The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Дрехи втора употреба. EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Дрехи втора употреба. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Дрехи втора употреба. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Дрехи втора употреба. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Дрехи втора употреба. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Дрехи втора употреба. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Дрехи втора употреба. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Дрехи втора употреба. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Дрехи втора употреба. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 25 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 25 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Дрехи втора употреба.

+26
Lydia Wickham.
Eleanor Hyde
Queеn Infеcted.
Сорша Хейл
Уилям Джърнингън
Кейти Касиди
Ая.
Клеър Дайнард
Renie Bosk Larosh
Доун МагКуин-Нортман
Алекс Андерсън
Ванеса Смит
Теса Алварадо
Люк О’ Нийл
Сара Крес
Lunna West
Дара Фей
-hayley;
Наталия Нортман
Емили Роузууд
Торгуна Одинвал
Alice Conrad
Катерина
Антония Мунез
Adriana White
Изaбелa
30 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Дрехи втора употреба. Empty Дрехи втора употреба.

Писане by Изaбелa Нед Сеп 05, 2010 6:50 am

Пазарувалили сте от магазин втора употреба? Имате ли дрехи от там, какво мислите като цяло?

Аз лично не съм стъпвала в магазин втора употреба, понеже всичките дрехи (поне от магазинит, който съм виджала) са ужасно бабешки и грозни. Мога да си намеря много по-хубави, нищо че ще дам някой лев отгоре. Пък и самата идея да нося нещо, което е носено от друг преди това не ме блазни особено.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Adriana White Нед Сеп 05, 2010 7:51 am

Аз никога не съм пазарувала от такива магазини и силно се надявам никога да не ми се наложи!
Adriana White
Adriana White

Брой мнения : 614

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Антония Мунез Нед Сеп 12, 2010 1:48 pm

никога не съм пазарувала и не бих облякла , не че се надувам или се правя на неква кифла просто съжалявам тези хора които го праавят ;сс
Антония Мунез
Антония Мунез

Брой мнения : 21

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Катерина Нед Сеп 12, 2010 2:18 pm

Аз съм ходила в кофискувани стоки /нещата са абсолютно нови и маркови .. но ги крадат и там на килограм е цената.../ Неска си купих чанта на Прада и Шлифар на Гучи за 25 лв теглото .. А ги видях същите над 90 лв в мола Дрехи втора употреба. 36767
Катерина
Катерина

Брой мнения : 941

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Alice Conrad Нед Сеп 12, 2010 2:28 pm

И аз никога не съм стъпвала и не съм носила. Предпочитам да дам 30 лева за дънки отколкото 10,но поне ще знам,че са си мой и никой не ги е носил. То в тия магазини втора употреба може да има и дрехи на мъртъвци. УЖАС!!!


Последната промяна е направена от Алис Гомез на Нед Дек 26, 2010 4:38 am; мнението е било променяно общо 1 път
Alice Conrad
Alice Conrad

Брой мнения : 10154
Рожден Ден : 21.03.1998

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Торгуна Одинвал Вто Сеп 21, 2010 10:34 am

Това са дрехи,по дяволите.....пускаш им една пералня и са готови >.< Като прочетох повечето коментари в тая тема си представих банда ощипани госпожици,подскчащи и пищящи заради счупен нокът.... По тая логика и книгите втора употереба са бати извращението "може да са на мъртЪвциИиИиИиИ" и кво? Сички ще умрем някога,няма нищо срамно и мръсно в това.А,и впрочем:
То в тия магазини втора употреба може да има и дрехи на мъртавци.
хах,не можах да се сдържа,но се пише "мъртЪвци" :Д
Торгуна Одинвал
Торгуна Одинвал

Брой мнения : 128

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by ???? Вто Сеп 21, 2010 11:26 am

Катрин Ди Рико написа:Аз съм ходила в кофискувани стоки /нещата са абсолютно нови и маркови .. но ги крадат и там на килограм е цената.../ Неска си купих чанта на Прада и Шлифар на Гучи за 25 лв теглото .. А ги видях същите над 90 лв в мола Дрехи втора употреба. 36767

Е искам и азззз Laughing Laughing Laughing Не бе сериозно ли са крадени тея неща???

ПП: По темата. Ами не съм носила дося дрехи втора употреба и да се надяваме да не ми се налага. bounce bounce

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Емили Роузууд Вто Сеп 21, 2010 11:37 am

Аз попринцип не нося. Имам впредвид,че ние си имаме досатъчно средства за нови дрехи. Но пък няма нищо лошо в дрехите втора употреба. Майка ми ходи да работи в завод и там ако тръгне с нови дрехи,смятайте че са загинали,така ч приягва до магазините втора употреба. А относно "това може да го е носил някой мъртвец" ами мъртвеца го е носил,когато е бил жив...не когато е умрял. Така че...
Емили Роузууд
Емили Роузууд

Брой мнения : 10953

http://twitter.com/IanS_SupPorTers

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Наталия Нортман Вто Сеп 21, 2010 12:22 pm

Аз съм влизала в такъв магазин и има доста интересни неща.Мисля,че имам една чанта от такъв магазин..не си спомням..но дрехи не съм си копувала

Наталия Нортман

Брой мнения : 10323
Рожден Ден : 08.12.1269

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by -hayley; Вто Сеп 21, 2010 12:45 pm

влизала съм много пъти в такива магазини, но нищо не съм си купивала дрехи защото не бих носила такива
-hayley;
-hayley;

Брой мнения : 2907
Рожден Ден : 05.05.1015

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Дара Фей Съб Сеп 25, 2010 3:27 pm

Торгуна Одинвал написа:Това са дрехи,по дяволите.....пускаш им една пералня и са готови >.< Като прочетох повечето коментари в тая тема си представих банда ощипани госпожици,подскчащи и пищящи заради счупен нокът.... По тая логика и книгите втора употереба са бати извращението "може да са на мъртЪвциИиИиИиИ" и кво? Сички ще умрем някога,няма нищо срамно и мръсно в това.А,и впрочем:
То в тия магазини втора употреба може да има и дрехи на мъртавци.
хах,не можах да се сдържа,но се пише "мъртЪвци" :Д

Не, че нещо, но нейния коментар е най-смислен. Не. Никога не съм си купувала дрехи втора употреба. Ходила съм в магазини за дрехи на килограм - и от там си взех чанта за лев и двайсет от истинска кожа, просто защото тежеше малко.
Не всички можем да си позволим маркови дрешки, така че не се отнасасяйте така към тези магазини, сякаш е нещо долно да те видят там.
Дара Фей
Дара Фей

Брой мнения : 334

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Lunna West Съб Сеп 25, 2010 3:33 pm

Аз не мога да схвана тея дето никога не биха сложили такива дрехи. Добре ами ако в магазина който купуваш дрехите си има такива и си си купила без да знаеш? Няма да разбереш въобще обличано ли е преди или не. Щото ако тия втората употреба ги смесваха с другите дрехи , сички щяха да купуват и щяха да си носят дрехите и да се насдуват от кой магазин са ги зели. За мен това са просто някакви комплекси ли не знам. Има много хубаво неща във втората употреба, аз не си взимам защото такива магазини в моя квартал няма, но ако имаше С УДОВОЛСТВИЕ щях да ходя. Smile
Lunna West
Lunna West

Брой мнения : 3613

http://freakvampires.twilight-vampire.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Сара Крес Съб Сеп 25, 2010 3:36 pm

Не съм ходила...и няма да ходя. да перални и тн. , но не е в това въпроса. Просто не си се представям в такъв магазин. Не съм кифла обличам и се като нормалните момичета. Вързана коса най-често, или права , дънки, тениска/блуза каквото ми падне...но все още не мога да си се представя с такива дрехи...

Торгуна защитавам мнението ти...но ме дразни това че постоянно поправяш другите...това е форум за забавление, а не за правопис!
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Lunna West Съб Сеп 25, 2010 3:46 pm

Всеки си има нещо, към което се стреми. Но не знам, във втората употреба има неща, които са си рвнопоставени на такива дето може да си земеш в мола. Само дето ще ти излязат по-евтинки.
Има си и чисто нови неща, дето никой не ги е обличал изобщо. Една приятелка дето живее на другия край на града до тях има 2ра употреба и си взима много яки тениски, дето въобще не са обличани преди това, стилни са си и всичко.
Lunna West
Lunna West

Брой мнения : 3613

http://freakvampires.twilight-vampire.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Люк О’ Нийл Съб Сеп 25, 2010 4:01 pm

Амии не съм влизала в магазин втора употреба до сега, но нямам нищо против някой път да си купя дрехи от там. Защо не ? Ако си харесам нещо бих си го взела, както бих го взела и от някой друг магазин.
Люк О’ Нийл
Люк О’ Нийл

Брой мнения : 245

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Торгуна Одинвал Сря Сеп 29, 2010 8:21 am

Сара Крес написа:Торгуна защитавам мнението ти...но ме дразни това че постоянно поправяш другите...това е форум за забавление, а не за правопис!

Добре,забавление,но щом някой е направил грешка е хубаво да му я покажеш,поне за да не я повтори. И честно казано приемам правописните грешки за лична обида щом са на родния ми език Wink Уважавам твърде много българското,за да позволя неграмотност дори във форум за забавление :Д
Торгуна Одинвал
Торгуна Одинвал

Брой мнения : 128

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Теса Алварадо Сря Окт 20, 2010 10:22 am

Влизала съм и има хубави и запазени неща..но не съм купувала нищо.....
Теса Алварадо
Теса Алварадо

Брой мнения : 13993
Рожден Ден : 17.01.1720

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Сара Крес Сря Окт 20, 2010 10:27 am

Торгуна Одинвал написа:
Сара Крес написа:Торгуна защитавам мнението ти...но ме дразни това че постоянно поправяш другите...това е форум за забавление, а не за правопис!

Добре,забавление,но щом някой е направил грешка е хубаво да му я покажеш,поне за да не я повтори. И честно казано приемам правописните грешки за лична обида щом са на родния ми език Wink Уважавам твърде много българското,за да позволя неграмотност дори във форум за забавление :Д

Съгласна съм! Но! Има но!Хората правят тези грешки при бързане...Все пак не е едно и също да пишеш на клавиатурата и тетрадката. Все пак ние сме затова тук и ако има потребител с много правописни грешки сме го помолили да не ги прави. Права си трябва да се следи правописа, но също така не е нужно при всяка една запетая да се правят забележки. А който си учи, той си знае. Не е нужно да го поправяме Wink

Край на спама...продължаваме по темата!
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Ванеса Смит Сря Ное 10, 2010 3:18 pm

Не съм си копувала дрехи от такъв магазин но и да го направя не виждам нещо срамно Wink
Ванеса Смит
Ванеса Смит

Брой мнения : 1514

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Алекс Андерсън Съб Дек 25, 2010 7:40 pm

Баба често купува от там дрехи за себе си,за дядо,за вуйна и вуйчо.
Дори и за мен е купувала като бях малка.Наистина понякога се намират хубави работи. Wink
Сега в гардероба си нямам такива дрехи.Не съм разглезена кифличка,но ...
Тези магазини са за такива стари хора,които нямат пари и ние трябва ги съжаляваме , а не да ги подминаваме , също и за бедните.Някои хора наистина нямат пари.....Еми как няя да имат бе ?! Като живеем в такава шибана държава?! Mad Но това е друг въпрос ...
Алекс Андерсън
Алекс Андерсън

Брой мнения : 508

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by ???? Съб Дек 25, 2010 9:04 pm

Не виждам какво срамно има в дрехите втора употреба? Все едно както да носиш дрехите на по-голямата си сестра. А пък в магазините Kenvelo и Terranova по колко пъти са мерени нещата? Кой е бил потен, кой не се е къпал от 2 седмици. Да не говорим за дънки или анцуг? Ми кой не си е сменял гащите???? Аз лично съм влизала в МАГАЗИН ЗА ДРЕХИ ВТОРА УПОТРЕБА и съм виждала неща Made in France или Made in Italy - Ако това е срамно, ако е срамно да носиш неща от Франция или Италия (държавите - диктаторки на модата) то нека срама да падне върху мен, защото с радост бих си купила. Аз лично пазарувам от един магазин в Престижа до Славейков в Бургас и там има неща дето съм ги виждала във Втора употреба.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Доун МагКуин-Нортман Нед Дек 26, 2010 3:36 am

Влизала съм но не съм си копувала нищо Дрехи втора употреба. 272792
Доун МагКуин-Нортман
Доун МагКуин-Нортман

Брой мнения : 10667

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Renie Bosk Larosh Нед Дек 26, 2010 4:23 am

Няма абслютно нищо лошо в дрехите втора употреба. Стига да знаеш правилните магазини винаги можеш да оцелиш нещо стойностно и което да си заслужава да купиш независимо, че вече е носено от друг.
Обикновено в магазините Берлин и Ла Фиеста има хубави неща, стига да знаеш и къде да ги търсиш, разбира се. Освен това това да пазаруваш от втора употреба не значи задължително да купиш панталон/дънки(по принцип ако ще купувам нещо избягвам да е точно този вид дреха), може да е само блузка, яке, горнище. Да не говорим, че има страхотни кожени якета, които са като чисто нови и са от естествена кожа.

Не виждам нищо срамно в това да се пазарува от подобен магазин. Разбира се, разбирам и тези, които избягват подобни магазини и не ги опреквам, всеки има правото да пазарува от където пожелае като се съобразява с финансиите, които има Wink
Renie Bosk Larosh
Renie Bosk Larosh

Брой мнения : 30

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Alice Conrad Нед Дек 26, 2010 4:39 am

Торгуна Одинвал написа:Това са дрехи,по дяволите.....пускаш им една пералня и са готови >.< Като прочетох повечето коментари в тая тема си представих банда ощипани госпожици,подскчащи и пищящи заради счупен нокът.... По тая логика и книгите втора употереба са бати извращението "може да са на мъртЪвциИиИиИиИ" и кво? Сички ще умрем някога,няма нищо срамно и мръсно в това.А,и впрочем:
То в тия магазини втора употреба може да има и дрехи на мъртавци.
хах,не можах да се сдържа,но се пише "мъртЪвци" :Д

Мерси за корекцията поправих го Дрехи втора употреба. 272792
Alice Conrad
Alice Conrad

Брой мнения : 10154
Рожден Ден : 21.03.1998

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Клеър Дайнард Нед Дек 26, 2010 7:42 pm

Не виждам нищо лошо в тези магазини. И съм напълно съгласна с мнението на Хана. Аз преди имах един страхотен потник /обаче сега ми е малък/, който е взет от Магазин за дрехи втора употреба и мога да ви кажа, че си беше супер. Няма нищо срамно в това. Магазин като магазин, само дето има някои хора, дето се правят на много важни и ето ти от къде идва лошата слава на тези магазини. В тях доста добре трябва да поровиш, за да си намериш нещо хубаво, но пък е страшно забавно. ^^
Клеър Дайнард
Клеър Дайнард

Брой мнения : 172

Върнете се в началото Go down

Дрехи втора употреба. Empty Re: Дрехи втора употреба.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите