The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
You know you love me....  - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
You know you love me....  - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
You know you love me....  - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
You know you love me....  - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
You know you love me....  - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
You know you love me....  - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
You know you love me....  - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
You know you love me....  - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
You know you love me....  - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

You know you love me....

+17
Антея Стивънс
Елена Иванович
Маркъс Вандекам
Анди
Ренесме Колин
-hayley;
Моника Лаброс
Емили Колин
Lunna West
Дейв Хендсъм
Дид Салватор
Сара Крес
Изaбелa
Емили Роузууд
Зоуи Редбърд
Теса Алварадо
Клюкарче
21 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty You know you love me....

Писане by Клюкарче Съб Ное 06, 2010 3:23 am

First topic message reminder :

Колко много неща,могат да се случат за един ден през есента! Явно призраците от миналото отново приследват Наталия. Как може да не познаеш собствениа си създател?! Особенно,ако е такова горещо парче!
О Дейв,Дейв. Ти май обичаш да си в центъра на вниманието! Само няколко дни след сватбата,а вече си готов да спиш с Луна! И номера "аз само я целунах" не минава. Скъпи,мисля че тка трудно ще задържиш Меридит. Надявам се,тя да не се превърне в жена под чехъл и да търпи всяка една твоя "малка" изненада!
Вече мога да чуя още едни сватбени камбани! Деймън и Елизабет,най-накрая ще живеят заедно! И все пак,Елизабет,не ти ли пука за горката Изабела,която рони сълзи,изпаднала в дълбока депресия!
Теса най-накрая прелъсти Картър. Браво за новото завоевание Теса! Нека видим колко време ще издържи и вашата връзка...
А какво да кажем за този велик джентълмен Дракула,който май си пада по нараняването на по-слаби от него? Първо едва не преби Ана,като я остави да падне от стола,а сега запрати горката Емили в стената и й причини трайна травма!Така ли се справяше с жените,преди 8000 години,скъпи ми графе?
Колко много неща могат да се случат за един ден. Ще продължавам да ви следя с най-голямо удоволствие.
You know you love me,
xo xo Gossip Girl!
Клюкарче
Клюкарче

Брой мнения : 502

Върнете се в началото Go down


You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Lunna West Съб Ное 06, 2010 3:11 pm

ще е хубаво да няма грубости във форума.
Lunna West
Lunna West

Брой мнения : 3613

http://freakvampires.twilight-vampire.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Моника Лаброс Съб Ное 06, 2010 3:15 pm

Не е грубост, а мнение..Няма ли свобода на словото хД
Моника Лаброс
Моника Лаброс

Брой мнения : 102

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Lunna West Съб Ное 06, 2010 3:18 pm

има естествено, ноо просто не е хубаво да стават конфликти ;дд
Lunna West
Lunna West

Брой мнения : 3613

http://freakvampires.twilight-vampire.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Анди Съб Ное 06, 2010 3:20 pm

Моника Лаброс написа:Не е грубост, а мнение..Няма ли свобода на словото хД

Брой до 100 000 преди да изкажеш мнение ^_^
Анди
Анди

Брой мнения : 3185

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Моника Лаброс Съб Ное 06, 2010 3:25 pm

Офф хора..Т'ва е мнение..приемете го..к'фо се палите...И цяла седмица да бях брояла пак щеше да си остане такова.И к'во сега всички ще започнете да ме нападате защото съм казала какво мисля??? Боже...
Моника Лаброс
Моника Лаброс

Брой мнения : 102

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Емили Роузууд Съб Ное 06, 2010 3:28 pm

Моника,всички те нападат щото или са фр на Дейв или са спали с него или тн. Схващаш? Просто не ги огрявай. Темите са за изразяване на мнение и Моника го прави,колкото и да не ви харесва. Точка по въпроса!
Емили Роузууд
Емили Роузууд

Брой мнения : 10953

http://twitter.com/IanS_SupPorTers

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by ???? Съб Ное 06, 2010 3:29 pm

Хах... тва късмет.. имам 4 героя и нито един не е писан в тия.. красиви списаце, а тия с по един ги има в повечето изречения :Д

????
Гост


Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Lunna West Съб Ное 06, 2010 3:30 pm

аз главно го направих просто защото няма да е хубаво да има конфликти, не заради по-горните причини Very Happy
Lunna West
Lunna West

Брой мнения : 3613

http://freakvampires.twilight-vampire.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Емили Роузууд Съб Ное 06, 2010 3:31 pm

Въх недумай.
Ами Даре...те твойте герои кво като са 4? Като не са интересни есте че и клюкарката няма да пише за тях Very Happy
Емили Роузууд
Емили Роузууд

Брой мнения : 10953

http://twitter.com/IanS_SupPorTers

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by ???? Съб Ное 06, 2010 3:32 pm

За което се радвам... не искам и да ставам интересен :Д

????
Гост


Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Емили Роузууд Съб Ное 06, 2010 3:32 pm

Laughing
Емили Роузууд
Емили Роузууд

Брой мнения : 10953

http://twitter.com/IanS_SupPorTers

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Дейв Хендсъм Съб Ное 06, 2010 4:59 pm

Моника Лаброс написа:Ох Дейв ти си голям идиот. хД Сигурно си някакъв загорял аутсайдер в реалния живот и ся си наваксваш хД вземи си бий една че*и* и се успокой!!!

Мила много грешиш ,това че Дейв е гадняр ,не значи че и аз съм .Определено не съм и аутсайдър, имам си дългогодишна и успешна връзка ,просто съм добър актьор ,а и кое му е интересното да играеш такъв какъвто си в живота ,а и във всеки от нас имам малко отрицателни страни .Добре де в Дейв са повече ,но на всеки му се иска да бъде лош ,безрасъден и малко луд .А колкото до мнението ти ,да ти си в правото си ,да го изкажеш и даже ти благодаря за него ще взема да си бия една .....специално заради тебе Razz А колкото до клюкарчето аз наистина много си го обичам и това е защото ме кара да се смея с глас в прочем и твоето мнение ,но това е друга тема. Smile
Дейв Хендсъм
Дейв Хендсъм

Брой мнения : 891

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Маркъс Вандекам Нед Ное 07, 2010 4:11 pm

Моника Лаброс написа:
Ох Дейв ти си голям идиот. хД Сигурно си някакъв загорял аутсайдер в реалния живот и ся си наваксваш хД вземи си бий една че*и* и се успокой!!!

Това , че ако ти си нямаш личен живот или успешна връзка и други работи , и ги компенсираш с ролплей , не значи че и останалите са така. Моля те преди да дадеш мнение се информирай добре , просто ти ставаш смешната Wink
Маркъс Вандекам
Маркъс Вандекам

Брой мнения : 390

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Елена Иванович Нед Ное 07, 2010 5:32 pm

Стига сте нападали Миличка, тя наистина просто си изказваше мнението. А колкото до самото и мнение, може и да е грешно, но някои хора могат и по-тактично да го кажат, предполагам! ;]
Елена Иванович
Елена Иванович

Брой мнения : 432

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Маркъс Вандекам Нед Ное 07, 2010 5:45 pm

Отговарям на нейната тактичност с тактичност , предполагам :]
Маркъс Вандекам
Маркъс Вандекам

Брой мнения : 390

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Елена Иванович Нед Ное 07, 2010 5:49 pm

И се правиш на по-глупав ;]
По-умният си замълчава първи, аз така знам ; )
А и нямах предвид теб, имаше доста по-цветисти отговори.
Елена Иванович
Елена Иванович

Брой мнения : 432

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Маркъс Вандекам Нед Ное 07, 2010 6:01 pm

Смятам , че не можеш от един два поста да определиши нтелигентността ми. И това с по-умният си замълчава първи отдавна се клишира ; ]
Маркъс Вандекам
Маркъс Вандекам

Брой мнения : 390

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Антея Стивънс Нед Ное 07, 2010 6:15 pm

Сори,ама аз смятам,че наистина много навътре взимаме една забавна игра РП. Много се засягаме за едни нищо и никакви герой,който по принцип не са реални хора. Ми това е форум,забавлявайте се,ако ще героя ви да мине през всички в форума ми забавно е,що пък не...
Антея Стивънс
Антея Стивънс

Брой мнения : 1407

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Никол Уейв Нед Ное 07, 2010 6:22 pm

Хелена Ферерас написа:Сори,ама аз смятам,че наистина много навътре взимаме една забавна игра РП. Много се засягаме за едни нищо и никакви герой,който по принцип не са реални хора. Ми това е форум,забавлявайте се,ако ще героя ви да мине през всички в форума ми забавно е,що пък не...

Е точно! напълно съгласна ! ^^
Никол Уейв
Никол Уейв

Брой мнения : 1598

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Мередит Сулес Нед Ное 07, 2010 6:25 pm

Никол Уейв написа:
Хелена Ферерас написа:Сори,ама аз смятам,че наистина много навътре взимаме една забавна игра РП. Много се засягаме за едни нищо и никакви герой,който по принцип не са реални хора. Ми това е форум,забавлявайте се,ако ще героя ви да мине през всички в форума ми забавно е,що пък не...

Е точно! напълно съгласна ! ^^
+1
Няма логика от нищо и никакво РП да се вадят изводи за хори, които дори не познаваме. Нека първо да се обмисля преди да се пише мнение за други потребители, нека форумът си остане все така хубав, а не осеян с неразбирателство между потребителите...
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Антея Стивънс Нед Ное 07, 2010 6:27 pm

Мередит Сулес написа:
Никол Уейв написа:
Хелена Ферерас написа:Сори,ама аз смятам,че наистина много навътре взимаме една забавна игра РП. Много се засягаме за едни нищо и никакви герой,който по принцип не са реални хора. Ми това е форум,забавлявайте се,ако ще героя ви да мине през всички в форума ми забавно е,що пък не...

Е точно! напълно съгласна ! ^^
+1
Няма логика от нищо и никакво РП да се вадят изводи за хори, които дори не познаваме. Нека първо да се обмисля преди да се пише мнение за други потребители, нека форумът си остане все така хубав, а не осеян с неразбирателство между потребителите...
+2
Прекрасно допълнение към моя пост. Браво много хубаво казано!
Антея Стивънс
Антея Стивънс

Брой мнения : 1407

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Антея Стивънс Нед Ное 07, 2010 7:03 pm

Абе съвсем,честно да ви кажа не ми дреме много истинския Дейв,дали в реалния си живот е някакъв,той ако искаш ще си каже... Но не е там въпроса,чета РП профилактично и защото са си доста.... Разгорещяващи.... Е,не ме мислете за някаква развратница,ама РП на Дейв си е хубаво и който ми каже,че не го е пожелавал поне един път,значи хич не му е чел постовете или е мъж....
Както и да е мисля,че схванахте,какво искам да кажа... Sara smilie
Антея Стивънс
Антея Стивънс

Брой мнения : 1407

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Дейв Хендсъм Нед Ное 07, 2010 7:18 pm

Благодаря ,твоите думи ме трогнаха ,радвам ,се че ти харесва играта ми .Аз просто се забавлявам ,ако който не харесва начина ми на забавление ,да не чете ,какво пиша. Very Happy
Дейв Хендсъм
Дейв Хендсъм

Брой мнения : 891

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Елена Иванович Пон Ное 08, 2010 1:52 am

Хелена Ферерас написа:Сори,ама аз смятам,че наистина много навътре взимаме една забавна игра РП. Много се засягаме за едни нищо и никакви герой,който по принцип не са реални хора. Ми това е форум,забавлявайте се,ако ще героя ви да мине през всички в форума ми забавно е,що пък не...

Тук.. вече съм съгласна ;] +10!
Елена Иванович
Елена Иванович

Брой мнения : 432

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by -hayley; Пон Ное 08, 2010 2:48 am

Елеа Финикс написа:
Хелена Ферерас написа:Сори,ама аз смятам,че наистина много навътре взимаме една забавна игра РП. Много се засягаме за едни нищо и никакви герой,който по принцип не са реални хора. Ми това е форум,забавлявайте се,ако ще героя ви да мине през всички в форума ми забавно е,що пък не...

Тук.. вече съм съгласна ;] +10!

+1 Smile
-hayley;
-hayley;

Брой мнения : 2907
Рожден Ден : 05.05.1015

Върнете се в началото Go down

You know you love me....  - Page 2 Empty Re: You know you love me....

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите