The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 10 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Парти по случай Мис Мистик Фолс

+8
Сара Крес
Джеймс Уинстън
Tayllor Le'roux.
Queеn Infеcted.
Джейсън Лемън Уайлд
Изaбелa
Доун МагКуин-Нортман
Ally Stonem
12 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Ally Stonem Сря Юли 20, 2011 2:20 pm

First topic message reminder :

Ето и голямото парти. Беше дошло време за новата Мис Мистик Фолс. Винаги имаше парти преди самия конкурс. По принцип минаваше скучно, но бях сигурна, че този път нямаше да е така. Когато бяхме малки аз и Сали, само гледахме от страни големите какички и батковци, надявайки се някой ден да сме като тях. Надявах се да дойдат доста хора на партито.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down


Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Джеймс Уинстън Сря Юли 20, 2011 5:07 pm

Едно момиче се доближи до мен и ме попита с леко самодоволна усмивка,от кога мъжете се кандидатирали за Мис.
-От както не останаха хубави жени.-Казах аз с лек рязък тон,но шегувит.
-Малко черен хумор,извинявам се.
-Ами получих покана и доидох и аз самият не знам защо.Толкова много дарби на куп не е добре за никой тук да ги притежавам.-Отпих от уискито и се усмихнах.
-Междудругото аз съм Джейъмс.Приятно ми е.-Представи се вече със сериозен тон и подадох ръка.
Джеймс Уинстън
Джеймс Уинстън

Брой мнения : 103

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Ally Stonem Сря Юли 20, 2011 5:08 pm

Кимнах леко с глава. Ама какво ми ставаше? Защо се съгласявах с всичко, което ми казваше. Нямаше значение дали го казва на ум или на глас. Може би просто ми беше приятна и за това. Не можех обаче да чуя мислите и. Защо ли? Може би имаше някаква странна дарба. Стоях мирно на столчето и махнах на Сара когато я видях.
- Здрасти
Прошепнах и тихо и се усмихнах

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Сара Крес Сря Юли 20, 2011 5:12 pm

- Ти... Какво по дяволите си направила?! - Изпищя Изабела.
- УСПОКОЙ СЕ! - отвърнах и аз и я стиснах за ръката. Изабела беше толкова изнервена, че имаш чувството, че трепереше. Тя ме хвана силно за ръката като впи ноктите си в нея и ме завлече до по-тихо място, където музикате не кънтеше в ушите ни.
- Ти си вампир?! Ти си... Как така?! Кой те превърна?! Кой ти даде кръв? Чия кръв беше в системата ти. Просто ми кажи. Веднага. Ще го убия... Аз ще... - започна да задава въпроси тя и аз за миг съжалих, че й бях казала това. - Кой беше? - повтори по-тихо тя, сякаш се опитваше да се успокои, но и двете знаехме, че нямаше да го направи.
- Просто се УСПОКОЙ! - извиках аз. Всъщност дори сама още не го бях преодоляла. - Не ме е убивал..просто ми даде кръв и ми препречи пътя. Реших да се самоубия. - Знаех, че нямаше да й е по-добре да чуе това, но трябваше да й го кажа преди всичко останало. - Виж...познавах го! Мислех го за приятел, но повярвай ми единственото, което искам сега е аз собственоръчно да му забуча кола. - казах аз и стиснах юмруци в беззсилието си. - Изабела помогни ми! - почти изплаках аз. - Искам кръв.....ПОСТОЯННО! - аз бях чудовище! Мразех се!
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Tayllor Le'roux. Сря Юли 20, 2011 5:17 pm

Джеймс Уинстън написа:Едно момиче се доближи до мен и ме попита с леко самодоволна усмивка,от кога мъжете се кандидатирали за Мис.
-От както не останаха хубави жени.-Казах аз с лек рязък тон,но шегувит.
-Малко черен хумор,извинявам се.
-Ами получих покана и доидох и аз самият не знам защо.Толкова много дарби на куп не е добре за никой тук да ги притежавам.-Отпих от уискито и се усмихнах.
-Междудругото аз съм Джейъмс.Приятно ми е.-Представи се вече със сериозен тон и подадох ръка.

-Това беше удар под кръста!
Сподели с него като отново надигна чашата си към плътните си устни. Отпи няколко глътки като отново я постави на бара. Отново фейл от мъжката странна, откога им беше разрешено да подават ръце вместо да ги целуват. Прие ръката му като се представи
-Може да ме наричате Саманта!
Мъж като обикновен, леко самоуверен, мислещ, че може да пуска бъзици, но не. Точно тези шеги в момента, не бяха на мястото си. Все пак навсякъде около него имаше жени и половината бяха вампирки. Лошо, ако се опиташе да ги обиди. Нощта за него нямаше да свърши добре. Прикри всичките си тези мисли с една омайваща усмивка
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Queеn Infеcted. Сря Юли 20, 2011 5:19 pm

Сара и Из изчезнаха от погледа ми. Седнах до Али. Надигнах чашата си, но беше привършила. Исках още. Погледнах момичето в очите:
- Дай ми я!- тя кимна и подаде чашата без да откъсва очи от мен:
- Ззапповядай!- гласът й беше смесен. Допих и нейното. Изабела не ме помнеше, аз бях влюбена. Изабела, не ме помнеше, аз бях влюбена. Изабела...
- Забрави!
- Моля!?- поклатих глава:
- Извинявай, говорех на себе си. - проследих Я с поглед щом усетих гняв. ТЯ беше ядосана. Изпратих Й мисъл : "Изабела успокой се, моята, нашата, каша е по-голяма!" Няма и що успокоение!?
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Ally Stonem Сря Юли 20, 2011 5:22 pm

Лусия ми се струваше странна. Взимаше ми уискито, което аз и давах на драго сърце, но една част от мен се чувстваше странно. Коя беше Лусия? Коя беше тя? Какво беше тя? Реших да тръгвам, защото ставаше прекалено странно.
- Аз ще си тръгвам, става късно за мен.
Дам, излъгах. Но наистина ми беше някак неловко. Опитах се да стана от стола, когато...

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Джеймс Уинстън Сря Юли 20, 2011 5:24 pm

Чух мислите и се засмях.
-Саманта а?
-Мислех,че е Тейлър,но добре може и Саманта имам богато въображение.-Засмях се и оставих чашата на бара,като се облегнах с едната.
-Не знаех,че заради една шега ще ме убиеш....-Казах аз с лека тъга и се засмях.
-Това,че си по голяма от мен не означава,че не мога да те убия.Жените понякога се надценявате.....-Казах аз с отегчение.
-Извинявай,но предпочитам да си пия уискито с някой,който не е толкова наперен.-Казах и аз,като си взех отново чашата и тръгнах към другия край на залата.
Джеймс Уинстън
Джеймс Уинстън

Брой мнения : 103

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Изaбелa Сря Юли 20, 2011 5:26 pm

- Да се успокоя? Прекрасна идея Сара. Може би след като убия този, който ти е дал кръв, може би тогава, евентуално бих се успокойла. - Изабела продължаваше да вика.
Сара я погледна изплашена и объркана. Из пое дълбоко дъх и затвори очи. Сега на малката не и трябваше това. Не, че вече можеше да я нарече "малката".
- Добре. Нека просто да... Ще ти намерим пръстен, ще ти намерим кръв. Всичко ще се оправи. - тя прибра един кичур коса зад ухото на Сара. - Добре, нека само помисля...
Изабела се обърна към Лусия, сякаш с погледа и се примоли да и помогне.
- Само ми кажи кой е този, който е виновен за това. - прошепна Изабела.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Queеn Infеcted. Сря Юли 20, 2011 5:27 pm

Исках да опитам силите си. Али беше играчка. Тя беше кукла!
- Погледни ме!- извърна се към мен.
- Слушай ме, не откъсвай очи.- започнах да шептя напевно- Ти си лудо влюбена в мен, винаги си била и ще бъдеш. Ти си лудо влюбена в мен...- тя слушаше. Около нас всичко се замъгли. Внушението беше силно. Знаех, че Изабела усеща лека болка. Щях да се справя...
... Али си повратяше на глас моите думи. Очите й се бяха разширили...
... болеше ме...
Сякаш нищо не бе станало сцената сякаш потъна и ние бяхме там откъдето започнах да й внушавам налудничавата идея. С изключение, че тя се бе поддала.
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Ally Stonem Сря Юли 20, 2011 5:32 pm

- Аз съм лудо влюбена в теб, винаги съм била...аз..аз съм лудо влюбена в теб, винаги, винаги съм била.
Сякаш бяхме потънали вдън земя. Бяхме само аз и Лусия. Двете. Сами, без никой да е около нас. Поклатих глава и след секунда или две всичко се проясни. Усмивка се появи на лицето ми, по-различна. За първи път от както бях станала вампир се усмихвах истински.
- Лусия..
Изкрещях почти аз. Станах от масата и хванах ръката и, завъртях се около нея и преминах с пръсти през косата и. Толкова руса, изящна. Беше перфектна. Беше като картина на да Винчи.
- ...обичам те.
Прегърнах я и докоснах скулите и. О, да аз бях влюбена в нея. Тя беше уникална.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Сара Крес Сря Юли 20, 2011 5:34 pm

- С ТОВА ЩЕ СЕ СПРАВЯ! - извиках й аз. Нужно ли беше тя да му извие врата? Да го измъчва с върбинка! Това беше най-лесната част. - Просто ми помогни с кръвта! - казах аз и усетих гърлото си пресъхнало. То пареше. Вече не издържа. Не исках, но в същото време беше неизбежно!
НЕ, НЕ, НЕ....НЕ ГО ПРАВИ!
Прошепваше някакъв глас в ухото ми! Беше моят, но не толкова груб. Беше детския ми забравен глас. Сълзите щяха да потекат по лицето ми всеки момент като вулкан, неизригвал от години. Избърсах очите си и опитах да преглътна, но не помагаше. Взех чаша с вода и я изпих цялата, но сякаш още повече влуших нещата.
Какво направи?!
Прошепваше детето обвинително...
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Mia Alexander Сря Юли 20, 2011 5:35 pm

Бях получила покана за партито по случай Мис Мистик Фолс. Появих се с леко закъснение. Бях се облякла с черна къса рокля и черни токчета. Надявах се да видя някой познат или да се запозная с някой. Видях Изабела и това, че говореше с някой и беше доста учудена. Явно това момиче беше от тези, които Из беше забравила с моя помощ, но аз реших да не ходя там. Взех си един коктейл. Видях как едно момче се приближава към мен или поне към този край на зала и аз просто се усмихнах.
Mia Alexander
Mia Alexander

Брой мнения : 2941

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Джеймс Уинстън Сря Юли 20, 2011 5:39 pm

В залата влезе едно червенокосо момиче с черна къса рокля.Беше доста красива.Когато се запътвах към другата част на залата тя застана точно там.Тъй като нямаше с кой друг да си говря се приближих до нея.
-Извинявам се ще е прекалено ли нахално,ако ви правя компания?-Попитах аз с усмивка.Надявах се поне това момиче да е нормално.
Джеймс Уинстън
Джеймс Уинстън

Брой мнения : 103

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Изaбелa Сря Юли 20, 2011 5:40 pm

- Не, няма да се справиш Сара. - отговори Изабела. - Досега не се справяш особено добре! Защо въобще...
Какво толкова се случваше, че не беше до нея? Само ако и обърщаше повече внимание, ако прекарваха повече време заедно, нещата щяха да бъдат много по-различни. Като за начало тя още щеше да е малко дете и още по-важното щеше да е още човек.
- Луси, помогни ми! - извика тя.
Хвана Сара за ръката и се опита да и внуши нещо... каквото и да е стига да не беше жажда. Започна да се получава. Чуваше успокойтелното капене на вода. Капки, който се разбиваха в пода.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Queеn Infеcted. Сря Юли 20, 2011 5:41 pm

- Добре, добре Али.- погледнах я:
- Одръпни се.- тя се подчини. С бързи стъпки се отправих към НЕЯ и Сара. Попитах:
- Проблем?- набързо ми бе разказано всичко. През цялото време поглеждах към Али, която ме гледаше влюбено. Красота! Примигнах и материализирах, клонирах, пръстена си за слънчева светлина върху ръката на Сара. Тя запищя. Пареше й. Избоботих няколко думички и пръстенът се укроти. Между нас имаше пролука. Аз знаех къде е, и тя винаги щеше да знае къде съм. Проклети пръстени.
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Mia Alexander Сря Юли 20, 2011 5:46 pm

- Даже ще ми е приятно. - отвърнах на усмивката му.
Момчето изглеждаше свястно. Радвах се, че ще ми прави компания, защото все пак не исках да гледам как другите се забавляват, а аз просто пиех. Това не беше начина ми на живот.
- Аз съм Мария. - продължих да се усмихвам.
А после леко подадох ръката си.
Mia Alexander
Mia Alexander

Брой мнения : 2941

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Сара Крес Сря Юли 20, 2011 5:48 pm

- Не, няма да се справиш Сара. - отговори ми Изабела и сякаш забиваше шипове в мен.
- Не ми вярваш?! АЗ ЛИ СЪМ ВИНОВНА, ЧЕ МОМЧЕТО, С КОЕТО СЕ СПРИЯТЕЛИХ СЕ ОКАЗА ПСИХОПАТ? - почти проплаках аз. Изабела никога не ми вярваше.
Тя просто бързо ме хвана и затвори очите си. След миг всичко стана различно. Нямаше никой освен мен и онова нежно гласче.
Довери му се!
Шептеше ми ми то и не спираше
Довери му се! Довери му се! Довери му се!Довери му се! Довери му се! Довери му се!
То не спираше. Борех се да го заглуша, но то имаше предимство..беше право!
.....
Изведнъж нещо прогори пръста ми. Изпищях. Беше Лусия. Вече имах пръстен, който стоеше добре на ръката ми. Подяволите защо мислех за това?! Погледнах Изабела. Върлото ми отново се обади и аз се хванах за него.
- ГОРИ!!!! - почти изпищях аз и се свих на две. - Не издържам!!!!
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Ally Stonem Сря Юли 20, 2011 5:49 pm

- Добре
Казах тихичко и седнах на столчето. Защо обичах Лусия? Ние нямахме минало? Нямахме спомени? Бяхме ли изобщо НИЕ?
Тези въпроси ме подлудяваха. Но аз знаех, че я обичах по някакви най-вероятно странни и неясни причини.
Наклоних глава на една страна сякаш, за да потвърдя мислите си.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Джеймс Уинстън Сря Юли 20, 2011 5:51 pm

-Радвам се.-Отвърнах аз.
Момичето се представи.Казваше се Мария.
-Аз съм Джеймс и на мен ми е приятно.-Поех ръката и и се здрависахме.
-Пердполагам сте една от участничките?-Попитах я аз.
Джеймс Уинстън
Джеймс Уинстън

Брой мнения : 103

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Изaбелa Сря Юли 20, 2011 5:55 pm

Изабела не знаеше какво да направи. Всичко се объркваше. Искаше и се да прегърне Сара и да и каже, че тя няма вина за нищо. Беше прекалено малка, за да се справи сама, а Из я беше оставила съвсем сама. Тя беше виновна. Беше и поверена дъщеря и тя я съсипа. Никога не можеше да и помогне. Винаги объркваше нещата още повече.
- Съжалявам... - промълви Изабела.
Стисна Сара за ръка и се опита да направи всичко възможно, за да я успокой. Продължаваше да и внуваша тези чувства, въпреки че не беше сигурна до какво ще доведе. Засега можеше да ги овладее, но не знаеше какво може да стане по-късно.
- Ще... ще се оправи... всичко ще е наред. - тя се опита да се усмихне, срещайки погледа на Сара.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Mia Alexander Сря Юли 20, 2011 5:57 pm

- Ами да. - усмихнах се отново.
Джеймс изглеждаше приятен. Усмивката не слизаше от лицето ми. Това рядко се случваше при мен. Скоро отново отпих от коктейла си.
- Джеймс нов ли си тук? - за момент свалих усмивката си.
Не го бях виждала тук. После усмивката ми се качи на лицето ми отново.
Mia Alexander
Mia Alexander

Брой мнения : 2941

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Queеn Infеcted. Сря Юли 20, 2011 6:02 pm

След малко Сара спря да пищи. Каза тихо:
- Кръв!- по дяволите. Пръстенът подсилваше апетитът! Погледът ми срещна Али. Кимнах и да дойде. Тя като послушно кученце се дотътри. Хванах Сара за ръка. Изпратих на Из и на Али послания: "Следвайте ме!". Закрачихме и скоро се озовахме в малко складово помещение. Беше една стая, която беше добре осветлена с диван и пожълтели стени. Музиката се чуваше като боботене. Вибрациите...
- Кръв!- Сара ме измъкна от транса, а да...
- Али- тя ме погледна- дай доброволно кръв на Сара, защото ме обичаш.- тя кимна и оголи врата си. Сара се втурна и не чака втора покана. Двете се свлякоха на пода потънали в транс от удоволствие.И тогава се почувствах толкова слаба и уязвима. Изабела стоеше на дивана. Гледаше в една точка и виждаше наши спомени. Борех се със себе си. Исках да я прегърна, да я целуна, да я усетя. Трябваше ми тя беше наркотик. Ритнах стената. Никой не ми обърна внимане. Виждах замъглено. Лусия, стегни се! Ще погубиш и трите! Лусия!
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Джеймс Уинстън Сря Юли 20, 2011 6:02 pm

[b]-Може да се каже.Тук съм от няколко седмици,но през повечето време пътувах на почивки през лятото.-Казах аз.
-Не казвай на другите,но имаш един глас от мен.-Пошегувах се и и намигнах.
-И защо такова хубаво момиче е само на такова парти?-Попитах я.
-А иначе ти нова ли си тук?
Джеймс Уинстън
Джеймс Уинстън

Брой мнения : 103

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Сара Крес Сря Юли 20, 2011 6:14 pm

Лусия дойде с мойта съквартирантка и поведе всички ни към замъглено мазе. Вече бях накрая на силите си. Щях да нападна всеки за една капка кръв. Отвращавах се от себе си. Лусия започна да шушне нещо на Али. Изведнъж тя се съгласи и излезе в ъгъла на масето, така че Изабела не ни виждаше. Тя оголи врат и ме примами към себе си. Нежната й плът ме влудяваше. Не исках! Не можех! Но трябваше! Погалих я нежно и тя потръпна. Хванах слабото и тяло, за да не се оттърве от хватката ми и забих жадно зъби в плътта й. Капки пот се стекоха по лицето ми. Вкусвах кръвтта й. Не можех да й се наситя. Захапах още веднъж на друго място и продължавах да пия жадно.
ЧУДОВИЩЕ!
Крещеше гласчето, но аз вече не го слушах. В ума ми имаше само едно. Али. Кръвтта на Али. Свлякох се на пода и притиснах тялото й към пода. Чувах леките й стонове при всеки един път, когато я захапех. Болеше я. Знаех го. Станах за момент, но не издържах и отново се наведох към нея. Кръвта беше невероятна.
ЩЕ Я УБИЕШ!
Стреснах се. Какво правих. Осъзнах се! Мразех се! Ужасявах се от себе си. Цялата бях в кръв. Избърсах я и се строполих безнадежно на земята.
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Mia Alexander Сря Юли 20, 2011 6:17 pm

Засмях се. Той беше забавен.
- Ами вече не съм сама. - усмихнах се.
- Нова, нова колко да съм нова. Не съм родена тук, но вече живея тук от една година. - усмихнах се.
Наистина не очаквах нищо дори не знаех защо участвах.
Mia Alexander
Mia Alexander

Брой мнения : 2941

Върнете се в началото Go down

Парти по случай Мис Мистик Фолс - Page 2 Empty Re: Парти по случай Мис Мистик Фолс

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите