The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Къде и как прекарахте завършването ? EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Къде и как прекарахте завършването ? EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Къде и как прекарахте завършването ? EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Къде и как прекарахте завършването ? EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Къде и как прекарахте завършването ? EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Къде и как прекарахте завършването ? EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Къде и как прекарахте завършването ? EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Къде и как прекарахте завършването ? EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Къде и как прекарахте завършването ? EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 38 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 38 Гости :: 3 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Къде и как прекарахте завършването ?

+10
Ванеса Смит
Alice Conrad
Nadia Petrova
Елизабет Нийлс
Изабел
Анна
Наталия Нортман
Изaбелa
Aля Салваторe
Ашли Грийн
14 posters

Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Ашли Грийн Пон Юли 05, 2010 10:06 am

Малко странна тема , но .. Very Happy Това беше най-най-най-якото завършване което съм имала някога и просто неможах да се сдържа .. Very Happy Smile
Ашли Грийн
Ашли Грийн

Брой мнения : 315
Рожден Ден : 02.11.1995

Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Aля Салваторe Пон Юли 05, 2010 10:24 am

Оо .. ии моето беше уникално Razz Искам да върна онзи ден, но не мога Crying or Very sad Беше супер забавно и нашия клас сме адски задружни ии просто си прекарахме чудесно! lowe
Aля Салваторe
Aля Салваторe

Брой мнения : 4025
Рожден Ден : 15.01.1997

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Ашли Грийн Пон Юли 05, 2010 10:28 am

Дам .. за първи път , за през цялата година ги почувствах близки !! Smile lowe 8 А клас lowe ..
Ашли Грийн
Ашли Грийн

Брой мнения : 315
Рожден Ден : 02.11.1995

Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Изaбелa Вто Юли 06, 2010 6:46 am

При мен беше скучно както обикновенно. Не сме от най-задружния клас. Пък и БФФ-то ми беше болно и бях съвсем сама... Crying or Very sad
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Наталия Нортман Вто Юли 06, 2010 6:48 am

Много се радвах като завърших и има защо,не се понясяме с повечето момичета...беше война в клас,за това се радвам,че всичко свърши,но като си помисля,че септември отново ще съм с тях blink blink

Наталия Нортман

Брой мнения : 10323
Рожден Ден : 08.12.1269

Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Изaбелa Вто Юли 06, 2010 6:52 am

Vampire_girl написа:Много се радвах като завърших и има защо,не се понясяме с повечето момичета...беше война в клас,за това се радвам,че всичко свърши,но като си помисля,че септември отново ще съм с тях blink blink

Нещо подобно... Mad
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Анна Сря Юли 07, 2010 4:40 am

Наталия Нортман написа:Много се радвах като завърших и има защо,не се понясяме с повечето момичета...беше война в клас,за това се радвам,че всичко свърши,но като си помисля,че септември отново ще съм с тях blink blink
И при мен така обаче аз септември се местя в гимназия :love: и ще съм само с 5-6 от тях
Анна
Анна

Брой мнения : 97

http://www.keshabg.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Изабел Сря Юли 07, 2010 7:08 am

Наталия Нортман написа:Много се радвах като завърших и има защо,не се понясяме с повечето момичета...беше война в клас,за това се радвам,че всичко свърши,но като си помисля,че септември отново ще съм с тях blink blink
Оле,и аз съм така ;хх
Но и няям вече БФФ щото е най - голямата предателка на света ;хх
Изабел
Изабел

Брой мнения : 1369
Рожден Ден : 18.09.1996

Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Елизабет Нийлс Сря Юли 07, 2010 7:57 am

Явно не само моят клас не е бил задружен Razz - отровиха ми живота. Накрая решихме част от класа да отидем на пица и кино, просто, за да не завършим седми клас съвсем без нищо. Много се радвам, че отивам в гимназията с други деца!
Елизабет Нийлс
Елизабет Нийлс

Брой мнения : 2265

Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Ашли Грийн Сря Юли 07, 2010 11:15 am

О,да .. Спомням си и моето завършване на седми клас .. о,чакай нищо не помня .. Защо ли ? По простата причина , че нищо не направихме .. УЖАС беше .. Mad Mad Най-ужасния клас бяхме и мноооого се радвам , че съм в нов !! Smile Very Happy
Ашли Грийн
Ашли Грийн

Брой мнения : 315
Рожден Ден : 02.11.1995

Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Изабел Чет Юли 08, 2010 5:43 pm

Бяхме в парка и даже скачахме на батут Very Happy Very Happy
Изабел
Изабел

Брой мнения : 1369
Рожден Ден : 18.09.1996

Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Наталия Нортман Пон Юли 12, 2010 5:45 pm

Ние тази година бяхме на купон в приятелка,но нямам търпение за септеври поради две причини
1.Започва 2-ри сезон на Дневниците на Вампира (най важната)
2.Ще съм 12 клас boogie (Оттървам се Very Happy )

Наталия Нортман

Брой мнения : 10323
Рожден Ден : 08.12.1269

Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Nadia Petrova Вто Юли 13, 2010 5:55 am

Ашли Грийн написа:Дам .. за първи път , за през цялата година ги почувствах близки !! Smile lowe 8 А клас lowe ..
По същия начин,на всичкото отгоре и аз бях 8а.
Nadia Petrova
Nadia Petrova

Брой мнения : 7028
Рожден Ден : 22.03.1995

Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by ???? Вто Юли 13, 2010 10:40 am

12 "е" ... дано никога вече не ви видя! ;Д wizard

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by ???? Нед Авг 22, 2010 6:25 pm

8а ..Незабравимо е .. Най-лошия клас и задружен в всичко вклиучително и преписване .. Very Happy прекраснааа,незабравима,уникална вечерррр .. Smile

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by ???? Нед Авг 22, 2010 6:33 pm

Чесно казано незнам. Класа ми ходеше на няква екскурзия , но аз не хоиш хи не съм се интерсувала къде е била.

ПП: Как се кефя ,че се оттървах от тях. Very Happy

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Alice Conrad Вто Окт 12, 2010 3:06 pm

Беше ми супер сдухано.. бях се скарала с БФФ и кралиците ме поканиха да изляза с тях. Мислех,че ще е забавно,но не беше.....
Alice Conrad
Alice Conrad

Брой мнения : 10154
Рожден Ден : 21.03.1998

Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Ванеса Смит Чет Ное 11, 2010 10:49 am

супер тъпо blink
висяхме в едни бар и цъкахме билярд
Ванеса Смит
Ванеса Смит

Брой мнения : 1514

Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by ???? Пет Ное 26, 2010 5:18 pm

напихме се като говеда Very Happy беше много яко,прекарахме си чудесно

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Кейти Касиди Вто Яну 04, 2011 9:25 am

на парти с мн алкохол до сутринта 1
Кейти Касиди
Кейти Касиди

Брой мнения : 189

Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Дийн Уинчестър Чет Мар 17, 2011 8:20 am

9-ти клас на завършването бяхме на кръчмичка ии общо взето много ни беше забавничко. Smile
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by ???? Пет Юли 22, 2011 8:56 am

Дийн Уинчестър написа:9-ти клас на завършването бяхме на кръчмичка ии общо взето много ни беше забавничко. Smile


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Сара Крес Пет Юли 22, 2011 9:00 am

Нашето беше ужасно...ЕДИНСТВЕНАТА ХУБАВА МИСЪЛ БЕШЕ ЧЕ ПОВЕЧЕ НИКОГА НЯМА ДА ГИ ВИДЯ! Бяхме в караоке бар и по едно време можеше да се чуем как дишаме..баси тъпнята! dry
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Алекс Клоуд Пет Юли 22, 2011 9:03 am

Т'ва е доста тъпо според мен че някой се радват, че повече няма да се виждат с тия от класа си. Или поне за известно време..
Иначе тая година ние ходихме на кръчма до към 20:00 ядохмеее пихме :Д и после на кино а аз нищо не разбрах от филма Very Happy
Алекс Клоуд
Алекс Клоуд

Брой мнения : 6863

Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by ???? Пет Юли 22, 2011 9:06 am

Нито ходих ме някъде , нито на някой му пукаше??!! Абе , просто беше ПЪЛЕН УЖАС Sad Sad

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къде и как прекарахте завършването ? Empty Re: Къде и как прекарахте завършването ?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите