The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан?

+10
Дара Фей
Елена Гилбърт
Анита Фреър
Кандис Акола
Alice Conrad
Мередит Сулес
Емили Роузууд
Alena Le'roux.
Самюел Колин
Изaбелa
14 posters

Go down

Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? Empty Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан?

Писане by Изaбелa Нед Сеп 19, 2010 8:40 am

Защо според вас, Катрин решава да се върне точно сега, след цялото това време? Ако толкова обича Стефан, защо не е била с него? Защо не си го е взела, още щом е избягала от гробницата?
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? Empty Re: Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан?

Писане by Самюел Колин Нед Сеп 19, 2010 11:00 am

Моя милост да се изяви. Че как! Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? 272792
Ами..според мен тя е чакала и го е наблюдавала. Искала е да види той как ще се справи сам и мисля, че е искала той да се види с Деймън, за да стане като преди. Да бъдат тя, Стефан и Деймън. Обаче също и харесва, че и Елена е там, също и че й е двойничка, така никой няма да разбере, в случей, че някой попадне на стари документи, където има нейна снимка.

Засега е това. После може да добавя и още ако ми хрумне нещо.
Самюел Колин
Самюел Колин

Брой мнения : 18

Върнете се в началото Go down

Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? Empty Re: Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан?

Писане by Alena Le'roux. Пон Сеп 20, 2010 8:54 am

Охх амии .. според мен е чакала да види дали някога ще спре да я обича .. и след като я е преодолял и се влюбил в Елена .. тя се е ядосала ... и се е върнала повече за да му отмъсти отколкото за да е с него .. !!
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? Empty Re: Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан?

Писане by Емили Роузууд Пон Сеп 20, 2010 9:28 am

Според мен..тя го е чакала да се влюби и се е върнала да го прецака по някакъв начин Very Happy
Емили Роузууд
Емили Роузууд

Брой мнения : 10953

http://twitter.com/IanS_SupPorTers

Върнете се в началото Go down

Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? Empty Re: Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан?

Писане by Мередит Сулес Пон Сеп 20, 2010 9:33 am

Напълно съм съгласна с Ем
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? Empty Re: Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан?

Писане by Alice Conrad Вто Сеп 21, 2010 8:18 am

Според мен го е наблюдавала през цялото време и е чакала подходящият момент Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? 272792
Alice Conrad
Alice Conrad

Брой мнения : 10154
Рожден Ден : 21.03.1998

Върнете се в началото Go down

Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? Empty Re: Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан?

Писане by Кандис Акола Вто Сеп 21, 2010 12:52 pm

За да го прецака и да има интрига.
Кандис Акола
Кандис Акола

Брой мнения : 75

Върнете се в началото Go down

Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? Empty Re: Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан?

Писане by Анита Фреър Вто Сеп 21, 2010 1:06 pm

Чакала е за да го хване точно когато неможе да не мисли за нея Very Happy
Анита Фреър
Анита Фреър

Брой мнения : 2914

http://mystic-falls-rpg.vampire-legend.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? Empty Re: Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан?

Писане by Елена Гилбърт Съб Сеп 25, 2010 3:41 pm

Както казах и преди ,тя не обича нито ,един от двамата и просто иска да ги притежава.И се завръща точно сега ,защото и двамата са на път да я забравят и заменят с Елена.
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт

Брой мнения : 645

Върнете се в началото Go down

Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? Empty Re: Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан?

Писане by Дара Фей Съб Сеп 25, 2010 3:48 pm

Елена Гилбърт написа:Както казах и преди ,тя не обича нито ,един от двамата и просто иска да ги притежава.И се завръща точно сега ,защото и двамата са на път да я забравят и заменят с Елена.

много съм съгласна Very Happy не мисля, че Кат въобще някога е обичала някого ... просто иска да играе игрички, за да си запълва свободното безсмъртие... Very Happy
Дара Фей
Дара Фей

Брой мнения : 334

Върнете се в началото Go down

Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? Empty Re: Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан?

Писане by -hayley; Съб Сеп 25, 2010 3:56 pm

Елена Гилбърт написа:Както казах и преди ,тя не обича нито ,един от двамата и просто иска да ги притежава.И се завръща точно сега ,защото и двамата са на път да я забравят и заменят с Елена.

напълно съм съгласна
-hayley;
-hayley;

Брой мнения : 2907
Рожден Ден : 05.05.1015

Върнете се в началото Go down

Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? Empty Re: Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан?

Писане by Queеn Infеcted. Нед Сеп 26, 2010 3:45 am

Елена Гилбърт написа:Както казах и преди ,тя не обича нито ,един от двамата и просто иска да ги притежава.И се завръща точно сега ,защото и двамата са на път да я забравят и заменят с Елена.

х2 bounce bounce bounce
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? Empty Re: Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан?

Писане by Анди Съб Окт 02, 2010 7:07 pm

Чакала?Тя ще продължи да си чака ... !
Анди
Анди

Брой мнения : 3185

Върнете се в началото Go down

Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? Empty Re: Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан?

Писане by Зоуи Редбърд Чет Окт 07, 2010 3:04 am

Лусия МагКуин написа:
Елена Гилбърт написа:Както казах и преди ,тя не обича нито ,един от двамата и просто иска да ги притежава.И се завръща точно сега ,защото и двамата са на път да я забравят и заменят с Елена.

х2 bounce bounce bounce

+3 Съгласна съм,но мисля,че може да има и друга причина.Чакала е вмпирите(старите и приятели) да ги убият или да напуснат града,защото ще научат,че тя е поискала да изгорят църквата и после никой няма да и помогне да се защити от тях.А пък това,че иска да ги претежава,донякъде съм съгласна донякъде Не.Но ще видим в по нататъшните епове lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe
Зоуи Редбърд
Зоуи Редбърд

Брой мнения : 3571

Върнете се в началото Go down

Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан? Empty Re: Защо Катрин е чакала толкова време, за да си върне Стефан?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите