The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Предложения - Page 7 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Предложения - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Предложения - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Предложения - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Предложения - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Предложения - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Предложения - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Предложения - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Предложения - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Предложения

+111
Ейвъри Еванджелин
Sophie Romola.
Alyssa;
Eric Northman.
Isabelle.
Thea O'Konoel.
Александър Белов
Caroline.∞
Айрийн.
Алиса
Eleanor.
James Bangshot
Калина
Теса Монте.
Aries.
Charlotte Petrova.
Josh Ackles
Tayllor Le'roux.
Chanel
София Уайлд
Крис Прескот
TheWhiteLotus
Уилям Джърнингън
Кейлъб.
Dominique Molier
Ophelia
Джейк Стоун
Карена Блу.
Амелия Понд
Jonathan Chang.
Марина Лиис.
Lindsay Clark
Кардам
Хейли М.
Emily Thorne.
Аш.
Danielle McStell
Oliver.
Alex Dupre
Емили Смит
Ая.
Alexandra Udinov.
Lorena D.
Meredith Rose.
Лиса Брейдън
Natalie Smith
Алекс Клоуд
Линдзи Гомез
Savannah.
Queеn Infеcted.
Сайръс Гримел
Саманта Блек
Дейдре дьо Вийлс
Nancy Smith.
Jennifer ♥
Адриен Бренсън
Диди ♥
Destiny Miller
Hanna Marin
Предизвикателят
Талия Съмърс
Ния.
Сорша Хейл
Джесика Бенингтън
Ally Stonem
Доун МагКуин-Нортман
Tayllor McQueen.
Faye Chamberlain
Амброуз Елингсън
Алекс Хелл'
Sally Clermon
Дийн Уинчестър
Джо Мондюр
Джулия Бел
Ли Лав
Eл Алора
Марк Стоун
Кардам Чакъров
Кендал Дженар
Елена Иванович
Фелисити Джонсън
Chaos.
Сара Крес
Яков Волчек
Ренесме Колин
Lunna West
Люк О' Нийл
Victor Moore.
Chuck
Томас Минели
-hayley;
Катерина
Емили Колин
Alena Le'roux.
Сара Уенхам
Корийн Ферел
Сара О' Нийл
Джъстин Бибър
Naomi Clark
Adriana White
Наталия Нортман
Джейкъб Блек
Ерик Нортман
Елена Гилбърт
Nadia Petrova
Вайола Хансет
Elliеnor Grace Pearce ♥
Изабел
Изaбелa
*Шанън*
Aля Салваторe
115 posters

Страница 7 от 17 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Go down

Предложения - Page 7 Empty Предложения

Писане by Aля Салваторe Нед Юни 13, 2010 7:09 am

First topic message reminder :

Имате предложения? Тук може да ги споделите с нас ..


Последната промяна е направена от Катрин Пиърс на Пет Юни 25, 2010 5:11 am; мнението е било променяно общо 1 път
Aля Салваторe
Aля Салваторe

Брой мнения : 4025
Рожден Ден : 15.01.1997

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com

Върнете се в началото Go down


Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Nancy Smith. Сря Ное 16, 2011 1:50 pm

Ами аз предлагам след като имаме Клаус да се направи още една раса - Хибрид, но да не е само от върколак и вампир...
Nancy Smith.
Nancy Smith.

Брой мнения : 1154

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Изaбелa Пон Ное 21, 2011 1:27 pm

Нанси Смит. написа:Ами аз предлагам след като имаме Клаус да се направи още една раса - Хибрид, но да не е само от върколак и вампир...

За тази цел Клаус трябва да изпълни ритуала. Вече е започнал да търси нужните за това потребители. Когато ритуалът бъде изпълнен, ще се погрижим за расата. Ще бъде идентична на тази в "Дневниците на вампира".

Дийн Уинчестър написа:Предлагам да се сложи такъв бутон (Замунда) за смяната на режима на клавиатурата. Ще е много удобно особено ако някой няма flex type. Smile До сега не съм виждала подобен в РПГ форум.

Ако знаеш как точно се добавя този бутон, пиши ми на ЛС, защото се помъчих да намеря урок тук, но не можах : ((

Elliеnor Grace Pearce ♥️ написа:Аз предлагам да направите раздел за Facebook Или Twitter ,по ваш избор .Всеки може да си направи тема и героите ни могат да сърфират из виртуалното пространство хдд

Ще обсъдим предложението с модераторите.


Благодаря ви за предложенията : ))
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Дейдре дьо Вийлс Пон Ное 21, 2011 2:13 pm

Хелоу! ;д
Понеже видях, че ще появят Хибриди и тъй като ще са като от серила (поне така разбрах) ще бъде някак по - лесно, ако върколаците са събарани на едно място или иначе казано - така и така са в един град накачулени, може да се направи .... *барабани за драматичност* ХД .... глутница. Пък и като се замисли човек, вампирите от една страна са ги направили по - силнички, а когато има повече вълчовци събрани, малко или много стават по - силни. Може да не е само една глутница, ами повече, като цяло идеята е по - лесно да се направят хибриди, защото Клаус е един а пък тези, които сме оцветени в лилаво сме повечко. ;р
Дейдре дьо Вийлс
Дейдре дьо Вийлс

Брой мнения : 124

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Изaбелa Чет Ное 24, 2011 2:07 pm

Дейдре дьо Вийлс написа:Хелоу! ;д
Понеже видях, че ще появят Хибриди и тъй като ще са като от серила (поне така разбрах) ще бъде някак по - лесно, ако върколаците са събарани на едно място или иначе казано - така и така са в един град накачулени, може да се направи .... *барабани за драматичност* ХД .... глутница. Пък и като се замисли човек, вампирите от една страна са ги направили по - силнички, а когато има повече вълчовци събрани, малко или много стават по - силни. Може да не е само една глутница, ами повече, като цяло идеята е по - лесно да се направят хибриди, защото Клаус е един а пък тези, които сме оцветени в лилаво сме повечко. ;р

Идеята много ми допада. Писала съм ти на ЛС да се доуточним. : ))
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Саманта Блек Вто Ное 29, 2011 8:32 am

Относно седмицата на модата - Добре де, а защо не го направим ежемесечно? Една седмица не е много. Може да измислим и други задачи, например няколко дни само за аксесоари и така докато не омръзне хД
+
Мислех си дали ще стане интересно, ако вкараме например пет потребители, които да бъдат някакви по-висши от останалите и те да могат да < белязват > същества от различни раси. И белязаните стават нещо като подчинени на въпросните хора, и единственото което може да ги спаси е някакъв магически предмет ( който може да се добави в темата с магически предмети ) или древен вампир, още не съм мислила за детайлите. Схванахте основната идея, надявам се хД
+
Още едно реалити. За десети път казвам на Иза, тя ме игнорира ХД За това да го заявя публично - Сървайвър. Биг брадър е едно, обаче Сървайвър със сигурност ще е по-интересно. Ще е някъде извън мистик фолс, ще бъде с интересни мисии. Обаче хубавата част е, че ще има препядствия с различни митични същества. Няма да бъдат препятствия в калта, а в небето или някъде .. ох не знам, важното е, че ще е магическо с ралзични раси и такааа о.о


Последната промяна е направена от Саманта Блек на Вто Ное 29, 2011 12:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Гост Вто Ное 29, 2011 8:39 am

Аз пък за това с сървайвъра не съм мн съгласна, понеже всички ще пишат, че успяват с препятствията и няма да е интересно хд

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Саманта Блек Вто Ное 29, 2011 12:47 pm

Еми то каква е гаранцията, че и в Биг Брадър не е същото ХД Иначе може да се дадат специални мисии за проваляне на отбора о.о
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Гост Вто Ное 29, 2011 1:01 pm

Саманта Блек написа:Еми то каква е гаранцията, че и в Биг Брадър не е същото ХД Иначе може да се дадат специални мисии за проваляне на отбора о.о

Eми в Биг Брадъра го бяха измислили със 1000 анкети ХДД

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Изaбелa Вто Ное 29, 2011 1:42 pm

Саманта Блек написа:
Относно седмицата на модата - Добре де, а защо не го направим ежемесечно? Една седмица не е много. Може да измислим и други задачи, например няколко дни само за аксесоари и така докато не омръзне хД
+
Мислех си дали ще стане интересно, ако вкараме например пет потребители, които да бъдат някакви по-висши от останалите и те да могат да < белязват > същества от различни раси. И белязаните стават нещо като подчинени на въпросните хора, и единственото което може да ги спаси е някакъв магически предмет ( който може да се добави в темата с магически предмети ) или древен вампир, още не съм мислила за детайлите. Схванахте основната идея, надявам се хД
+
Още едно реалити. За десети път казвам на Иза, тя ме игнорира ХД За това да го заявя публично - Сървайвър. Биг брадър е едно, обаче Сървайвър със сигурност ще е по-интересно. Ще е някъде извън мистик фолс, ще бъде с интересни мисии. Обаче хубавата част е, че ще има препядствия с различни митични същества. Няма да бъдат препятствия в калта, а в небето или някъде .. ох не знам, важното е, че ще е магическо с ралзични раси и такааа о.о

Относно "Седмицата на модата", по принцип е така планирано, но първоначално реших да бъде само седмица, за да видя дали идеята ще се хареса. След като пожъна успех, мисля да го продължа, както ти предложи, може би ежемесечно, ще видим.

Клаус изпълнява общо-взето същата функция, която си описала.

Аз съм твърдо против реалититата. Първо - хората не пишат в тях. Очевидно не им е интересно. Второ - всеки естествено ще описва как побеждава и по никакъв начин не могат да се определи губещ отбор. Според мен е просто безсмислено.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Саманта Блек Пон Дек 05, 2011 6:25 am

Още една идея -
Предполагам, че ще има масово РП за Коледа. Освен него, защо заедно не украсим елха О.о Една огроооомна ХД В Центъра на града, или да направим за коледа „ Площада с Елхата “ или нещо такова, може да е забавно.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Destiny Miller Вто Дек 06, 2011 9:23 am

Саманта Блек написа:
Още една идея -
Предполагам, че ще има масово РП за Коледа. Освен него, защо заедно не украсим елха О.о Една огроооомна ХД В Центъра на града, или да направим за коледа „ Площада с Елхата “ или нещо такова, може да е забавно.

+1
Иначе за това "Седмицата на модата" да се удължи през целия месец на мен лично не ми харесва. На хората ще им омръзне по-бързо така.
Destiny Miller
Destiny Miller

Брой мнения : 2137
Рожден Ден : 08.02.1993

https://www.facebook.com/victoriajonascullen

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Гост Вто Дек 06, 2011 9:34 am

Destiny Miller написа:
Саманта Блек написа:
Още една идея -
Предполагам, че ще има масово РП за Коледа. Освен него, защо заедно не украсим елха О.о Една огроооомна ХД В Центъра на града, или да направим за коледа „ Площада с Елхата “ или нещо такова, може да е забавно.

+1
Иначе за това "Седмицата на модата" да се удължи през целия месец на мен лично не ми харесва. На хората ще им омръзне по-бързо така.

+1

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Elliеnor Grace Pearce ♥ Вто Дек 06, 2011 9:41 am

Леда. написа:
Destiny Miller написа:
Саманта Блек написа:
Още една идея -
Предполагам, че ще има масово РП за Коледа. Освен него, защо заедно не украсим елха О.о Една огроооомна ХД В Центъра на града, или да направим за коледа „ Площада с Елхата “ или нещо такова, може да е забавно.

+1
Иначе за това "Седмицата на модата" да се удължи през целия месец на мен лично не ми харесва. На хората ще им омръзне по-бързо така.

+1
+1 Но предлагам и за партито да имаме някакъв дрес код ,например бяло ,червено или и двете Smile
Elliеnor Grace Pearce ♥
Elliеnor Grace Pearce ♥

Брой мнения : 752

http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Изaбелa Вто Дек 06, 2011 4:39 pm

Масово РП за Коледа ще има, засега е запланувано по друг начин обаче.

Седмицата на модата можем да я направим и веднъж месечно.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Alena Le'roux. Вто Дек 06, 2011 5:36 pm

Такаа замислих се относно разделите "Когато сме далеч..." и "Капсула на времето". Чудесни раздели описващи случващи се извън реално време действия. Капсулата ни връща назад, и си мислих за раздел който е за бъдещи случки, и просто го давам като идея. Или раздел за сънища, раздел в който можем да си позволим всичко, извън реалността.
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Саманта Блек Сря Дек 07, 2011 3:18 pm

За последен път досаждам ХД --
Нали ако някой не влиза до там колко време му взимат лика. Е, обикновено лятото хората излизат защото ходят на почивка и пролетта заради матури и други глупости. Защо нямаме ранг „ отпочиващ “ или нещо такова. В някоя тема да казват „ няма да ме има до цдеоф9ф30днй “ и ако просрочи дадената дата, му давате лика и там правите каквото правите на невлизащите ХД
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Изaбелa Нед Дек 11, 2011 9:57 am

Саманта Блек написа:За последен път досаждам ХД --
Нали ако някой не влиза до там колко време му взимат лика. Е, обикновено лятото хората излизат защото ходят на почивка и пролетта заради матури и други глупости. Защо нямаме ранг „ отпочиващ “ или нещо такова. В някоя тема да казват „ няма да ме има до цдеоф9ф30днй “ и ако просрочи дадената дата, му давате лика и там правите каквото правите на невлизащите ХД

Не досаждаш, Зозо ХД
Таа, темичката е готова.

Идеята на Мелиса ми харесва, но трябва да я обсъдим и доразвием...
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Ния. Нед Дек 18, 2011 3:23 pm

Melissa. написа:Такаа замислих се относно разделите "Когато сме далеч..." и "Капсула на времето". Чудесни раздели описващи случващи се извън реално време действия. Капсулата ни връща назад, и си мислих за раздел който е за бъдещи случки, и просто го давам като идея. Или раздел за сънища, раздел в който можем да си позволим всичко, извън реалността.
Това за сънищата ще е много яко! boogie
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Изaбелa Нед Дек 18, 2011 6:06 pm

Ния. написа:
Melissa. написа:Такаа замислих се относно разделите "Когато сме далеч..." и "Капсула на времето". Чудесни раздели описващи случващи се извън реално време действия. Капсулата ни връща назад, и си мислих за раздел който е за бъдещи случки, и просто го давам като идея. Или раздел за сънища, раздел в който можем да си позволим всичко, извън реалността.
Това за сънищата ще е много яко! boogie

Доразвих идеята малко ии ето ви Wonderland.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Сайръс Гримел Вто Дек 20, 2011 2:44 pm

Предлагам с цялото си сърце някъде из флууд зоната или пък не, да се създаде тема за изцепки, лафове и тям подобни от рпто - понякога ръсим смешни неща, докато роулплейваме и ще е адски хубаво да ги събираме в една тема и всички да четат и да се наливат, мхм, ако ми се разбра нещо ;3
Абе тема за изцепки от РПта хд
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Queеn Infеcted. Вто Дек 20, 2011 4:14 pm

Одобрена идея.
Направих тема в Забава и игри.
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Tayllor McQueen. Нед Яну 08, 2012 4:03 pm

Предлагам към раздела Нашите мании да се добавят още сериали . Например Secret Circle , Glee , True Blood , Gossip Girl и други . Има мнооооого потребители оито са им фенове и със сигурност ще се радват на разделите Smile
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Изaбелa Нед Яну 08, 2012 4:05 pm

В момента подготвяме нов раздел точно в тази категория.
За жалост нямаме възможност да добавяме много сериали, защото има лимит за броя раздели във форума.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Savannah. Нед Яну 08, 2012 4:08 pm

Не мога да го обясня точно, но може да има нещо като дневници...и всеки потребител да си прави дневнк.... Very Happy Надявам се да сте разбрали какво горе- долу имам предвид..
Savannah.
Savannah.
admin
admin

Брой мнения : 9860
Рожден Ден : 12.08.1999

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Tayllor McQueen. Нед Яну 08, 2012 4:13 pm

Ася. написа:Не мога да го обясня точно, но може да има нещо като дневници...и всеки потребител да си прави дневнк.... Very Happy Надявам се да сте разбрали какво горе- долу имам предвид..

+1
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 7 Empty Re: Предложения

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 17 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите