The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Коментари. - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Коментари. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Коментари. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Коментари. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Коментари. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Коментари. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Коментари. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Коментари. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Коментари. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 26 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 26 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Коментари.

+84
Anabeth McLean
Vincent Xenox
Hades.
Dylan.
Juliet Simms
Eleanor.
Winter.
Теса Монте.
Калина
Damon Salvatore
Elena Gilbert.
Elliеnor Grace Pearce ♥
Chanel
Tayllor McQueen.
Джейсън Лемън Уайлд
Alice Conrad
Крис Прескот
Alaska Young.
Dominic Foster.
James Moore.
Карена Блу.
София Уайлд
Уилям Джърнингън
Alena Le'roux.
Сара Крес
Xena Rahl
Lorena D.
Victor Nightshape.
Елена Гилбърт...
Катрин Пиърс
Ефи Стонем.
Клеменс Корънтийн
Уго Ривера
Jennifer ♥
Тереза.
Летисия Дифлор
Charlotte Petrova.
Амелия Понд
Naomi Dupre
Алисън Вокил
Наталия.
Alex Dupre
Дрейк Лемън Уайлд
Lindsay Clark
Dominique Molier
Сайръс Гримел
Валерия.
Blair Waldorf.
Jonathan Chang.
Бъфи Самърс
Ally Fray Reed.
hayley marshall. ◆
Big Brother.
Scarlette Reed.
Alice Brown ♥
Danny Dark
Кристин Рейнс
Lemony.
Thea O'Konoel.
Destiny Hope.
Елизабет Грейс
Blair Waldorf ♥
Ния.
Анди
Lydia Wickham.
Саманта Блек
Ally Stonem
Tayllor Le'roux.
Queеn Infеcted.
Диди ♥
Виктория Филипс
Изaбелa
Ая.
Кейлъб.
Chaos.
Линдзи Гомез
Сорша Хейл
Desmond Dessollié.
Дийн Уинчестър
Savannah.
Destiny Miller
Ейвъри Еванджелин
Rachel
Confessions.
88 posters

Страница 2 от 31 Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next

Go down

Коментари. - Page 2 Empty Коментари.

Писане by Confessions. Чет Окт 06, 2011 1:55 pm

First topic message reminder :

Тук изказвайте мнението си ^^ Мерси наа Леда за идеята.
Confessions.
Confessions.

Брой мнения : 543

Върнете се в началото Go down


Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Гост Пон Окт 10, 2011 7:21 am

boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie ТОЛКОВА СЕ КЕФЯЯЯЯЯЯЯ ЯАОЖГ КОЙ ГО Е ПИСАЛ ТОВА ЗА НАЙ-ВЕЛИТИТЕ ХОРААААААА? ХХДДДД БЛАГОДАРЯ ТИ ЧОВЕЧЕЦО КОЙТО И ДА СИ. <3

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Гост Пон Окт 10, 2011 9:02 am

Изабела Смит написа:Такам, аз реших като императрицата на unicorn-ите да се намеся.


.....



Много точно казано! А бих искала да допълня нещо ;
Защо ЧАК толкова много се оплаквате? Все едно цялото човечество ви мрази и се е обърнало срещу вас. Не знам за останалите от форума, но аз винаги съм готова за нови приятелства, понеже мен така или иначе всички ме мислят за странна и не всички ме приемат такава каквато съм, така, че не съм от тея с най-многото приятели. Аз се радвам, че всички във форума са печени и не са някакви комплексари или така нататък / поне тези, които познавам добре / и си ме приемат " JUST THE WAY I AAAAAAAM... " * пее си *
Та. Моето мнение за тези, които са чак толкова тъжни поради това, че еди-кой-си не им обръща внимание просто да не се оплакват или да си тръгнат. Аз в началото бях просто едно грахово зрънце, което не се вписваше никъде и абсолютно никой не си говореше с мен, дори по едно време изобщо не влизах, понеже ми беше станало тъпо тука, но точно хората ти правят забавлението - затова днес съм тук и си намерих дружки и блабла, сещате се ;д ОБИЧАМ ВИИ <3

Таа. Още нещо, което не касае тази тема;

цък. ;; Зоицо. Знам, че си ти, и НЕ, Дилън и Леда НЯМА да се женят хд Те едвам се познават, излизали са 2 пъти, понеже момослав не иска да пише РП. Няматт бъдеще, отсега ти го казвам.

цък. ;; БЛАГОДАРЯ ТИ, КОЙТО И ДА СИ <3

пп; Еля сори, че ти откраднах фонта обаче мн як ми изглеждаше поста ти с него и аз затва.. РОФЛ


Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Ая. Пон Окт 10, 2011 9:38 am

Изабела Смит написа:Такам, аз реших като императрицата на unicorn-ите да се намеся.

Коментари. - Page 2 3912342t
Леда, Саманта, Линдзи Крос как тогава се "внедриха"? Всички могат да се внедрят в „компаниите”, просто това не става с писане в спама. Аз примерно почти никога не пиша там, а и да пиша се стига до „как си?”, „какво правиш?” и т.н. Ако имате толкова голямо желание да се запознаете с някой и т.н., просто му поискайте скайпа, както си му е реда и се запознавате с него. Примерно, допреди Лулу да ме запознае със Сорша, няколко пъти ей така я бях мяркала в спама, но никога не ми беше оставало някакво дълготрайно впечатление, а сега само да я видя и пищя „ШОШИИИИИИИ”. Така че просто не сте нацелили начина да се вържете в интериора хд.

Коментари. - Page 2 3912585G
Много потребители ме смятат за зла и едва ли не си мислят, че ги мразя, че ги смятам за досадни и т.н. Не е така. На ден сменям по толкова много ликове, отговарям на толкова много въпроси и т.н., че обикновено може да съм малко кратка и да ви отговарям набързо-набързо или пък въобще да не ви отговорям, което някой от вас приемат за грубо. Не е така. Давам примери, даже... Била съм се карала на Тейлър Леро за някакви подписи, които съм `и правила, Иза ми разказваше колко гадно се е почувствала, а на мен ми трябваше половин час, за да се сетя кога е било това. И сега тя ми е сред най-любимите хора. Въобще съм изключила подписи и т.н. Симонски ми разправяше как когато си направила предния герой не знаела нищо за РП-то и постоянно ми е задавала някакви въпроси и ми е досаждала, затова много се е притеснявала, че не я е харесвам. Все още не си спомням предишния и герой в интерес на истината ХД Така че това, че веднъж съм ви се скарала, разкрещяла или съм била изпаднала в някоя моя нервна криза не означава, че ви мразя. С Лия пък колко сме се карали не е истина хд и все пак... i still love her. Така чее... Calm yo tits’


Хъхъъъхъъ и мен ме има като примеерр Sara smilie Laughing
И само да си кажа, че не отговарям *почти никак хД * на пичовете с лс-та да пишем заедно, защото не съм като другите и съм ЗЛА. Не ви ща за приятели, имам си достатъчно Laughing Laughing И понеже аз имам един такъв несмешен и скучех хумор да си кажа, че се ебавам Laughing Laughing Laughing
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Ая. Пон Окт 10, 2011 9:42 am

Коментари. - Page 2 Ef4caf05fcb52b43
Wait a fucking owl.... What the fuuuckk??!
Аз ли нещо не схващам??! Окей, тъпа съм, знам, но какво?!?! Какво ми симпатизира мистерий човечец ?! Laughing Или това е излишно "на" ?! Laughing
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Ая. Пон Окт 10, 2011 9:51 am

Коментари. - Page 2 3912334l
*чак сега забелязва това*
Shocked ще видиш като после те щрумфвам .... blink
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Виктория Филипс Пон Окт 10, 2011 12:35 pm

Коментари. - Page 2 3907763b

Това сега Кайл Бренън ли го е писал или Ейвъри Еванджелин? Very Happy
Виктория Филипс
Виктория Филипс

Брой мнения : 2757

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Savannah. Пон Окт 10, 2011 12:38 pm

Виктория Филипс написа:Коментари. - Page 2 3907763b

Това сега Кайл Бренън ли го е писал или Ейвъри Еванджелин? Very Happy
никoй не пише за мен
Crying or Very sad
Savannah.
Savannah.
admin
admin

Брой мнения : 9860
Рожден Ден : 12.08.1999

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Chaos. Пон Окт 10, 2011 12:45 pm

Коментари. - Page 2 5eb51d4130f03fca
Коментари. - Page 2 Ef4caf05fcb52b43

OMFG?! SALDKADKLA:K@!~ И МЕН МЕ ИМАААААААА?! ;О

ANON, COME TO ME AND LET ME LOVE YOU!~ lowe lowe lowe lowe lowe lowe
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Диди ♥ Пон Окт 10, 2011 1:43 pm

Коментари. - Page 2 3912334l
Малии хДД Кой го е писал хДД Горката Аля.
Диди ♥
Диди ♥

Брой мнения : 352

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Линдзи Гомез Пон Окт 10, 2011 1:50 pm

Олеле,какво правя аз тук? Кой го е писал това? Искам отговорииииииииииии хДД lowe

Коментари. - Page 2 5eb51d4130f03fca
Линдзи Гомез
Линдзи Гомез

Брой мнения : 4972

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Queеn Infеcted. Пон Окт 10, 2011 2:42 pm

Толкова приятно ти става на сърчицето, когато прочетеш името си. Не знам как да се изразя. Просто е толкова прекрасно да попаднеш в една съсем различна среда, почти нереална и там да откриеш приятели и когато казвам приятели говоря за истински. Такива, на които и в два през нощта да звънна и да се оплача как съм сънувала, че ме гони миризливка (мразя ги!) биха ме успокоили и после бихме се смяли до сутринта.
Смятам, че няма нищо лошо в приятелствата от растояние. Приятно е да знаеш, че някъде там някой си мисли за теб през времето, когато си пише думите по немски език например. Невероятно хубаво е да ти пращат картички, а по- хубаво е ти да пращаш!
Да ти идват на гости и ти да ходиш! Пожелавам го на всички!
-----
Относно компаниите, давайте хора. Не чакайте да ви поканят, аз сама се наместих, дори нахално ако питате мен! Не се отказвайте дори ако не уцелите на приятели от първия път и не си подхождате с хората. Повярвайте ми никой ама НИКОЙ от форума няма да ви "разпределя" по рангове или титли. Аз така си мислех, но сега знам, че не е вярно! Ранговете и титлите са просто притурки и понякога дори ни развалят! Wink Времето ще ви научи как да различите тези, с които можете да се спогаждате и не мисля, че има нужда да казвам, че всеки един може да ми пише. Не мисля,че съм отказала на когото и да е било. Това, че понякога ви отговарям след цяла ледена епоха не значи, че не ви харесвам!
-----
Другото относно Изабела. Много смешно ми стана щом го прочетох. Лично за мен тя е последният чоек, който да е злобен или ужасен. Ако беше таква сега нямаше да съм сред вас. Много преди потребителят, който го е написал, не че ме интересува кой е издрънкал най- великата глупост, съществуваше едно велико явление, което не ме искаше, ама никак, но с помощта на Еля си останах тука и дори прекръстх половината форум хд
Ели- Еля
Али- Аля
Доун/ Симонски- Заеца
Сорша- Шуша и т.н.
-----
Радвам се ако някой не е заспал и го е прочел! Ich Liebe Dich! <3
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Ейвъри Еванджелин Пон Окт 10, 2011 2:51 pm

Виктория Филипс написа:Коментари. - Page 2 3907763b

Това сега Кайл Бренън ли го е писал или Ейвъри Еванджелин? Very Happy

не съм аз. Ама фотошопа на confessions. мн ми се кефи на името явно Very Happy
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Tayllor Le'roux. Пон Окт 10, 2011 2:51 pm

Аа много ми стан приятно като си видях името. Радвам се че съм с вас и особено, че познавам някой от вас като повече от съфорумници..

Така нека кажа нещо на немски и аз ;Д Ich mag alle!
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Сорша Хейл Пон Окт 10, 2011 3:27 pm

Изабела Смит написа:Такам, аз реших като императрицата на unicorn-ите да се намеся.

Коментари. - Page 2 3912342t
Леда, Саманта, Линдзи Крос как тогава се "внедриха"? Всички могат да се внедрят в „компаниите”, просто това не става с писане в спама. Аз примерно почти никога не пиша там, а и да пиша се стига до „как си?”, „какво правиш?” и т.н. Ако имате толкова голямо желание да се запознаете с някой и т.н., просто му поискайте скайпа, както си му е реда и се запознавате с него. Примерно, допреди Лулу да ме запознае със Сорша, няколко пъти ей така я бях мяркала в спама, но никога не ми беше оставало някакво дълготрайно впечатление, а сега само да я видя и пищя „ШОШИИИИИИИ”. Така че просто не сте нацелили начина да се вържете в интериора хд.

Коментари. - Page 2 3912585G
Много потребители ме смятат за зла и едва ли не си мислят, че ги мразя, че ги смятам за досадни и т.н. Не е така. На ден сменям по толкова много ликове, отговарям на толкова много въпроси и т.н., че обикновено може да съм малко кратка и да ви отговарям набързо-набързо или пък въобще да не ви отговорям, което някой от вас приемат за грубо. Не е така. Давам примери, даже... Била съм се карала на Тейлър Леро за някакви подписи, които съм `и правила, Иза ми разказваше колко гадно се е почувствала, а на мен ми трябваше половин час, за да се сетя кога е било това. И сега тя ми е сред най-любимите хора. Въобще съм изключила подписи и т.н. Симонски ми разправяше как когато си направила предния герой не знаела нищо за РП-то и постоянно ми е задавала някакви въпроси и ми е досаждала, затова много се е притеснявала, че не я е харесвам. Все още не си спомням предишния и герой в интерес на истината ХД Така че това, че веднъж съм ви се скарала, разкрещяла или съм била изпаднала в някоя моя нервна криза не означава, че ви мразя. С Лия пък колко сме се карали не е истина хд и все пак... i still love her. Така чее... Calm yo tits’


Абсолютно вярно! Аз се регистрирах във форума половин година след като , беше създаден , но общувам с Иза, Симонски и т.н. едва от лятото и то защото Бугя един ден ми вика "Шушка ела да си говорим в скайп".
Колкото до Леда и Самантича .. на тях им се лепнах още от момента, в който се регистрираха. Laughing
И всъщност сега като се замисля... всичките ги обичам a lot!

P.S. Не си мислете, че хората тук ги гледаме заради ранковете или това колко мнения имат. НЕ сте прави.

P.S.2. xD Еля не е злобна, Бугя не си нахална и Вики ... защо се имаш за странна? Shocked haha lowe
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Queеn Infеcted. Пон Окт 10, 2011 3:36 pm

Ама Шушке признай си, че стана епично това- Натикай си задника в скайпа! Very Happy
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Ally Stonem Пон Окт 10, 2011 3:53 pm

Коментари. - Page 2 5eb51d4130f03fca

Коментари. - Page 2 3911632b

Коментари. - Page 2 1ebd0ebbb0f57093




Първо искам да кажа едно голямоlowelowe ,,Благодаря''lowelowe на хората или на човека, който е написал това. Не знам защо и аз съм там, ама явно съм направила добро впечатление на някой.lowelowelowe За последната картинка, да най-лудата съм и да откачалница съм. ЗНАМ кой го е написал и да знаеш, че имам нож на ключодържателя си пази...сеееее <333333 lowe Тааа мерси...и наистина не сме затворено общество, просто трябва малко кураж. Пък и не е задължително да си пишеш с админките и модераторките, за да се чувстваш приет/а във форума. И ДРУГИТЕ СА ВАЖНИ И ИНТЕРЕСНИ ЛИЧНОСТИ!!!!

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Сорша Хейл Пон Окт 10, 2011 4:05 pm

ЛуЛу^^ написа:Ама Шушке признай си, че стана епично това- Натикай си задника в скайпа! Very Happy

Признавам, признавам! И пържените филийки също. Егати гаврите отнесох заради тях Laughing Laughing Laughing
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Изaбелa Пон Окт 10, 2011 4:11 pm

Сорша Хейл написа:
ЛуЛу^^ написа:Ама Шушке признай си, че стана епично това- Натикай си задника в скайпа! Very Happy

Признавам, признавам! И пържените филийки също. Егати гаврите отнесох заради тях Laughing Laughing Laughing

Пържени Филийкииииииииииииииии lowe lowe lowe lowe Exited. Exited. Exited.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Гост Вто Окт 11, 2011 1:11 pm

Изабела Смит написа:
Сорша Хейл написа:
ЛуЛу^^ написа:Ама Шушке признай си, че стана епично това- Натикай си задника в скайпа! Very Happy

Признавам, признавам! И пържените филийки също. Егати гаврите отнесох заради тях Laughing Laughing Laughing

Пържени Филийкииииииииииииииии lowe lowe lowe lowe Exited. Exited. Exited.

boogie boogie boogie boogie

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Ая. Вто Окт 11, 2011 2:32 pm

Destiny Van Klert написа:Коментари. - Page 2 3912334l
Малии хДД Кой го е писал хДД Горката Аля.
1. Не съм Аляяя. АЗ СЪМ АЯ. АЗ СЪМ С ЕПИЧНОТО ИМЕЕ. boogie boogie Laughing
иии 2.
Коментари. - Page 2 3915002A
Коментари. - Page 2 3914871Q
Коментари. - Page 2 3914870v
БЛАГОДАРЯ ЗА ПЪРВОТО НА НЕПОЗНАТИЯ ЧОВЕК, НО АЗ ОПРЕДЕЛЕНО НЕ СЪМ ТОЛКОВА ДОБРА КОЛКОТО ДРУГИТЕ ИЗРЕДЕНИ С МОЯ МИЛОСТ lowe
ИИ ИЗОООО. ЩЕ ТИ ЛИКВАААМ ПУСИТООООО Razz Razz Laughing Laughing ОБИИИЧАМ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ lowe lowe
*съжалявам за капса, но съм в много истерично и крещящо настроение Laughing Laughing *
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Сорша Хейл Вто Окт 11, 2011 5:16 pm

Коментари. - Page 2 3918142a

Ме too <33
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Саманта Блек Сря Окт 12, 2011 1:12 am

Destiny Van Klert написа:Коментари. - Page 2 3912334l
Малии хДД Кой го е писал хДД Горката Аля.


В това изречение няма нито една вярна дума. о.о Който го е писал, мисля, че трябва да я опознае по-добре. ( не, че аз я познавам, обаче ми бяха нужни само няколко думи за да разбера, че е една от най-яките лийки на света. ^^ )


Има и още едно-две за които искам да напиша няколко думи...

Коментари. - Page 2 3912342t

Това. Пълни глупости. Ей хора, в момента в който дойдох тук още в спама осъзнах, че хората са супер мили. Завързах разговор с първите които ми попаднаха, даже не си спомням кои бяха. ААА ДА, СЕЩАМ СЕ! Значи, първо намерих едвам едвам спама и така нахално се набутах в разговора, обаче никой нищо не ми каза. Емили, Персефона и кой още беше в спама..Сара. Да, те трите бяха и просто отидох и започнахме да си пишем. Хората тук са страшно мили и винаги са готови за нови приятелства, поне на мен никой не ми е направил проблем до сега от това, че му/ѝ искам скайпа, фейса или нещо такова. Когато дойдох никой не ме познаваше и какво от това? Сега си пиша с поне 10 човека от форума и всичките сте много мили и наистина ми е тъжно, че сме далече едни от други. Просто бъдете готови за нови приятелства и всички отвръщаме. Не мисля, че хората в реалния живот са по-мили от тези в интернет. Особено като знаете, че имате общи интереси при положение, че сте в един форум и пишете РП-та..знаете ли в реала колко е трудно да се намери човек който пише РП-та? А тук сме стотици и все пак има „ общества “. ГЛУПОСТИ! Ние всички сме едно голямо общество.

Другото...имаше нещо, че Иза мразела някой. о.о Да мразиш е...голяма дума. Не може просто ей така без нито да си си писал с някой, нито нищо да кажеш „ чоуек, мразя те. “ -.- Особено Иза. Просто, както тя каза, тя и Луси са Админи и виждате, че форума никак не е малък и има доста хора. Като на ден 10 човека си сменпт името, 10 си сменпт дарбата, имате да правите конфешъни, графики, дизайни, анкети, академия и на отгоре на всичкото пишете рп-та? о.о


Последната промяна е направена от Саманта Блек на Сря Окт 12, 2011 3:53 am; мнението е било променяно общо 1 път
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Саманта Блек Сря Окт 12, 2011 1:18 am

Ая. написа:
Сорша Хейл написа:
Дийн Уинчестър написа:Коментари. - Page 2 3911632b
Не очаквах и мен да ме има. Surprised Много мило, благодаря! group

Чувствам се поласканаа Inloved Monkey
ОМГ. И мен ме имаааа??!?!? Shocked
КОЙ СИ ТИ??!? КАЖИ СЕ!!! LET ME LOVE YOUUUU!!! lowe lowe Laughing
Иначе страшно много благодаряяяя Inloved Monkey Inloved Monkey

БУХАЛИТЕ СЕ ОБИЧАТ ВЗАИМНО, НИЩО, ЧЕ НЕ ИМ СТИГАТ ПАРИ ЗА МЕТРОТО ЛИООООООО Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Ая. Сря Окт 12, 2011 10:16 am

Саманта Блек написа:
Ая. написа:
Сорша Хейл написа:
Дийн Уинчестър написа:Коментари. - Page 2 3911632b
Не очаквах и мен да ме има. Surprised Много мило, благодаря! group

Чувствам се поласканаа Inloved Monkey
ОМГ. И мен ме имаааа??!?!? Shocked
КОЙ СИ ТИ??!? КАЖИ СЕ!!! LET ME LOVE YOUUUU!!! lowe lowe Laughing
Иначе страшно много благодаряяяя Inloved Monkey Inloved Monkey

БУХАЛИТЕ СЕ ОБИЧАТ ВЗАИМНО, НИЩО, ЧЕ НЕ ИМ СТИГАТ ПАРИ ЗА МЕТРОТО ЛИООООООО Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
МАЗНА ПАЧАААААААААА. *това са комплименти, все комплименти Laughing * АЗ ТУКА СЕ СТАРАЯ ДА ИЗКАРАМ СЕДМИЦАТА И ЕДИНСТВЕНО ЯМ ПО БЕЛОВИТА НЕ ДЕН, ЗАЩОТО НЯМАМ ПАРИ, А ПЪК И ЗА МЕТРО ДА СЪМ ИМАЛА * нее, защото си харча всичко за цигариии, неееее... или пък, защото искам да отслабна с 10 кг хД *
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Сорша Хейл Сря Окт 12, 2011 10:18 am

Споко, и мойте пари отиват за цигари Very Happy
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Коментари. - Page 2 Empty Re: Коментари.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 31 Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите