The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
내가 제일 잘 나가;; - Page 7 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
내가 제일 잘 나가;; - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
내가 제일 잘 나가;; - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
내가 제일 잘 나가;; - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
내가 제일 잘 나가;; - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
내가 제일 잘 나가;; - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
내가 제일 잘 나가;; - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
내가 제일 잘 나가;; - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
내가 제일 잘 나가;; - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

내가 제일 잘 나가;;

+14
Сара Крес
Tayllor Le'roux.
Jonathan Chang.
Victor Nightshape.
Savannah.
Кейлъб.
Сайръс Гримел
Сорша Хейл
Tayllor McQueen.
Саманта Блек
Амелия Понд
Lily<3
Линдзи Гомез
Scarlette Reed.
18 posters

Страница 7 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Гост Съб Ное 26, 2011 9:14 pm

First topic message reminder :


welcome, muggle;

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Tumblr_lux251q0OA1r4xz12o1_500

пп; всякакъв вид спам от ваша страна в тази тема е напълно РАЗРЕШЕН;


Последната промяна е направена от Леда. на Вто Фев 07, 2012 7:18 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down


내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Сара Крес Пон Апр 09, 2012 4:50 pm

Омг тоя докато загрея, че е момче а не момиче хДДДДД Very Happy Very Happy Very Happy
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Гост Пон Апр 09, 2012 5:39 pm

ОТКАЧАМ. О Т К А Ч А М. THEY ARE BACK. THEY ARE FINALLY BACK lowe lowe lowe lowe lowe lowe Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey

Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey

блогът ми се напълни с тях. ОБОЖАВАМ ГИ Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Гост Вто Апр 10, 2012 10:15 am

Оффф просто има толкова много гифове, които искам да си сложа в подписа ;((( ЩЕ ПЛАЧА! И все пак. ОБОЖАВАМ СИ ПОДПИСА. <333333333

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Гост Сря Апр 11, 2012 10:37 am


내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Tumblr_lyna2c4INh1qml6yfo1_500
내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Tumblr_lyna2c4INh1qml6yfo2_500


НЕ ГЛЕДАМ ДОКТОР ХУ, И ПАК, О БОЖЕ ;__________; РАЗТОПИХ СЕЕЕ +.+

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Гост Чет Апр 12, 2012 8:21 am

Снощи. сънувах. бахти. депресирващия. сън.
СРЕЩНАХ СЕ С 2NE1 И BB ;_; гушнах ги... ПИПНАХ КОСИТЕ НА БОМИ И НА МИНДЖИ. БЯХА ТОЛКОВА МЕКИ. ;___; Беше толкова депресирващо... Поговорихме си и после си тръгнаха И ИЗЛЕЗНАХА BB ;________________; ВИДЯХ ЯКАТА КОСА НА ТОП И НА ДЖИ ДИ И И И Г-РИ СЕ ГУШНАХА И СЕ СНИМАХА С МЕН Sad Owl Sad Owl Sad Owl Sad Owl ТОЛКОВА БЕШЕ ПРЕКРАСНО lowe lowe lowe ;________;
и после. се събудих. :}}}}}}}}}} И СЕ РАЗРЕВАХ Sad Owl Sad Owl Owl Fire ChouChou

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Гост Пон Апр 16, 2012 9:00 am

От днес нататък корейския ми прякор ще е 리아 ХДДДДД /от ВиктоРИЯ. пък./
Макар, че се чете и като Лиа /и аз обожавам името Лиа|Лия/ пак ще си е Риа, защото съм Виктория а не Виктолия ;ддддд

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Гост Пет Апр 20, 2012 6:19 pm

some challenge cuz i'm too bored


1. Pick 5 artists that you love before reading the questions.
Hollywood Undead
2NE1
Lady Gaga
Eminem
Rammstein

2. What is your favorite song of 5?
Апф. Това ще е трудно. ;_; Хм. хмхмхм. Може би последната любима ми беше Wiener Blut o-o

3. What kind of impact has 1 left on your life?
Влияние.. ами.. че има и групи, които не пеят за неща от живота, ами за курви и тн и пак звучат добре. ии тва беше тъпо. добре, пак ще опитам рофл Че колкото и да пеят за курви, те винаги могат да напишат и песен, която да се докосне до сърцето и точно това ги прави уникална група. имат ВСЯКАКВИ песни.

4. What are your favorite lyrics by 2?
NAEGA JEIL JAL NAGA.. bitch ХД

5. How many times have you seen 4 live?
не съм. ;________________;

6. What is your favorite song by 1?
Апф супер много са. Но да кажем. Everywhere I go, No.5, Levitate, This Love, this hate, Comin' in hot, Circles, City. ох супер, ограничих се. :/

7. Is there any songs by 3, that makes you sad?
Speechless <3 обожавам я. толкова съм плакала на нея. ;-;

8. What is your favorite song by 2?
I am the best, Lonely, Fire, Slow /a.k.a It hurts/, Scream, Can't nobody.. бе много са.

9. When did you first get into 3?
Ооо, ами бях мноогоо по-малка отколкото съм сега хд

10. When did you get into 2?
Миналата година. and I regret NOTHING <3 Обожавам ги. Ще си цитирам един коментар ;
„‎;___; не мога да опиша колко много ги обожавам и колко много се просълзявам всеки път, в който видя някакъв такъв клип или всеки път, в който видя някоя от тях да плаче, просълзявам се дори на изпълненията им на живо.. те са способни да ме накарат да се разплача дори и само като ги видя усмихнати ;( ♥♥♥“

11. What is your favorite song by 4?
ПАК МНОГО. Mockingbird, Without me, Cleaning out my closet, Beautiful, LOSE YOURSELFFFF A A A <3, Stan, Superman, The real Slim Shady, When I'm gone, Just lose it ии мннн дрррррррр.

12. How many times have you seen 5 live?
ГРРРРРР ЕСТЕСТВЕНО, ЧЕ НИТО ЕДИН :@@@@@@ ЗАЩОТО ЕСТЕСТВЕНО ГАДНИЯ МИ БАЩА НЕ МЕ ВЗЕ С НЕГО НА КОНЦЕРТА 2010. ВСЕ ОЩЕ МУ ГО НАТЯКВАМ ;(

13. What is a good memory concerning 1?
Ммм сещам се за една, но е тайна рофл.

14. Is there a song by 2 that makes you sad?
Ооо, естествено, че има. ;_; It hurts, Lonely, Bom - You & I; Don't cry *всеки път плаче на нея, нищо че ѝ се казва точно обратното*

15. What is your favorite song by 3?
Оф не пак. МРАЗЯ да изброявам любими песни. Няма пък. -.- ВСИЧКИТЕ! ;д

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Гост Съб Апр 21, 2012 9:24 pm

Вовчето има нов профил и всички гифове са моииииииииииииии!!!!!!!!!!!

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Гост Пон Апр 23, 2012 6:07 pm

Ох. *забърсв на чело хД* досега съм теглила албуми и песни и тнтнтн и официално си имам папка на SOAD със всичките им албуми. >.<

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by София Уайлд Пон Апр 23, 2012 6:12 pm

Леда. написа:Ох. *забърсв на чело хД* досега съм теглила албуми и песни и тнтнтн и официално си имам папка на SOAD със всичките им албуми. >.<

И аз тей само дето си прайх диск с цялата дискография на Еминемчо досега хд lowe lowe
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Гост Пон Апр 23, 2012 6:19 pm

ОХХ ЕМИНЕМ ;( udu ;fge od e jf.ufld m,eu,diek ьяаоижшщгктнв обожавам гооооооооооооооо Sad Owl Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Сродни души сме, казвам ти Laie

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by София Уайлд Пон Апр 23, 2012 6:20 pm



Забравих да те поздравя с любимата си от любимите хдд. ИИ синс ю изброи Еминем като един от любимите ти изпълнители та уважавам ПОИЧ!! lowe
Ко ощи... ААА ДА Братът сега ме зарибява по тия Hollywood ndead и напраоо Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey

Засега тази е безспорният любимец!! lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe НИМОА Music Music Music Music Music Music Music
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by София Уайлд Пон Апр 23, 2012 6:21 pm

Леда. написа:ОХХ ЕМИНЕМ ;( udu ;fge od e jf.ufld m,eu,diek ьяаоижшщгктнв обожавам гооооооооооооооо Sad Owl Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Сродни души сме, казвам ти Laie

INDEED! +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Гост Пон Апр 23, 2012 6:22 pm

ОМФГ HOLLYWOOD UNDEAD Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows

ЕДНА ОТ НАЙ-НАЙ-НАЙ-НАЙ-НАЙ ЛЮБИМИТЕ МИ ГРУПИИИИИИИИИИИИИИИ
ААААААААААААААААЖГТОКАСНЗЯВДАДОИЖШГСОАДЗЯ
НЕ СА ЛИ ЬЯАОЖШЩГТНВ ОЛЕ ЖОИТНЬЗЯАДОЖШ

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Гост Сря Апр 25, 2012 1:13 pm

Офффффффффф кога най-после ще стане това, което искам ;-; днес си тръгна толкова внезапно и и и толкова рано и нямах време да ти се накефя Crying or Very sad и този път можеше наистина да разбера!!!!!!! НО НЕ, ти трябваше да си тръгнеш. ;_; и и и трябва да чакам чак до утре пак да те видя и евентуално да има някакво развитие и и и дано Марто да ми помогне, охохох. >__< asdfgoikfgujrt напоследък не спирам да си мисля и да си мисля и да си правя фалшиви неизпълними планове.. ОМГ СЕГА ЩЕ ТИ ЗВЪННА ! И СИ ИМАМ ПРИЧИНА ! ЩЕ ТЕ ПИТАМ ЗА КИНОТО ! ДА!!!!!!!! :333333333 само дано да не ми вдигне брат ти. ох, дано.
***
оф той пък брат ти е на компа, значи ще му пиша. ЗАЩО НИКОГА НЕ СИ ВЛИЗАШ В СКАПАНИЯ ФЕЙСБУК, МОЖЕХ И ТЕБ ДА ТЕ ПИТАМ !

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Саманта Блек Сря Апр 25, 2012 1:26 pm

Леда. написа:Офффффффффф кога най-после ще стане това, което искам ;-; днес си тръгна толкова внезапно и и и толкова рано и нямах време да ти се накефя Crying or Very sad и този път можеше наистина да разбера!!!!!!! НО НЕ, ти трябваше да си тръгнеш. ;_; и и и трябва да чакам чак до утре пак да те видя и евентуално да има някакво развитие и и и дано Марто да ми помогне, охохох. >__< asdfgoikfgujrt напоследък не спирам да си мисля и да си мисля и да си правя фалшиви неизпълними планове.. ОМГ СЕГА ЩЕ ТИ ЗВЪННА ! И СИ ИМАМ ПРИЧИНА ! ЩЕ ТЕ ПИТАМ ЗА КИНОТО ! ДА!!!!!!!! :333333333 само дано да не ми вдигне брат ти. ох, дано.
***
оф той пък брат ти е на компа, значи ще му пиша. ЗАЩО НИКОГА НЕ СИ ВЛИЗАШ В СКАПАНИЯ ФЕЙСБУК, МОЖЕХ И ТЕБ ДА ТЕ ПИТАМ !


За пръв път виждам Вики обсебена от момче О.О boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie
А познавам ли го? tuzki bunny 1 tuzki bunny 1 tuzki bunny 1 tuzki bunny 1 tuzki bunny 1 tuzki bunny 1
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Гост Сря Апр 25, 2012 1:43 pm

Откъде знаеш, че е за момче, А А А А А ?!?!? не, че отричам де <.< >.> Не го познаваш, сорЕ ХД

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by София Уайлд Сря Апр 25, 2012 2:03 pm

huh huh huh huh huh huh huh huh huh huh huh huh huh
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Саманта Блек Сря Апр 25, 2012 2:08 pm

Леда. написа:Откъде знаеш, че е за момче, А А А А А ?!?!? не, че отричам де <.< >.> Не го познаваш, сорЕ ХД


А за момиче ли е? tuzkibunny2


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Добре кажи миии кажи миии от 33то ли е? Green alien
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Гост Сря Апр 25, 2012 2:20 pm

София Уайлд написа: huh huh huh huh huh huh huh huh huh huh huh huh huh

Кажи хД

Саманта Блек написа:
Добре кажи миии кажи миии от 33то ли е? Green alien [/b]

Ми даааааа. ;д

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Саманта Блек Сря Апр 25, 2012 2:25 pm

Леда. написа:
София Уайлд написа: huh huh huh huh huh huh huh huh huh huh huh huh huh

Кажи хД

Саманта Блек написа:
Добре кажи миии кажи миии от 33то ли е? Green alien [/b]

Ми даааааа. ;д


Oле да не е Стефан Ставрев? О.О
Или оня червенокосия с луничките (Не стефан, другия)
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Гост Сря Апр 25, 2012 2:29 pm

Саманта Блек написа:Oле да не е Стефан Ставрев? О.О
Или оня червенокосия с луничките (Не стефан, другия)


КАКВО?!?!?!!? СТЕФАН!?! ТИ БОЦКАШ ЛИ СЕ О.ООООООО.О.О абе Зоя тва, че е ходил с Естела не значи, че е единствения от 33-то и освен това иииу той е гнусен не се къпе и зъбите му са жълти >.< кой червенокос с лунички?!

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by София Уайлд Сря Апр 25, 2012 3:18 pm

Леда. написа:
София Уайлд написа: huh huh huh huh huh huh huh huh huh huh huh huh huh

Кажи хД

Не бе първоначално ни разбрах ко са случва, ма послИ получих факсЪТ от кораба майка, че говориш за някое обсешън Laughing
ТЕЖКО НИ Ъ, на нас, тъпити Laughing

Мой дан ми казваш кой е, обаче 100 про
내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Tumblr_m31t0efLLK1qcoe9o
WE'LL BE FANGIRLING TOGETHER !! yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah
내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Tumblr_m31d4682iX1qf0hgd내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Tumblr_m31d5dxGVj1qf0hgd
내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Tumblr_m24qptimOD1r74411
내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Tumblr_m1wzsqYRkw1r2e1lj
내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Tumblr_m317izRBE61qf8dqfo1_500
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Саманта Блек Чет Апр 26, 2012 7:11 am

Леда. написа:
Саманта Блек написа:Oле да не е Стефан Ставрев? О.О
Или оня червенокосия с луничките (Не стефан, другия)


КАКВО?!?!?!!? СТЕФАН!?! ТИ БОЦКАШ ЛИ СЕ О.ООООООО.О.О абе Зоя тва, че е ходил с Естела не значи, че е единствения от 33-то и освен това иииу той е гнусен не се къпе и зъбите му са жълти >.< кой червенокос с лунички?!

ЕМИ АЗ САМО НЕГО ГО ПОЗНАВАМ ОТ 6ТИТЕ И ТЕОДОР. И Тодоров. ся. рофл
Иначе имаше един където дойде с нас на театъра...горе-долу колкото мен висок. с фиу фиу коса червена ии с лунички. рофл
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Гост Чет Апр 26, 2012 2:11 pm

Саманта Блек написа:
Леда. написа:
Саманта Блек написа:Oле да не е Стефан Ставрев? О.О
Или оня червенокосия с луничките (Не стефан, другия)


КАКВО?!?!?!!? СТЕФАН!?! ТИ БОЦКАШ ЛИ СЕ О.ООООООО.О.О абе Зоя тва, че е ходил с Естела не значи, че е единствения от 33-то и освен това иииу той е гнусен не се къпе и зъбите му са жълти >.< кой червенокос с лунички?!

ЕМИ АЗ САМО НЕГО ГО ПОЗНАВАМ ОТ 6ТИТЕ И ТЕОДОР. И Тодоров. ся. рофл
Иначе имаше един където дойде с нас на театъра...горе-долу колкото мен висок. с фиу фиу коса червена ии с лунички. рофл

^ той ама близнака му ХД странно е, знам, ама е голяма шматка и е супер печен. бту този дето ти ми говориш за него демек близнака на тоя дето харесвам е по-хубавия, ама... О.О
та. да попълвам:

ОМГ. КАКЪВ ДЕН.
Като за начало - станах в 9 и половина и ми се спеше супер много. компири-момпири, даскало-маскало - видях се със Зозо и тя не преставаше да ме гледа странно все едно.. o.o и са идва странната и г/д скапана г/д хубава част. След даскало отидохме там на едно такова ядохме сладолед и тн и аз отидох при тоз дека го харесвам и почнахме да си говорим. И аз нали го питах „е добре, ти така и не ми каза кой харесваш“ и той вика ми никоой /А АЗ ЗНАЕХ, ЧЕ ХАРЕСВА НЯКОЙ, ЗАЩОТО САМ МИ БЕШЕ КАЗАЛ БЕ ДА ГО Е*А/ и не иска, не иска, накрая предложих да играем на игра където се редуваме да си задаваме въпроси и общо взето аз го питам нещо за момичето дето харесва и той така и нали редуваме се и гледаш той ме описва мене, аз описвам него. О.О и дойдоха там останалата част от ЧЕТАТА при нас и той им каза на ухо за кой говори и те почнаха да се подсмихват нещо а аз се правех на ударена, ест. И продължаваме нали и стана време да си ходя и реших да привършваме, понеже той напираше да му кажа кой си мисля, че описва. Иии нали такова, аз му казах мене и той каза БИНГО и нещо там си казаха и после ми вика „Тва беше само за играта, за да видя дали ще познаеш.“ и другите викат да бе и некви такиваааа иии послее понеже едно момче от компанията знаеше нали, че го харесвам аз трябваше да си тръгвам и му казах да му каже нали на самия него. И вече бях някъде по средата на пътя и чувам „МЕНЕ?!“ и ми стана некво супер странното и се чуда закво изобщо трябваше да му казвам да му каже /не, че той не се беше сетил сам, де/ и са се чудя утре кво ще стане и дали изобщо ме харесва или както каза е било само за играта.
*въздъх*
пръстенцата ми се измориха от писане. >.<

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

내가 제일 잘 나가;; - Page 7 Empty Re: 내가 제일 잘 나가;;

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите