The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 39 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 39 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

je suis moi dans tous mes états < 33

+6
Сара Крес
Alex Dupre
Сайръс Гримел
Дийн Уинчестър
Кристин Рейнс
Ая.
10 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Empty je suis moi dans tous mes états < 33

Писане by Ая. Чет Яну 19, 2012 5:42 pm

First topic message reminder :

гледам, че е модерно. соу итс време фор майне дневничееее... Exited.
такам соуу... днес бе много депресиращ ден. сега съм садната и след малко смятам да се отида в тъмното ъгълче на стаята ми иии да плача. ;д ее не. просто ще си излея душата на хора. независимо дали ги познавам... и ще ми мине хд
таа... депресирана съм щото днес баща ми ми се изнерви. щото бях надула чалгата... иии ми кодира планета.... рофл.
сега.лия.не.знае.нови.хитове.
не ми се смейте, че ще си цикля на стари с месеци. аа и не мога да гледам клипчета.. вече от повече от година на компа, аа айпода ми е бавен заради тъпия инсталоус рядко гледам клипчета там хд
соу йес... ако все още четете и не сте отегчении... ( знам, че няма такива хора... хд ) поооздрав с на Галена - знам как. Exited. Owl Pink
je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Tumblr_ls5o0m01Nk1qh15yyo1_500
мега сладката снимкаа <3
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down


je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Empty Re: je suis moi dans tous mes états < 33

Писане by Сайръс Гримел Чет Мар 29, 2012 2:25 pm

l0l
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Empty Re: je suis moi dans tous mes états < 33

Писане by Ая. Чет Мар 29, 2012 3:16 pm

je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Tumblr_m0w7ruXi8e1qj3dkuo1_500
je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Tumblr_lzmi60oDDR1qb9pa3o1_500

taka e losho. :CC
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down

je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Empty Re: je suis moi dans tous mes états < 33

Писане by Ая. Чет Мар 29, 2012 3:56 pm

skins all day & all night <333
je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Tumblr_lyqpz83lTt1r75h6xo1_500
je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Tumblr_lyrnc2eW5H1roflkxo1_500je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Tumblr_m1ns0juRPP1qeqxuoo1_500je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Tumblr_m1nqxuV5Y41qmi96mo1_250je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Tumblr_m1nqxuV5Y41qmi96mo2_250je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Tumblr_m1nqxuV5Y41qmi96mo3_250je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Tumblr_m1nqxuV5Y41qmi96mo4_250je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Tumblr_m1nqxuV5Y41qmi96mo5_250je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Tumblr_m1nqxuV5Y41qmi96mo6_250
lowe Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down

je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Empty Re: je suis moi dans tous mes états < 33

Писане by Ая. Пон Апр 02, 2012 9:10 am

Ауу няма как да не разкажа за най-уникалния рожден ден с най-яките хора <3333 Cat
Дамм.. Как да не е като бях с 3те момчета дето харесвам... ;дд <3333
Беше... незабравимо ( нищо, че не помня почти нищо след като изпих чашата с "кола" ;д ) WTF
Естествено Наоми Дюпре беше тамм <333 И си има смучка за да го докаже... Laughing .... аз нямам. о.о имам само захапки хДДД / важното е, че аз раздавах повече захапки отколкото получавах ;д / .... МАЙ. ;д
Естествено повечето момчета дойдоха напушени, но то няма лошо. ;дд
Ооо ии ето я и единствената снимка.... Всички сме супер зле, но това е след като вече се прибирахме от бара. ;ддд Ааа и Капето е отрязана, защото иначе ще ме убие ;д ~O
Spoiler:
обяснение; беше им топло.... ;ддд Нека да се похваля, че ухапах плочката на Алекс 'този до мен / ...... ;ддд ии онзи другия е Крис. Да знаете, че той е много дебел ;хх ;д;ддд
Много си ги обичам наркоманчетата. <3
Бду; Този до мен не ви ли изглежда като от Скинс ? О.О На мен това ми беше първото впечатление ;ддд Смисъл.. да ;д Изглежда точно така... И се държи така. ;д Иии гледа скинс... Както ии мисфитс май ;д не помня. ;ддд

Този ден ден ще го запомня с песента на Nicki Minaj - Turn me on иии Berner ft. Chris Brown Wiz Khalifa Big K. R. I. T. - Yoko lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down

je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Empty Re: je suis moi dans tous mes états < 33

Писане by Ая. Чет Май 03, 2012 2:01 pm

помощ. не знам какво да правя. ;хх
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down

je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Empty Re: je suis moi dans tous mes états < 33

Писане by Сайръс Гримел Чет Май 03, 2012 2:03 pm

Задай въпрос, за да ти окажем помощ хд
Не можа да се държиш грубо?
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Empty Re: je suis moi dans tous mes états < 33

Писане by Ая. Чет Май 03, 2012 2:07 pm

можах. НЕ ЗНАМ ДАЛИ ДА СКЪСАМ С НЕГО. ;ххх
той е момчето, което никога не съм си и помисляла, че мога да имам. смисъл, когато го видях за пръв път си помислих, че е наистина супер мега як ии, когато разбрах, че ходи с мел разбрах, че никога няма да имам шанс с него, защото той е.. хм "известен", як, прекрасен и тн. помислих си дори, че ще бъде истинско чудо, ако се запозная с него, а сега дори ходим. днес се държах толкова грубо. + това криско и да ме харесва няма да се държи с мен както бих искала да се държи. КАКВО ДА ПРАВЯ. не искам да го нараня, но не мога да спра да мисля за криско.
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down

je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Empty Re: je suis moi dans tous mes états < 33

Писане by Ая. Чет Май 03, 2012 2:09 pm

www.youtube.com/watch?v=AzrLCSoIhfc
поздрав за всички, които са си направили труда да ми отворят страничката ии да ми прочетат глупостите. :3 благодаря ви.
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down

je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Empty Re: je suis moi dans tous mes états < 33

Писане by Сайръс Гримел Чет Май 03, 2012 2:19 pm

Жина, осъзнала си се... Значи няма да късаш с него о.о
Никога не ти налагам категорично искреното ми мнение и да те карам да го следваш, защото искам сама да ги осъзнаваш работите...
Крис си е Крис. Ако той иска да има нещо общо с теб ще го покаже независимо дали имаш гадже или не. Тъй че не виждам смисъл да късаш с Митко, докато храниш (празни) надежди за Крис.. кхъ.
<3
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Empty Re: je suis moi dans tous mes états < 33

Писане by Ая. Чет Май 03, 2012 2:25 pm

ти не го познавашшш. той обръща повече внимание на всички останали освен на гаджето си. ;ддд дори, когато я харесваше супер много ;д
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down

je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Empty Re: je suis moi dans tous mes états < 33

Писане by Сайръс Гримел Чет Май 03, 2012 2:28 pm

Чакай, кой от двамата, рофл ХД
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Empty Re: je suis moi dans tous mes états < 33

Писане by Амелия Понд Чет Май 03, 2012 5:55 pm

Ая. написа:www.youtube.com/watch?v=AzrLCSoIhfc
поздрав за всички, които са си направили труда да ми отворят страничката ии да ми прочетат глупостите. :3 благодаря ви.
невероятната е. lowe
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Empty Re: je suis moi dans tous mes états < 33

Писане by Амелия Понд Чет Май 03, 2012 5:57 pm

Колкото до другото.. Според мен няма смисъл да късаш с Митко, след като си искала да си с него.. Това, че харесваш друг.. кхъм.. обичаш или там каквото чувстваш, не значи, че трябва да си проваляш живота заради него. В смисъл, ако вече Крис ти даде някви знаци, иска да тръгнете.. или просто направи нещо (освен обичайните неща) и вече мислиш, че може да има нещо сериозно и се почувстваш сигурна, че искаш да късаш Митко, тогава го прави. Сега докато си объркана, наистина няма смисъл да го правиш, защото после ще съжаляваш.
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Empty Re: je suis moi dans tous mes états < 33

Писане by Ая. Чет Май 24, 2012 12:20 pm

с насиненоо окооо . ;ддд
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down

je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Empty Re: je suis moi dans tous mes états < 33

Писане by Jennifer ♥ Чет Май 24, 2012 2:38 pm

Aya West. написа:с насиненоо окооо . ;ддд
Горката. Crying or Very sad
Какво ти се е случило? ;д ):
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Empty Re: je suis moi dans tous mes états < 33

Писане by Саманта Блек Чет Май 24, 2012 2:39 pm

Jennifer ♥️ написа:
Aya West. написа:с насиненоо окооо . ;ддд
Горката. Crying or Very sad
Какво ти се е случило? ;д ):


била са е с някой, разбойничката. или са е пребила някъде? lowe
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Empty Re: je suis moi dans tous mes états < 33

Писане by Ая. Чет Май 24, 2012 3:13 pm

Саманта Блек написа:
Jennifer ♥️ написа:
Aya West. написа:с насиненоо окооо . ;ддд
Горката. Crying or Very sad
Какво ти се е случило? ;д ):


била са е с някой, разбойничката. или са е пребила някъде? lowe
сбих се с една пикла. ;д
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down

je suis moi dans tous mes états < 33 - Page 2 Empty Re: je suis moi dans tous mes états < 33

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите