Имам чувството, че ВСИЧКИ ще използват ваканциите си, за да си гледат сериалите, рофл ХД Ама наистина всички хд
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Пон Яну 30, 2012 2:02 pm

Че за какво иначе.. ;д Мен ме чака още сезон и половина на малки сладки лъжкини.. ;д Иначе аз искам на дск,понеже там е забавно.. Всички искали ваканция, не им се учело..;д Ама те все едно учат когато сме на дск.. ;д Та.. Е, нищо, поне ще оползотворя тези шест дена. Имам три мисии:
1. Да си дорисувам една скица..
2. Да науча текстовете на поне две песни.;д/нямам си друга работа..мне/.
3. Да изгледам сезона и половина на малки сладки лъжкини.. ;д
Е, трябва и да уча, поне два от дните ще съм при приятели, трябва и да гледам брат ми.. ама тези смислено/аха..;д/ мисии ще ги изпълня Very Happy Smile

Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Lorena D. Сря Фев 01, 2012 8:42 am

Аа ненененене! Сигурно ще ходя на курс по актьорско майсторство!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! С най-добрата си приятелка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Това е аааааааааааааааааааа...хубаво.;д Човееек. Не мога да се съвзема.. Та това е мечтата ми.. podder podder podder podder podder teddybear teddybear Give Up Give Up Give Up cloud bounce Мда,, разбрахте ме.. Е, още не е сигурно, ама има 90% вероятност.. Е, да, първо ще играем Хитър Петър/wtf!?? blink ;d boogie / , ама после не..ахахахаа..
Та, да, трябва да се успокоя. Ии изгледах целия първи сезон на малки сладки лъжкини. Иии почвам втория. Кой, по дяволите е А?/не искам отговор.;д/Не,не, трябва да изгледам и втория, пак се вманиачих по сериал..Ии Клеър Холт учавстваше в 21 епизод на лъжкините...Еха, много сладка беше...Ама повече обичам Хана, невероятна е... И Хана и Кейлъб като двойка, и Ариа и Езра,, И Спенсър и Тоби.. lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie lowe lowe lowe Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Дневикът на една откачалка. Empty Re: Дневикът на една откачалка.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите