The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Darling, everything's on fire. - Page 11 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Darling, everything's on fire. - Page 11 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Darling, everything's on fire. - Page 11 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Darling, everything's on fire. - Page 11 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Darling, everything's on fire. - Page 11 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Darling, everything's on fire. - Page 11 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Darling, everything's on fire. - Page 11 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Darling, everything's on fire. - Page 11 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Darling, everything's on fire. - Page 11 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 30 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 30 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Darling, everything's on fire.

+10
Алиса
Джейк Стоун
Сара Крес
Кристин Рейнс
Алисън Вокил
Chaos.
Амелия Понд
Уилям Джърнингън
Шейн Колинс
Саманта Блек
14 posters

Страница 11 от 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Саманта Блек Нед Юли 08, 2012 3:11 pm

First topic message reminder :

OЩЕ Е ДЕЙВ/ДЖОН КАРТИНАТА РОФЛ всичко ѝ е наред..АМА ПАК. КАК МОЖА ДА Я НАСТЪПИ.
дис бич баща ми.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down


Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Окт 21, 2012 8:57 am

ми то и мене биха ме, ама вратата на наще беше затворена, соу мъч уин
и аз СЕ СТАРАЕХ ДА СЪМ тихичка рофлрофл
замръзна ми задника, бът йес <3

въй нико е момиче о.о
дето пише книга и рисува мнол яко
о.о
и е фен на еридан
о.о
идк от тъмблър се знаем и мега яка и клйхгфдьгфцкл orz

OTL
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Окт 23, 2012 4:32 pm

Окей.
11:20 е и имаммотивация за учене. (май се изпари за половин час, но да)
Даже не знам откъде дойде. Просто слушах как Нели говореше за фонетика и рижи хора и после за Терзиеви хора и реших че може и да се учат яки работи, знам ли.

Ъх.
Спи ми се и туко-що открих Джой Дивижън и съм уморена.
И имам тениска на Вриска.
Ако не бях толкова уморена и разсеяна може би щях да започна да чета книга/да довърша якия фик (в който пропуснаха лимоните *нот куул*) дето има 47 000 думи.

ъх.
Днес с Люба пихме 3в1 на гарата и си взехме солети. После установихме, че срока на годност е бил до 1 октомври (което не ни попречи да си ги издем). Занасяхме се за хранителни натравяния и си се прибрах.

Не съм докоснала учебник и почвам да се чувствам ужасно и м ие съвестно. Но просто не мога. Не мога да седна да уча. Господи, звучи адски жалко и тъпо, но е така. Не мога. Не мога. Не мога.

Може да си легна преди 12 днес. (фор реферънс: вчера си легнах в 2)

Видях котка сутринта.
Мъничка.

Забравих, че утре съм на творческо писане/превод с Цветомир, Яна, Владимира (май така се казваше) онова другото момиче, Павел, Пламен и Гошо. И трябва да взема да си напиша по литература в междучасията и да си прочета нещата по биология.
Не знам.

Поне прочетох 'I Kill Giants'. И, Живко, дали го харесах, Комикса беше у-ни-ка-лен.
И арта и самата история и Барбара и София и госпожица Моул и оу боже.

След 7 часа Адвенчър Тайм ще се изтегли. Но нямам толкова.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Саманта Блек Пет Ное 02, 2012 8:52 pm

Уилям Джърнингън написа:Окей.
Не съм докоснала учебник и почвам да се чувствам ужасно и м ие съвестно. Но просто не мога. Не мога да седна да уча. Господи, звучи адски жалко и тъпо, но е така. Не мога. Не мога. Не мога.

ай фийл ю бро.
ай ду.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Ное 03, 2012 7:05 am

i know bro
we feel eachother
uvu
-тотално не прозвуча перверзнобът шшш-
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Ное 22, 2012 5:15 am

Никой не чете, а и аз не пиша.

Въпреки че това щеше да бъде ужасна седмица, мина доста бързо. И пак беше доста по-добре от очакваното. Направо си заслужава цигара и кафе в 5 сутринта, ако бях пушач и ако бях навитак да ставам в толкова (не съм).
Изкарах приемлива оценка по математика, тотално се провалих по английски (но не ми пука особено), представих се подобаващо по литература (чак съм доволна!), по биология е доста добре, остава да направя теста по география днес (и този по физика утре) и да напиша ЛИС по литература за утре. (ух, тотално изключих, че днес имам писмен по английски, за който не съм готова. уелп.)

Разбира се, можеше и по-добре да е. Но предвид неполагането на никакви усилия от моя страна, доста добре.

Пих кафе с какао и ядох шоколадови топчета (без мляко, къз фък дъ полийс), писах до amallite (така ли се пишеше, забравих), ако не ми спичаше всичко толкова и епизод на тийн уолф щях да изгледам. И сега звучи We Are Wolves.
Имам 15 минути, затова мога даже да прочета някоя статия на Вайс или да си дочета главата от ДжонДейв фика.
Въобще добре минава Четвъртъка.
Имам и NME да дочета, но и за това има време.

Та, споменах ли, че започнах да гледам Тийн Уолф? Стана (малко или много) инцидентно, но взех добро решение. Още 3 епизода и съм свършила с втори сезон. Има уникален саундтрак и шипвам поне 5547754 героя бът шшшш.

Като се замисля, може да имам време за статия в Кракд.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пет Ное 23, 2012 9:01 pm

fridge u lidiya fridge u allison fridge u mtv fridge u all i hate u no feels what no go away do not want
ай мийн уат

ееенд ай
уана
тейк ю денсин'

Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Hades. Съб Ное 24, 2012 2:36 pm

LOOK
AT
MY
GINTAMA
SIGGIE.

U HAVE TO WATCH IT.
U MUUUUUUUUST.
Hades.
Hades.

Брой мнения : 654

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Ное 24, 2012 2:37 pm

fridge u alex
i'm gonna watch it fo' real
-ДАЖЕ СЪМ ОТВОРИЛА САЙТА ЗА ТОРЕНтИТЕ ОМГ-
айм соу дън уит ю
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Hades. Съб Ное 24, 2012 2:39 pm

ЙЕС
ЙЕС
ЙЕС
ЙЕС
ЙЕС
ЙЕС
ЙЕС
ИЦ СОУ ФЪНИ
ФЪНИФЪНИФЪНИ
ЕНД ДА ПОЛИЙС ИЗ А СИНГЪРС ФЕНКЛУБ.
ЕНД ГИНТОКИ.
ОМГ ГИНТОКИ.
ФЪК МИ БЕЙБЕ.
ОМГ.
*и знам че харесваш гинтоки, особено тоя от картичката ми, няхяняняхянхянях*
Hades.
Hades.

Брой мнения : 654

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Ное 24, 2012 2:40 pm

-i'm gonna blame u if i get obsessed ok-
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Hades. Съб Ное 24, 2012 2:41 pm

-i'm gonna fuck u senselessly if u get obsessed ok-
Hades.
Hades.

Брой мнения : 654

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Ное 24, 2012 2:42 pm

-woooot guess who's getting obsessed-
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Hades. Съб Ное 24, 2012 2:42 pm

-woot guess who gets stanka then-
Hades.
Hades.

Брой мнения : 654

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Ное 24, 2012 2:44 pm

-heehehehehehehe-
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Hades. Съб Ное 24, 2012 2:45 pm

-TEEEHEEEEEEE <3333*
Hades.
Hades.

Брой мнения : 654

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Саманта Блек Нед Ное 25, 2012 11:57 am

БРО. БРО. БРО.
ГЛЕДАХ ДЖУНО.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Нед Ное 25, 2012 12:57 pm

Помниш лииииии ги тия:
- Оливър Джърнингън
- Чарлз и Ерик Джърнингън
- забравих-му-името Джърнингън хДДДДДДДДДДД
- още-неродената Джърнингън
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Ное 25, 2012 1:01 pm

- OMG БРО ХАРЕСА ЛИ ТИ А САУНДТРАКА ОМГ ЕЛЪН ПЕЙДЖ Е БАХТИ ЯКАТА АЙ КЕН'Т

- НЕ ЗНАМ АМА ПОМНЯ,ЧЕ ОЛИВЪР БЕШЕ ГЕЙ ОМГ
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Нед Ное 25, 2012 1:02 pm

ОМГ ТРЯБВА ПАК ДА ПИШЕМ ПЕРСЕФОНА/УИЛЯМ РП-ТО. НАЛИ ПОМНИШ ЧЕ УЖ 10 ДЕЦА ЩЯХМЕ ДА ИМ НАПРАВИМ. ИЛИ ОСЕМ БЯХ. ИДЕК.
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Нед Ное 25, 2012 1:03 pm

Уилям Джърнингън написа:- OMG БРО ХАРЕСА ЛИ ТИ А САУНДТРАКА ОМГ ЕЛЪН ПЕЙДЖ Е БАХТИ ЯКАТА АЙ КЕН'Т

- НЕ ЗНАМ АМА ПОМНЯ,ЧЕ ОЛИВЪР БЕШЕ ГЕЙ ОМГ
ОЛЕ ДА БТВ И УЖ С ДЖОНАТАН НА БЕЛТБЪСТЪРОВИ ЩЯХМЕ ДА ГО СЪБИРАМЕ. *който е смайкъл фасбендър, няхняхнях*
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Ное 25, 2012 1:04 pm

АЙ РИМЕМБЪР Т'ВА НИБЕШЕ Х-МЕН ПЕРИОДА клйфдьцгуйхк
дис шип из сейлинг.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Нед Ное 25, 2012 1:06 pm

ЙЕС
ЙЕС
ЙЕС
ЙЕС
ЙЕС
ЙЕС
ЙЕС
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OX5VqiSqEkU <--- Олитан тийм сонг.
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Нед Ное 25, 2012 1:06 pm

Или Джоливър е по-добре, хмммм. =.=
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Ное 25, 2012 1:11 pm

OMG I CAN'T
EVERYTHING IS TOO PRECIOUS

хмм олитан.
олитан, йес.

Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Нед Ное 25, 2012 1:11 pm

WE ARE SO MAKING THIS HAPPEN.
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 11 от 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите