The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
You know you love me....  - Page 3 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
You know you love me....  - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
You know you love me....  - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
You know you love me....  - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
You know you love me....  - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
You know you love me....  - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
You know you love me....  - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
You know you love me....  - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
You know you love me....  - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

You know you love me....

+17
Антея Стивънс
Елена Иванович
Маркъс Вандекам
Анди
Ренесме Колин
-hayley;
Моника Лаброс
Емили Колин
Lunna West
Дейв Хендсъм
Дид Салватор
Сара Крес
Изaбелa
Емили Роузууд
Зоуи Редбърд
Теса Алварадо
Клюкарче
21 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

You know you love me....  - Page 3 Empty You know you love me....

Писане by Клюкарче Съб Ное 06, 2010 3:23 am

First topic message reminder :

Колко много неща,могат да се случат за един ден през есента! Явно призраците от миналото отново приследват Наталия. Как може да не познаеш собствениа си създател?! Особенно,ако е такова горещо парче!
О Дейв,Дейв. Ти май обичаш да си в центъра на вниманието! Само няколко дни след сватбата,а вече си готов да спиш с Луна! И номера "аз само я целунах" не минава. Скъпи,мисля че тка трудно ще задържиш Меридит. Надявам се,тя да не се превърне в жена под чехъл и да търпи всяка една твоя "малка" изненада!
Вече мога да чуя още едни сватбени камбани! Деймън и Елизабет,най-накрая ще живеят заедно! И все пак,Елизабет,не ти ли пука за горката Изабела,която рони сълзи,изпаднала в дълбока депресия!
Теса най-накрая прелъсти Картър. Браво за новото завоевание Теса! Нека видим колко време ще издържи и вашата връзка...
А какво да кажем за този велик джентълмен Дракула,който май си пада по нараняването на по-слаби от него? Първо едва не преби Ана,като я остави да падне от стола,а сега запрати горката Емили в стената и й причини трайна травма!Така ли се справяше с жените,преди 8000 години,скъпи ми графе?
Колко много неща могат да се случат за един ден. Ще продължавам да ви следя с най-голямо удоволствие.
You know you love me,
xo xo Gossip Girl!
Клюкарче
Клюкарче

Брой мнения : 502

Върнете се в началото Go down


You know you love me....  - Page 3 Empty Re: You know you love me....

Писане by Кардам Чакъров Пон Ное 08, 2010 3:06 am

Кейти написа:
Елеа Финикс написа:
Хелена Ферерас написа:Сори,ама аз смятам,че наистина много навътре взимаме една забавна игра РП. Много се засягаме за едни нищо и никакви герой,който по принцип не са реални хора. Ми това е форум,забавлявайте се,ако ще героя ви да мине през всички в форума ми забавно е,що пък не...

Тук.. вече съм съгласна ;] +10!

+1 Smile
+1
Кардам Чакъров
Кардам Чакъров

Брой мнения : 1475

http://www.adventurworld.niceboard.net

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 3 Empty Re: You know you love me....

Писане by Фелисити Джонсън Съб Ное 20, 2010 10:21 am

Мили мой Дейв висички обичаме да четем твоите постове
Фелисити Джонсън
Фелисити Джонсън

Брой мнения : 890

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 3 Empty Re: You know you love me....

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите