The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Предложения - Page 10 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Предложения - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Предложения - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Предложения - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Предложения - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Предложения - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Предложения - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Предложения - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Предложения - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 49 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 49 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Предложения

+111
Ейвъри Еванджелин
Sophie Romola.
Alyssa;
Eric Northman.
Isabelle.
Thea O'Konoel.
Александър Белов
Caroline.∞
Айрийн.
Алиса
Eleanor.
James Bangshot
Калина
Теса Монте.
Aries.
Charlotte Petrova.
Josh Ackles
Tayllor Le'roux.
Chanel
София Уайлд
Крис Прескот
TheWhiteLotus
Уилям Джърнингън
Кейлъб.
Dominique Molier
Ophelia
Джейк Стоун
Карена Блу.
Амелия Понд
Jonathan Chang.
Марина Лиис.
Lindsay Clark
Кардам
Хейли М.
Emily Thorne.
Аш.
Danielle McStell
Oliver.
Alex Dupre
Емили Смит
Ая.
Alexandra Udinov.
Lorena D.
Meredith Rose.
Лиса Брейдън
Natalie Smith
Алекс Клоуд
Линдзи Гомез
Savannah.
Queеn Infеcted.
Сайръс Гримел
Саманта Блек
Дейдре дьо Вийлс
Nancy Smith.
Jennifer ♥
Адриен Бренсън
Диди ♥
Destiny Miller
Hanna Marin
Предизвикателят
Талия Съмърс
Ния.
Сорша Хейл
Джесика Бенингтън
Ally Stonem
Доун МагКуин-Нортман
Tayllor McQueen.
Faye Chamberlain
Амброуз Елингсън
Алекс Хелл'
Sally Clermon
Дийн Уинчестър
Джо Мондюр
Джулия Бел
Ли Лав
Eл Алора
Марк Стоун
Кардам Чакъров
Кендал Дженар
Елена Иванович
Фелисити Джонсън
Chaos.
Сара Крес
Яков Волчек
Ренесме Колин
Lunna West
Люк О' Нийл
Victor Moore.
Chuck
Томас Минели
-hayley;
Катерина
Емили Колин
Alena Le'roux.
Сара Уенхам
Корийн Ферел
Сара О' Нийл
Джъстин Бибър
Naomi Clark
Adriana White
Наталия Нортман
Джейкъб Блек
Ерик Нортман
Елена Гилбърт
Nadia Petrova
Вайола Хансет
Elliеnor Grace Pearce ♥
Изабел
Изaбелa
*Шанън*
Aля Салваторe
115 posters

Страница 10 от 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Go down

Предложения - Page 10 Empty Предложения

Писане by Aля Салваторe Нед Юни 13, 2010 7:09 am

First topic message reminder :

Имате предложения? Тук може да ги споделите с нас ..


Последната промяна е направена от Катрин Пиърс на Пет Юни 25, 2010 5:11 am; мнението е било променяно общо 1 път
Aля Салваторe
Aля Салваторe

Брой мнения : 4025
Рожден Ден : 15.01.1997

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com

Върнете се в началото Go down


Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Дийн Уинчестър Вто Фев 07, 2012 4:46 pm

Ето и едно предложение за игра от мен:
Играта може да се казва "Война на думи". Признавам, краднах името от г-н Трифонов.
Та как ще се проведе играта:
В определена тема се записват желаещите да участват. Чрез анкета се избират двама души и спечелилите ще излязат на дуел един срещу друг. Ще им се задават въпроси и те ще трябва да отговорят и естествено да се обосноват. След като им се зададат определен брой въпроси (например 3) се пуска анкета, кой от двамата се е аргументирал по-добре и този, който има повече гласове да печели нещо.. примерно подпис или там каквото и да е.
Може да има определен минимум на изречения на обосновките и отговорите.
Също така може да има бонус въпроси (2) и двамата играчи да си изберат на коя тема да са. Например: Природни науки; Кино и телевизия; Българска литература и т.н.
Първо единия избира и отговарят и двамата, после избира другия и пак и двамата отговарят.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Сара Крес Пет Фев 10, 2012 1:04 pm

Може да направим нещо от типа на така популярното "Преди да умра" и да е като конфешъните..може да е даже в тях...

Оффф...не ме бива в обясненията хДДДД
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Savannah. Пет Фев 10, 2012 1:20 pm

Ами така... значи след като си имаме призраци имаме си и Ад, а може да си направим и Рай. И например в зависиммост от къде си избрал да минеш да ставаш демон или ангел....а пък тзи които ще останат да бродят да си остават призраци.. Razz
Savannah.
Savannah.
admin
admin

Брой мнения : 9860
Рожден Ден : 12.08.1999

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Oliver. Съб Фев 11, 2012 6:54 am

Ася. написа:Ами така... значи след като си имаме призраци имаме си и Ад, а може да си направим и Рай. И например в зависиммост от къде си избрал да минеш да ставаш демон или ангел....а пък тзи които ще останат да бродят да си остават призраци.. Razz

яка идея ади Good Post

а аз имам също идея. Понеже има някои места, на които играта може да бъде и с гифче. Имам предвид.. за да е по-реалистично добавяш гифч след определена реплика. Не ви ли се е случвало да си гледате гифчета на героите и просто да си представяте как героите ви правят това Very Happy Тааа идеята ми е това. Ще пусна и снимка.. извинявам се, нямам намерение за реклама или нещо, просто го бях правила това отдавна и го давам за пример
Spoiler:
Oliver.
Oliver.

Брой мнения : 409
Рожден Ден : 19.07.1990

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Danielle McStell Пон Фев 13, 2012 1:01 pm

Ася. написа:Ами така... значи след като си имаме призраци имаме си и Ад, а може да си направим и Рай. И например в зависиммост от къде си избрал да минеш да ставаш демон или ангел....а пък тзи които ще останат да бродят да си остават призраци.. Предложения - Page 10 187784

Тъкмо с тази идея идвах и аз.... xD Иначе,напълно ЗА!
Danielle McStell
Danielle McStell

Брой мнения : 156
Рожден Ден : 14.02.1997

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Danielle McStell Пон Фев 13, 2012 1:07 pm

А и тъкмо се сетих...Идвам и аз с предложение...
Според мен Кошчето,като раздел за ненужни теми,трябва да бъде заключен,защото както виждам аз,когато се прати тема там,може да и бъде отговорено.Иии....преди да се прати дадена тема,да се напише поради каква причина се праща от модчето на раздела в който е била темата!

ПС:Сори за новото мнение!
Danielle McStell
Danielle McStell

Брой мнения : 156
Рожден Ден : 14.02.1997

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Гост Пон Фев 13, 2012 1:23 pm

Смисъла на кошчето е ние, потребителите да пускаме неща там / това няма нищо общо с архива, имаме си и архив / така, че се чувствай свободен да си спамиш понякога / разбира се не непрекъснато хД /
Надявам се да съм помогнала Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Danielle McStell Пон Фев 13, 2012 1:36 pm

Ооо....сега разбрах връзката!

Благодаря ти,наистина ми помогна Предложения - Page 10 89906
Danielle McStell
Danielle McStell

Брой мнения : 156
Рожден Ден : 14.02.1997

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Гост Пон Фев 13, 2012 1:47 pm

Нямаш проблеми 4

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Ейвъри Еванджелин Съб Фев 18, 2012 6:00 am

Фелистити Даркмуун написа:
Ася. написа:Ами така... значи след като си имаме призраци имаме си и Ад, а може да си направим и Рай. И например в зависиммост от къде си избрал да минеш да ставаш демон или ангел....а пък тзи които ще останат да бродят да си остават призраци.. Razz

яка идея ади Good Post

а аз имам също идея. Понеже има някои места, на които играта може да бъде и с гифче. Имам предвид.. за да е по-реалистично добавяш гифч след определена реплика. Не ви ли се е случвало да си гледате гифчета на героите и просто да си представяте как героите ви правят това Very Happy Тааа идеята ми е това. Ще пусна и снимка.. извинявам се, нямам намерение за реклама или нещо, просто го бях правила това отдавна и го давам за пример
Spoiler:

Sara smilie
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Сара Крес Съб Фев 18, 2012 8:19 am

Има ли въобще смисъл от тази тема? Sad
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Queеn Infеcted. Съб Фев 18, 2012 4:07 pm

Обяснявам популярно.
Всички предложения се обсъждат в отделен чат.
Приели сме идеята за гифчета, но не сме решили къде и как точно да я реализираме.

Има смисъл ^^
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Аш. Нед Фев 19, 2012 8:43 am

Не знам дали е предлагано такова нещо, но не ми се разглеждат 16 страници xd
Значи, идеята ми е да има сюжетна линия - това, което се случва като цяло с потребителите във форума. Тя е предварително организирана и планирана от няколко човека (по избор), като се измислят случки, регистрират се неигрови персонажи (ако е нужно) и започва да се реализира. В нея участва който иска, но за разлика от масовото РП, потребителите не се организират по двама-трима около една случка, свързана с основната, а абсолютно всички участващи се съсредоточават върху основната идея на сюжетната линия. Например - може магьосниците мистериозно да изгубят силите си и всички същества (и хората, които знаят за тях) в Мистик Фолс да се опитват да открият какво е станало и т.н. (малко тъп пример, може да се мисли много по-мащабно). Надявам се, че ме разбрахте. Very Happy
Аш.
Аш.

Брой мнения : 360
Рожден Ден : 07.03.1998

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Emily Thorne. Нед Фев 19, 2012 9:15 am

Аш. написа:Не знам дали е предлагано такова нещо, но не ми се разглеждат 16 страници xd
Значи, идеята ми е да има сюжетна линия - това, което се случва като цяло с потребителите във форума. Тя е предварително организирана и планирана от няколко човека (по избор), като се измислят случки, регистрират се неигрови персонажи (ако е нужно) и започва да се реализира. В нея участва който иска, но за разлика от масовото РП, потребителите не се организират по двама-трима около една случка, свързана с основната, а абсолютно всички участващи се съсредоточават върху основната идея на сюжетната линия. Например - може магьосниците мистериозно да изгубят силите си и всички същества (и хората, които знаят за тях) в Мистик Фолс да се опитват да открият какво е станало и т.н. (малко тъп пример, може да се мисли много по-мащабно). Надявам се, че ме разбрахте. Very Happy

+1 много яка идея
Emily Thorne.
Emily Thorne.

Брой мнения : 410
Рожден Ден : 07.07.1994

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Гост Нед Фев 19, 2012 9:49 am

Аш. написа:Не знам дали е предлагано такова нещо, но не ми се разглеждат 16 страници xd
Значи, идеята ми е да има сюжетна линия - това, което се случва като цяло с потребителите във форума. Тя е предварително организирана и планирана от няколко човека (по избор), като се измислят случки, регистрират се неигрови персонажи (ако е нужно) и започва да се реализира. В нея участва който иска, но за разлика от масовото РП, потребителите не се организират по двама-трима около една случка, свързана с основната, а абсолютно всички участващи се съсредоточават върху основната идея на сюжетната линия. Например - може магьосниците мистериозно да изгубят силите си и всички същества (и хората, които знаят за тях) в Мистик Фолс да се опитват да открият какво е станало и т.н. (малко тъп пример, може да се мисли много по-мащабно). Надявам се, че ме разбрахте. Very Happy

Момо ако говориш за ГСЛ, помниш ли колко малко човека разбраха какво е това в моя форум ХДД Иначе съм ЗА! ЗА ЗА ЗА. обичам сюжетните линии ХД

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Изaбелa Нед Фев 19, 2012 5:59 pm

Сара Крес написа:Може да направим нещо от типа на така популярното "Преди да умра" и да е като конфешъните..може да е даже в тях...

Оффф...не ме бива в обясненията хДДДД

Фелистити Даркмуун написа:а аз имам също идея. Понеже има някои места, на които играта може да бъде и с гифче. Имам предвид.. за да е по-реалистично добавяш гифч след определена реплика. Не ви ли се е случвало да си гледате гифчета на героите и просто да си представяте как героите ви правят това Very Happy Тааа идеята ми е това. Ще пусна и снимка.. извинявам се, нямам намерение за реклама или нещо, просто го бях правила това отдавна и го давам за пример
Spoiler:

И двете идеи за осъществени! : ))
Confessions: Before I Die.
GIF-ове в рп постовете.

По всички останали идеи се работи, не си мислете, че сте пренебрегвани, просто не можем постоянно да сме на линия и да обновяваме всичко.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Хейли М. Пон Фев 20, 2012 8:42 am

оо супер, gif-четат boogie

Та, мен ми дойде идея за друг конкурс. Номинации за Gif използван в игра Sara smilie
Хейли М.
Хейли М.

Брой мнения : 348
Рожден Ден : 06.06.1995

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Сара Крес Пет Фев 24, 2012 8:15 am

Ми предлагам няколко нови емотиконки ихДДД

Предложения - Page 10 Nyancat Предложения - Page 10 07ce0e0856a7b91d8da3c6d80d2980d6 Предложения - Page 10 0bf150ed17753fb9c15961c420e33cc6 Предложения - Page 10 69119ef7b8fac98826e4c7119d4a461c Предложения - Page 10 1ad2f78f7bc5bc16ff0fefe8cb1defe4 Предложения - Page 10 011e48700295234ac98bc6a14ee5af1d

и изберете някоя за фейспалм, че аз не мога хДДДД

Предложения - Page 10 Gallery_63654_40_1180
Предложения - Page 10 55ms9
Предложения - Page 10 Cow-facepalm
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Саманта Блек Пет Фев 24, 2012 11:55 am

Амии щом имахме конкурс за снимки, защо нямаме такъв и за рисунки. Като гледам има хора които рисуват и реших, че може да е забавно. Също може да се направи конкурс за гифчета. Нещо кто предишния за графики, сещате се ;д
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Ейвъри Еванджелин Съб Фев 25, 2012 8:40 am

какво ще кажете и за Предизвикателство и Confessions - Reasons to love. В предизвикателствата да се пускат от тук http://reasonstolovebritain.tumblr.com/
а в конфешъните например *confessions - why i love ---- *
не знам дали се изказах като хората...
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Саманта Блек Съб Фев 25, 2012 1:10 pm

Имам разни идейки относно вещиците...

1 - Да имаме нещо като академия за вещици, където те да учат заклинания. Примерно черз рп-постове да си измислят разни заклинания и така да си развиват героите. Както беше РП Академията, само че за вещици..

2 - Да има отделни нива на ъ. вещиците рофл леле как звучи. Примерно в зависимост от това колко развит е героя им (под развид имам предвид заклинанията и ала бала). И примерно за да са 2ро ниво /може да му измислите някое по-яко заглавие/ да им давате задача колко рп поста и на каква тема да напишат. И в профилите да си имат такова за героя (Леда знае как се прави мисля) където да показва кое ниво са. Например 50 от 100 до 2ро ниво.

ПП: Същото може да се направи и за другите раси, просто за вещиците май ще е по-интересно.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Кардам Съб Фев 25, 2012 3:09 pm

Саманта Блек написа:Имам разни идейки относно вещиците...
2 - Да има отделни нива на ъ. вещиците рофл леле как звучи. Примерно в зависимост от това колко развит е героя им (под развид имам предвид заклинанията и ала бала). И примерно за да са 2ро ниво /може да му измислите някое по-яко заглавие/ да им давате задача колко рп поста и на каква тема да напишат. И в профилите да си имат такова за героя (Леда знае как се прави мисля) където да показва кое ниво са. Например 50 от 100 до 2ро ниво.

ПП: Същото може да се направи и за другите раси, просто за вещиците май ще е по-интересно.

+1.
За върколаците може да има супер върколаци. Въртят ми се някои идеи за тях, но трябва да се дообмислят.







Последната промяна е направена от Кардам на Съб Фев 25, 2012 3:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Кардам
Кардам

Брой мнения : 6420
Рожден Ден : 03.12.1593

http://www.adventurworld.niceboard.org

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Queеn Infеcted. Съб Фев 25, 2012 3:15 pm

Саманта Блек написа:Имам разни идейки относно вещиците...

1 - Да имаме нещо като академия за вещици, където те да учат заклинания. Примерно черз рп-постове да си измислят разни заклинания и така да си развиват героите. Както беше РП Академията, само че за вещици..

2 - Да има отделни нива на ъ. вещиците рофл леле как звучи. Примерно в зависимост от това колко развит е героя им (под развид имам предвид заклинанията и ала бала). И примерно за да са 2ро ниво /може да му измислите някое по-яко заглавие/ да им давате задача колко рп поста и на каква тема да напишат. И в профилите да си имат такова за героя (Леда знае как се прави мисля) където да показва кое ниво са. Например 50 от 100 до 2ро ниво.

ПП: Същото може да се направи и за другите раси, просто за вещиците май ще е по-интересно.

Заемам се ^^
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Кардам Съб Фев 25, 2012 3:24 pm


Предлагам да се добавят още няколко града в България. Примерно Велико Търново, Жеравна, Копривщица. Както и под форум "Други места"
Кардам
Кардам

Брой мнения : 6420
Рожден Ден : 03.12.1593

http://www.adventurworld.niceboard.org

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Lindsay Clark Съб Фев 25, 2012 3:25 pm

Кардам написа:
Предлагам да се добавят още няколко града в България. Примерно Велико Търново, Жеравна, Копривщица. Както и под форум "Други места"
Извинявам се,че се намесвам,но темите и ти можеш да ги направиш ^^
Lindsay Clark
Lindsay Clark

Брой мнения : 3253

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 10 Empty Re: Предложения

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 10 от 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите