The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Пищовите xD EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Пищовите xD EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Пищовите xD EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Пищовите xD EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Пищовите xD EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Пищовите xD EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Пищовите xD EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Пищовите xD EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Пищовите xD EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 32 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 32 Гости :: 3 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Пищовите xD

+6
Tayllor Le'roux.
Tayllor McQueen.
Scarlette Reed.
Алекс Клоуд
Jennifer ♥
Lydia Wickham.
10 posters

Go down

Пищовите xD Empty Пищовите xD

Писане by Lydia Wickham. Съб Ное 26, 2011 2:56 am

Използвате ли ги? Как? Дайте примери Laughing



*Аз най-често си ги правя на едни много малки лисчета и преписвам от тях като си сложа ръката или листа върху тях и когато г-жата не гледа - препис Laughing преписвала съм също направо от учебника и тетрадката по Био и от телефон по Физика Laughing но е най-яко като имам направо отговорите и не ми се налага да уча и да търся информация, която да напиша на листчетата Laughing *
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Пищовите xD Empty Re: Пищовите xD

Писане by Jennifer ♥ Съб Ное 26, 2011 4:25 am

Правя си за всяко контролно...:Д :Д е зависи от учителя де... примерно по някои предмети направо си отварям учебника и го преписвам... Very Happy
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

Пищовите xD Empty Re: Пищовите xD

Писане by Алекс Клоуд Съб Ное 26, 2011 4:06 pm

Примери за пищови колкото искате мога да ви дам Laughing При учителите, които почти никога не забелязват направо вадя учебника и преписвам, има една супер строга учителка, при която си слагам тетрадката под листа и преписвам докато не гледа, ама то там е супер сложно. Те са едни схеми, а после трябва да опишем и принципа на действие на схемата. Тва ми е един от специалните предмети - Аналогова схемотехника. Гадното е, че после ни вика да й казваме т'ва-онова по схемата, за да се увери кой е преписвал и кой не Very Happy НО аз просто й казвам, че съм я научил на изуст и тя ме оставя Very Happy По някой предмети ако знам какви ще са въпросите или темата за развитие си правя царски пищови, тоест лист с написано име,фамилия, номер и клас и развиване на темата или въпросите и го правя с всичко възможно, което може да ми се падне на теста, а после вече е лесно, докато учителя не гледа просто ги сменям. Също така винаги седя пред най-отличния ученик на класа и той ми пише на листчета отговорите или това, което трябва да напиша. В повечето случаи е така. А миналата година съм се трудил най много да преписвам. Имах един предмет - Електротехника... Измъчих се тогава wait wait wait Very Happy При тази учителка нямаше някой, който да препише.Първо решавахме едни задачи и там на едно от контролните написах една задача от моя лист и една от листа на въпросния отличен ученик, за който споменах по-горе. Така бях с една вярна и една грешна и ми писа 4 Sara smilie . После обаче нещата станаха доста по-сложни и ни изпитваше, като искаше буквално целия урок да напишем от 'А' до 'Я'. Накрая точно когато ни оформяше за втория срок беше доста напечено, тъй като можеше да ме остави ии трябваше да измисля нещо спешно, тъй като не ми се учеше толкова дълго нещо. Таа взех си телефона, направих си записи на уроците, на които щеше да изпитва. Тоест четях си ги бавно и щом дойде деня бях с дълъг ръкав, бях промушил едната слушалка през ръкава и леко се подаваше до китката ми, подпрях се на едната си ръка слагайки слушалката в ухото и така цял час си слушах урока и си го писах на листа като пич. Странното беше, че т'ва беше към 15 Юни и всички бяха по тениски, потници, а само аз по блуза, но т'ва не е важно.. Важното е, че завърших по Електротехника. Yeah Music Music Music Happy1 Wink Very Happy
Алекс Клоуд
Алекс Клоуд

Брой мнения : 6863

Върнете се в началото Go down

Пищовите xD Empty Re: Пищовите xD

Писане by Гост Съб Ное 26, 2011 4:12 pm

Тва със слушалката и аз съм го правила ХДДДД А иначе аз като се наложи да преписвам или от листче или от ръката - нищо сложно ;д

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Пищовите xD Empty Re: Пищовите xD

Писане by Jennifer ♥ Съб Ное 26, 2011 4:13 pm

Алекс Клоуд написа: Примери за пищови колкото искате мога да ви дам Laughing При учителите, които почти никога не забелязват направо вадя учебника и преписвам, има една супер строга учителка, при която си слагам тетрадката под листа и преписвам докато не гледа, ама то там е супер сложно. Те са едни схеми, а после трябва да опишем и принципа на действие на схемата. Тва ми е един от специалните предмети - Аналогова схемотехника. Гадното е, че после ни вика да й казваме т'ва-онова по схемата, за да се увери кой е преписвал и кой не Very Happy НО аз просто й казвам, че съм я научил на изуст и тя ме оставя Very Happy По някой предмети ако знам какви ще са въпросите или темата за развитие си правя царски пищови, тоест лист с написано име,фамилия, номер и клас и развиване на темата или въпросите и го правя с всичко възможно, което може да ми се падне на теста, а после вече е лесно, докато учителя не гледа просто ги сменям. Също така винаги седя пред най-отличния ученик на класа и той ми пише на листчета отговорите или това, което трябва да напиша. В повечето случаи е така. А миналата година съм се трудил най много да преписвам. Имах един предмет - Електротехника... Измъчих се тогава wait wait wait Very Happy При тази учителка нямаше някой, който да препише.Първо решавахме едни задачи и там на едно от контролните написах една задача от моя лист и една от листа на въпросния отличен ученик, за който споменах по-горе. Така бях с една вярна и една грешна и ми писа 4 Sara smilie . После обаче нещата станаха доста по-сложни и ни изпитваше, като искаше буквално целия урок да напишем от 'А' до 'Я'. Накрая точно когато ни оформяше за втория срок беше доста напечено, тъй като можеше да ме остави ии трябваше да измисля нещо спешно, тъй като не ми се учеше толкова дълго нещо. Таа взех си телефона, направих си записи на уроците, на които щеше да изпитва. Тоест четях си ги бавно и щом дойде деня бях с дълъг ръкав, бях промушил едната слушалка през ръкава и леко се подаваше до китката ми, подпрях се на едната си ръка слагайки слушалката в ухото и така цял час си слушах урока и си го писах на листа като пич. Странното беше, че т'ва беше към 15 Юни и всички бяха по тениски, потници, а само аз по блуза, но т'ва не е важно.. Важното е, че завърших по Електротехника. Yeah Music Music Music Happy1 Wink Very Happy
Уааау, направо ме разби :Д Бту това със слушалките е добра идея Very Happy Very Happy
Аз също съм пробвала така(действа безотказно):
значи нали на чиновете като сме един зад друг и за да не преписваме ни разделят на 1ва и 2ра група и просто с хората пред/зад нас си разменяме контролните докато не гледа така че да станем еднакви групи.
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

Пищовите xD Empty Re: Пищовите xD

Писане by Алекс Клоуд Съб Ное 26, 2011 4:21 pm

Да, т;ва да си ги размените не е лошо, но само ако учителя не обикаля и не поглежда, щото при нас доста го правят. А иначе ако ме изпитват устно да разказвам нещо от място, си го пиша на един лист и го слагам в качулката на тоя пред мен и просто гледам и си говоря. Така съм изкарвал доста добри оценки по немски, като трябва да разказвам кво съм правил през празниците, лятото или нещо подобно Laughing
Алекс Клоуд
Алекс Клоуд

Брой мнения : 6863

Върнете се в началото Go down

Пищовите xD Empty Re: Пищовите xD

Писане by Jennifer ♥ Нед Ное 27, 2011 4:05 am

Също може на един лист(голям формат) да си напишеш урока на латиница, да залепиш там някакви картинки и го слагаш на чина направо, учителите си мислят, че е проект по английски...
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

Пищовите xD Empty Re: Пищовите xD

Писане by Scarlette Reed. Нед Ное 27, 2011 6:21 am

Това с проекта за пръв път го чувам.. Very Happy Много оригинална идея. Иначе аз съм пробвала слушалката, преписване (ест хДД), отваряне на учебника (и това ест хДД). Тва с разменянето не съм го пробвала, иначе съм го чувала хДД Абе общо взето, всички старомодни начини съм пробвала и правила хДД
Scarlette Reed.
Scarlette Reed.

Брой мнения : 1722

Върнете се в началото Go down

Пищовите xD Empty Re: Пищовите xD

Писане by Tayllor McQueen. Нед Ное 27, 2011 9:15 am

Аз съм пробвала какви ли не . Значи това със слушалките съм правила , с учебника , с листа отдолу , обичайните пищови на ръка или малко листче и т.н.
Това с английсия е сважа идея и определено ще пробвам .
Обаче ето ви и няколко свежи идеи от кака ви Янии Laughing Laughing Sara smilie
1.Напишете си пищовите на подметките . Така докато учителя не гледа само вдигате лео раа и четете .Става също и да го напишете на стелите . Момичетата ще го направят по-лесно , защото те за разлиа от момчетата често са с обуви които се субуват лесно.
2.Бижута . Има доста сложни гривни , гердани и т.н. Аз съм си слагала пищовите между няколко реда на гривната и госпожата изобщо не усети.
3.За тези които не са чували , не видях да е изброено по - нагоре . Пищови в сутиена . Ще е по-удобно ако седите по-назад . Така дори да ви види някой учител , не може да бръкне - не може да докаже song
4.Ако имате по-дълъг етикет от вутрешната страна на блуза/тениска/потник можете да напишете пищовите отгоре . Ао пък не , изрязвате едно лисче , пишете пищовите и после го зашивате за етикета . Ако ви видят , казвате , че си оправяте сутиена .
5.Ето и няой видео идейки --> 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ,

Знам още мнооооооооогоо , ама ме мързи да пиша , затова някой друг път ще ги постна . Дано тези са ви били полезни Smile
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Пищовите xD Empty Re: Пищовите xD

Писане by Tayllor Le'roux. Нед Ное 27, 2011 9:24 am

Тфа с тиксото и водата не го знаех :Д Супер зарибено е
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Пищовите xD Empty Re: Пищовите xD

Писане by Nancy Smith. Нед Ное 27, 2011 9:48 am

Даам доста от тези съм ги ползвала по Биология, Физика и там други ....
Тааа аз най-често си пиша на ръката и малки листчета в ръкава ( най-използваните )...
Има един много хитър начин (само за момичета, но може и момчета стига да са с дълга коса и да се връзват на опашка ) връзваш си косата не много високо и под опашката мушкаш малко пищовче. После трябва само да се уж почешеш и да вземеш листчето в ръка ...
Таа дано да сте ме разбрали, защото хич не ме бива да обяснявам ..
П.П.Много полезна тема ! Много може да се научи от нея !
Nancy Smith.
Nancy Smith.

Брой мнения : 1154

Върнете се в началото Go down

Пищовите xD Empty Re: Пищовите xD

Писане by Tayllor McQueen. Нед Ное 27, 2011 9:49 am

Нанси Смит. написа:Даам доста от тези съм ги ползвала по Биология, Физика и там други ....
Тааа аз най-често си пиша на ръката и малки листчета в ръкава ( най-използваните )...
Има един много хитър начин (само за момичета, но може и момчета стига да са с дълга коса и да се връзват на опашка ) връзваш си косата не много високо и под опашката мушкаш малко пищовче. После трябва само да се уж почешеш и да вземеш листчето в ръка ...
Таа дано да сте ме разбрали, защото хич не ме бива да обяснявам ..
П.П.Много полезна тема ! Много може да се научи от нея !

тОВА НЕ СЪМ ГО ПРОБВАЛА
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Пищовите xD Empty Re: Пищовите xD

Писане by Сара Блейд Нед Ное 27, 2011 9:51 am

Аз пък като ми дадат теста и питам госпожата дали мога да си подложа нещо за да ми е по-удобно,и те винаги ми казват да, и аз изваждам примерно тетрадката по Биология ама на корицата съм си написала най-важното и като сложа тетрадката под теста и от време на време поглеждам ама никой не забелязва.
Знам и друго то не е точно пищов ами е начин за подсказване моя клас така сме го измислили,че дори квесторите нищо не забелязват.Начи за да извикаш някой тропаш наколко пъти с карак зависи за кой,за всеки си има определен брой тропкания примерно мен за да ме извикат тропат два пъти.Има и още,начи като те извикат и нали ти кажат на коя задача искат отговор си има знак за всяка буква ако е А си отваряш устата широко все едно се прозяваш,ако е Б се правиш че се чешеш по бузата,ако е В си приглаждаш веждите,а ако е Г си сочиш към гърлото.
Сара Блейд
Сара Блейд

Брой мнения : 121

Върнете се в началото Go down

Пищовите xD Empty Re: Пищовите xD

Писане by Nancy Smith. Нед Ное 27, 2011 9:55 am

Сара Блейд написа:Аз пък като ми дадат теста и питам госпожата дали мога да си подложа нещо за да ми е по-удобно,и те винаги ми казват да, и аз изваждам примерно тетрадката по Биология ама на корицата съм си написала най-важното и като сложа тетрадката под теста и от време на време поглеждам ама никой не забелязва.
Знам и друго то не е точно пищов ами е начин за подсказване моя клас така сме го измислили,че дори квесторите нищо не забелязват.Начи за да извикаш някой тропаш наколко пъти с карак зависи за кой,за всеки си има определен брой тропкания примерно мен за да ме извикат тропат два пъти.Има и още,начи като те извикат и нали ти кажат на коя задача искат отговор си има знак за всяка буква ако е А си отваряш устата широко все едно се прозяваш,ако е Б се правиш че се чешеш по бузата,ако е В си приглаждаш веждите,а ако е Г си сочиш към гърлото.
Мдаа и ние с моя клас си правим такива подсказвания на тестове
Nancy Smith.
Nancy Smith.

Брой мнения : 1154

Върнете се в началото Go down

Пищовите xD Empty Re: Пищовите xD

Писане by Queеn Infеcted. Нед Дек 04, 2011 5:43 pm

С момичето зад мен имаме уникална система.
Аз принципно уча и тя също ама някой път не сме кой знае колко добре и си подсказваме каквото знаем.
Ако тя ме пита нещо ми прошепва и аз й показвам на гърба си пръстчета 1-а, 2-б, 3-в и 4-г все едно се почесвам.
А ако аз я питам. Тя ме тупа по гърба с химикала.
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Пищовите xD Empty Re: Пищовите xD

Писане by Tayllor McQueen. Чет Дек 22, 2011 6:36 am

Нанси Смит. написа:
Сара Блейд написа:Аз пък като ми дадат теста и питам госпожата дали мога да си подложа нещо за да ми е по-удобно,и те винаги ми казват да, и аз изваждам примерно тетрадката по Биология ама на корицата съм си написала най-важното и като сложа тетрадката под теста и от време на време поглеждам ама никой не забелязва.
Знам и друго то не е точно пищов ами е начин за подсказване моя клас така сме го измислили,че дори квесторите нищо не забелязват.Начи за да извикаш някой тропаш наколко пъти с карак зависи за кой,за всеки си има определен брой тропкания примерно мен за да ме извикат тропат два пъти.Има и още,начи като те извикат и нали ти кажат на коя задача искат отговор си има знак за всяка буква ако е А си отваряш устата широко все едно се прозяваш,ако е Б се правиш че се чешеш по бузата,ако е В си приглаждаш веждите,а ако е Г си сочиш към гърлото.
Мдаа и ние с моя клас си правим такива подсказвания на тестове

Ние трябва да го пробваме тази година на външното оценяване icecream
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Пищовите xD Empty Re: Пищовите xD

Писане by Tayllor McQueen. Чет Дек 22, 2011 6:38 am

ЛуЛу^^ написа:С момичето зад мен имаме уникална система.
Аз принципно уча и тя също ама някой път не сме кой знае колко добре и си подсказваме каквото знаем.
Ако тя ме пита нещо ми прошепва и аз й показвам на гърба си пръстчета 1-а, 2-б, 3-в и 4-г все едно се почесвам.
А ако аз я питам. Тя ме тупа по гърба с химикала.

И ние това го правим постоянно Smile
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Пищовите xD Empty Re: Пищовите xD

Писане by Кибела. Чет Дек 22, 2011 7:22 am

Аз често имам пищов, но не го ползвам,понеже осъзнавам, че съм научила повечето,докато съм го писала.. xD Иначе подсказване..винаги. По български и химия,където са строги учители, си подсказваме със знаци, внимателно..Ама по биология не е така,шепнем си. Преди няколко дена правихме тест по биология и направо си казвахме отговорите, вдигахме си тестовете.. По история пишем уроци и направо,като забравим нещо, си виждаме от учебника, госпожата е толкова разсеяна, че дори и да си оставиш учебника на чина и да пишеше, няма да зацепи. ;dd Но все пак аз предпочитам да уча,отколкото да правя пищови, а и никога не разчитам само на това и на подсказване. Smile
Кибела.
Кибела.

Брой мнения : 328

http://ferryold-academy.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Пищовите xD Empty Re: Пищовите xD

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите