The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 37 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 37 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Because I'm Chuck Bass.rofl.

+12
Lindsay Clark
Карена Блу.
Lydia Wickham.
Savannah.
Lorena D.
Кристин Рейнс
Isabelle De La Roux
Tayllor Le'roux.
Сайръс Гримел
Destiny Miller
Tayllor McQueen.
Ния.
16 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Ния. Сря Яну 18, 2012 3:31 pm

First topic message reminder :

.


Последната промяна е направена от Ния. на Чет Окт 18, 2012 4:37 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down


Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Ния. Съб Фев 11, 2012 11:16 am

Кой ще има участие март месец? ААААААААААААААААААААААААААААААААААЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ boogie boogie Chouchou Chouchou Laugh Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Ния. Нед Фев 12, 2012 12:25 pm

.


Последната промяна е направена от Ния. на Чет Окт 18, 2012 4:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Ния. Пон Фев 20, 2012 2:27 pm

.


Последната промяна е направена от Ния. на Чет Окт 18, 2012 4:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Сайръс Гримел Пон Фев 20, 2012 2:58 pm

Чорапи? ;D Горката Моника хд
'Наща обаче пак я е срам -.- Шматка ;д ;*
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Ния. Пон Фев 20, 2012 3:00 pm

Сайръс Гримел написа:Чорапи? ;D Горката Моника хд
'Наща обаче пак я е срам -.- Шматка ;д ;*
Ще те питам тебе като си в такава ситуация! wait Very Happy Very Happy
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Ния. Сря Фев 22, 2012 4:28 pm

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 307116_257615330947454_257262140982773_732987_344424060_n

Реакцията на една фр спрямо Касас: Ще го изям целия, чак с космаците! Laughing Laughing Laughing Laughing
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Ния. Съб Фев 25, 2012 6:49 am

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lxovhwTQAl1qgj4zoo1_250Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lxovhwTQAl1qgj4zoo2_250
Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lxovhwTQAl1qgj4zoo3_250Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lxovhwTQAl1qgj4zoo4_250

Very Happy Very Happy Very Happy

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lwl33yGo6R1r217i5o4_250Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lwl33yGo6R1r217i5o5_250Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lwl33yGo6R1r217i5o6_250

Very Happy

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_ltlf5ovGlm1r4v2iqo1_400

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_ltp5q7azdC1qggegeo1_500

Толкова ги обичаааааааааааааааааааааааааааааааам. lowe
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Карена Блу. Съб Фев 25, 2012 7:34 am

Ния. написа:Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lxovhwTQAl1qgj4zoo1_250Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lxovhwTQAl1qgj4zoo2_250
Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lxovhwTQAl1qgj4zoo3_250Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lxovhwTQAl1qgj4zoo4_250

Very Happy Very Happy Very Happy

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lwl33yGo6R1r217i5o4_250Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lwl33yGo6R1r217i5o5_250Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lwl33yGo6R1r217i5o6_250

Very Happy

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_ltlf5ovGlm1r4v2iqo1_400

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_ltp5q7azdC1qggegeo1_500

Толкова ги обичаааааааааааааааааааааааааааааааам. lowe
ОМГ Inloved Monkey Имам цяла папка с тяхни гифчета..И аз ги обожавам..
Чандлър със синьото червило rofl rofl rofl rofl rofl rofl lowe lowe lowe lowe lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Ния. Съб Фев 25, 2012 7:38 am

Карена Блу. написа:
Ния. написа:Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lxovhwTQAl1qgj4zoo1_250Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lxovhwTQAl1qgj4zoo2_250
Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lxovhwTQAl1qgj4zoo3_250Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lxovhwTQAl1qgj4zoo4_250

Very Happy Very Happy Very Happy

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lwl33yGo6R1r217i5o4_250Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lwl33yGo6R1r217i5o5_250Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lwl33yGo6R1r217i5o6_250

Very Happy

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_ltlf5ovGlm1r4v2iqo1_400

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_ltp5q7azdC1qggegeo1_500

Толкова ги обичаааааааааааааааааааааааааааааааам. lowe
ОМГ Inloved Monkey Имам цяла папка с тяхни гифчета..И аз ги обожавам..
Чандлър със синьото червило rofl rofl rofl rofl rofl rofl lowe lowe lowe lowe lowe
нали Very Happy Very Happy Very Happy в по-миналата серия по БТВ КОМЕДИ, когато гледаха филма с раждането, заради Рейч беше голям смях Very Happy Very Happy Нали започва и всички се отвръщават и си затварят очите и Чандлър вика:Вижте! Вижте! и Рейчъл:Какво? Да не й се пръсна дупето Laughing Laughing и той:Не, вижте колко е щастлива майкта и всички се заглеждат усмихнати и се обръщат към Рейчъл и тя само плясна с ръце и вика:Мамка ви, не се пише на вашия задник! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Карена Блу. Съб Фев 25, 2012 7:47 am

Ния. написа:
Карена Блу. написа:
Ния. написа:Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lxovhwTQAl1qgj4zoo1_250Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lxovhwTQAl1qgj4zoo2_250
Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lxovhwTQAl1qgj4zoo3_250Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lxovhwTQAl1qgj4zoo4_250

Very Happy Very Happy Very Happy

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lwl33yGo6R1r217i5o4_250Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lwl33yGo6R1r217i5o5_250Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lwl33yGo6R1r217i5o6_250

Very Happy

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_ltlf5ovGlm1r4v2iqo1_400

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_ltp5q7azdC1qggegeo1_500

Толкова ги обичаааааааааааааааааааааааааааааааам. lowe
ОМГ Inloved Monkey Имам цяла папка с тяхни гифчета..И аз ги обожавам..
Чандлър със синьото червило rofl rofl rofl rofl rofl rofl lowe lowe lowe lowe lowe
нали Very Happy Very Happy Very Happy в по-миналата серия по БТВ КОМЕДИ, когато гледаха филма с раждането, заради Рейч беше голям смях Very Happy Very Happy Нали започва и всички се отвръщават и си затварят очите и Чандлър вика:Вижте! Вижте! и Рейчъл:Какво? Да не й се пръсна дупето Laughing Laughing и той:Не, вижте колко е щастлива майкта и всички се заглеждат усмихнати и се обръщат към Рейчъл и тя само плясна с ръце и вика:Мамка ви, не се пише на вашия задник! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Аз този еп го гледах преди няколко дни във вибокса.Ама голям смях rofl Very Happy Laughing rofl rofl rofl rofl rofl

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Ния. Съб Фев 25, 2012 5:42 pm

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lzvgnaTqPj1qjlg3lo1_500
Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lzsvsyl56F1qi8ifjo1_500
Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lzpomjORrn1r1ivb5o1_500
Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lznznztosZ1rpjk9xo1_250Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lznznztosZ1rpjk9xo2_250
Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lzl67hMsBO1qd7x3so4_250
Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Tumblr_lzl67hMsBO1qd7x3so2_250

FOOTLOOSE lowe lowe lowe lowe lowe много яко филмche Very Happy
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Ния. Нед Фев 26, 2012 1:20 pm

.


Последната промяна е направена от Ния. на Чет Окт 18, 2012 5:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Сайръс Гримел Нед Фев 26, 2012 1:26 pm

Как се радва ХДДД lowe
Въй, никога нямаше да я намеря, ега ти странното име О.о
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Ния. Нед Фев 26, 2012 1:28 pm

Сайръс Гримел написа:Как се радва ХДДД lowe
Въй, никога нямаше да я намеря, ега ти странното име О.о
нали? за нея те питах и всъщност накрая питах стела за името Very Happy Very Happy и наистина започва с "Рънинг натосяатотяасосатодзтдотньд" Laughing Laughing
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Сайръс Гримел Нед Фев 26, 2012 3:48 pm

натосяатотяасосатодзтдотньд <33333 РОФЛЛ
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Ния. Сря Мар 07, 2012 5:44 pm

Ако четеш това сега, Йони, да знаеш, че е спец поздрав Very Happy lowe lowe lowe нямам търпение до концерта в събота Very Happy
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Ния. Чет Мар 08, 2012 1:25 pm

днес ме обвиниха в безчувственост и безразличие. ;х Едно момиче от класа се разрева и целия коридор се нагледа на сеир. И за какво се разрева?! Защото никой не бил приятел с нея, никой не я харесвал и никой не говорел с нея. Ъъъ, как да говоря с човек, който е нахален, досаден, скучен и не може да говори. Знам, че звучи странно, но вие говорите ли си с хора, които не харесвате?! И вички започнаха да се трупат около нея. Отидох са пет секунди чух я и направи физиономия и излязох. И когато се събрахме няколко човека да обсъждаме случилото се. Едната част говореха колко й е тежко и как я съжеляват. И аз направих няколко реда саркастични коментари и им казах, че нямам намерение да й се правя на фр, само защото няма такива. И тогава някои се обърнаха към мен с това, че съм била безчувствена и безразлична към чуждото нещастие. И аз: Добре как бихте се почувствали, ако през целия ви живот ви лъжат, че са ви приятели, само защото ви съжеляват? Така по-добре ли ще ви е? и всички млъкнаха. И държа да кажа, че не съм безчувствена. Знам, че й е тъпо, но тя сама си го направи всичко. Цяло година се прави на някаква каквато не е, в опитите си да бъде яка изглежда като пълна тъпанарка. Вчера се прибра с мен и аз с нетърпение чакам да си иде по нейния път, а тя с цялата си наглост реши да ме изпрати. И ме изпрати чак до входната врата като ми говореше за резючето на книга. А как говори... "Таковата, тва тука, таковата и онаковата и тва туй и онова" УТФ?! Само аз ли нищо не мога да й разбера?
dry dry dry dry dry
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Lindsay Clark Чет Мар 08, 2012 1:41 pm

И аз така бих направила..много мразя такива хора dry
Lindsay Clark
Lindsay Clark

Брой мнения : 3253

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Tayllor McQueen. Чет Мар 08, 2012 2:01 pm

Миме , любов моя , ще те убия !!! Как можа да смениш Алес с тая Виктория!? Мразиш ли ме ? Stitch! Stitch! Stitch!
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Alex Dupre Чет Мар 08, 2012 2:05 pm

Ния. написа:днес ме обвиниха в безчувственост и безразличие. ;х Едно момиче от класа се разрева и целия коридор се нагледа на сеир. И за какво се разрева?! Защото никой не бил приятел с нея, никой не я харесвал и никой не говорел с нея. Ъъъ, как да говоря с човек, който е нахален, досаден, скучен и не може да говори. Знам, че звучи странно, но вие говорите ли си с хора, които не харесвате?! И вички започнаха да се трупат около нея. Отидох са пет секунди чух я и направи физиономия и излязох. И когато се събрахме няколко човека да обсъждаме случилото се. Едната част говореха колко й е тежко и как я съжеляват. И аз направих няколко реда саркастични коментари и им казах, че нямам намерение да й се правя на фр, само защото няма такива. И тогава някои се обърнаха към мен с това, че съм била безчувствена и безразлична към чуждото нещастие. И аз: Добре как бихте се почувствали, ако през целия ви живот ви лъжат, че са ви приятели, само защото ви съжеляват? Така по-добре ли ще ви е? и всички млъкнаха. И държа да кажа, че не съм безчувствена. Знам, че й е тъпо, но тя сама си го направи всичко. Цяло година се прави на някаква каквато не е, в опитите си да бъде яка изглежда като пълна тъпанарка. Вчера се прибра с мен и аз с нетърпение чакам да си иде по нейния път, а тя с цялата си наглост реши да ме изпрати. И ме изпрати чак до входната врата като ми говореше за резючето на книга. А как говори... "Таковата, тва тука, таковата и онаковата и тва туй и онова" УТФ?! Само аз ли нищо не мога да й разбера?
dry dry dry dry dry
ааа и аз съм си имала работа с една такава същата. първо търсеше внимание /по кви ли не начини/ и ме молеше да се присъедини към "групичката" ни, а после се озлоби и наговори вс срещу мен dry
Alex Dupre
Alex Dupre

Брой мнения : 3506

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Ния. Чет Мар 08, 2012 3:25 pm

[quote="Аlex Dupre"]
Ния. написа:днес ме обвиниха в безчувственост и безразличие. ;х Едно момиче от класа се разрева и целия коридор се нагледа на сеир. И за какво се разрева?! Защото никой не бил приятел с нея, никой не я харесвал и никой не говорел с нея. Ъъъ, как да говоря с човек, който е нахален, досаден, скучен и не може да говори. Знам, че звучи странно, но вие говорите ли си с хора, които не харесвате?! И вички започнаха да се трупат около нея. Отидох са пет секунди чух я и направи физиономия и излязох. И когато се събрахме няколко човека да обсъждаме случилото се. Едната част говореха колко й е тежко и как я съжеляват. И аз направих няколко реда саркастични коментари и им казах, че нямам намерение да й се правя на фр, само защото няма такива. И тогава някои се обърнаха към мен с това, че съм била безчувствена и безразлична към чуждото нещастие. И аз: Добре как бихте се почувствали, ако през целия ви живот ви лъжат, че са ви приятели, само защото ви съжеляват? Така по-добре ли ще ви е? и всички млъкнаха. И държа да кажа, че не съм безчувствена. Знам, че й е тъпо, но тя сама си го направи всичко. Цяло година се прави на някаква каквато не е, в опитите си да бъде яка изглежда като пълна тъпанарка. Вчера се прибра с мен и аз с нетърпение чакам да си иде по нейния път, а тя с цялата си наглост реши да ме изпрати. И ме изпрати чак до входната врата като ми говореше за резючето на книга. А как говори... "Таковата, тва тука, таковата и онаковата и тва туй и онова" УТФ?! Само аз ли нищо не мога да й разбера?
dry dry dry dry dry
ааа и аз съм си имала работа с една такава същата. първо търсеше внимание /по кви ли не начини/ и ме молеше да се присъедини към "групичката" ни, а после се озлоби и наговори вс срещу мен dry [/quote
ние наистина не я харесвам и обсъждаме зад гърба й и може би разбирам колко й е гадно, но тя сама си го прави. ;х

Яни, Алекс ми омръзна и затова я смених с Вики, но после пак ще си я слагам хд lowe
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Ния. Пет Мар 09, 2012 4:12 pm


lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe
za poreden se ubejdavam v tova che chalga klipovete sa pulno copy-paste dry
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Ния. Съб Мар 17, 2012 4:42 pm


въъъъъъъъъъъъобще не си енергичен, няма такова нещо. Very Happy
аояагжгаг!! СУПЕР ЯКИЯ Е! (от страна на начинът, по който танцува ХД) lowe

Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Ния. Вто Мар 20, 2012 3:00 pm

МОМЧЕТАТА СА БОКЛУЦИ!(тайно се надявам не всички) Really Mad Много ли си як като посегнеш на момиче? А? Тъпанар смотан.......... Really Mad Really Mad Really Mad Angry и най-тъпото е, че си мислиш, че е свестен, обаче НЕ! Middle Finger
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Ния. Съб Мар 24, 2012 5:46 am


онзи ден изгледах Степ ъп 2 и направо полудях след това. цяло вечер танцувах хдд ааа песента от 1:10 ме изпълва с едно такован танцувално чувство Very Happy в последно време станах луда на тема танци ХД в часовете постоянно правя вълничка, а по физическо вися в съблекалнята и танцувам Laughing на хората вече им омръзна от моите възхищения върху другите танцьори, но се надявам, че скоро няма да съм чак толкова луда по ТАНЦИ ;дд
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Because I'm Chuck Bass.rofl. - Page 3 Empty Re: Because I'm Chuck Bass.rofl.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите