The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Дрехи втора употреба. - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Дрехи втора употреба. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Дрехи втора употреба. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Дрехи втора употреба. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Дрехи втора употреба. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Дрехи втора употреба. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Дрехи втора употреба. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Дрехи втора употреба. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Дрехи втора употреба. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 27 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 27 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Дрехи втора употреба.

+26
Lydia Wickham.
Eleanor Hyde
Queеn Infеcted.
Сорша Хейл
Уилям Джърнингън
Кейти Касиди
Ая.
Клеър Дайнард
Renie Bosk Larosh
Доун МагКуин-Нортман
Алекс Андерсън
Ванеса Смит
Теса Алварадо
Люк О’ Нийл
Сара Крес
Lunna West
Дара Фей
-hayley;
Наталия Нортман
Емили Роузууд
Торгуна Одинвал
Alice Conrad
Катерина
Антония Мунез
Adriana White
Изaбелa
30 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Дрехи втора употреба.

Писане by Изaбелa Нед Сеп 05, 2010 6:50 am

First topic message reminder :

Пазарувалили сте от магазин втора употреба? Имате ли дрехи от там, какво мислите като цяло?

Аз лично не съм стъпвала в магазин втора употреба, понеже всичките дрехи (поне от магазинит, който съм виджала) са ужасно бабешки и грозни. Мога да си намеря много по-хубави, нищо че ще дам някой лев отгоре. Пък и самата идея да нося нещо, което е носено от друг преди това не ме блазни особено.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down


Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Ая. Нед Дек 26, 2010 7:53 pm

Мм. Едва ли бих си купила... ХД
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Кейти Касиди Вто Яну 04, 2011 2:27 pm

никога не съм пазарила от такива места само от любимите ми марки в мола,дано не ми се налага да пазаря от втора употреба
Кейти Касиди
Кейти Касиди

Брой мнения : 189

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Апр 29, 2012 10:57 am

омг С глас се смях на някои от мненията.

Дрехи втора употреба не си купуват само бедните хора. Т'ва беше мега мнението. Laughing

Страшно много харесвам магазините втора употреба, но рядко имам възможността да вляза (главно заради майка ми dry ). Купувам си дрехи от там, ако имам възможност или ако се реша. Рядко купувам КАТО ЦЯЛО дрехи, не само от магазин втора употреба.
Не виждам защо толкова хора имат толкова против магазините. Кефят ме, и ако си намеря нещо си го купувам. Ако знаеш в кой магазин и коя верига, можеш да намериш изключително хубави неща. Веднъж си взех едно зелено джинсово яке за 5 лева, а ако беше от някой мол/обикновен магазин, 5 лева ще е друг път. И чантата ми за училище е от магазин втора употреба. Мисля, че ми струваше към... 6-7 лева? Някъде там.
На мъртви, на живи, дрехи са...
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Сорша Хейл Нед Апр 29, 2012 11:11 am

Антония Мунез написа:никога не съм пазарувала и не бих облякла , не че се надувам или се правя на неква кифла просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс

просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
УТФ poker face
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Апр 29, 2012 11:14 am

Сорша Хейл написа:
Антония Мунез написа:никога не съм пазарувала и не бих облякла , не че се надувам или се правя на неква кифла просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс

просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
УТФ poker face

That's what I'm talking about.
Смисъл... Сериозно? huh
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Queеn Infеcted. Нед Апр 29, 2012 11:27 am

Аз пък много ги обичам ^^
Има толкова яки неща, където никъде другаде няма да ги срещнеш.
Не пазаря главно от тях, но имам примерно някой друга дреха от тях и тя е няква каталогова и скъпа ако я купиш от обикновен магазин.
Не виждам нищо лошо във винтиджа, даже ме радва!
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Сорша Хейл Нед Апр 29, 2012 11:29 am

Уилям Джърнингън написа:
Сорша Хейл написа:
Антония Мунез написа:никога не съм пазарувала и не бих облякла , не че се надувам или се правя на неква кифла просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс

просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
УТФ poker face

That's what I'm talking about.
Смисъл... Сериозно? huh

Дрехи втора употреба. - Page 2 Tumblr_m38ofbW2td1qblll9Дрехи втора употреба. - Page 2 Tumblr_m38muujWwn1r03dep
И като прочетох половината мнения, подобни на т'ва, бях:
Really, bitch?! Really?!
Дрехи втора употреба. - Page 2 NyFBRДрехи втора употреба. - Page 2 SJ6FF

По тая логика, щото някой ги е носил, не тряя да си рязменяте дрехите с приятелките примерно, или да си купувате дрехи от мола, щото някоя кифла се е снимала в пробната с тях и после ги е върнала обратно на закачалката?! Laughing
Дрехи втора употреба. - Page 2 Tumblr_m38rd0I3M41qbvhdg
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Апр 29, 2012 11:34 am

Сорша Хейл написа:

Дрехи втора употреба. - Page 2 Tumblr_m38ofbW2td1qblll9Дрехи втора употреба. - Page 2 Tumblr_m38muujWwn1r03dep
И като прочетох половината мнения, подобни на т'ва, бях:
Really, bitch?! Really?!
Дрехи втора употреба. - Page 2 NyFBRДрехи втора употреба. - Page 2 SJ6FF

По тая логика, щото някой ги е носил, не тряя да си рязменяте дрехите с приятелките примерно, или да си купувате дрехи от мола, щото някоя кифла се е снимала в пробната с тях и после ги е върнала обратно на закачалката?! Laughing
Дрехи втора употреба. - Page 2 Tumblr_m38rd0I3M41qbvhdg

Малко спамя, ама съм НАПЪЛНО съгласна. Просто повече от половината мнения са... Дъ фък?
По принцип уважавам мнението на околните *поне се стремя хд*, ама.. СЕРИОЗНО, ХОРА, СЕРИОЗНО ЛИ?! Shocked
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Сорша Хейл Нед Апр 29, 2012 11:44 am

Уилям Джърнингън написа:
Малко спамя, ама съм НАПЪЛНО съгласна. Просто повече от половината мнения са... Дъ фък?
По принцип уважавам мнението на околните *поне се стремя хд*, ама.. СЕРИОЗНО, ХОРА, СЕРИОЗНО ЛИ?! Shocked

Аз примерно съм си купувала и се оказват по-здрави и хубави от тия на теранова примерно, дето една блуза я изпираш два пъти и става на сопол. И като я пуснат е 30лв, а след 3 месеца я намалят на 3 Laughing Ако тряя да избирам примерно между магазин втора употреба и Теранова съм с две ръце и два крака за втората употреба.
Дрехи втора употреба. - Page 2 Tumblr_m386h9KhCk1r991p4

И все едно приятелка да ти подари нейна блуза - хора, разберете - това също е дреха втора употреба, няма никаква разлика! Сериозно ли не го осъзнавате?! blink
Дрехи втора употреба. - Page 2 Tumblr_m37zrzcGP11rrwf74o1_500
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Гост Нед Апр 29, 2012 11:46 am

Сорша Хейл написа:
Уилям Джърнингън написа:
Сорша Хейл написа:
Антония Мунез написа:никога не съм пазарувала и не бих облякла , не че се надувам или се правя на неква кифла просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс

просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
УТФ poker face

That's what I'm talking about.
Смисъл... Сериозно? huh

Дрехи втора употреба. - Page 2 Tumblr_m38ofbW2td1qblll9Дрехи втора употреба. - Page 2 Tumblr_m38muujWwn1r03dep
И като прочетох половината мнения, подобни на т'ва, бях:
Really, bitch?! Really?!
Дрехи втора употреба. - Page 2 NyFBRДрехи втора употреба. - Page 2 SJ6FF

По тая логика, щото някой ги е носил, не тряя да си рязменяте дрехите с приятелките примерно, или да си купувате дрехи от мола, щото някоя кифла се е снимала в пробната с тях и после ги е върнала обратно на закачалката?! Laughing
Дрехи втора употреба. - Page 2 Tumblr_m38rd0I3M41qbvhdg

derpina dafuq

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Eleanor Hyde Нед Апр 29, 2012 11:50 am

Влизала съм доста често и ми се е случлаво да си намирам доста хубави неща,дори със една приятелка отидохме и тя си купи ктрахотни дънки притова чисто нови и даже етикета не им беше махнат.

Eleanor Hyde

Брой мнения : 324
Рожден Ден : 28.03.1893

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Queеn Infеcted. Нед Апр 29, 2012 11:56 am

Elinor Haid написа:Влизала съм доста често и ми се е случлаво да си намирам доста хубави неща,дори със една приятелка отидохме и тя си купи ктрахотни дънки притова чисто нови и даже етикета не им беше махнат.
Някой магазини нямат нищо яко, но определени са просто идеални за търсачки като мен хд
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Сорша Хейл Нед Апр 29, 2012 11:59 am


Алекс Андерсън:
Тези магазини са за такива стари хора,които нямат пари и ние трябва ги съжаляваме , а не да ги подминаваме , също и за бедните.
Тези магазини са за такива стари хора,които нямат пари и ние трябва ги съжаляваме , а не да ги подминаваме , също и за бедните.
Тези магазини са за такива стари хора,които нямат пари и ние трябва ги съжаляваме , а не да ги подминаваме , също и за бедните.
WTF Edd Dyinggg 4503622y

Дрехи втора употреба. - Page 2 Did_i_just_read
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Queеn Infеcted. Нед Апр 29, 2012 12:01 pm

Сорша Хейл написа:

Алекс Андерсън:
Тези магазини са за такива стари хора,които нямат пари и ние трябва ги съжаляваме , а не да ги подминаваме , също и за бедните.
Тези магазини са за такива стари хора,които нямат пари и ние трябва ги съжаляваме , а не да ги подминаваме , също и за бедните.
Тези магазини са за такива стари хора,които нямат пари и ние трябва ги съжаляваме , а не да ги подминаваме , също и за бедните.
WTF Edd Dyinggg 4503622y

Дрехи втора употреба. - Page 2 Did_i_just_read

judge judge l0l wtf Dyinggg
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Апр 29, 2012 12:16 pm

Lucia MagQueen. написа:
Сорша Хейл написа:

Алекс Андерсън:
Тези магазини са за такива стари хора,които нямат пари и ние трябва ги съжаляваме , а не да ги подминаваме , също и за бедните.
Тези магазини са за такива стари хора,които нямат пари и ние трябва ги съжаляваме , а не да ги подминаваме , също и за бедните.
Тези магазини са за такива стари хора,които нямат пари и ние трябва ги съжаляваме , а не да ги подминаваме , също и за бедните.
WTF Edd Dyinggg 4503622y

Дрехи втора употреба. - Page 2 Did_i_just_read

judge judge l0l wtf Dyinggg

Дрехи втора употреба. - Page 2 Tumblr_m382p4SLXN1qc7fsy
Дрехи втора употреба. - Page 2 Tumblr_m382rnbK1l1qc7fsy
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Lydia Wickham. Нед Апр 29, 2012 1:50 pm

влизала съм в много такива и определено има много яки неща. Има неща, които даже не са носени и са си с оригинален етикет от някоя друга държава и са много евтини. Защо пък човек да не се възползва от това?! Аз лично почти нищо не съм си купувала от такъв магазин, но много неща са ми харесвали и са си заслужавали Smile и не знам кой е казал, това че са за бедни и стари хора, но това е едно от най-тъпите неща, които съм чела Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Сайръс Гримел Нед Апр 29, 2012 3:32 pm

Сорша Хейл написа:
Антония Мунез написа:никога не съм пазарувала и не бих облякла , не че се надувам или се правя на неква кифла просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс

просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
УТФ poker face
НИ МОЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ПРОСТО НИ ИЗДЪРЖАМ ХДДД

ЙЕС ВЕ, ВЕЧЕ СЪМ СЪЖАЛЯВАНА Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ПРОСТО... ОМГ, ИБАТИ ПИЧКАТА Laughing Laughing Laughing
Ми онази последната писала преди Станка, че само от "любимите марки в мола" о.о Джъст... Ни моъ хд

Алекс Андерсън:
Тези магазини са за такива стари хора,които нямат пари и ние трябва ги съжаляваме , а не да ги подминаваме , също и за бедните.
l0l l0l l0l l0l l0l l0l l0l l0l l0l l0l l0l l0l l0l l0l



Lucia MagQueen. написа:
Има толкова яки неща, където никъде другаде няма да ги срещнеш.

+1 Веднъж-два пъти в живота ти се случва, но попадаш на някви мега епичните неща и си фдхгсдхсфйфхс <3

Аз от супер много време не бях влизала във втора ръка и тази година мрънках на мама как ми се ходи, щото като бях малка едната ми баба много ме водеше и обожавах да се ровя и да намирам сгйсдфхфгйфхсйхг <3 неща и таз година пак ходих два пъти пък и така хдд
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Сайръс Гримел Нед Апр 29, 2012 3:36 pm

Алис Гомез написа:То в тия магазини втора употреба може да има и дрехи на мъртъвци. УЖАС!!!

Емили Роузууд написа:А относно "това може да го е носил някой мъртвец" ами мъртвеца го е носил,когато е бил жив...не когато е умрял. Така че...

ОМФГ, ЙЕС! ИНДИЙД! АЙ ДЖЪСТ....
Като умра ще ми сменят дрехите всеки ден и после като ми се разложи тялото ще ги дадат на втора употреба ХДДД

Ох, мога да изпиша цели романи по темата, но... да.
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by София Уайлд Нед Апр 29, 2012 3:54 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Значи.
Няма да цитирам мнения, че станаха ПРЕКАЛЕНО МНОГО. Искам да ви осведомя само, че вмомента имам сълзички от смях. нда. Сега по темата.
Аз не обичам да пазарувам. Мразя да меря, да гледам цени, да обикалям и т.н. и т.н. ОБАЧЕ една приятелка спер често пазарува от дрехи втора употреба и мога да ви кажа, че стилът й е просто УНИКАЛЕН! Тя си пада малко рап, затова вместо да ходи в некви известни магазинчета, да купува маркови шапчици, дънки, тениски, суитшъри, тя отива в магазин за втора ръка и си намира абсолютно УНИКАЛИШЕЙШЪЛНО ЯКИТЕ НЕЩА. С най-различни яки цветове. И като я пита някой откъде си ги е взела, тя отговаря от "втора ръка" сякаш това е НОРМАЛЕН магазин, какъвто Е. Няма нищо срамно, плашещо и за съжаление Laughing Laughing Laughing в това.
Не е важно дрехата ти от кой магазин е или колко си дал за нея. Важното е ТИ да се харесваш и да се чувстваш удобно в нея. А колкото по-евтина, толкова по-добре пък. Ще си вземеш 5 неща от втора ръка вместо едно от марков магазин, какво по-яко от това? : )



Уилям Джърнингън написа:омг С глас се смях на някои от мненията.

Дрехи втора употреба не си купуват само бедните хора. Т'ва беше мега мнението. Laughing

Страшно много харесвам магазините втора употреба, но рядко имам възможността да вляза (главно заради майка ми dry ). Купувам си дрехи от там, ако имам възможност или ако се реша. Рядко купувам КАТО ЦЯЛО дрехи, не само от магазин втора употреба.
Не виждам защо толкова хора имат толкова против магазините. Кефят ме, и ако си намеря нещо си го купувам. Ако знаеш в кой магазин и коя верига, можеш да намериш изключително хубави неща. Веднъж си взех едно зелено джинсово яке за 5 лева, а ако беше от някой мол/обикновен магазин, 5 лева ще е друг път. И чантата ми за училище е от магазин втора употреба. Мисля, че ми струваше към... 6-7 лева? Някъде там.
На мъртви, на живи, дрехи са...

Lucia MagQueen. написа:Аз пък много ги обичам ^^
Има толкова яки неща, където никъде другаде няма да ги срещнеш.
Не пазаря главно от тях, но имам примерно някой друга дреха от тях и тя е няква каталогова и скъпа ако я купиш от обикновен магазин.
Не виждам нищо лошо във винтиджа, даже ме радва!
+1
+1
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by -Неса Стюърт Пон Юни 04, 2012 3:16 pm

Не.Никога не съм си купувала дрехи втора употреба, камо ли пък да ги меря, изобщо.Нямам нищо против, даже има много хубави модели, има приятелки които носят....но това не е като за мен.Щом пък имам възможност, нека си купя нещо мое.Не ми е приятно да нося чуждото, + това може човекът преди мен да е имал гъбички 0.о

П.С.:хора не се излагайте, мъртъвци?! Dafuq?!!?!..! Осъзнайте се малко и не се филмирайте Wink) Има хора, които не могат да си позволят скъпи маркови дрехи
-Неса Стюърт
-Неса Стюърт

Брой мнения : 13
Рожден Ден : 31.10.1338

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Сайръс Гримел Пон Юни 04, 2012 3:33 pm

Има хора, които не могат да си позволят скъпи маркови дрехи - Дафак уомън о.о

Алис Гомез написа: То в тия магазини втора употреба може да има и дрехи на мъртъвци. УЖАС!!!
ОМГ ХОРА, то по тая логика ай да не си присаждаме органи, щото са взети от мъртъвци ~.~ Дъъъ.
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Jonathan Chang. Пон Юни 04, 2012 3:34 pm

Няма нищо срамно. Мен ме е гнус, но аз просто знам от къде да си намеря чисто нови за 5 лева, които после съм ги виждала по моловете *който е от СФ мога да му кажа даже от къде xD*
Просто не ми е приятно. Не обичам да износвам. Да не говорим, че се носят разни суеверия xD
Jonathan Chang.
Jonathan Chang.

Брой мнения : 4612
Рожден Ден : 12.12.1991

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. - Page 2 Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите