The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
I'm the f*cking king of the world. - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
I'm the f*cking king of the world. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
I'm the f*cking king of the world. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
I'm the f*cking king of the world. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
I'm the f*cking king of the world. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
I'm the f*cking king of the world. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
I'm the f*cking king of the world. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
I'm the f*cking king of the world. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
I'm the f*cking king of the world. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 19 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 19 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

I'm the f*cking king of the world.

+14
Chaos.
Tayllor Le'roux.
София Уайлд
Амелия Понд
Карена Блу.
Саманта Блек
Уилям Джърнингън
Lydia Wickham.
Натаниъл Рочестър
Сара Крес
Кристин Рейнс
Ния.
Alex Dupre
Сайръс Гримел
18 posters

Страница 2 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Пон Яну 16, 2012 3:07 pm

First topic message reminder :

Hellooo на всички, които са имали (не)щастието да цъкнат туук ^.^
Много се радвам, че вече има къде да си пускам шашавниците си, мухаха ;д

Значии, първо, искам всички да знаете колко са яки тези песни:

Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down


I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Ния. Пон Фев 20, 2012 4:19 pm

Сайръс Гримел написа:Аааа ти затова си идвала да ме търсиш, ха хитруша ;DD :*
не, исках да ти разкажа за МакДрайв преживяването ХД Моника си хвана гадже, това 5 годишно момченце Very Happy Very Happy Very Happy какви бъзици паднаха по пътя с нея Laughing
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Сря Фев 22, 2012 4:58 pm

Ако някой ден ме попита за какво най-много съжалявам от живота си, то отговора ми би бил: "За 76734323499747374359792435993206708973-те часа изгубени от младостта на живота ми, заради ШИБАНИЯ БАКСПЕЙС ДЕТО МИ ТРИЕ ПОСТОВЕТЕ БАШ КАТО ГИ НАПИША И ТРЯБВА ПОСЛЕ НАНОВО ВСИЧКО."
В таквиа моменти ми се иска да си забия нож в корема. Би било по-малко болезнено.
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Нед Фев 26, 2012 2:10 pm

Защо, когато ти се случи нещо лошо, непременно тярбва да ти се случат още лоши неща? ;[ Винаги само едно или две неща са големи и важни,а другите са дребни неща, но болят също толкова >< Не може ли като стане нещо гадно, после да дойдат много, хубави неща? Моля?
I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Tumblr_lzyp18IpU91r2cfii
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Lydia Wickham. Нед Фев 26, 2012 2:14 pm

Йони lowe какво стана? Crying or Very sad
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Нед Фев 26, 2012 2:29 pm

Голямото нещо - с групата ми се явихме на БГ търси талант и стигнахме почти до Полу-финалите *това на живо* ама ни отрязаха заради нечестност.
Средното нещо - в същия ден *вчера* някой ми поразбичка сърцето и днес си мисля, че някои "приятелки" са доста егоистични.
Малкото нещо - ЕПИЗОДА НА СЕРИАЛА МИ НЕ Е ИЗЛЯЗАЛ ДНЕС, ДЪ ФЪК О.о (на сичкото отгоре и дневниците няма)

Много е гадно като ти се насъбере, деба, супер потресена съм. Мерси, че се интересуваш lowe
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Lydia Wickham. Нед Фев 26, 2012 2:34 pm

БГ търси таланти е много тъпо. Mad Изглежда ми супер нагласено и че победителя пак ще е някой, който не заслужава и после нищо няма да стане от него, както с оная първата победителка Sad X-factor е по-яко
Бту как се казва групата ти? И кой е сериала ти? Very Happy
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Ния. Нед Фев 26, 2012 2:43 pm

DANCECODE Very Happy veche e i moq grupa Razz kak da ne izfukam prosto ?! Very Happy
нагласено е всичко, защото няма начин Денскод да не минат ;д
ДЖЪСТ БИ ПОЗИТИВ и мисли така, че е за добро lowe

П.П.-Вземете ме за съзтезанието.моля.моля.моля. Sara smilie Laughing
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Нед Фев 26, 2012 2:56 pm

Мони, интересното е, че не продължихме, защото The Center, дето бяха на финала миналата година, чийтнаха ((:
Мислех, че сме добра група, а сме единствените от Б-с, които не продължиха. ЪЪъЪъЪ T.T
Тая па и тая, името на групата ще ми разпространява ;DD Ще ни орежат яките части на танца, като ни дават по телевизията, предупреждавам (:
Деца, кажете на приятелите си, че познавате Денскод, като гледате предаването Very Happy

Миме, исках да стане, ама няма начин :Д
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Ния. Нед Фев 26, 2012 3:12 pm

Сайръс Гримел написа:Мони, интересното е, че не продължихме, защото The Center, дето бяха на финала миналата година, чийтнаха ((:
Мислех, че сме добра група, а сме единствените от Б-с, които не продължиха. ЪЪъЪъЪ T.T
Тая па и тая, името на групата ще ми разпространява ;DD Ще ни орежат яките части на танца, като ни дават по телевизията, предупреждавам (:
Деца, кажете на приятелите си, че познавате Денскод, като гледате предаването Very Happy

Миме, исках да стане, ама няма начин :Д
и все пак ще ви дават? Shocked ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Inloved Monkey

П.П.-Кои други групи от БС ходиха? Форсайт бяха ли? Surprised
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Нед Фев 26, 2012 3:35 pm

Ние сме единствените танцьори от БС.
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Ния. Нед Фев 26, 2012 3:39 pm

защото като го каза по-горе, прозвуча че е имало и други от бс, но само вас не са приели. ениуей. don't worry be happy :*
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Нед Фев 26, 2012 3:43 pm

Всички други от Бургас имах предвид участници по принцип :3 Главно пеещи.
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Съб Мар 03, 2012 6:13 pm

МАЙКА МИ.
Е.
УЖАСНА.

ОЩЕ МИНАЛТА ГОДИНА ми обнеща че ще отидем в париж... още НЕ СМЕ. РАЗБРАХМЕ се тази проелт или есента или ддз да отидем на екскурзия до Париж двете и ок нали, и майка ми сега идва и ми казва: искам да ходя на концерт на еди кой си в Солун. И аз викам: ми хубу... ама така няма да можем да отидем в париж?! Щото нали се сещате, две екскурзии в 1 година малко невъзможноо и тя ме гледа едно такова и ми вика: еми няма да ходим в париж ще отидем в Солун.
ДА ФААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААК Както и да е, половин час й се тръшках и й ревах, че ми е обещала и т.н. и гледам в гугъл, че са дооста скъп екскурзиите в Париж и се отчаях, и тя накрая вика: добре, зарязвам всичко, няма да ходя на концерт >_________________<
Нали знаете шибания тон,с който майките те карат да си ГУЗЕН?! КАК СМЕЕ да ми прилага гузния тон!!!!!!!! СЕГА АЗ ЛИ ДА СТРАДАМ КАТО НЕ ХОДЯ В ЛЮБИМАТА МИ ЖИВОТОЦЕЛЯЩА ФРАНЦИЯ ИЛИ МЪЧЕНИЦАТА МИ МАЙКА ДА НЕ ХОДИ НА КОНЦЕРТА, НА КОЙТО ВЕДНЪЖ В ЖИВОТА СИ МОЖЕЛА ДА ОТИДЕ?! Хора това е П А Р И Ж деба, това не е някоя дрешка, с която трябва да се разделя -_-
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Мар 03, 2012 6:17 pm

*МАЙКИТЕ СА КОВАРНИ РОБО-ИЗВЪНЗЕМНИ. Факт. А ГУЗНИЯТ ТОН е тайното им ядрено оръжие. Отново Факт.*

Няяш проблеми. След няколко години отивам до Париж и те завличам, ако толкова искаш. хДДДДД
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Съб Мар 03, 2012 6:25 pm

Ама аз искам сегааааааааааааааааааааа, искам миналата година или до края на тази. Тоест, трябваше миналата година... Или тази година... Защо след няколко години, завличи ме сега?! ~___~
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Мар 03, 2012 6:32 pm

Добре тогава. Сега ще резервирам няк'ви билети по Интернет и в Понеделник идваш с куфар *или сак... или някоя раница на колелца* и заминаваме за Париииииииииииииииииж. (Хем после няма да трябва да правя тест по Математика. It's a win - win situation.) ХДДДДДДДД Deal or no deal? xD
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Нед Мар 04, 2012 5:52 am

Ауе пак ли тест, ДЪ ФЪК ХД
Иии, да, устройва ме. Със сак ще съм ^.^ :333333
Иначе усещам, че мaйка ми ще победи -_-
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Мар 04, 2012 11:20 am

За жалост РЯДКО оценяват жертвите, които правим НИЕ за тях... -=-'
*Абе то не е тест ми някви 4 задачи ни дала за домашно и ни каза на лист да ги направим, щото после щяла да ги събира и подозирам, че ще ги оценява. Пък аз каквато съм добра по Математика и както умея да ги решавам задачите... fuck that shit *

Начи, ще ходим до Лувъра *естествено, ще се промъкнем нелегално/незаконно хД*, после ще отидем на някое кафе там, ще отскочим до прословутата им кула, ще обиколим целия град, ще се снимаме с някой французин, ще си набера цветя от някоя градинка. Ще е епик просто. хД
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Нед Мар 04, 2012 2:37 pm

Ааа, домашната значи ;д Оф, совен нея обещах на Ведричкова и рисунка да правя, дебааа хдд

Да уе, нелегално мн ясно - няма да давам 50 лева за вход О.о Първо на кафе, после ДА ЯДЕМ КРОАСАНИ В НЯКОЯ ПЕКАРНА <3 Иии вечерта на разходка по Сена ((: Епик, както каза ^.^ Или... даже: gonna be legen...-wait for it- DARY!
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Пон Мар 05, 2012 4:06 pm

Йее, бях на рожден ден на групата си <3 Нищо, че беше ден-ден на предния състав на групата... тоест, на групата като ЦЯЛО, новият състав с мен е от септември, бът дазънт матър хд И Ния. беше, защото ден дена беше заедно с начинаещите ^^ Мега якото естествено. Обичам си я, нищо, че ме подлудява откъм танци и личен живот като цяло ((:
Да знаете всички, че като разбера кога ще ни дават по ТВ на БГ търси талант ще създам тема в кошчето с големи букви, за да гледате хДД lowe
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Ния. Вто Мар 13, 2012 5:22 pm

-еее най-накрая тишина и спокойствие.
-ТОС ПА И ТОЯ!

Very Happy Very Happy Very Happy
пп;оф, нямам търпение да ви гледам. Sad lowe
пп:денскоооооооооооооооооооооооооооод Inloved Monkey
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Сря Мар 14, 2012 3:18 pm

РОФЛ От кога е тфа дето го цитираш?! ;DD Не си спомням О.о хдд
Как се радваа lowe

--

Ооо, танците са тоолкова вдъхновяващи и надъхващи *_* Смисъл, не само ме карат да танцувам, ами и ме изпълват с, такова... ох, не знам, някаква възвишеност съдържат в себе си и ми внушават мъдри мисли за живота, рофл Very Happy Не бе, просто понякога много се разчувствам, като гледам танци bounce Старата група, в която бях (макар за малко, беше страхотно изживяване да научиш тоолкова много неща. Начи групата е една от най-добрите в България ХД Вече не съм там обвиъсли.) ходи тези дни на състезание и сега гледах клипове на дуетите и малките групи... МЕГА МОЩНИТЕ, БРАТЧЕЕ. Обрали абсолютно всички награди и като ги гледам и ме изпълва едно такова чувство, не мога да го обясня, ТАНЦЬОРСКО group хд Та да де, общо взето исках да кажа, че зяпах клипчета на най-вдъхновяващата група и съм заредена с някакъв заряд тука и искам да кажа, че Dancing is the best shit boogie ХД

Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Ния. Сря Мар 14, 2012 4:44 pm

Сайръс Гримел написа:
Ооо, танците са тоолкова вдъхновяващи и надъхващи *_* Смисъл, не само ме карат да танцувам, ами и ме изпълват с, такова... ох, не знам, някаква възвишеност съдържат в себе си и ми внушават мъдри мисли за живота, рофл Very Happy Не бе, просто понякога много се разчувствам, като гледам танци bounce Старата група, в която бях (макар за малко, беше страхотно изживяване да научиш тоолкова много неща. Начи групата е една от най-добрите в България ХД Вече не съм там обвиъсли.) ходи тези дни на състезание и сега гледах клипове на дуетите и малките групи... МЕГА МОЩНИТЕ, БРАТЧЕЕ. Обрали абсолютно всички награди и като ги гледам и ме изпълва едно такова чувство, не мога да го обясня, ТАНЦЬОРСКО group хд Та да де, общо взето исках да кажа, че зяпах клипчета на най-вдъхновяващата група и съм заредена с някакъв заряд тука и искам да кажа, че Dancing is the best shit boogie ХД

много са надъфващи човек хд новите не чак толкова, но като гледам клиповете от когато Стела е била там супееееееееер много се надъхвам ;дд
аяогяагогаягокга!! трябва да ти се похваля, че почти я мога вълчничката с две ръце yeah и май и шейк почвам да го схващам yeah yeah
их либе дих lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe (поне това се надявам да схванеш душицо хд)
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Чет Мар 15, 2012 7:51 am

их либе дих ми го беше казвала ХД Ми ту lowe
О, и аз се надъхвах мн на старария състав на крюто, супер много се възхищавах на красотата и таланта им на сичкитее ((: тъх-дъх hoory
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Сайръс Гримел Пет Мар 16, 2012 2:13 pm

http://www.imdb.com/media/rm1998176000/ch0188706
  • It is gonna be eeepiiiiiiccccc *____*
кяяяяя <3 Андрюто и Ема и такива сцени ще имааа :33 Само аз ли си предпочитам Стоун със старата коса хД
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

I'm the f*cking king of the world. - Page 2 Empty Re: I'm the f*cking king of the world.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите