The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
I'm the f*cking king of the world. - Page 4 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
I'm the f*cking king of the world. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
I'm the f*cking king of the world. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
I'm the f*cking king of the world. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
I'm the f*cking king of the world. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
I'm the f*cking king of the world. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
I'm the f*cking king of the world. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
I'm the f*cking king of the world. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
I'm the f*cking king of the world. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 11 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

I'm the f*cking king of the world.

+14
Chaos.
Tayllor Le'roux.
София Уайлд
Амелия Понд
Карена Блу.
Саманта Блек
Уилям Джърнингън
Lydia Wickham.
Натаниъл Рочестър
Сара Крес
Кристин Рейнс
Ния.
Alex Dupre
Сайръс Гримел
18 posters

Страница 4 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Пон Яну 16, 2012 3:07 pm

First topic message reminder :

Hellooo на всички, които са имали (не)щастието да цъкнат туук ^.^
Много се радвам, че вече има къде да си пускам шашавниците си, мухаха ;д

Значии, първо, искам всички да знаете колко са яки тези песни:

Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down


I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Амелия Понд Нед Май 06, 2012 4:42 pm

бтв;
Сайръс Гримел написа:

АЙ ДРАУН УЕН АЙ СИИИИИИИИИИИИИИИЙ ЙУУУУУ lowe
lowe lowe lowe lowe lowe
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Пон Май 07, 2012 1:00 am

Laughing Nod
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Сря Май 09, 2012 6:55 am

Ох, хора, продължавам да се дразня на характера си Т.Т Грр, чудя се докога ли и вие ще ме траете...

Начи, утре имам контролна по Мат. Дъ куесчън е да продължавам ли да се готвя или колкото мога да го приложа утре ;33 Поне теоремките си знам и мога да реша елементарните задачи, мда. Тфа значи, че няма да се готвя още хдд

Днес беше някво свежо <3 Сутринта си сложих за горна дреха огромният анорак черен на Металика, фдсгдсг, много яко се чувствам в него <33 Първите два часа замествах класната по английски, щото вчера една съученичка в последния момент следобеда ме набута да участвам в деня на самоуправлението ;33 Само два, а имахме четири - ама мен ме мързеше да се подготвя добре, защото беше станало късно... И, да, само докато проверявахме домашната замествах. И г-жата постоянно ме поправяше. Рофл, нищо не направих - или този, който четеше казваше нещо грешно, а аз си мислех, че е вярно, или както в повечето случаи - аз мисля, че е грешно, то било вярно неговото О.о Авее... Ко да напрая хд
Ама ги препитах на граматиката от вчера и почти не бяха подготвени, мухахаа :ДД И проверих за бележници, и написах забележки за нямане на такива и за без домашна. Аууу хдд После се извинявах на горките хора ХД Ама е яко да си даскал <33 Ако госпожата не те поправя :ДД И имах табела *все още я имам* - преподавател по англ. език - ЛУК АТ МИ БИЧИЗ!!
Сега значи ще уча само по Бел... Утре почваме беседата върху Един есенен ден по шосето ^^^ ОМГ, КЛАСНИТЕ НАБЛИЖАВАТ О.О Ах...
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Сря Май 09, 2012 12:13 pm

~ Омг, някой ден просто ТРЯБВА да направя тема, в която да се обясня в любов на потребителите тука. Толкова много ви обичам, толкова ви се кефя и като ми ъпруувате псотовете... Омфг. Епик <3

~ Значи, ще подам оплакване. И то ще го пдоам така, че да мус е обърне внимание. ПИСНА МИ, да влизам във форума и по подписите ви да попадам без да искам на спойлери от сериали...
...
АВЕ, ЕЙ О.О Повдигала съм го тоя въпрос вече, ми аре малко съобразителност?! Губя си ц е л и я кеф от гледането на някой еп, щото заради ваща зарибеност по слагане на гифове преди сички останали. То не беше ТВД, то не беше ГОТ.... ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ >.< Ибахти. Някой ще ми обърне ли внимание? Няколко дена ограничение трябва да има... Най-добре седмица... Нищо няма да ви стане поне в спойлер да ги слагате. Гдафйхсдкйгдйфд. Писна ми >.<
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by София Уайлд Сря Май 09, 2012 12:39 pm

Сайръс Гримел написа:~ Омг, някой ден просто ТРЯБВА да направя тема, в която да се обясня в любов на потребителите тука. Толкова много ви обичам, толкова ви се кефя и като ми ъпруувате псотовете... Омфг. Епик <3

~ Значи, ще подам оплакване. И то ще го пдоам така, че да мус е обърне внимание. ПИСНА МИ, да влизам във форума и по подписите ви да попадам без да искам на спойлери от сериали...
...
АВЕ, ЕЙ О.О Повдигала съм го тоя въпрос вече, ми аре малко съобразителност?! Губя си ц е л и я кеф от гледането на някой еп, щото заради ваща зарибеност по слагане на гифове преди сички останали. То не беше ТВД, то не беше ГОТ.... ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ >.< Ибахти. Някой ще ми обърне ли внимание? Няколко дена ограничение трябва да има... Най-добре седмица... Нищо няма да ви стане поне в спойлер да ги слагате. Гдафйхсдкйгдйфд. Писна ми >.<

Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey

И азЕ съм съгласна! МНОГО МРАЗА СПОЙЛЕРИ! НЕНАВИЖДАМ ГИ УА! Angry ChouChou
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Tayllor Le'roux. Сря Май 09, 2012 12:42 pm

София Уайлд написа:
Сайръс Гримел написа:~ Омг, някой ден просто ТРЯБВА да направя тема, в която да се обясня в любов на потребителите тука. Толкова много ви обичам, толкова ви се кефя и като ми ъпруувате псотовете... Омфг. Епик <3

~ Значи, ще подам оплакване. И то ще го пдоам така, че да мус е обърне внимание. ПИСНА МИ, да влизам във форума и по подписите ви да попадам без да искам на спойлери от сериали...
...
АВЕ, ЕЙ О.О Повдигала съм го тоя въпрос вече, ми аре малко съобразителност?! Губя си ц е л и я кеф от гледането на някой еп, щото заради ваща зарибеност по слагане на гифове преди сички останали. То не беше ТВД, то не беше ГОТ.... ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ >.< Ибахти. Някой ще ми обърне ли внимание? Няколко дена ограничение трябва да има... Най-добре седмица... Нищо няма да ви стане поне в спойлер да ги слагате. Гдафйхсдкйгдйфд. Писна ми >.<

Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey

И азЕ съм съгласна! МНОГО МРАЗА СПОЙЛЕРИ! НЕНАВИЖДАМ ГИ УА! Angry ChouChou


Good Post Good Post Good Post Good Post Good Post Good Post Good Post Good Post Good Post Good Post Good Post Good Post Good Post Good Post
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Сря Май 09, 2012 12:51 pm

Ойе <3 Знаех си, че не съм сама.
Цвети, сори пак за онзи ден ;33

НАЧИ, не мога просто. Н и и з д ъ р ж ъ.
КЛАРОЛАЙН

Прекрасни са. Просто гледам сцени, клипчета, картинки и всичко и сдфйсдгдйг. Както знаете, НИ МОЪ. Толкова... толкова епикнес Т.Т Толкова прекрасноейшън... Предполагам, че всичко е благодарение на Клаус. Rawr, тоя Джоузеф Морган ми е влязал не под кожата, ами не знам къде ;х ГОСПОД, ве <3 Тос човек е господ на ВСИЧКО. Страхотни, невероятни Кер и Клаус... КЛАУС. Омг.
Не мога, ве не мога се изразя, затова просто... спирам. Ама трябваше.
<
3
Джъст погледнете този мъъж! КЛАРОЛАЙН ИС ДЪ ШИТ.
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Май 09, 2012 4:06 pm

Сайръс Гримел написа:...Сутринта си сложих за горна дреха огромният анорак черен на Металика, фдсгдсг, много яко се чувствам в него <33 ...

omg yes. Щом чак на нашите казах за него, голяма работа е. МЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕГА якия. lowe
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Чет Май 10, 2012 6:10 am

ОМГ, НА ВАЩЕ, АЙСДФСНГХФЙГХЙК <333
*ooooooooooooooooooooooo*
^^ lowe
И все пак не знам точно на кого - вероятно е на татко huh
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Май 10, 2012 11:09 am

OOO ми как няя да им кажа, като е мега осъмския. duuuuh. ХД
lowe

Единствената яка вещ, която има баща ми, дето да ме кефи, е оная гумичка, дето е писал "KISS" на нея. Сериозно, бил е фен на Кис, Пинк Флойд, Дийп Пърпъл, Канзас, етц. И на Междузвездни войни. о.о
Баща ми е харесвал яки работи. Ама той самия НЕ Е як. Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Чет Май 10, 2012 2:00 pm

Ми те сички бащи обожават Пърпъл, Рейнбоу и пр. ;д

Едит: Всички ЯКИ хд
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Май 10, 2012 2:45 pm

Бее баща ми не е баш ЯК, ама ся... ХДДДДДДДДДДДДДД
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Вто Май 15, 2012 12:48 pm

ОМГ, Джонас са големи сладурии, бях ги забравила Т.Т
Ся бях пуснала Дисни, докато учех по Математика *рофл, да бе* и даваха Кемп Рок 1 и някво се вдъхнових там ;3 Айй, супер естествените пичове са... Миналата година като даваха техни сериали/филми бях зарибена хд
Та, да. Напомням ви, че съществуват, да им се кефите заедно с мен, рофл. Никджокевин <3
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Вто Май 15, 2012 1:12 pm

А!
Ся да кажа как мина деня. Щото беше як. Всъщнсот не знам дали беше як... Ама беше ВАЖЕН. И би било хуабво някой да го прочете.

ЗНАЧИИ, както вече знаете от Станкения дневник, денс изпращахме абитуриентите. Батко ви Сайръс се успа ест poker face , ама нали днес не учим по английски заради изпращането, а имаме първи час английски, и не си дадох мн зор да бързам. Ама пък се облякох мега яко, да знайти О.о Имам ОСЪМСКИЯ стил на обличане, признавам си го...

ТЪ. Закъсня батко ви Сайръс с 5 минути ама влезе минута преди класната в стаята И НАПРАВО ПРЪСКАМ ОТВСЯКЪДЕ. И са почна едно приготовлениее ^^
Програмата беше: да има плакати;дъската да е нарисувана;да им пейм песнички; да им подарим картички; да има балони с хелий; да ги почерпим с петифури *ДА, КАТО АЛЕКС* и аз да им кажа слово *ей за тфа е важен деня хдд*
Та първите 2 часа прайхме там някакви мании... И следващите два имаме БГ. Литература по-точно. И сме на В един есенен ден по шосето. И аз не участвах в беседата на единствената творба, която е яка, защото правих плакат poker face НО ПЪК ИДЕЯТА ЗА ПЛАКАТ БЕШЕ МОЯ, вдъхновена от една тъпа идея на баща ми*. А плаката стана мега яяяк, НАПРАУ ПРЪСНА, то имаше и още един, мда. Важното е, че Сайръсът ви допринесе за него ((:
Уатевър, два часа Лит харабия, и после пак английски и прайхме репетиция. Начи аз съм първа общо взето с мойто слово.. И нали, излязох пред нашия калс да си го изрепетирам. Бележка:
Аз съм доста голям образ в моя клас О.о ама не знам дали съм добър образ, или не, щото постоянно ръся изцепки и не съм сиг дали като ми се смеят и ми се подиграват го правят с добри или лоши чувства хдд Ама съм такава, ИЗПЪКВАЩА личност. И ест докато си изкажа речта напрайх 1000 изцепки ХД Ама те ме обичат и ми пялскаха и аз им махах кат кралица хд
И ПОСЛЕ ДОЙДОХА 12 КЛАС. Значи, дванайсетокласниците, които са "а" клас като нас са най-якият калс от випуска им ^^ Да не говорим, че там е една мацка, дет преди мен беше в Денскод *групата ми* и най-големият образ на даскалото също е там. Та, ПОСРЕЩНАХМЕ ГИ *броихме до 12 - ОМГ ОБИЧАМ ДА БРОЯ ДО 12* и изпукахме конфети - мойта мня сно не гръмна, а като гръмна, гръмна в лицето на някви хора и то със закъснение ... Ест, аз си напрайх покър фейс poker face
И ИЗЛЯЗОХ ДА КАЗВАМ СЛОВО. Начи, аз принципно мн ръкомахам и жестикулурам и се вживявам *знам че ще кажете ЙУ ДОН СЕЕЙ ама да уточня* обаче се адържах като излязох. И СТАНА ОСЪМСКО. В началото като почнах да говоря някфи момчета т 12 калс се опитваха да ме рпекъсват и да ме шегуват, ама псоле млъкнаха и си я казах речта почти както трябва. И я завърших с: желаем ви най-доброто от живота И НЕКА СИЛАТА БЪДЕ С ВАС. И мноу ми пляскъха (: И после пяхме песни: една дует и една целия клас, и стана доста сладурско, защото 2-те пеещи момичета ту бъркаха, ту 12 калс пляскаха щото си мсилеха че е свършила. Абе карай. И после ний пяхме Неразделен клас ама не я знайм ии да. Сещате се хд АМА 12 КЛАС СА МАНЯЦИ И МЕ ИЗКЕФИХА. И ВАЖНОТО Е ЧЕ РЕЧТА МИ СЕ ПОЛУЧИ. АУУ ((:

После излязохме вънка на двора и Станка чети реч *там отидете в нейната тема са поичи информация*. И после днес ни отварят новия мол *НАЙ ГОЛЕМИЯ МОЛ НА БАЛКАНСКИЯ, ВИЙ КО ЗНАЙТИ* и отидохме със съученичките на новия моол ^^ да ви се похваля, че за разлика от предния мол, до който си плащах за да ходдя, този е в Славейков и имам карта за него йухууу *
Та като влязохме в новия мол направо пяхме с глас: АЛИЛУЯЯЯ. Супер якияя ((: И ДАВАТ ИГРИТЕ НА ГЛАДА ВСЕ ОЩЕ БИЧЕЗ Най-после имаме едно нормално кино, Синема сити ^^
Та, снимахме са с ЛЮБО *заедноо с теб едноо хд*, гепахме балони с хелий от Deichman и аз крещях: ВЪРНИИИ СААААА от Немо хдд и се снимахме с един огромен слон-човек който е лого на същия магазин. И общо-взето ПРЪСНАХМИ.
На връщане в автобсуа успяхд а си скъсам осъмския чорапогащник *като този в албума ама в синйо* на няколко емста с лепката на чантата ми... Кофти. ИИИИ ВАЛЕШИ МЕГА МОЩНОТО. Тъпотъпотъпо.
И после са прибрах.
АМА МЕГА ЯКАТА СЪМ, получи ми са речта ^^
А, да, и дават някъв нов откачалски филм с мойта лйубов Джони Деп.

БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ВНИМАНИЕТО, БИЧЗ.


*начи той викаше предната нощ кат се върнах от осъмския концерт и кат почнах да прая картичка за съответстващия човек на номера ми в класа от 12 клас, да съм напишела: Зелена светлина poker face Тфа значело да ти върви в живота poker face Аз не го схванах, и останалите 25 души от класа също, и всички ме питаха кфои значи тфа като го пишех на постера poker face Дъ. Та на постера пишеше тфа нещо и нарисувах един светофар ХД
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by София Уайлд Вто Май 15, 2012 1:32 pm

БРАУ МА hoory искам да ти прочета речта и искам МНОЛ СНИМКИ!! wait
ЧУ ЛИ МА?!?! bounce
С Н И М К ИИИИИ! boogie

кефи мъ че вечи сишки почвати да пишити на моя език .. така разбирам по-лесно кфо са опитвати да кажити хД lowe
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Вто Май 15, 2012 1:34 pm

РОФЛ, по лесну тъй ли хд И МЕРСИ <33333333333

Ама кфи снимки ма хдд
Смисъл, на ти ощи с групата:
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/389701_355717154488988_100001521198815_945326_1452619559_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/577659_402521959788523_100000921666097_1124092_1353146700_n.jpg
на тая съм кат нинджа хдд не ми съ вижда ръката дажи :ДД

И с Любо и слона:
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/564930_343737972357953_100001652590978_862723_647311768_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/556220_343735322358218_100001652590978_862718_1193146122_n.jpg

Речта ми е само в псимен вид и ма мързи в мументъ, мой по-късну да ти я чатна ;3
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by София Уайлд Вто Май 15, 2012 1:45 pm

шти чатнба аз един на теби СЕКСАВНИЦОООООООООООООООО Sexy Time Sexy Time Sexy Time Sexy Time Sexy Time Sexy Time Sexy Time Sexy Time Sexy Time Sexy Time Sexy Time МНОЛ СЕКС И ЗА ТЕБИ И ЗА ЧИКО ЕЙЙЙЙ Sexy Time Sexy Time МНОЛ Sexy Time Sexy Time Sexy Time Sexy Time Sexy Time

Въпроси и коментари относно снимките с групата:
-виа танцувати ли? blink или пейти? huh жонглирати? bounce пийти и пшити и прайти смучки? devil аа сетих са! СТРИПТИЗЬОРИ СТИИ yeah yeah ООО Ю СЕКСИ ФАКАМАДАЗЗЗЗ Spec for Aya Spec for Aya Spec for Aya Spec for Aya Spec for Aya
-АМА НИ ВИ СА ВИЖДАТ ФЕЙСОВИТИ ТЕЙЙЙ. Ишкам нормални снимки
-ко ощо.. а да: АБЕ КУЕ СИ ТИ?! huh смисъл на снимкити с групата, на другити та скивам Very Happy

ОБИСАМ. lowe
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Вто Май 15, 2012 2:00 pm

ТАЯ ПА, аз съм кат пачаврица, тя комплименти ша ми прай ;хх
Иначе секс за чико можи <333
Начи, мацка, ний ТАНЦУВАМИ. Ама и стрийптиийза не е лош. Ни знам длаи беше у форума, май беше, ама по едно време говорех мнз а тфа че участвахме в БГ търси талант. И смисъл, всички знаят, че деснаме ;д И сме някфи СКАНДАЛНИ, за туй приличами на нинджи.
Аз съм с вързаната коса. Само аз мязам на нинджа на долната снимка бе huh

Бту, ний танцуваме, ама сме и актйори и лигавете та сме доста мултифункционална група като цяло...Мда. Денскод ^^

Ей ти ощи снимки:
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/422087_361114587262299_100000912835931_1019147_242859109_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/400198_349662831728258_154360724591804_1279534_1574449579_n.jpg
Тъй бяхми на българията ^
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/402471_346034448757763_154360724591804_1268742_345432629_n.jpg

Тука НИКЪВ ШАНС да кажа кое съм. И не ме издавай. Щото не мога да се понасям. Не знам откъде го извадих тос кураж да ви казвам кое съм аз ;хх
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by София Уайлд Вто Май 15, 2012 2:36 pm

НАЙ-ВДЯСНУУУ yeah yeah yeah yeah yeah

СЕКСАВААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА СИ МАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА judge

ся са сетих, че съм мнол тъпа Laughing нал аз намерих снимката и я качих в темата да питам кое си ти rofl
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Вто Май 15, 2012 3:03 pm

РОФЛ, да фак, не се сещам ХДДДДДДДДДДД

А, чакай да отговоря на учудването ти че със Станка сме от 1 даскало:
Начи, аз се сприятелих с нея, щото тя си създаде ддневник, в който в първия псот си разказа деня в училище и а зосъзнах че тфа е мойто даскало О.О и се оказа че сме от един форум от един град от едно даскало от един випуск... Колко често се случва тфа, а?
Напрауу.. изригвами.

АЗ ЗНАМ, ЧЕ СЪМ СЕСКАВА. Ама само на 2%от снимките ми ХД
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by София Уайлд Вто Май 15, 2012 3:10 pm

Сайръс Гримел написа:РОФЛ, да фак, не се сещам ХДДДДДДДДДДД

А, чакай да отговоря на учудването ти че със Станка сме от 1 даскало:
Начи, аз се сприятелих с нея, щото тя си създаде ддневник, в който в първия псот си разказа деня в училище и а зосъзнах че тфа е мойто даскало О.О и се оказа че сме от един форум от един град от едно даскало от един випуск... Колко често се случва тфа, а?
Напрауу.. изригвами.

АЗ ЗНАМ, ЧЕ СЪМ СЕСКАВА. Ама само на 2%от снимките ми ХД

УЛИ ВЕРНО Laughing Laughing тфа съм го чела някъде Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
омг мнол зле Laughing
карай, важното е че сте се намерили и сте осъмм boogie boogie lowe
и аз така с Алекс и Деса, ма те ни са от моя випуск dry
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Вто Май 15, 2012 3:14 pm

ХА, ПЪК НИЕ СМЕ.
Смисъл, огромно съвпадение... Напрау... Ни издържам ХДД Туу мъч съвпадение ХД
Цвети lowe
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Чет Май 17, 2012 2:35 pm

Аман от разочароващи/дразнещи те хора в тоя форум -_-

Ох, хора, след дългата ми дилема кой филм да се гледа, зависещо и от броя на съученичките, които желаят да гледат всеки от тях: Отмъстители, Тъмни сенки, Игрите, днес гледахме Тъмни сенки.
Най-голямата грешка в живота ми.
Не знаех, че е възможно филм на Тим Бъртън, Джони и Хелена да е тъп. Знаех си аз. Казах им на другите да си отидем на Игрите *аз за 3 път*, ама на, да им е тъпо. Макар че на тях не им беше.
...
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Нед Май 20, 2012 2:47 pm

poker face
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Пон Май 21, 2012 1:58 pm

Хора, ни моа, ши са разрева, разбирате ли Т.Т
Как може да има ТООЛКОВА неустоими известни мъжки личности Т.Т Ама казвам ви, сериозно ще се разрева Т.Т не мога, НЕ МОГА ПРОСТО, твърде сексави, прекрасно, прелестни са Т.Т НЕ Е ЧЕСТНО. ИТС ТУУ МЪЧ. Рев ти казвам, напират сълзите само като ги гледам.... ХАУ ИС ДИС ПОСИБЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛ ту би соу дамн смекси Crying or Very sad Crying or Very sad Хелп ми Т.Т

Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 4 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите