The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Свободата започва с ирония. EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Свободата започва с ирония. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Свободата започва с ирония. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Свободата започва с ирония. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Свободата започва с ирония. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Свободата започва с ирония. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Свободата започва с ирония. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Свободата започва с ирония. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Свободата започва с ирония. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 36 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 36 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Свободата започва с ирония.

+4
София Уайлд
Savannah.
Сайръс Гримел
Натаниъл Рочестър
8 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Свободата започва с ирония. Empty Свободата започва с ирония.

Писане by Натаниъл Рочестър Пет Фев 10, 2012 12:30 pm

Странно ли е за момче да има дневник? Все тая...едва ли някой ще си губи времето да чете глупости Smile Заглавието е странно, защото моят ограничен ум не се справи със измислянето му...затова откраднах мисъл от някой по - мъдър и възвишен ум. l0l
Натаниъл Рочестър
Натаниъл Рочестър

Брой мнения : 744
Рожден Ден : 18.07.1912

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by Натаниъл Рочестър Пет Фев 10, 2012 3:34 pm

За тези 3 дни ваканция ме спукаха от частни уроци...май аз съм единствения, който предпочита училището, защото там не е толкова натоварено...
И за мен беше чест да ме натоварят с подготовката за големия бал...Не съм от тези, които се оплакват, затова се опитвам да гледам положителната страна на нещата. Утре най - накрая ще се видя с приятелите си и се надявам уикенда да си почина.
Само мен ли адски много ме кефи тази песен?

Натаниъл Рочестър
Натаниъл Рочестър

Брой мнения : 744
Рожден Ден : 18.07.1912

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by Сайръс Гримел Пет Фев 10, 2012 3:45 pm

Първото момче с дневник - супер си е даже ;дд
И аз искам училище, но не заради уроци, а заради тренировки. Сейм шит хдд
И азз уважавам песента! ^^
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by Savannah. Пет Фев 10, 2012 3:48 pm

Сайръс Гримел написа:Първото момче с дневник - супер си е даже ;дд
И аз искам училище, но не заради уроци, а заради тренировки. Сейм шит хдд
И азз уважавам песента! ^^
Good Post
а щото знам, че сте душички ми кажете коя е песента, че съм с операта monkey
Savannah.
Savannah.
admin
admin

Брой мнения : 9860
Рожден Ден : 12.08.1999

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by Натаниъл Рочестър Пет Фев 10, 2012 4:25 pm

Сайръс Гримел написа:Първото момче с дневник - супер си е даже ;дд
И аз искам училище, но не заради уроци, а заради тренировки. Сейм шит хдд
И азз уважавам песента! ^^
Аз преди имах и книжен, ама сега ням време за него. А за спортните натури и това с тренировките го има Smile


А иначе песента е Turn me on на Ники Минаж и Дейвид Гета Razz
Натаниъл Рочестър
Натаниъл Рочестър

Брой мнения : 744
Рожден Ден : 18.07.1912

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by София Уайлд Нед Фев 12, 2012 11:21 am

Едмон Дантес написа:За тези 3 дни ваканция ме спукаха от частни уроци...май аз съм единствения, който предпочита училището, защото там не е толкова натоварено...
И за мен беше чест да ме натоварят с подготовката за големия бал...Не съм от тези, които се оплакват, затова се опитвам да гледам положителната страна на нещата. Утре най - накрая ще се видя с приятелите си и се надявам уикенда да си почина.

Същата работа.. За една точка не успях да вляза в напреднала група по Немски просто защото обичах да си изказвам мнението и си признавах когато не съм подготвена.. очевидно г-жата обичаше четките. Whatever, сега имам 16 листа с пасив и още 4 листа подготовка за олимпиадата на Гьоте. Mad Mad Домашните от даскало изобщо не ги включвам тук Very Happy Very Happy Иии за разлика от теб обичам да се оплаквам song ;D
А за песента - щом Никито участва, просто няма начин да не ми хареса!! lowe Music
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by Натаниъл Рочестър Пон Фев 13, 2012 4:11 pm

София Уайлд написа:
Едмон Дантес написа:За тези 3 дни ваканция ме спукаха от частни уроци...май аз съм единствения, който предпочита училището, защото там не е толкова натоварено...
И за мен беше чест да ме натоварят с подготовката за големия бал...Не съм от тези, които се оплакват, затова се опитвам да гледам положителната страна на нещата. Утре най - накрая ще се видя с приятелите си и се надявам уикенда да си почина.

Същата работа.. За една точка не успях да вляза в напреднала група по Немски просто защото обичах да си изказвам мнението и си признавах когато не съм подготвена.. очевидно г-жата обичаше четките. Whatever, сега имам 16 листа с пасив и още 4 листа подготовка за олимпиадата на Гьоте. Mad Mad Домашните от даскало изобщо не ги включвам тук Very Happy Very Happy Иии за разлика от теб обичам да се оплаквам song ;D
А за песента - щом Никито участва, просто няма начин да не ми хареса!! lowe Music

Ама и твоето изглежда натоварено Very Happy оплаквай се на воля,това в много случаи помага...и си много права и аз я харесвам Никито Very Happy
Натаниъл Рочестър
Натаниъл Рочестър

Брой мнения : 744
Рожден Ден : 18.07.1912

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by Натаниъл Рочестър Пон Фев 13, 2012 4:25 pm

Тцтцтц...наду ми се главата с тоя Св. Валентин бе. На мене ли така ми се струва или тая година интереса се е засилил още...
Та от една седмица ме тормозят с този празник и ми опяват защо няма да изляза. И точно днес поне 3 френда решиха в последния момент да купуват подаръци на гаджетата и познайте кой цял ден обикаля магазините с тях в тая киша. Ама не че се оплаквам де. Имам си вино за утре и мисля да се прибера от дск и да се нашмуля преди да са дошли да ме измъкнат от нас...хаха....FOREVER ALONE. Може да Ви се стори ненормално ама аз май само веднъж съм празнувал свети валентин и то не беше точно празнуване, защото тогава бях далеч от момичето. Дааа аз съм един книжен плъх, който отново е без момиче. Но хубавото е, че утре може би ще съм тук и ще пиша с Вас в масовото
Smile
Натаниъл Рочестър
Натаниъл Рочестър

Брой мнения : 744
Рожден Ден : 18.07.1912

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by Натаниъл Рочестър Нед Фев 19, 2012 11:36 am

Умирам от кеф! Баща ми обеща да ми вземе мотор ако продължавам да показвам толкова добри резултати в ученето. Знаех си, че ходенето на курсове за книжка няма да е напразно и все някога и мен ще ме огрее boogie сега обаче трябва да мина курсове и за кола, но това предполагам ще стане през лятото....само заради това нямам търпение да стане лято. Сега поне ще имам по - голяма мотивация за да се скъсвам от учене, и при това няма да се оплаквам Very Happy

Тази седмица много се запалих по този тип танци...жалко, че вече съм дърт за да започвам да уча подобни неща


Натаниъл Рочестър
Натаниъл Рочестър

Брой мнения : 744
Рожден Ден : 18.07.1912

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by София Уайлд Нед Фев 19, 2012 11:46 am

Едмон Дантес написа:Умирам от кеф! Баща ми обеща да ми вземе мотор ако продължавам да показвам толкова добри резултати в ученето. Знаех си, че ходенето на курсове за книжка няма да е напразно и все някога и мен ще ме огрее boogie сега обаче трябва да мина курсове и за кола, но това предполагам ще стане през лятото....само заради това нямам търпение да стане лято. Сега поне ще имам по - голяма мотивация за да се скъсвам от учене, и при това няма да се оплаквам Very Happy

Тази седмица много се запалих по този тип танци...жалко, че вече съм дърт за да започвам да уча подобни неща



ооооооооооох като почнеш с "много съм дърт.." направоо 4
И аз съм дърта за The center вечи ама тва не значи, че няма да ми скимне да се запиша след 2-3 месеца примерно. И без тва наште наеха апртамент, който е на 5 мин от залата, където тренират. Ш бъде супер яко, и най-важното е че а ко почна да танцвам при тях ще го правя само и единствено за УДОВОЛСТВИЕ.
Така че се спри с тия години, 18 не е нищо работа wait Very Happy Smile
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by София Уайлд Нед Фев 19, 2012 11:53 am

Едмон Дантес написа:Тцтцтц...наду ми се главата с тоя Св. Валентин бе. На мене ли така ми се струва или тая година интереса се е засилил още...
Та от една седмица ме тормозят с този празник и ми опяват защо няма да изляза. И точно днес поне 3 френда решиха в последния момент да купуват подаръци на гаджетата и познайте кой цял ден обикаля магазините с тях в тая киша. Ама не че се оплаквам де. Имам си вино за утре и мисля да се прибера от дск и да се нашмуля преди да са дошли да ме измъкнат от нас...хаха....FOREVER ALONE. Може да Ви се стори ненормално ама аз май само веднъж съм празнувал свети валентин и то не беше точно празнуване, защото тогава бях далеч от момичето. Дааа аз съм един книжен плъх, който отново е без момиче. Но хубавото е, че утре може би ще съм тук и ще пиша с Вас в масовото
Smile

Супер тъп ден!! Обикновен вторник, тя любовта си няма ден за празник. whatever..
НАШМУЛЯ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing дъ бест дума ЕВЪР
п.с.:нито един св. валентин не съм празнувала.. и по-добре
Но хубавото е, че утре може би ще съм тук и ще пиша с Вас в масовото
с мени искаше да каже Very Happy boogie нях нях Very Happy
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by Натаниъл Рочестър Нед Фев 19, 2012 12:09 pm

Еми нали трябваше да се изцепя, неизбежно е Very Happy И да права си, ако обичаш някой всеки ден е св. валентин. Следователно обаче, не ни трябва и специален ден, за да се напиваме...можем да го правим винаги Very Happy (е когато биг фадър не ни гледа)
Натаниъл Рочестър
Натаниъл Рочестър

Брой мнения : 744
Рожден Ден : 18.07.1912

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by София Уайлд Нед Фев 19, 2012 12:41 pm

Едмон Дантес написа:Еми нали трябваше да се изцепя, неизбежно е Very Happy И да права си, ако обичаш някой всеки ден е св. валентин. Следователно обаче, не ни трябва и специален ден, за да се напиваме...можем да го правим винаги Very Happy (е когато биг фадър не ни гледа)

Ма моля ти се, аз през ден показвам обичта си към алкохола Very Happy Very Happy Very Happy
предимно когато дъ биг фадър е на работа или не вкъщи щотооо ;ххх
веднъж си бях дръпнала 3 пъти от цигарата на една фр прибирам се и влизам набързо да го поздравя, той е на 3 метра от мен и оправя долу лайсните на пода че нещо им беше станало и ми вика "Следващия път, в който те надуша ще ядеш цигари, да знаеш!!" напрао всичко ми замръзна Shocked Very Happy Very Happy
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by Натаниъл Рочестър Сря Фев 22, 2012 6:43 pm

Моторът ми е само въпрос на време Very Happy Честита Ви ваканция хора,въпреки че е малко все пак е нещо. Като за начало на първия срок ни обсипаха с контролни, но доста бързо се свиква с това.(Осъзнавам, че постоянно дрънкам за даскало и учене, но все пак - последна година, ще ме изтърпите още малко Very Happy ) Дори утре няма да мога да се наспяя като хората, но това не е трагедия. Пожелайте ми успех на олимпиадата по литература утре!
Натаниъл Рочестър
Натаниъл Рочестър

Брой мнения : 744
Рожден Ден : 18.07.1912

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by Destiny Miller Сря Фев 22, 2012 6:57 pm

Да ги разбиеш утре на олимпиадата. Smile
Destiny Miller
Destiny Miller

Брой мнения : 2137
Рожден Ден : 08.02.1993

https://www.facebook.com/victoriajonascullen

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by Натаниъл Рочестър Чет Фев 23, 2012 9:49 am

Сърдечно благодаря Smile вярвам, че дадох всичко от себе си а и си загубих 5 ценни часа да го пиша, проверявам преписвам и т.н....това ми е най - дългата олимпиада Very Happy
Натаниъл Рочестър
Натаниъл Рочестър

Брой мнения : 744
Рожден Ден : 18.07.1912

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by Сайръс Гримел Чет Фев 23, 2012 12:11 pm

Имам чувството, че половината форум е бил на олимпиада по БГ днес... ;д
5 часа, аз излязох след час и половина, разликата в класовете Laughing Абе времето не беше ли 4 часа О.о
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by София Уайлд Чет Фев 23, 2012 2:29 pm

Хахах днес половината на АЕ, другата половина на БЕЛ Very Happy
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by Натаниъл Рочестър Съб Фев 25, 2012 5:23 am

Няма лошо. Тази година поне при нас интересът беше сравнително доста по - голям от предходните.
А всъщност 4 часа беше за 8,9,10 и 11 клас Smile За 12-ти бяха 5 Very Happy а квесторките се побъркаха с нас защото всичките си тръгнаха още на третия час, а аз и един фр от класа останахме до петия...до последната минутка буквално rofl
Натаниъл Рочестър
Натаниъл Рочестър

Брой мнения : 744
Рожден Ден : 18.07.1912

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by Натаниъл Рочестър Сря Фев 29, 2012 4:29 pm

Познайте на кой му се удължи ваканцията с цяла седмица Very Happy Болен съм и не ходя на даскало...оффф баща ми нормален ли е? Помислих си, че най - накрая ще мога да помързелувам напълно поне няколко дена и той к'фоо??? Каза, че е уредил нещата, за да мога да си провеждам частните уроци вкъщи fuuu Като чух това реакцията ми бе едва ли не: " Божее господи гръмни ма, убий ма не искам да живея"...Но вече съм свикнал със факта, че поне още 2-3 години ще съм принуден да търпя робския труд с който ме затрупва. Но поне от понеделник до днес бях в по - лошо състояние и не посмя да ме занимава със учене. Но утре съм на ход още в 9:00 с урок по немски...Все тая, баба марта ще ме свари заточен вкъщи с гадна кашлица и куп носни кърпички. Имам скътани няколко мартеници, защото знам, че утре приятелите ми ще се довтасат да ми носят Smile Whatever...днес се наспах като пън и тая нощ ще съм в стихията си на компа.
Натаниъл Рочестър
Натаниъл Рочестър

Брой мнения : 744
Рожден Ден : 18.07.1912

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by София Уайлд Сря Фев 29, 2012 5:35 pm

ооох миличкия console за ученето наште са същите, сега не мога да си кажа името, обаче утре ще се ходи на дскл Evil or Very Mad на смъртно легло ли трябва да легна за да не ме пуснат Really Mad
оле немскии bounce и ти ли учиш? не знаех Very Happy ще си говорим някой път на немски Razz даже може едно РП в германия да врътнем ако искаш boogie йеййййа ;дд
за баба марта съм накупила 60 БРОЯ за утре ;ххх и пак няма да ми стигнат Very Happy
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by Натаниъл Рочестър Сря Фев 29, 2012 5:46 pm

Мда уча го ама извън даскало.Не съм много добър, а и като започна да уча някой език го намразвам - така че го мразя Very Happy Тв'а за Германия звучи добре
УТФ??? 60.... blink аз пестя от факта че не ми се налага да раздавам в училище...а как мразя да купувам мартеници не е истина...
Натаниъл Рочестър
Натаниъл Рочестър

Брой мнения : 744
Рожден Ден : 18.07.1912

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by Lydia Wickham. Чет Мар 01, 2012 2:38 am

А Немски!! Мразя го Laughing Laughing учих го 7 години и нищо не знам освен едни супер прости неща като "гледам ТВ например" Laughing бту родителите винаги са дразнещи и развалят плановете ни. Laughing
ОМГ Shocked Цвети. 60 мартеници Shocked аз купих само 5 Laughing и явно само аз не съм ходила на никакви олимпиади, защото ме мързи и ги мразя Very Happy
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by София Уайлд Чет Мар 01, 2012 3:33 am

Емии 60 бе хора кво се учудвате Very Happy само като вляза в гимназията, ще олекна с 20, като раздам на класа - още 30 и 10 за даскалите huh
А на олимпиадата от Гьоте съм минала исканите точки. Ако беше диплома щях да я взема boogie boogie
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by Savannah. Чет Мар 01, 2012 4:00 am

Сайръс Гримел написа:Имам чувството, че половината форум е бил на олимпиада по БГ днес... ;д
5 часа, аз излязох след час и половина, разликата в класовете Свободата започва с ирония. 898979 Абе времето не беше ли 4 часа О.о
аз висях 3 часа през който само се хилихме и накрая направих 5 реда сбит преразказ Свободата започва с ирония. 898979 Свободата започва с ирония. 898979 Свободата започва с ирония. 898979 Свободата започва с ирония. 898979 Свободата започва с ирония. 898979 Свободата започва с ирония. 898979
Savannah.
Savannah.
admin
admin

Брой мнения : 9860
Рожден Ден : 12.08.1999

Върнете се в началото Go down

Свободата започва с ирония. Empty Re: Свободата започва с ирония.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите