The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Game On , Bitches... <33 - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Game On , Bitches... <33 - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Game On , Bitches... <33 - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Game On , Bitches... <33 - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Game On , Bitches... <33 - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Game On , Bitches... <33 - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Game On , Bitches... <33 - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Game On , Bitches... <33 - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Game On , Bitches... <33 - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 28 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 28 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Game On , Bitches... <33

+4
Lydia Wickham.
Сайръс Гримел
Мелиса Лийлън
Tayllor McQueen.
8 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Game On , Bitches... <33

Писане by Tayllor McQueen. Вто Яну 17, 2012 11:03 am

First topic message reminder :

Game On , Bitches... <33 - Page 2 4276283N

Реших и аз да си направя един дневник и цял ден ще пускам каквото ми е на главата , а вие ако исате гледайте , коментирайте , дисутирайте Smile


Последната промяна е направена от Тейлър МакКуин на Вто Яну 24, 2012 9:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down


Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Tayllor McQueen. Вто Яну 24, 2012 1:10 pm

Ребека ♥️ написа:
Тейлър МакКуин написа:
Ребека ♥️ написа: Laughing Laughing Laughing учителя ви има много яка пола Laughing Laughing Laughing искам и аз такава Laughing Laughing бту гледа ли новия епизод на Gossip Girl lowe

Не учителя , бе Мони , по- зел си с историята и от мен Laughing Столетов нали е там някъв генерал , за който се говори в Опълченците Laughing

Не , още няма субс Sad Sad или поне аз не намирам ... ти от къде дръпна или го гледаш без???

rofl аз пак откъде разбрах, че тоз е учител Laugh. Laugh. явно докато съм го чела съм си мислела някакви други тъпотии Laugh. аз го гледах, субс бяха до половина, другата част бяха на английски Laugh. субс

Мен ме мързи да си превеждам сама Laughing Като излязат целите ще го изгледам , инъче мерси lowe lowe На теб хареса ли ти епизода
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Lydia Wickham. Вто Яну 24, 2012 1:12 pm

Тейлър МакКуин написа:
Ребека ♥️ написа:
Тейлър МакКуин написа:
Ребека ♥️ написа: Laughing Laughing Laughing учителя ви има много яка пола Laughing Laughing Laughing искам и аз такава Laughing Laughing бту гледа ли новия епизод на Gossip Girl lowe

Не учителя , бе Мони , по- зел си с историята и от мен Laughing Столетов нали е там някъв генерал , за който се говори в Опълченците Laughing

Не , още няма субс Sad Sad или поне аз не намирам ... ти от къде дръпна или го гледаш без???

rofl аз пак откъде разбрах, че тоз е учител Laugh. Laugh. явно докато съм го чела съм си мислела някакви други тъпотии Laugh. аз го гледах, субс бяха до половина, другата част бяха на английски Laugh. субс

Мен ме мързи да си превеждам сама Laughing Като излязат целите ще го изгледам , инъче мерси lowe lowe На теб хареса ли ти епизода

да беше много як lowe даже писах коментар за епизода в дневника си Laughing нямам търпение за сватбата. Бту следващия епизод се казвал освен "the royal wedding" и "Chuck vs God" Laughing Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Tayllor McQueen. Вто Яну 24, 2012 1:14 pm

Ребека ♥️ написа:
Тейлър МакКуин написа:
Ребека ♥️ написа:
Тейлър МакКуин написа:
Ребека ♥️ написа: Laughing Laughing Laughing учителя ви има много яка пола Laughing Laughing Laughing искам и аз такава Laughing Laughing бту гледа ли новия епизод на Gossip Girl lowe

Не учителя , бе Мони , по- зел си с историята и от мен Laughing Столетов нали е там някъв генерал , за който се говори в Опълченците Laughing

Не , още няма субс Sad Sad или поне аз не намирам ... ти от къде дръпна или го гледаш без???

rofl аз пак откъде разбрах, че тоз е учител Laugh. Laugh. явно докато съм го чела съм си мислела някакви други тъпотии Laugh. аз го гледах, субс бяха до половина, другата част бяха на английски Laugh. субс

Мен ме мързи да си превеждам сама Laughing Като излязат целите ще го изгледам , инъче мерси lowe lowe На теб хареса ли ти епизода

да беше много як lowe даже писах коментар за епизода в дневника си Laughing нямам търпение за сватбата. Бту следващия епизод се казвал освен "the royal wedding" и "Chuck vs God" Laughing Laughing

Видях , че си писала ма се правя на тъпа Laughing Laughing Laughing Няма логика епизода да е "Chuck vs God" , защото Chuck is my God cloud cloud cloud
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Tayllor McQueen. Сря Яну 25, 2012 1:07 pm

Вчера госпоцата по биология предава урока (тя е на около 60 ) и пише на дъската "организъм" обръща се към нас и казва :
-Някой да не прочете ОРГАЗЪМ
И всички се хилим , ама тя е рускиня и говори с акцент и мнго смешно каза:
-Не намирам нищо смешно в това
После повечето млънаха с всичи усилия , аз си хапя устните и тя само гледа лошо мен и още няколо момичета и после цял ден на това се хилим Laughing Laughing Laughing Laughing
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Tayllor McQueen. Съб Яну 28, 2012 5:02 pm

Game On , Bitches... <33 - Page 2 4225645I

Нямате си представа колко съм зле точно сега ...

Game On , Bitches... <33 - Page 2 4144721n

Просто вече нямам сили ...

Game On , Bitches... <33 - Page 2 4229795T

И защо ... какво съм направила , че да ми причинява това ???

Game On , Bitches... <33 - Page 2 4321955R

Просто вече ми дойде вповече ...

Game On , Bitches... <33 - Page 2 4321952s

Прекалено много стрес за човек на 14 години ...

Game On , Bitches... <33 - Page 2 4116072u

И вместо да избухна в истеричен плач ...

Game On , Bitches... <33 - Page 2 3809565E
Game On , Bitches... <33 - Page 2 4321993r

Се опитах като всеи друг път да изглеждам така , оето по-често наистина постигам

Game On , Bitches... <33 - Page 2 3874004p

Обаче този път успях само това ...

Game On , Bitches... <33 - Page 2 3843443i

Въпреки , че за съжаление преди това без да искам имаше малко от това ...

Game On , Bitches... <33 - Page 2 4321977h
Game On , Bitches... <33 - Page 2 3675035E
Game On , Bitches... <33 - Page 2 4322352N

Трагедията е , че знам , че ато плача наистина изглеждам ато във филма - драматично красива Crying or Very sad Не разбирам , защо хората са устроени да изглеждат най-расиви , когато са най крехки !?

Game On , Bitches... <33 - Page 2 2732739n

А аз исках да направя това...

Game On , Bitches... <33 - Page 2 4321994g

И това ...
Game On , Bitches... <33 - Page 2 4321949hGame On , Bitches... <33 - Page 2 4321964BGame On , Bitches... <33 - Page 2 4321995z
Game On , Bitches... <33 - Page 2 4322351E

И най - вече ... ама за това щяха да ме убият Troll Face
Game On , Bitches... <33 - Page 2 4322349A

Ама аз бях просто ...
Game On , Bitches... <33 - Page 2 3545101w

И...

Game On , Bitches... <33 - Page 2 4321992n

И не исках да ...

Game On , Bitches... <33 - Page 2 4321953z
Game On , Bitches... <33 - Page 2 4322350g

Защото се НАЛАГАШЕ да съм силна !!!

Game On , Bitches... <33 - Page 2 3840591G

А пък НЕЯ ао я докопам ... това ще и се види като приказка ... лошото е , че не знам коя е ...

Game On , Bitches... <33 - Page 2 4321965m

В момента се чувствам така ...

Game On , Bitches... <33 - Page 2 4321966Z

А след това което ми потвърдиха , но отказвах да приема съм просто ...

Game On , Bitches... <33 - Page 2 4321954H
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Savannah. Съб Яну 28, 2012 6:10 pm

Какво ти е беее??? <33
Savannah.
Savannah.
admin
admin

Брой мнения : 9860
Рожден Ден : 12.08.1999

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Tayllor McQueen. Нед Яну 29, 2012 3:16 pm

Оох , няма смисъл да ти разправям Ади <333
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Tayllor McQueen. Съб Фев 04, 2012 1:00 pm

Новия епизод на дневниците беше уникален <333
Реации:




KLAUS BARBECUING STEFAN’S ARM

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Tumblr_lyvkfrgZuf1qbpn58

DAMON:”STOP”

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Tumblr_lyvkm6Aa6x1qbpn58

Game On , Bitches... <33 - Page 2 CAROLINE (AND HER DAD):”PLEASE DON’T LEAVE ME DADDY”

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Tumblr_lyvkn6cgm61qbpn58

CANDICE ‘S ACTING -GIVE HER ALL THE AWARDS

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Tumblr_lyvkq7MJf91qbpn58

KOL SHOWS!

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Tumblr_lyvksdRSFq1qbpn58

FINN POPS UP!

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Tumblr_lyvktjyu771qbpn58

REBEKAH BAMFering IN THE SCENE

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Tumblr_lyvkyupZ8a1qbpn58

KLAUS BEING STABBED ALL OVER BY HIS SIBLINGS

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Tumblr_lyvkza9bHn1qbpn58

STEFAN:”I LOVE HER ,DAMON”

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Tumblr_lyvl4gi4fP1qbpn58

DAMON:”SO DO I”

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Tumblr_lyvl5kE4nn1qbpn58

ORIGINAL’S FAMILY GATHERING

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Tumblr_lyvla0b1Gy1qbpn58

DELENA DANCE NEXT WEEK

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Tumblr_lyvlp2ZHaG1qbpn58
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Tayllor McQueen. Съб Май 05, 2012 1:57 pm

Аз трябва малко да обновям този дневник , а ? Very Happy Very Happy
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Tayllor McQueen. Съб Май 05, 2012 2:05 pm

Такам ... значи днес денят беше страхотен докато не отидох на пристанището преди около 2-3 часа . На плажа бяхмена разходка и си изкарах страхотно , после тръгнехме по понтоните на пристанището и ми се скапа деня като видях един на една яхта . Ама няма да ви говоря за това , че се ядосвам допълнително .
След около 2 седмици са ми изпитите и още не съм сигурна къде ще кандидатсвтам , но сиг ще е търговската гимназия в Бургас . Как ви се струва ?
После като бяхме на центъра няколко човека ме зяпах и аз нз защо . После само някъв минава с колата покрай мен и няколко гр и покрай нас забавя и ме гледяа с някакви широко отворени очи . Хич не отрязява ,че съм с някой . И после ме разкарваха обратно до центъра наще да купувам цигари (НЕ ПУШЕТЕ ! ПУШЕНЕТО ВРЕДИ СЕРИОЗНО НАВАС , ДРУГИТЕ ОКОЛО ВАС И ЦЯЛАТА ПЛАНЕТА ) . Иииии така .
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Сара Крес Съб Май 05, 2012 4:29 pm

Оле аз честно въобще даже не смеех да мисля къде ще кандидатствам преди да излязат резултатите. Very Happy Very Happy
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Карена Блу. Нед Май 06, 2012 12:48 am

Търговската?Половината ми клас иска там.. Ами..Според мен е добра гимназия. //Защо не в немска?Да си при мен (ако ме приемат)..хДД Crying or Very sad // Щом искаш там,пожелавам ти да те приемат. <33

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Tayllor McQueen. Нед Май 06, 2012 2:42 am

Сара Крес написа:Оле аз честно въобще даже не смеех да мисля къде ще кандидатствам преди да излязат резултатите. Very Happy Very Happy

Въпросът е , че аз отдавна мисля и още не съм решила , а представи си какво ще е ако решавам след като излязат резултатите .

Карена Блу. написа:Търговската?Половината ми клас иска там.. Ами..Според мен е добра гимназия. //Защо не в немска?Да си при мен (ако ме приемат)..хДД Crying or Very sad // Щом искаш там,пожелавам ти да те приемат. <33

Ще се радвам да сме заедно , но немския е доста сложен , а и предпочитам руски или испански lowe lowe lowe
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Tayllor McQueen. Нед Май 06, 2012 2:44 am

Добро утро <33

Game On , Bitches... <33 - Page 2 British-good-morning-morning-photography-photographym-food-Favim.com-241464
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Tayllor McQueen. Вто Май 08, 2012 11:32 am

Такам днеска писахме класно по мат . Странното е , че всики бяхме адски спокойни . То ние всъщност сме така цяла година Very Happy Класната каза , че по български на класното от трите работи на които е прочела едва първите изречения е направо ужас . Един е написал само 2 от 5 момента . Едно момиче пък вместо Георги Данаилов писала Алеко Константинов (изглежда по негово време е имало самолети и визи Laughing ) А другия трансформиращия преразказ го е писал от 1 л. Аз обаче си мисля , че тука ще изкарам силна оценка , защото по бг съм добричкууу Smile Smile Very Happy Very Happy
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Tayllor McQueen. Вто Юни 05, 2012 12:44 pm

Такам . . . аз дневника май пак го позабравих Very Happy
Та значииии ... тъкмо се връщам от плажа . Бду 0плажа ми изглежда така .
Та много яко си изкарахме и доста изгоряхме . Бях с Дани - една фр и сестра ми (Теди) . Те двете леко се опитаха да ме одавят Laughing Както винаги се качвах на коче на Дани във водата .
А сега да ви разкажа малко и за пичовете.
Най - якия определено беше един (англичанин или руснак незнам) блондин с бели шорти и адски плочки . Мнооого секасав .
Ами Плажния БОГ който миа покрай нас и ме игледа доста ... така Laughing Sara smilie Sara smilie
Абеее ощееее много имаше . lowe Very Happy
Лятот дойдепри мен ощеминалия месец lowe lowe lowe
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Tayllor McQueen. Съб Юни 09, 2012 3:39 pm

Поредния страхотен ден във Влас , който започна с мускулна треска Very Happy
Пооспах се до около 10 часа и изпуснах възможноста за басейн . Ама карай . Та изгледах няколко епизода н New Girl и заспах около обяд слушайки One Direction Sara smilie
После щахме да излизаме към 18ч. (тук е адски голяма жега , затова чак тогава) и тъй като чакахме Дани тръгнахме нагоре към 18:30 . После решихме да слезем към плажа , ама първо си направихме разходка до открития финес само защото не ми се даваха 10 стотинки повече Very Happy Нека си представим , че знаете за какво разстояние ви говоря Laughing
Та после слязохме към централния плаж .
Даниту влесе с кецовете и чорапите във водата която беше доста топла между другото . Пепи събу нейните , а аз бях най-добре - само по джапанки icecream
После стигнахме до плажа под синевата и с Дани си харесахме един спасител , който пък говореше с две кифли . Ама какви яки набирания правеше Inloved Monkey ... и лицеви опори Inloved Monkey
Малко след това проведох най-странния телефонен разговор в живота си killer Laughing Laughing Laughing
Звъни ми някъф и питам кой , защото е от непознат номер , ама заради вълните не чух кой е . Около 3 пъти каза , ама последно разбрах Илиян май . Та питам го кой търси и той вика Яна . Казах , че съм Яница , а той вика все тая . Та вика ,че сме се запознали в нащо училище , ама аз никой такъв не познавам и след малко като каза "Айде в понеделник да се видим , аз нося презервативите" само викам "майната ти" и затворих / Гадното е , че веднага след това ми хрумна хубав отговор . Все така става . Ако се бях сетила щях да му кажа по-рано "Ами ти носи , ама сам ще си ги ползваш " Very Happy Имам подозрения , че това са едни от испанската гимназия дето ме бъзикат . После отидохме набързо до вкъщи Дани да си сложи джапанките и тръгнахме към центъра където видяхме сестра ми/Теди/ и Любов . Тръгнахме нагоре към един парк , защото Любов искаше да види нейната любов Very Happy Ама тя после тръгна с една друга групичка , защото си мислеше , че няйната лов е с тях . Теда и Пепи също си тръгнаха и останах сама с мойту Дани . Видяхме други 2 фр и сезаговорихме после видахме и госпожата от уроците по математика , а после и близнаците с другите близнаци Very Happy Леле каква съм подробна Laughing
После пак тръгнахме надолу и аз викам
-Не разбирам , защо близнаците са все с близнаците .
Дани:Правят си четворка Laughing
После ...ох мързи ме да пиша . Ама ето едно клипче за чао Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=BKxexWZ1yPY мнооого яко . Особено Луи с тирантите lowe lowe lowe

Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Tayllor McQueen. Съб Юни 16, 2012 5:36 am

Тъй като хващам нет само в гаража и от последните няколко дни ще го напиша . Просто не мога да не го направя тъй като си изкарахме наистина страхотно .Та в следващите няколко поста ще е от няколко дена назад .
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Tayllor McQueen. Съб Юни 16, 2012 5:38 am

13.06.12

Какъв късмет ... пуснаха ни още след втория час и то само нашия клас  С Дани направо отидохме на пазар за прощалната вечер . Взех си една невероятна черна рокля точно по тялото . И в целия Влас не можах да намеря равни обувки , които да са ми по вкуса , та че си взех токчета ... не питайте как ще издържа утре по този баир в тази последователност – нагоре , надолу и пак ногаре . А продавачката ни взе за абитюрентки ...
Следобед излязох с другата компания и чакхме Веньо да дойде от Несебър , за да ходим на ... (драматична пауза ) ... кола маска . Дам човека си направи кола маска на целите крака .Жалко , че козметичката не ни пусна да гледаме , но ни стихгаше и да чуваме как вика . И дори докато не викаше не млъкна . Пита дали няма упойка и някакви такива работи . После не спря да се оплаква , че е като педал . Ама аз лично повече харесвам мъже , които се поддържат . После ходихме на фризьор . После бях още няколко часа заедно и смених компаниите и тръгнах с Дани и Пепи – пак на пазар – за обувки на Пепи .После отидохме на нашата улица (където живеем аз и Дани) и стояхме още няколко часа . И като цяло много забавно си изкарах .

Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Tayllor McQueen. Съб Юни 16, 2012 5:40 am

14.06.12

Деня на завършването на седми клас . Нямате си и представа колко ми е тръдна да се разделя с най – невероятния клас . Обичам толкова много (почти) всички . Всеки е уникален с нещо и не мога да си представя , че няма да е като сруга година – след три месеца отново да виждам всички всеки ден . Да , вярно живеем в един град (освен Веньо , но той си идва ) , но не е същото . Хубавото е , че поне имаме идея догодина да ходим някъде заедно за зимната ваканция .
Такаааа ... ето как започна деня . Зашото всички учители ни обичат много отново само нашия клас бе с привилегията вместо в 8 да отидем чак в 10 часа . Имахме представително занятие от „Репродуктивно и сексуално здраве” за СПИН-а . В края г-жа Христова каза , че много обича класа , че приемаме нещата наистина като големи хора и такива неща . Също и че ще запомни класа само с хубави неща . После се качихме горе и получихме удостоверенията и бележниците . Класната каза , че ни иска наспани и хубави довечера . Средния ми успех за годината е 5,53 , а на Венислав , с който сме родени в един и същи ден му е същия .
После направо си тръгнахме и се оказа , че не сме били в училището повече от час и половина . Като излизах от класната стая не можех да си представя , че я виждам за последен път .
След това имах време да си почина преди да запона да се оправям . Към 16:30 отидох на фризьор , прибрах се и се оправих . Рокялята , обувките и клъча ми(за който не знае – чантичка ) бяха в черно . Бижутата – колие с перли и сребърни обеци със скъпоценни камъни . А грим – малко спирала и гланц – достатъчно съм си хубава и без грим 
Взех Дани и тръгнахме за училище , където трябваше да се срещнем с учителите и класа . Тя пък беше цялата в бяло – бюстие и къси панталонки . Като стигнахме училище всички бяха невероятни . Веньо и Радо бяха с еднакви ризи , а не знаеха , ама се радваха Very Happy Чакахме Петя и Михаела да дойдат с подаръците за класната . И когато най – после дойдоха Михаела викна целия клас , ама на госпожата и вика „без вас” . Събра ни да се разберем за подаръците . Момчеата дадоха колието , а ние – момичеата букета . Петя поднесе картичката . Подаръка бе колие с камъни Swarovski . Госпожата много го хареса и прочетохме картичката пред целия клас . Беше много красива и завършваше с това как ще ни липсва дори как ни цели с маркери . След това половината момичета се разплакаха . Успокоихме се и тръгнахме надолу към плажа . Тези токове по това надолнище просто ме убиваха . Ту се държах за Дани , ту за Поля , ту за Петя . На центъра чух една рускиня да ни сочи и да казва на внучето си „Виж какво красиви деца” . Беше толкова сладко .По едно време Дани предложи да си сменим обувките , защото и беше голям мерак да убуе токчета . Аз пък с нейните не издържах , защото бяха едни гумени и много ми хлопаха . И отново размяна на обувките . С моите колкото и да ме боляха краката пак беше по-добре . Тааа... стигнахме живи в заведението . За съжаление бяхме на три маси – една за учителите и две за нас . След малко класната каза „Елате да видите кой идва ” . И Михаела и Мария се появиха с каляска . Разказваха как е станало . И те са на токове и тях ги заболели краката и го видели и Мими се развикала „За 2 лева ще ни закараш ли на плажа ” .
Почти веднага започнахме със снимките, вместо да седим и ядем салатите . Тъй като заведението е точно на брега на плажа слязохме на една дървена пътека там да се снимаме . После пак влязохме и си говорихме много приятно . След малко момчета видяха , че дават мач на плазмата вътре . Господина по физкултура (Велков) каза на момчета , че „няма да пипат певицата” . След малко дойде и основното . Имахме пържоли – по една свинска и една пилешка с гарнитура от печени картофи , маруля и лютеница . Ама аз бях с друго , защото нали съм вегетарианка . Аз имах ризото с гарнитура печени картофи , маруля и домати . След като приключихме с храната станахме да танцуваме . Какви кючеци удряхме не е истина . Ама все пак се раздавахме от сърце – и танцуваме и пеем . Аз издържах само малко да танцувам с токовете и после ги събух - както и почти виски останали . След малко изиграхме и едно хоро . После имаше бавни танци и изтанцувах един с Веньо . А след това – отново кючеци – точно каквото искахме . Дори учителите танцуваха . Дойдоха три професионално танцьорки . И естествено момчетата адски много се кефиха . Те дойдоха да танцуват с тях . А при Радо бяха две . Човека си умря от кеф . Остана само една , защото Мария викна другата при Вангел . А тази която остана при Радо се поизпоти между гърдите и той взе салфетки и я бърше докато танцуват . После пък и пъхаше двулевки в сутиена . А една отиде при масата на учителите и танува пред директора , а той гледа настрани , ама тя настойчива . После и каза нещо и тя си тръгна обидена
После слязохме към плажа почти целия клас с класната , но там никой не взе апарата . Пробвах и водата с крака – беше НЕВЕРОЯТНА . Ама само аз и Веньо искахме да влизаме . На плажа с класа беше наистина хубав момент . Класната каза колко много ще и липсваме , но иска да и ходим на гости в училище . После пак се върнахме в заведението . И отново бавна песен . И отново бях с Веньо , защото Петя беше с Дани . (Да и аз имам една бавна песен с Петя – всички с момчета само аз и Пе заедно – единствената лесбо двойка ) Танцувахме точно на „Големия кораб минава” и кораба дискотека с разноцветните лампички минава . И после – отново кючек . Взехме столеве от масите и го сложихме по средата на заведението и се качихме върху тях да танцуваме . Хвърляхме разни салфетки по земята , пяхме и се забавлявахме както само ние си знаем . След малко беше една песен свързана с раздялата със съучениците и тогава донесоха две торти – сметанова и шоколадова – на всяка по една свещичка с цифрата 7 . Духнахме свещичките , онесоха тортите и всички се хванахме за ръце в кръг и затанцувахме бавно . Малко по малко всички момичета започнаха да плачат . Като ги чидях не издържах и аз също се разплаках . Беше един наистина красив момент .
После сервираха по едно парче от всяка торта на всички , ама ние пак танцувахме . Вече се качихме и по масите боси , момчетата почнаха да си разкопчават ризите , а Веньо дори го удари на стриптиз , ама след ризата и колана се спря . Около половин час сме танцували без никакво спиране почти всички . Не помня коя песен точно беше – пееше се за секс – и като на всички останали и тук пеем с цяло гърло и на паузата в текста певеца каза „Къв е тоя клас бе ” . Това изречение просто ме разби . Какъв клас – най-якия естествено . След малко обаче за съжаление трябваше да тръгваме – към 12 часа . Тръгнах нагоре с Дано , Поли , Вки , Радо , Стефан , Томи и Божо . Естествено – боса по нагорнището , с ключа , апарата и двете обувки в ръката Very Happy През целия път не спряхме да се смеем . Поля все автограф от Божко , защото нали ще става известен футболист . Само имаше бъзици – като за последно . На центъра с Дани оставихме останалите . Честно да ви кажа не само за туристите , но и за власчаните бях интересна гледка боса по центъра . Като тръгнахме надолу към нашата улица не можех да повярвам , че това е последната ни вечер заедно . Като си легнах не знам как не се разплаках . Заспах чак окло 4 часа .


Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Tayllor McQueen. Чет Юли 19, 2012 4:12 pm

[center]Game On , Bitches... <33 - Page 2 Tumblr_m7fbfilVlU1r72172o1_500

От цял месец не съм писала , защото не ми остава време за което много съжалявам . Обаче с този плажен маратон така съм се изгорила и днес не съм излизала и сега ще отделя малко време да попиша тука ^^
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Game On , Bitches... <33 - Page 2 Empty Re: Game On , Bitches... <33

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите