The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Критики - Page 4 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Критики - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Критики - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Критики - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Критики - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Критики - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Критики - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Критики - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Критики - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 30 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 30 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Критики

+52
Ioanna Catniss
Сара Крес
Elliеnor Grace Pearce ♥
Ейвъри Еванджелин
Chaos.
WOM Masters
Emily Thorne.
Lindsay Clark
Alexandra Udinov.
Алекса Евънс
Xena Rahl
Елена Гилбърт...
Jennifer ♥
Наталия.
Стефан Салваторе
Samanta,,,
Jonathan Chang.
Mari Lestrange
Charlotte Petrova.
Дрейк Лемън Уайлд
Destiny Hope.
Сайръс Гримел
Tayllor McQueen.
Валерия.
Саманта Блек
Сорша Хейл
Scarlette Reed.
charmian_stroud
Диди ♥
Майли
Уилям О'Зера
Фей Съмърс
Savannah.
Elena Ivashkov
Елен Шерер
mokka
Джо Мондюр
Alice Conrad
Ейнджъл.
Ванеса Смит
Джъстин Бибър
Queеn Infеcted.
rosi_bosi
Лионора Хедли-Дент
Фийби Халиуел
Виолета Уесли
delena2010
Изабел
Изaбелa
Наталия Нортман
Ашли Грийн
Aля Салваторe
56 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Критики - Page 4 Empty Критики

Писане by Aля Салваторe Пет Юни 25, 2010 3:54 am

First topic message reminder :

Имате критики? Тук може да ги споделите с нас ..
Aля Салваторe
Aля Салваторe

Брой мнения : 4025
Рожден Ден : 15.01.1997

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com

Върнете се в началото Go down


Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Сорша Хейл Съб Яну 14, 2012 5:36 pm

Ами, ако можеш да ми кажеш от кой сериал е Confessions? Аз ще ти кажа - от никой. Това е оригинална идея на този форум, а и дори да е взета от Тъмблър, преди нас никой не се беше сетил. А и нашето -Д, няма нищо общо с оригиналното -А, което е от лъжкините. Да не говорим, че и Предизвикателят всички го копираха от тук.
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Елена Гилбърт... Съб Яну 14, 2012 5:42 pm

Не мисля, че WOM са се опитали да копират нещо хДД Познавам едната админка и знам, че никога не би изкопирала нищо. Просто доста форуми вече имат Конфешъни, било то и с различно име като "The Shiper" или "Мнения" или "Изповедалнята" ХДДД Това, че и те са добавили не значи, че са копирали. Просто следват нашумялата по форумите идея (: Поне това е моето мнение (:
Елена Гилбърт...
Елена Гилбърт...

Брой мнения : 269

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Изaбелa Нед Яну 15, 2012 9:29 am

Samanta,,, мисля, че е по-удачно да отнесеш мнението си към съответния форум, защото аз лично нямам намерението да си създавам допълнително главоболия. Кънфешънс, както и Предизвикателя, Академията, Талисманчето, Купидончето и т.н. вече се появиха в много други форуми, въпреки че оригиналната идея дойде от нас, но едва ли админите ще ги махнат, просто ще се създадат допълнителни скандали.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Наталия. Нед Яну 15, 2012 1:08 pm

Елена Гилбърт. написа:
Не мисля, че WOM са се опитали да копират нещо хДД Познавам едната админка и знам, че никога не би изкопирала нищо. Просто доста форуми вече имат Конфешъни, било то и с различно име като "The Shiper" или "Мнения" или "Изповедалнята" ХДДД Това, че и те са добавили не значи, че са копирали. Просто следват нашумялата по форумите идея (: Поне това е моето мнение (:

+1 Това, че WOM е успешен форум не означа, че той е единственият форум, който е копирал(макар че не е така!!) нещо. Smile
Наталия.
Наталия.

Брой мнения : 213

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Alexandra Udinov. Съб Яну 21, 2012 2:07 pm

Не знаех къде да го постна...обаче форума по долу хубаво ви е окрал ранговете..
prettylliars-rpg/./bulgarianforum/./net
Alexandra Udinov.
Alexandra Udinov.

Брой мнения : 93

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Гост Съб Яну 21, 2012 2:10 pm

Благодарим за сигнализацията Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Сайръс Гримел Нед Фев 19, 2012 1:42 pm

В най-мащабния ДНВ форум мисля, че е редно Клюкарчето (Както и -Д и всичко останало) да си пуска статия всяка седмица по веднъж, мисля, че всички я обичаме и искаме по-честичко така ://
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Lindsay Clark Нед Фев 19, 2012 1:43 pm

Сайръс Гримел написа:В най-мащабния ДНВ форум мисля, че е редно Клюкарчето (Както и -Д и всичко останало) да си пуска статия всяка седмица по веднъж, мисля, че всички я обичаме и искаме по-честичко така ://
+1 +1 +1
Lindsay Clark
Lindsay Clark

Брой мнения : 3253

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Emily Thorne. Нед Фев 19, 2012 1:49 pm

Claire Evans. написа:
Сайръс Гримел написа:В най-мащабния ДНВ форум мисля, че е редно Клюкарчето (Както и -Д и всичко останало) да си пуска статия всяка седмица по веднъж, мисля, че всички я обичаме и искаме по-честичко така ://
+1 +1 +1

+1
Emily Thorne.
Emily Thorne.

Брой мнения : 410
Рожден Ден : 07.07.1994

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by WOM Masters Вто Апр 10, 2012 8:13 am

Такааам аз съм новичко във форума и вече имам цял куп критики. Още като го видях и ми дойде да повърна.. не съм виждала по-лигав и смотан форум, нищо лично Изабела. Но нека минем към критиките, та ра да даамм:
Критика #1: Лилаво, розово, цикламено?! Моля ви се да не съм попаднала в Барби Ленд? хД

Критика #2: Още като се регнах и получих ЛС от Изабела гласящо: Добре дошъл в един от най-посещаваните форуми на "Дневниците на вампира". Радваме се, че вече си член на нашето семейство. Пожелавам ти много забавления и приятелства във форума.
Като за начало се запознай с Правилата на форума: https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/t161-topic
- Изабела & ЛуЛу^^

- Е чак пък най-посещавания? Пхах имате по 5-6 потребителя онлайн на ден пък ми били те най-посещавания. Я виж другото ГОЛЯМО ТВД има по 30 и повече онлайн на ден и тоя форум е една въшка пред него.

- Пожелавала ми забавления и приятелства, да да! Вие сте си направили там една жалка групичка и другите хич не ги забелязвате! Ще е чудо ако пиша в някоя тема за търсене и някоя от "елита" ми отговори или аз й отговоря и тя на мен после.

И още нещо, което не е точно критика а подигравка един вид: Като влязох в форума и видях имената ви си умрях от смях, честно: Леда (тая да не е родена в леда или пък е ледена отвътре).. Сорша Хейл (Сорша?! Сириъсли, поне да беше Саша или нещо такова); Персефона Долкинс (е тва вече ме разби, Персефона ми звучи като няква дет много се перчи на сифона хД)

Иии тва беше от мен.. Със сигурност екипчето ще изтрие мнението от притеснение, но за какво ще се притесняват, какво могат да загубат вече като те нищо нямат. И разбира се ако мнението ми бъде изтрито то значи всичко това е истина и неискат никой да го види.. Е аз си имам доказателства така че и да го изтриете.. дреме ми на шапката..

Адиос Strangers..!

WOM Masters

Брой мнения : 4

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Гост Вто Апр 10, 2012 8:29 am

Аз нямах намерение да пиша след мнението ти, обаче забелязах тва за групичките и за най-посещаваните форуми и тн - Е нали беше новичко? ;ддддддд откъде знаеш, че тук хората създават групички и така нататък? Я първо се научи да лъжеш и да се прикриваш поне малко и после пиши излишни критики, защото твойто не бяха критики, само това за лилавото розовото и цикламеното. Поне да си беше изсипала комплексите в друга тема, а не в тая Wink А това за имената - има къде къде по-смешни имена, а и всеки си ги избира сам за себе си. ОСВЕН ТОВА! Леда е истинското име на момичето, чието лик ползвам, така че можеше да се поинтересуваш преди да говориш. А, и ето пак, нали беше новичко? Ами въпросната Персефона Долкинс сега се пише Соах. Ако беше толкова нова, откъде щеше да знаеш предишния ѝ ник? Моля ви се комплексите на друго място - всички знаем, че сте от другия форум и знаем, че мнението ти беше напълно излишно :*

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Изaбелa Вто Апр 10, 2012 8:36 am

Към критика #1: Когато дизайнът беше черен или бял всички ги боляха очите и имаха проблеми, защото тези два цвята им вредяли на зрението, затова сега сме на нещо неутрално като лилавото. Ако някой може да направи по-добър скин и дизайн, нека заповяда, няма да отхвърля помощтта му. Това ми е по силите, това съм направила.

Към критика #2: Съобщението не е променяно от месеци, затова е с подобен текст. Не му бях обърнала внимание, не мислех, че е толкова важно, но сега ще го променя, щом прави чак такова голямо негативно впечатление.
Това, че има хора, които са по-близки не означава, че си имаме "групичка" и не забелязваме другите. Просто се познаваме или отпреди форума или по-добре, отколкото с останалите потребители. Не мисля, че на някого това би му попречило да създаде приятелства с другите : ))
А и не мисля, че трябва толкова много да се впрягате за приятелства в интернет, освен ако нямате никакви други, де.

Относно последното: Мисля, че всеки е свободен да експериментира с героя си, и това според мен е обида лично към потребителите. Леда е истинското име на момичето, което потребителката използва за външен вид, а ако не си чувал/а името Персефона преди, може би няма да ти се отрази зле да почетеш малко гръцка митология, която изучавахме в пети клас, мисля.


Та, в допълнение с мнението на Вики искам да кажа, че ако целите нови спорове и разправии, просто не ми побира съзнанието колко трябва да сте жадни за внимание или каквото там търсите с подобни хейтърски коментари. Ако нещо не ви харесва просто го подминавате и толкова. Надявам се да ви олекне след като си излеете цялата омраза, сигурно е доста трудно да я носите навсякъде със себе си.


И последно: Мисля, че забравяте, че подобни форуми са за забавление, не за избиване на комплекси, не за караници, не са място, откъдето да събираме негативни емоции, а точно обратното. Затова пробвайте да хапнете един шоколад, да се успокойте, да си пуснете малко музичка или каквото там ви успокоява и да превъзмогнете желанието да хейтите, защото то вреди само на вас : ))

Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by WOM Masters Вто Апр 10, 2012 8:40 am

Това че казах, че съм новичко имам предвид, че сега съм се регнала, а не че за пръв път ви влизам с форума хД Влизала съм отвреме на време и затова знам предишния ник на момичето и други неща. Бту: Ама Соах. е дори още по-злее и от Персефона хД А и тва за Леда: Ами много добре знам, че така се казва момичето ама не съм аз виновна, че така са я кръстили хД И такива родители има хД. Пък и ти можеше да измислиш някое по-хубаво. Wink О и откъде пък реши че съм от другото ТВД? Razz

Към Изабела: Аз просто споделям мнение за името Персефона, не че ми пука от къде е. Wink О ама нали това е тема за критики и аз като всички останали споделям. И въобще не съм ядосана или пълна с омраза или там каквото ви хрумне, а просто казвам. Даже ми е много весело хД

WOM Masters

Брой мнения : 4

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Chaos. Вто Апр 10, 2012 8:46 am

Дизайнът си е перфектен, тенк ю вери мъч. -.- И Ели е права, преди наистина хората се оплакваха, че очите ги болели. ;д

Относно посещаемостта - и АЗ мога да включа кои са влизали онлайн през последния час и ще има по не 30, ами и че 50 потребители във форума. Тук показва дейност на последните ПЕТ минути. Не 60. Същото е и за кой е бил онлайн. Тук е през последните 24 часа, а не повече. (:

Иначе проблем с името? Всеки има право да си нарича героя, както си иска. Пък и гръцка митология, освен в пети клас, се изучава и в седми в историята, също и в девети в литературата. По същия начин би трябвало да има забележки за тези, които си наричат героините Афродита, нали? Не може всички да сме Катрин или пък Елизабет, или пък Дженифър, или Елена или всички тези често срещани имена, нали така? ;д И само да светна, съществуват хора в България с имената като "Господин", "Трънка" и всякакви подобни неща, така че не можеш да съдиш хората по имената им дали са смешни, или не. Относно Соах. Прочети книгите на Тери Пратчет и ще разбереш. Или просто обърни самото име. -.-

Не казвам нищо против никого, просто изтъквам очевидни факти. -.-
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by WOM Masters Вто Апр 10, 2012 8:56 am

Тва за очите ОК. Аз просто казвам моите критики, нищо лично. Wink А това за потребителите онлайн: Ама аз ви казвам не кой е влизал през последните 24, 48 и т.н. часа а в момента хД То в много форуми има много потребители които са влизали обаче аз говоря за потребители онлайн в момента Wink И това за имената: Да знам, че всеки има право на свое собствено име и право да си го измисля както си иска, но аз отново повтарям, че това е мое мнение (е сигурно не само ;д). А книгите не мисля да ги чета хД В момента чета една друга ;д Ама тва за името го разбрах хД

WOM Masters

Брой мнения : 4

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Chaos. Вто Апр 10, 2012 8:59 am

И аз говоря за онлайн в момента, ако не си разбрал/а вече. Там е настроено на цял час, тук на 5 минути. Тоест, посещавам форума, излизам от него (без да съм се логаутнала), излизам някъде навън или просто посещавам друг сайт, или гледам филм, или някаква друга дейност, през този един час то пак ме отчита, че съм във форума. Така че там са също по 5-6 потребители онлайн, друг е въпросът на колко минути е настроено времето. ;д
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Саманта Блек Вто Апр 10, 2012 9:24 am

Оле боже. Аз наистина не мислех да се меся след като прочетох толкова много хейт обаче просто не се сдържах след оная глупост за имената.
Ти сам/а си написал/а, че това нещо хич не е изразяване на мнение а си е направо подигравка. За предишните две, добре, мнение, обясни ти се защо е така.
Обаче ако имаш проблеми с имената на хората трябва да се обърнеш лично към тях (но се съмнявам някоя от тях да се беше впечатлила).
Иии тя Сеф ти каза за потребителите, ти си продължи, така че аз не мисля да се занимавам допълнително.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Ейвъри Еванджелин Вто Апр 10, 2012 9:31 am

Уууу.... too much chocolate milk today? аз ще кажа и за имената и за потребителите. Почти всеки знае много добре, че като си правиш форума си избираш в последните колко минути потребителите са активни и тук са пет. Някой може просто да се е отплеснал някъде другаде. Има такива форуми в които правят в последните 60 минути активен и така изглеждат повече, ама като кликнеш на кой е онлайн. Ауч, последния влязъл е преди 30 минути!

За имената... The fuck. Всеки си избира името на героя както си иска. Леда е хипер сладурското име име, а Сорша си е уникално. Ако иска някой може да си кръсти героя и Котел... хах...
Като хейтваш лилавото - намери си черен форум или червен или син или какъвто искаш. Има всякакви. Този Изабела си го е направила такъв и всички са доволни.

So... i`m just saying Gerrys pig.
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Jonathan Chang. Вто Апр 10, 2012 9:43 am

Персефона- това е богинята на одвъдният свят бе въшкааа... ти си въшка Evil or Very Mad ... баси...ядосах се Laughing
Голямото ДНВ!?!?
Само аз ли съм останала с впечатлението, че това е голямото ДНВ???
А Соах е направо страхотно!! Аз като разбрах какво значиии щях да полудея xD
ПУЦИ е най-готиното име. Ти сигурно си от онези, които си кръщават героите Бека, Алис, Бела и си слагаш някоя гола мадама за лик.
Форумите с черни цветове направо ме убиват и искам да пищя като ги видя. Леда е баси готиното име- ДИЪЛ УИТ ИТ, а Персефона е даже по- гот Smile
Форумът е на 4-то или 5-то място в БГ Топ. Преди него няма други РП форуми, тфа говори ли ти нещо??... Сега ако съм на админките ще направя оффлайн след 4 часа xD


C; това от мен xD
Jonathan Chang.
Jonathan Chang.

Брой мнения : 4612
Рожден Ден : 12.12.1991

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Elliеnor Grace Pearce ♥ Вто Апр 10, 2012 11:01 am

Извинявам се много,че се намесвам в спора ,но ми направи впечатление името на потребителя който пише тези критики .. Първо че всеки си има право на избор и второ че той/тя няма право да казва кое е смешно и кое не..
Искам да се обърна към админмките да ми пратят на ЛС IP - адресът му защото името му е с моят форум а никой от форумният екип не е писал такова нещо.Ще съм ви благодарна ако ми дадете IP адресът му/й за да разберем кой е,защото така злепоставя и вашия и нашият форум за което е напълно ненужно.
Предварително благодаря за разбирането! Smile
Elliеnor Grace Pearce ♥
Elliеnor Grace Pearce ♥

Брой мнения : 752

http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Charlotte Petrova. Вто Апр 10, 2012 11:02 am

Така.. аз съм една от модераторките на форума УОМ и искам да попитам защо този човек се е писал точно "WOM Masters"... До сега разговарях с едната админка на форума и обсъждахме.. кой точно може да е този човек,който се представя под това име.Екипът ни няма нищо общо с това и не знаем все още кой е писал тези критики.Все още не разбирам защо са тези караници за имената.. все пак всеки е в правото си да кръщава героя си както иска!
И все пак... понеже админката,с която разговарях за този проблем,няма регистрация във вашия форум,ме помоли да изразя мнението й от мен:

"Не знам кой може да е написал тези неща, но мога да ви уверя, че не е никой от екипа. Не вярвам и да е от самия форум, но все пак ми е чудно защо е решил/а името му/й да е точно такова.
Ние не искаме да се караме с никой и не искаме да имаме общо с караниците между двата форума, които лично по мое мнение, за напълно излишни."
Charlotte Petrova.
Charlotte Petrova.

Брой мнения : 3277

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Jennifer ♥ Вто Апр 10, 2012 11:13 am

Е, не, направо ме убивате с вашите ТЪПИ критики, ужас. Първо дизайна е супер як, на мен лично много ми харесва, а съм сигурна, че и на другите. Не мисля, че някой би спрял да влиза в форума заради дизайна, но все пак ако толкова те отвращава просто не влизаш.
Второ- що за тъпотия беше това с имената.. всеки си избира име, което на него му харесва, да не мислиш, че като кажеш, че Леда; Сорша и Персефона са тъпи имена / което не е така/ потребителите ще ги сменят... не всеки му харесват различни имена, едва ли някой се интересува дали ТИ харесваш името му. И за бога как можеш да не знаеш коя е Персефона.
А и третото - за посещаемостта, за малко да забравя - Форума си е много посещаван, това, че тук е кои са влизали през последните 5 минути , а не кои са влизали през последния 1 час... , поинтересувай се малко и виж, че примерно в онази класация, в която участват всички форуми форума е на първо място.
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Сара Крес Вто Апр 10, 2012 1:41 pm

Първо благодаря, че ни вдигна рейтинга като се регна! <333333

Второ: ИМАШ ПРОБЛЕМ С ЛИЛАВОТО?! Ми ходи си в черния форум там и си пиши в него. Тук всички сме весели и затова си имаме такъв скин. То и на мен не ми е гот да попадам в метъл ленд ама се примирявам Smile

Трето: Значи ти вместо забавление търсиш приятели?! Толкова ли си нямаш в реалния живот. Пък кой ти е казал, че тук не можеш да се внедриш. Ето за пример Цвети - София Уайлд - тя е тук само от 2-3 месеца и вече обмисляме да се срещнем с нея? Значи тя може, а вие не. Хора стегнете се престанете да си търсите внимание в интернет. Станете от тоя стол и излезте малко навън. Вместо 30 мин да мислиш малоумния си и жалък коментар, в който си личи, че обосновката ти е плоска и без никакви аргументи, обади се там на някоя твоя приятелка и излез навън.

Не знам колко си ги мислила тея "критики" ама честно единственото, което направи е да ме накараш да се посмея малко. И ти въобще не злообеш не. Ти просто казваш. И никога никой тук не е казал, че сме ГОЛЯМОТО твд! Още повечето, че се предполага, че трябва да си грамотна ако ходиш на училище и да забележиш, че пише "един от най-посещаваните форуми на "Дневниците на вампира". Никой не е казал, че ние сме велики и че сме богове.

И още нещо, което съм казвала много пъти. Манията по твд ще мине рано или късно. И тези форуми ще изчезнат. Тогава всичко това ще рухне и не знам дали все още го осъзнавате. Така че по-добре е да го разберете сега - когато нещо ви дразни просто престанете да го гледате, слушате, четете и така нататъка. Има едно червено кръстче и това е. Темата за критиките е място за мнения как форума да се подобри, а не дали името на някой е смешно. Не мога да си представя, че не осъзнаваш колко си жалка. Така че ако смяташ още да хейтваш спри и се замисли какво точно това ти помага. Както каза Иза просто хапни нещо, пийни една студена вода и просто си тръгни с нищожното достойнство, което ти остана Smile

Edit: Колкото за това за потребителите, чак сега забелязах, че на другото днв е настроено за повече време. Така че фактически най-много да имат по 4-5 потребителя повече от нашите. И в този случай няма нито въшки нито бълхи deal with it troll p deal with it troll p deal with it troll p


Последната промяна е направена от Сара Крес на Вто Апр 10, 2012 3:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Ioanna Catniss Вто Апр 10, 2012 2:03 pm

WOM Masters написа:Тва за очите ОК. Аз просто казвам моите критики, нищо лично. Wink А това за потребителите онлайн: Ама аз ви казвам не кой е влизал през последните 24, 48 и т.н. часа а в момента хД То в много форуми има много потребители които са влизали обаче аз говоря за потребители онлайн в момента Wink И това за имената: Да знам, че всеки има право на свое собствено име и право да си го измисля както си иска, но аз отново повтарям, че това е мое мнение (е сигурно не само ;д). А книгите не мисля да ги чета хД В момента чета една друга ;д Ама тва за името го разбрах хД
Много си тъпа, честно O___O (сори админи против правилата е, ама просто всяка друга дума би била неточна Very Happy)

Поздравления за форума, между другото. Аз съм леко нова, но според скромните ми наблюдения е доста стилен и приятен (: за мен е важно не колко потребители са онлайн, а начинът, по който пишат и атмосферата, която създават. Вие се справяте с всичко отлично. Продължавайте в същия дух ; )
Единствената ми критика е към мноооожеството подписи, които не само че забавят много страницата, но и я разтягат... :/
Ioanna Catniss
Ioanna Catniss

Брой мнения : 27

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by WOM Masters Сря Апр 11, 2012 6:37 am

Току що свърших с четенето на мненията ви, които не ме интересуват кой знае колко. Не ме разбирайте погрешно, нямам проблем с лилавото, а просто че този весел цвят не подхожда на вампирски форум. Wink И откъде пък решихте, че харесвам черно-бели форуми? хД Напротив - тъмния дизайн на форуми не ми допада особено.
Към Сара: Имам си доста приятели, не съм умряла да търся във форуми. Wink Не казвам за себе си а изобщо. Просто изтъквам фактите. Wink
Ии хич не съм го мислила мнението. Просто ми дойде и го написах. Wink Така че можете да спрете да извъртате думите ми.
И наричайте си ме както си искате - тъпа, малоумна,... не ми пука за мнението ви хора. Wink Знам, че има мноого хора, които са напълно съгласни с казаното от мен, така че продължавайте с безмислените ви жалки мнения. Wink

WOM Masters

Брой мнения : 4

Върнете се в началото Go down

Критики - Page 4 Empty Re: Критики

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите