The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 41 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 41 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ...

Go down

What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Empty What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ...

Писане by Isabelle. Пет Мар 02, 2012 11:48 am

What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_m07r8tEPOH1r38k11o1_500

Както горе пише всичко което не те убива те прави по силна! lowe Това е мотото ми в живота и съм много вдъхновена от яката песничка! lowe lowe И наистина е така ^^. Тук вече реших и аз да си направа някакво тъпичко място където да поствам всички щурашки гифове в тъмблр-а да изливам душата си и да прогонвам смотаните мисли за Мартин от класа ми хДД Е ... фил фри ту комент ако искате <333
Isabelle.
Isabelle.

Брой мнения : 484

http://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Empty Re: What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ...

Писане by Isabelle. Пет Мар 02, 2012 2:44 pm

What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_m09sfeCBsJ1qg7fi6o1_400
'Драсти ;ДД днес отново съм болнаа и сутринта начи кат се събудихх просто имах чуството че целият свят се е побрал в ноздрите ми и че няк'во смотану куче се напъхало в гърлото ми и дращи всеки път когато преглътнаа / Леле доста описателно го направих о.о направо ми се доповръща ;хх /
Цял ден летях от компа на леглото , от леглото в тоалетната и от тоалетната обратно на компа ;ДД
Па сега гледам некви гифове в тъмблр-четуу открих на Джъстинчуутууу някво комплектче U SMILE , I SMILE
и направо сърцето ми ЗАТУПКАА УЕЕ!
What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_m09sjdn4uR1qlgz20o1_250 What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_m09sjdn4uR1qlgz20o2_250
What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_m09sjdn4uR1qlgz20o3_250 What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_m09sjdn4uR1qlgz20o4_250
* Охххх сладурскии е тоййй *

А стигнахме до частта с Мартин ... ХОЙЛИ КРАП?!? Той е гадже с БИБИ?!?!?!?!?!? Малелелеееее ;ххх
Начи държах се * Пффф , абе кво ми пука АЙМ ИН ЛЪВ БИТЧ * ма в сърцето ми * УАТ ДЪ ФУУУУУУУК как мжое мартин да е гадже с БИБИ?!?! Начи първо кукличката габриела , после плувкинята катерина естествено след това отличничката пламена - връщаме се на барбито гарбиела а сега и моето БФФ! КАТ ГО ВИДА ЩЕ ГО ЗАВРА .... *
Просто многоооооооо гадно бешее... Та ако тоя ******* нарани Биби ще го На'ВРа в кучето на ауспуха ще го На'ВРа!!!

What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_m09s3jq9oO1rq8nzgo1_500

А пък даскалото , то си лежи и си подмята успехът ми като топка ;ххх. Четворка по математика и седа и си викам:
- Завиждайте битчессс! - с усмивка на лицето а вътре съмм ...
- НЕЕЕ УЕЕЕ ЕЙЙЙ ЩЕ ВИДИШ ТИ ДАСКАЛЧЕЕЕЕ!!

Но пък мартинчо получи двойчица майй и тойй там и азз " Уес уеее " А пък Александрата с очилцата ми се пра'ии щоо уеее?! ;ДДД
Пхахаха ... ;дДД

После междучасието и аз естествено .....


What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_m09rncf0SZ1r54frho1_400

What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_m09rlnkx901r54frho1_400

What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_m09q5yYnfL1qknodqo1_500

What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_m09q2wY4rE1r09l4ho1_500

Не мога да си намера смотаната тетрадка по математика , по литература а имам преразказ за понеделник ;ххх
Isabelle.
Isabelle.

Брой мнения : 484

http://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Empty Re: What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ...

Писане by Isabelle. Пон Мар 05, 2012 1:06 pm

Зарязаха го марулчоо Exited. Exited. И аз имам заслуга естт deal with it troll p
Горкичкия по смс го зарязаха бее!
Начи ние с Биби се кискаме и решаваме да му пратим смс-че ...
Аз охраната ходя да паза дали марулчуу Fap. Fap.
Идва горкия аз тичам към нея кат луда викам по целия коридор:
- МАРТИН ИДВААА - абе кат пълна глупачка пък тя през тва време нали готова , написала смс-а ...
Абе аз точно така тичам o.o
What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_m0f3rh5a8A1ql94czo1_500
Та една Илона отива да говори с него ... И ние му пращаме на марулчо смс-чету ... Гласи::
Зарязвам те Беееейбииии
П.с. Поздрави от Мишел ... fuck that shit
Тъйй че .. пращаме го и той нали го получава ... Ние сме просто АУУУИИИИ БОЖЕ МОЙЙЙ
What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_m0f32tNOtu1r4y17ho1_500
Чете го .. чете и послее :
- Ейййй БЕЙЙЙБИИИ! fuck that shit fuck that shit fuuu fuuu
А пък биби викаа:
- Поздрави от Мишел fuck that shit fuck that shit
А той после:
What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_m0f3gnrTO41rqpkuxo1_400
А ние:
What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_m09q3huSbM1qilxguo1_500
fuck that shit fuck that shit
А пък после смее " ЛАЙК А БОСС "
close enough close enough
Разкатахме гоо deal with it troll p i lied
rofl rofl rofl
Isabelle.
Isabelle.

Брой мнения : 484

http://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Empty Re: What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ...

Писане by Isabelle. Вто Мар 06, 2012 2:33 pm

Абе дневника трябва да го прекръста на " Марулчуу махай се от живота ми бе пачавър " Сириъзли само за него пиша .. та ето ощЪъ веднъж да разкажа случка с марулчото пачавърчо ..
Абе училището мина добре по ФВС коляното ме болеше а Биби пръста и беше целият син о.о та извиниха ни .. за жалост бастуна не си носеше екипа / Много съм миличка към момченцата бее Sara smilie / Целият час ни гонеше да ни се натиска или по скоро на бибс о.о
Абее ФЪК Ю БАСТУНЧУУ Owl Pink Owl Pink
Леле срам и позор после дойде тренъорчету и ни спаси ;xx така му им навикаха чак марулче беше там
Exited. Exited. Exited.
БЕСТ ДЕЙ ОФ МАЙ ЛАЙФФФ

What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_m08sttSdHo1qdoa6uo2_250

Накараха им се яката па после и с тафърджиев говорил бе хДДД
А пък по едновреме имам там извънкласно занимание с него .. таа излизаме с Илоната навън и виждаме тафърджиев да говори с един от тези натискайките се при нас ...
Той там вика
- Не знам!! - на тафрата а илона го пита
- Кво не знаеш бе?!
Той и' отговори хДДД :
- Не знам в коя кофа да те метна ей тва не знам
l0l l0l l0l fuck that shit fuck that shit fuck that shit cereal guy cereal guy Troll Face Troll Face
Аз * Лайк а Бос * close enough
- Е уная в стола бе ...
И си тръгваме към тоалетните хДДД

What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_m0eue7Kh271qiy86r


По късну Марулчуу ни закача ... Very Happy и биби го пита::
- АБЕЕ КВО ИСКАШ БЕ?
deal with it troll p deal with it troll p
Па аз ...
- Абе чочо , ти знаеш кво иска .. close enough

После марулчу почва да ме гони из целата класна стая ...
- Какво искам бе , какво искам? - и с една такава глупавата усмивка добре че Илоната пак ме спаси че мама му деба тоя щеше да ме пипнее news paper guy news paper guy

Абе тоя марулчууу направоо :


What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_m01iylW3Hz1qgyd4so1_400

fuck that shit fuck that shit fuck that shit

What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_lzmqoaTs8G1r4eu1co1_500

хДДДДДДДДДДДДДДДДДДД


Фъък ю марулчуу&бастунчууу
Isabelle.
Isabelle.

Брой мнения : 484

http://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Empty Re: What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ...

Писане by Isabelle. Вто Мар 06, 2012 2:52 pm

Така в дневника има нова рубрика ...
МАРУЛЧОС ФОТО АЛБУУУУУУМ

Управители: Миши и Биби ^^
What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Tumblr_lnuhm7ESb21qzfaleo1_500

Тайфата " Салата "
Хари Потър - Бастуна
Рон Уизли - МарулчУу
Хърмаяни - НаставникЪъъъъ

И с това приключваме днешнита рубкрика ...

МАРУЛЧОС ФОТО АЛБУУУУУУМ
Isabelle.
Isabelle.

Брой мнения : 484

http://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Empty Re: What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ...

Писане by Isabelle. Чет Мар 08, 2012 4:04 pm

Днес ебаси тъпия ден >.< Два пъти буквално ме пребиха цялата ръка ми е червена и ужасно много ме боли щот в час по Музика една откачалка Катрин ми изви ръката. Ама буквално я изви и много болеше после обаче цялот училище почна нали да ми защитава а дори не бях казала на никого какво се е случило те сами ознаха Shocked Shocked И Д. искаше да я пребие boogie boogie
Да го беше направил Sara smilie Sara smilie
Аз обаче пред Т. викам абе нищо няма да и' праиш бе дуде ..
ма в ума ми си крещях Кил дат БИШШШ dry dry
Много ме изкефи как всички се претекоха при мен не при откачалката катрин дори и от шести клас момичетата които НЕ познавам blink
Басии hoory hoory
Обаче един идиот от шести клас така ме ритна в крака точно където ми беше навехнат и изобщо не мога да хода а пък утре ФВС ако не мога да тичам г-на уил КИЛ ми baby
Щот вече два пъти се извиних с тоя крак и сега още веднъж ще си помисли че лъжа А АЗ НЕ ЛЪЖА!
Колко гадно ме ритна тоя обаче >.< Дабе да му се невиди Г. Really Mad
Isabelle.
Isabelle.

Брой мнения : 484

http://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Empty Re: What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ...

Писане by Isabelle. Пет Мар 16, 2012 1:42 pm

Ново гифчее!!! <3333
What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... O76ZT
Isabelle.
Isabelle.

Брой мнения : 484

http://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ... Empty Re: What doesn't kill you makes you stronger , stand a little taller ...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите