The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 48 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 48 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank.

+8
Кейлъб.
Victor Nightshape.
Savannah.
Spencer McQueen
Tayllor McQueen.
Lindsay Clark
Сайръс Гримел
Jonathan Chang.
12 posters

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Empty Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank.

Писане by Jonathan Chang. Пет Яну 20, 2012 1:12 pm

First topic message reminder :

Там..хиър ис дъ плейс фор май лигавини. Laughing Laughing Laughing Трудно е да си тъпак, да, но знам че много от вас също го изпитват на свой гръб xD


Последната промяна е направена от Jace Chang. на Пон Яну 23, 2012 12:43 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Jonathan Chang.
Jonathan Chang.

Брой мнения : 4612
Рожден Ден : 12.12.1991

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down


Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Empty Re: Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank.

Писане by Spencer McQueen Пет Фев 17, 2012 3:57 pm

[quote="Ребека ♥️"]
Katelyn. написа:OMG, хора, имате ли представа колко ви обичам??? Адски много искам да ви заменя всички ссс новите си съученици xD просто всички сте прекрасни и много много съжалявам, че не ви познавам наживо, а има много малък шанс да се срешна с 1-2-ма. Ако направя конфешън ще ми дойде малко в повече така че ето тук списъкът и даже подробно обяснение защо ви обичам
Spencer McQween- имаа идиоти като меен!! Very Happy за пръв път срещам някой с който да си приличам толкова поразително много. ненормално е. мразим бум, ще се женм за топ, слушаме SNSD, ирис=черно, луди сме по слашове Laughing ДАЖЕ ГЛЕДА ФЛАПДЖАК!!! ДЪ ФЪК!! ГЛЕДА ФЛАПДЖАК! Laughing Laughing ис дис ивън посибъл????? ИИ ЗНАЕ ЛИМБОООО!! ДЪ ФЪККК! Сега само трябва да я запаля по Тоби и ще се премести у нас baby
Alicia White- няма си и представа това момиче колко го обожавам <3333 миличкото ми боооо <333 мн си я обичам baby ако не бе тя отдавна да съм се отказала от РП и въобще да не съм се регвала тук..++++прави се на заинтересова когато й бърборя за топ Laughing Laughing
Ребека- УАААААА lowe lowe lowe жестокичка <333 като кажа мони имам предвид нея Laughing да не се чудите...Иииии тя пък е сериозно заинтересована от g-ri ии винаги гледа тъпните които й пращам bounce
Линдзи-- Мраттиии lowe lowe lowe lowe няма да коментирам xD
Ейвъри- Другото Гери <3333 много ловв...НИЩО ЧЕ КРАДЕ ТРЕТОТО ГАДЖЕ НА ДЖЕЙС Laughing Laughing
Тейлър М- Много е шладичка <333
Сеф- Алексс...от мн време не сме си писали ама и нея я лоф bounce
Сайръсчо---ловиловилови въй bounce Laughing Laughing Laughing
Ася- Адинка <333 ...понякога ме нерви ама и нея си я лов Laughing Laughing
Лусия- мн сладичка lowe
Ледиччкаа-- Викиии, ша са биим ама тея дни нещо си станала сладичка и добричка Laughing Laughing Laughing ЩЕ ЖИВЕЕЕЕШШ Laughing Laughing Laughing

Сиг забравям някой ама кфо да се пише...
Ооо, май трябва да пиша валентинкии bounce после ще разкажа защо...Важното е чеееее Джеси ми е направила от TOP bounce тоест ще направя една за сестра й от Джаред Лето, една за Драконова от Таеянг (Защо ме изостави заради некъфф Хари...Потър. Тъпи британски бойбандии...МРАЗЯ ТЕ БОЖУР!! xoxo Yong-Bae) наа Джесс нз ;/

Даже и без Тоби отивам у вас. Laughing
щото сме сестри по душаа... bounce Smile laught
ПЪК и аз сии те обичамм !! ... lowe lowe lowe Razz

Spencer McQueen
Spencer McQueen

Брой мнения : 45

Върнете се в началото Go down

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Empty Re: Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank.

Писане by Jonathan Chang. Пет Фев 17, 2012 4:00 pm

lowe lowe love you back lowe lowe lowe lowe

*щях да напиша сакам те ама се въздържах Laughing *
Jonathan Chang.
Jonathan Chang.

Брой мнения : 4612
Рожден Ден : 12.12.1991

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Empty Re: Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank.

Писане by Jonathan Chang. Съб Фев 18, 2012 9:28 am

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 4416618d
ДНЕС Е ПЪЛЕН ПРОВАААЛ!! НЕ стига че тряяше да ям тая гнусотия, която трябваше да я ям пак миналата седмица...в прочием не я ядох Laughing Laughing ии почнаха скандали...
После влизам в тъмблър на таг Сеунгри и само...
Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 3669752V
дъ фък...кой изобщо е тояяя?? ...Нали ОКОК секси е ще го преживея...после се загледах по-добре в снимката ии..
Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 4416630M
забелязах, че има мустак. КВОО ДЪ ФЪКК СТАВАААА ;(( ходи некъфф важеенн пъчии се нещо да гледаме плочки да гледаме бицепси а един мустак не може да си обръсне Laughing Laughing Laughing в момента го мразяяя..искам си старата пандичкааа <333
Jonathan Chang.
Jonathan Chang.

Брой мнения : 4612
Рожден Ден : 12.12.1991

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Empty Re: Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank.

Писане by Jonathan Chang. Съб Фев 18, 2012 9:30 am

Jonathan Chang.
Jonathan Chang.

Брой мнения : 4612
Рожден Ден : 12.12.1991

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Empty Re: Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank.

Писане by Lemony. Сря Фев 22, 2012 5:24 am

Така...Мразя се. Освен, че ревах за Лондон xD днес имам тест. Вчера бях твърде заета да пея като ненормална Blue без дори да знам текста *както винаги* чао-ча-чоооо Laughing Сега съм си изгубила програмата от вчера. Блех. Не съм сигурна да имам нулев, но ако имам това значи ще след 4 минути вече трябва да обядвам, а не давам такива признаци. Не съм закусвала xD зацепих нещо миминално за теста по ФЕ и пак съм на компа xD не съм учила по мат отт по-миналият път когато правихме тест и съм горда Laughing не не съм но хауевър..сега си поглеждам профила и виждам, че Сеунгри не се вижда...дъзънт матърр...ловв хим ^^ туу бад, че итън е хипер нередовен. като казах нередовен..се муа също Laughing вчера с леда и спенсър изпаднахме в паника и дишането ми бе трудно. кфо за бога става с тъмблър?????!
Lemony.
Lemony.

Брой мнения : 265

Върнете се в началото Go down

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Empty Re: Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank.

Писане by Victor Nightshape. Чет Фев 23, 2012 12:38 pm

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Tumblr_lzuqfu6bpx1qaww7zo3_250Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Tumblr_lzuqfu6bpx1qaww7zo4_250
Victor Nightshape.
Victor Nightshape.
hybrid l.
hybrid l.

Брой мнения : 270

Върнете се в началото Go down

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Empty Re: Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank.

Писане by Jonathan Chang. Пон Мар 19, 2012 6:49 am

Laughing аз съм имала дневник бе...
там да изкрещя едно:
аааай нооуу юю нооууу уай дабиопсоооо
{здраво напушен таби: )джемиопсоджемиопсоджемиопсоджемиопсоджемиопсоджемиопсо



и тръгвам на даскало
Jonathan Chang.
Jonathan Chang.

Брой мнения : 4612
Рожден Ден : 12.12.1991

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Empty Re: Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank.

Писане by Jonathan Chang. Пет Мар 23, 2012 1:08 pm

Такаа... сигурно се чудите къде изчерзна кралицата на корейцитеее...
Мхм. Наказана, съм да. И то не толкова да не барам компа, а морално. Имам право на час на ден, пре НЕдостатъчно. Аз го намалявам още повече, за да се докажа по-компютърно независима. Всъщност, чувствам се доста по-добре без компютър. ...два дена без компютър, но изобщо дори и не се сетих за него и за миг ;d
Там какво да е станало до сега.
Баба ми ме влудява- постоянно крещи, за нещо- че се излежавам, нещо без което не мога, че не подреждам, а аз тъкмо съм се върнала като труп и съм си оставила гумените гривни и очелата на леглото и все такива шит стъф.... Майка ми пък си измисля някакви сценарии, че не съм в художественото и в немската паралелка, защото не съм искала да ме контролира и съм си вкарала автогол с френският. baby Оу, ти не моеш да прочетеш едно изречение, бре! Нъл те тествах.
Друго...друго....
Буумм Шакалакааа boogie ииили както пише игрика- Буум Чакакакалакака. Нън-кейпоп иска да прави танц на лолипоп baby бич, ю ейнт мейкин таби денс.
ИНЪФ ЕЙЖЪНС.
..... bounce Са Мони ми пише. Сигурно имам 30 мин копм
Jonathan Chang.
Jonathan Chang.

Брой мнения : 4612
Рожден Ден : 12.12.1991

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Empty Re: Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank.

Писане by Lydia Wickham. Пет Мар 23, 2012 1:14 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad само 1 част на ден. WTF!!! Аз като знам каква маниачка съм, едlа издържам докато съм на село и нямам търпения да се прибера и първата ми работа, като го направя е да си включа компютъра Very Happy
майка ти пък, защо не харесва фе, ние сме франкофончета Very Happy
а това до кога е?
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Empty Re: Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank.

Писане by Jonathan Chang. Пет Мар 23, 2012 1:22 pm

доо винаги. и ще ми го спре нацяло докато в рамките на 1 седмица не си поправя оценката по БЕЛ, което е НЕВЪЗМОЖНО. не може да ме изпита в 2 подредни часа ;d
Jonathan Chang.
Jonathan Chang.

Брой мнения : 4612
Рожден Ден : 12.12.1991

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Empty Re: Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank.

Писане by Lydia Wickham. Пет Мар 23, 2012 3:33 pm

Crying or Very sad I'll miss you so much! lowe
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Empty Re: Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank.

Писане by Jonathan Chang. Вто Апр 10, 2012 5:18 am

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Tumblr_m27ziwktsA1rrkq90o1_500
Jonathan Chang.
Jonathan Chang.

Брой мнения : 4612
Рожден Ден : 12.12.1991

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Empty Re: Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank.

Писане by Jonathan Chang. Сря Апр 11, 2012 8:51 am

Добре... вече реших. Ако ГД не се ожени за Сънгри детето ми ще изглежда така:
Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Tumblr_m2b4uiIrS31rtagb6o2_r1_250
маааминотоо гуушкавооо бушоончеее бонбончее Razz Razz Razz
като порасне по-голямо ще е такова
Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Tumblr_m2b68g85Vq1r9jp9so1_r1_500
...няма значение дали е момиче или момче пак ще ицглежда така Laughing Laughing Laughing
Jonathan Chang.
Jonathan Chang.

Брой мнения : 4612
Рожден Ден : 12.12.1991

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Empty Re: Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank.

Писане by Jonathan Chang. Чет Апр 12, 2012 8:33 am

Оххх изядох вс в къщи xD
Някакви шоколадови с желе, после от онези бисквитите с малкото шоколадови парченца отгоре..
МММММ...
като се замисля... Вики е сънувала, че Джи-Ри се прегръщат и се снимат с нея и иска да умре....
Аз вече трябва да съм се самоубила около 57643573687 пъти.... Не, не заради прегръщането и снимките xD Веднъж Джеси направи грешката да ме пита какво съм сънувала, първо бях- Сигурна ли си? иии бях стигнала 3 секунди след началото и тя ми каза да спра xD
нещата са много лоши казвам ви Laughing Laughing дракончо не ми влияе добре.. ама все пак къф е шладък <33
Spoiler:
Сънищата ми и мозъкът ми са едно ужасно, тъмно, тихо, влажно, мрачно и плашещо място 0.о
Jonathan Chang.
Jonathan Chang.

Брой мнения : 4612
Рожден Ден : 12.12.1991

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Empty Re: Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank.

Писане by Jonathan Chang. Сря Апр 18, 2012 2:55 pm

относно мъжката ми версия xD
georgia is a homo guy, short pink hair, brown eyes, height: 185 cm.



мммм...
Spoiler:
ай фъкинн нюююуу ит!!


[21:57:00] wibbly-wobbly timey-wimey.™♥ ( ´ 3 ` ): georgia minkova's homo level is [□□□□□□□□□□] 0%!
[21:57:04] wibbly-wobbly timey-wimey.™♥ ( ´ 3 ` ): нененене!
[21:57:18] wibbly-wobbly timey-wimey.™♥ ( ´ 3 ` ): georgia minkov's homo level is [■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■] 1000% wow!
[21:57:19] wibbly-wobbly timey-wimey.™♥ ( ´ 3 ` ): <.<
[21:57:23] wibbly-wobbly timey-wimey.™♥ ( ´ 3 ` ): датс мор лайк ит
Jonathan Chang.
Jonathan Chang.

Брой мнения : 4612
Рожден Ден : 12.12.1991

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank. - Page 6 Empty Re: Are you hiding? You should be, I’m built like a murder tank.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите