The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 29 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 29 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

My frustrating-cruel-beautiful story.

+14
Savannah.
Lydia Wickham.
Jonathan Chang.
Lindsay Clark
Ейвъри Еванджелин
Сорша Хейл
Jennifer ♥
Данелия ♥
Alice Conrad
Саманта Блек
Tayllor McQueen.
Сара Крес
Сайръс Гримел
Queеn Infеcted.
18 posters

Страница 6 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Queеn Infеcted. Пет Яну 20, 2012 8:23 am

First topic message reminder :

Привет на всички!
Ах как се радвам на темичката хдд
Такам преди да ви засипя с извънредно много количество информация за скучния ми живот искам да ви предупредя, че ако се захилите от написаното всичко ви е наред хд
Аз просто винаги попадам в най- комичните ситуации и винаги се оказвам забъркана навсякъде- отличителен белег.
Има дни, в които съм хипер- мега- гига активна, но има и в такива, в които просто няма да пиша най- вероятно. Тези, които ме познават знаят за какво говоря хд
Ем, приятно четене!


Последната промяна е направена от Lucia MagQueen. на Нед Авг 12, 2012 8:25 am; мнението е било променяно общо 1 път
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down


My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Ейвъри Еванджелин Нед Фев 26, 2012 4:55 pm

Lucia MagQueen. написа:Да започнем хдд

Вчера не бях на себе си. Понякога изпадам в такива състояния, че никой не може да ме измъкне от тях. Напоследък ми се събра много и аз просто издивях. БУКВАЛНО!
Имах енергия да правя какво ли не, но в крайна сметка се хилих и лигавих в продължение на четири часа и половина с толкова прекрасна компания <3.
При всяка нова дума от моя страна едно зелено жабешко подобно човече сякаш ми казваше:
My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_m00adz52pa1r03s2to1_500

Хоуевър. Изивнявам се ако съм убидила някого с думите си, не знам даже какво казах хд. Не съжалявам за побърканото ми състояние. Напротив беше осъм, беше аодръбъл и жена ми дори каза, че ме харесва повече в дивашкия изблик на отсъствие на кръв в главния мозък.

Днеска станах в дванайсет. Щях да спя до три ама котката ми ми скочи на главата и започна да ме хапе и нямаше как да не го подгоня с големия си оранжев пантоф със заек, оранжев заек. После учих, учих... скука. Учих...
И сега съм на компютъра за мънинкичко колкото да дрсна някой ред да вдигнем точките малко хдд
Утре имам урок по математика и тест по психология, фъкинг уай!?!?!?!?!
Соууу, адоръбъл найт бичииз.

aууу как може да съжаляваш!! Беше баси якта вече! Ще се опитвам да те разлигавям ако мога и аз, за да всички ви се любуваме как се забавлявате Laughing Laughing Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Owl Pink Exited. Exited. Exited. Exited.
Соу. Have a nice life with your new life... Happily ever after Cute Octopus Exited.
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Queеn Infеcted. Пон Фев 27, 2012 4:34 pm

Гериииии <333333333

---
Бля ъгейн,
Най- вероятно да пукна от скучния си лайф хд.
По психология ми се падна точно тва дет не знаех хдд Маниии, мани.
Одобрих човек и смених външни видове, даже отговорих на всички 3945447596974 лични съобщение (обожавам ЛСта, ако някога няма кво да правите можете да ми пишете лс та хддд), направих ново спамче ииииии тайна, но свърших още работа хд
Утре тест по математика, стискайте ми палчоци <3
За ся толкоз, лекинка <3 Лоф я <3
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Queеn Infеcted. Вто Фев 28, 2012 2:31 am

GUTEN MORGEN SELTSAM!

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_lzv07hi28g1qeujrc

Днеска ще бъде лонг лонг дей!
Wish me lucк xd
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Lydia Wickham. Вто Фев 28, 2012 4:36 am

Lucia MagQueen. написа:GUTEN MORGEN SELTSAM!

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_lzv07hi28g1qeujrc

Днеска ще бъде лонг лонг дей!
Wish me lucк xd

Късмет, Мони lowe мразя математика xD
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Queеn Infеcted. Вто Фев 28, 2012 5:22 pm

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_m04d319XeP1qk4bbs

Защо по дяволите?!?!?!
Защо?!?!
Трябва всичко да се изсипе като лавина отгоре ми, няма значение. Ще се оправя, надявам се.
ГАДЕН ДЕН. Не само математиката оплесках. То май всичко оплесках...

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_lmdq0wsKk61qcvhgo
Сладки сънищенца на всичкиии <3333
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Queеn Infеcted. Сря Фев 29, 2012 2:52 am

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_m04itekYZe1qh5rlmo1_500

Всичко ли е толкова трудно порпинцип?
Да.
Винаги всичко не е мед и масло, може би, за да оценим истинското щастие. Не искам истинско щастие, а просто спокойствие. Скучно, глупававо и безполезно спокойствие. Омръзна ми да бъда "перфектна". Противопоставям се на всичко и всички и накрая на себе си. На собственото си аз.
Попринцип съм слънчев човек, весиличък такъв. В момента не знам дали това не ми е проблемът. Може би трябва да се променя, повече от това? Не.
Пука ми толкова много за ВСИЧКО. ВСИЧКО. Повтарям си да дишам, но по-скоро рева. Знам, че ще ми мине, винаги ми минава. Все ще се оправя. Не ми обръщайте внимание.
Идва ми в повече ама ще си събера мозъка в главата и ще продължа да бъда "себе си".
Мамка му.
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Savannah. Сря Фев 29, 2012 2:55 am

Не се променяй! lowe
Savannah.
Savannah.
admin
admin

Брой мнения : 9860
Рожден Ден : 12.08.1999

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Ейвъри Еванджелин Сря Фев 29, 2012 9:19 am

Мони, никога да не си посмяла да се промениш! Ти си идеална lowe Успокой се и се усмихни. Чувала съм че като се усмихваш насила мозъка ти не го осъзнава и се развеселяваш.
А за да помогна и аз... виж какво си направих *повдига вежди*
Spoiler:
Cheer up! octopus octopus octopus
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Саманта Блек Сря Фев 29, 2012 11:11 am

Бугя, не бъди „ себе си “. Бъди СЕБЕ СИ.
Сигурна съм, че поне за малко няма да навреди на никого ^^
lowe
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Сара Крес Сря Фев 29, 2012 12:02 pm

Хора няма нищо толкова лошо да не си чак толкова СЕБЕ СИ и да бъдеш "себе си"... Понякога трябва да се промениш, за да направиш живота си малко по-лесен...

Просто важното е какво точно пренебрегваш в себе си...аз лично се старая когато забележа че на някой не му харесва нещо в характера ми да го променя, защото като се замислим ако кажем нещо от рода "като не ме приема такава каквато съм...да си гледа работата" сякаш сами си вкарваме автогола като губим възможен приятел или нещо друго..няма значение какво просто давам пример..едва ли точно в това е проблема...

ПП Драсни едно ЛС МА! Какво си се оклюмала... Boogies frog нали си знаеш:


My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_lyzdgfgafo1r1dk86o1_500
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Саманта Блек Сря Фев 29, 2012 2:04 pm

Сара Крес написа:Хора няма нищо толкова лошо да не си чак толкова СЕБЕ СИ и да бъдеш "себе си"... Понякога трябва да се промениш, за да направиш живота си малко по-лесен...

Просто важното е какво точно пренебрегваш в себе си...аз лично се старая когато забележа че на някой не му харесва нещо в характера ми да го променя, защото като се замислим ако кажем нещо от рода "като не ме приема такава каквато съм...да си гледа работата" сякаш сами си вкарваме автогола като губим възможен приятел или нещо друго..няма значение какво просто давам пример..едва ли точно в това е проблема...

ПП Драсни едно ЛС МА! Какво си се оклюмала... Boogies frog нали си знаеш:


My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_lyzdgfgafo1r1dk86o1_500


Според мен така улесняваме чуждия живот, а не нашия.
Ако се променяма спрямо всеки един човек...какво ще остане от нас.

Иначе подпрепям Послеписа ХД
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Queеn Infеcted. Сря Фев 29, 2012 4:19 pm

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_lwwieabOfp1r5pjq0o1_500

Благодаря на всички, просто...
Не искам да ви товаря с моите глупости. Обсебвам се, превръщам се в някого другиго, но ще се оправя нали, винаги се оправям!

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_lzukj4wNEp1qc26yvo1_500
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Queеn Infеcted. Чет Мар 01, 2012 4:34 am

Вечната депресия просто нямам как да не пише тука хд

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_m05pclEahT1qbn9bgo1_500
"And then the child grew up but never forgot dreaming"
My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_m0725cZBCI1r6ayqko1_500

Примирих се.
Каквото и да стане, по- зле от това няма на къде.
После ще му мислим. Drunk people
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Сара Крес Пет Мар 02, 2012 8:45 am

Саманта Блек написа:
Сара Крес написа:Хора няма нищо толкова лошо да не си чак толкова СЕБЕ СИ и да бъдеш "себе си"... Понякога трябва да се промениш, за да направиш живота си малко по-лесен...

Просто важното е какво точно пренебрегваш в себе си...аз лично се старая когато забележа че на някой не му харесва нещо в характера ми да го променя, защото като се замислим ако кажем нещо от рода "като не ме приема такава каквато съм...да си гледа работата" сякаш сами си вкарваме автогола като губим възможен приятел или нещо друго..няма значение какво просто давам пример..едва ли точно в това е проблема...

ПП Драсни едно ЛС МА! Какво си се оклюмала... Boogies frog нали си знаеш:


My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_lyzdgfgafo1r1dk86o1_500


Според мен така улесняваме чуждия живот, а не нашия.
Ако се променяма спрямо всеки един човек...какво ще остане от нас.

Иначе подпрепям Послеписа ХД

Амии..то не е казано да заличаваш хубавие си качества. Примерно ако си избухлив, наперен, намираш кусури в абсолютно всичко и постоянно хейтваш и критикуваш?

Аз ще ти дам пример с една от моя клас. Тя отначало беше нормално момиче, но изведнъж през ден през два почна да ни гледа злобно и да ни се сърди. Така всички се отдръпнаха от нея и тя остана леко сама. Смисъл такъв аз какво съм и виновна за някои неини проблеми. Това си е мой проблем и аз не бива да товаря другите хора с него. Ако имаш личен проблем сподели с приятели вместо да си изкарваш яда върху тях. Сега се опитва да бъде мила, тъкмо нещо се заговориш с нея и пак на другия ден я поздравяваш и тя те поглежда злобно...ами не майна аз с такива хора не общувам. Товарят ме емоционално и ставам бомба със закъснител. Ама се старая веч да не й обръщам внимание, защото когато и да я погледна тя ме гледа накриво сякаш аз съм виновна за проблемите й.

ПП Отклоних се леко хДДД


БУГИ! Ти беше до мен когато ревах заради някои хора! И сега като си пропомня съм изглеждала супер нелепо, защото заради някой ора няма смисъл даже да се плаче.

ПП сериозно ти казвам да ми пишеш ЛС! Mad Mad Mad
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Саманта Блек Пет Мар 02, 2012 11:19 am

Да обаче ако Бугя е СЕБЕ СИ няма да е такава о.о Тя е добър човек.
Иначе те разбирам за всичко. И тебе и Бугя!
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Alice Conrad Пет Мар 02, 2012 11:27 am

Всеки има различни гледни точки и свои виждания за нещата. Аз съм на мнението на Мони, че трябва да се опитваш да се промениш към добро. Всеки иска да е идеален, но никога няма да стане такъв, но и никога няма да спре да се опитва.
Alice Conrad
Alice Conrad

Брой мнения : 10154
Рожден Ден : 21.03.1998

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Queеn Infеcted. Пет Мар 02, 2012 1:33 pm

Мисля , че съм по- добре.
Благодаря на всички, които ме подкрепиха, обичам ви толкова многоооооооооооо <3333
Без вас животът би бил скучен и сив. Благодаря <3333333
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Queеn Infеcted. Съб Мар 03, 2012 1:21 pm

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_m052hcxX7y1qgkzhzo1_500

Имах толкова фабилъс ден!
С татко ходихме на няква планина или гора все тая. Първо бях стил:

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_m06l12buIn1qirdw1o1_500

Беше красиво да го гледаш отдолу, но когато той изцепи:
- Хайде, идваш ли?
- Къдееее!!??
- Горе!- бях ей така:

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_m03cjjAmrS1rq6te4o1_500

Правихме си един милиард снимчици и беше прекрасно, а като го изкачих ми идеше да се разтанцувам:

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_lzx8nmihKk1rpdpfpo4_250

Поскарах се с майка а.к.а. ДОСТА:

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_lzir05oPF21r55rzp

Смятам да прекрам остатъка от вечерта ей тъй:

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_m032joo9Ph1qc2m1o

Поздрави от приключенката хд
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Сайръс Гримел Съб Мар 03, 2012 1:24 pm

Йеее, планинаа, обичам ^^ Катерила си се - баш като за празника ;D Честит бту хд Майка ти пък за какво може да се кара с такова добричко, прекрасно същество <3
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Queеn Infеcted. Съб Мар 03, 2012 4:32 pm

Не съм добричка личност ма карай хдддд
My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_m007f0zGXX1rpyenro1_500

Аз иска прави така:
My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_lzx67dqF0g1rn5n36o1_500
А тя иска аз бъде така:
My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_lzxcizTlBX1qif390o1_500
И аз накрая съм ТАКА:
My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_lzybi2YuH91rqnoyro1_500
Или така...
My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_m00w2zXVwM1r9spqbo1_500
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Сайръс Гримел Съб Мар 03, 2012 4:39 pm

:333333333333333333333333 <33333333333333333333333
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Tayllor McQueen. Съб Мар 03, 2012 4:43 pm

Не е вярно <333 Ти си адски добричккааа lowe И явно доста зарибена по Лио и Стич Very Happy
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Queеn Infеcted. Съб Мар 03, 2012 4:47 pm

Приличам си МЕГА ГИГА многото със Стич!
Същите състояние, същата нечленоразделна реч понякога.
Той е леко ретардет ас ми, въобще еднакви сме хддддддддд

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Tumblr_lyws3a7com1qm72lc
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Tayllor McQueen. Съб Мар 03, 2012 5:00 pm

Това не съм го гледала от ф=години , трябва да го дръпна пак lowe
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Queеn Infеcted. Съб Мар 03, 2012 6:23 pm

Няяяяяях яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяялялалалалалаллала
хдддддддддддддд
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

My frustrating-cruel-beautiful story. - Page 6 Empty Re: My frustrating-cruel-beautiful story.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите