The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Не знам как да си кръстя темата.. xD EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Не знам как да си кръстя темата.. xD EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Не знам как да си кръстя темата.. xD EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Не знам как да си кръстя темата.. xD EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Не знам как да си кръстя темата.. xD EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Не знам как да си кръстя темата.. xD EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Не знам как да си кръстя темата.. xD EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Не знам как да си кръстя темата.. xD EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Не знам как да си кръстя темата.. xD EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 47 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 47 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Не знам как да си кръстя темата.. xD

3 posters

Go down

Не знам как да си кръстя темата.. xD Empty Не знам как да си кръстя темата.. xD

Писане by Али Харисън Вто Сеп 20, 2011 4:02 am

1. Заглавие (Име)?-Надежда
Подзаглавие (Прякор)?- ~ ~ ~
Години?^^-15
2. От къде си?- Русе >.>
3. Оцветяване (Цвят на коса, очи, кожа)?-Тъмно кафява,очите също. Светла кожа ;д
4. Мъжко или женско?-Последния път като проверих бях женско... : ))
5. Що за звяр си (зодия)?-Лъвски.
6. Какво обичаш да си похапваш и пийваш?-Аз ям всичко..Без тиква и още работи. : )) Иначе редовно се напивам с пепси. : ))
7. Брат/ Сестра? Опиши ни го/я /ги! =]-Сестра,пет думи-домашен любимец неподлежащ на дресировка.
8. Кой/я е любимият ти актьор/актриса?-Джони Депппп <33
9. Кой е любимия ти филм/сериал?-Като сериал-определено "Есенен концерт"
10. Какъв стил музика слушаш?-Дъбстеп и Кпоп <3
11. Имаш ли си някое зверче вкъщи (домашен любимец)?-Да,сестра ми. Иначе нещо с козина-не.
12. Какви пороци имаш (Пиеш ли, пушиш ли?)?-Не пуша,пия само когато съм с приятели.
13. Харесваш ли се? Кое би променила в себе си?-Абе добре съм си. Обаче бих променила много неща. : ))
14. Съжаляваш ли за нещо?-Да.
15. Ако можеш да се опишеш с 3 думи, кои са те?- А ако не мога? : )
16. Прекарвал/а ли си дни наред, гледайки отражението си в огледалото?-Не,страх ме е,след като гледах филма "Огледала"
17. Какво би правил/а ако беше неодушевен предмет? Прахосмукачка или пералня…-Щях да се счупя.
18. Ако имаше магическа пръчица би…-Бих похитила някой кореец.. ^^" :Д
19. Вярваш ли в чудеса?-Не много.
20. Мислиш ли, че съществува живот след смъртта? Обоснови се.-Да,защо не?
21. Ако беше Супер Марио от популярната игра щеше да?-Щях да убия веднъж за винаги тоя крокодил и да вдигна ергенско парти. След това щях да се оженя за принцесата и да я карам да ми слугува цял живот. : )
22. Кое е необичайното животно , в което си способен/а да се влюбиш (крокодили, пеперуди, калинки, бухали, жаби, еднорози, риби, сурикати, коали…)?-Панди.
23. Когато беше малка вашите лъжеха ли те, че феята на зъбките яде деца?-Не,но ме лъжеха,че великденския заек ще ме превърне в яйце,ако не спя следобед. Т_Т
24. Вярваш ли в Дядо Коледа?-Да,той съществува!!!! : )
25. Имаш ли нещо, без което не можеш да заспиш?-Не.
26. Обичаш ли да вървиш бос под дъжда и да пееш за дъги?-Не,но като малка тичах с приятелите ми и пяхме "Калинке-малинке,нека дъжда да спррее" -Нещо такова... :Д Това е ритуал!
27. Как се виждаш след десет години?-За разлика от сега-хубава.
28. Покажи ни любимата си вещ!-Няма. : ))
29. Напиши ни нещо за спомен!- "Калинке-малинке,нека дъжда да спрее" : ))
30. Покажи ни своя снимка!-Тази става ли?
31. Разкажи ни за нещо, което те е променило.-Преместих се в Русе.
32. Опиши ни своя герой.-Тя е...като мен,почти.
33. Трудно ли ти е да го играеш? Отъждествяваш ли се с него?-Не ми е никак трудно.
34. Защо избра точно това име и лик?-Името-защото съм му фен. Лика-защото Го Хара ми е фен. : ))
35. Как най-често наричаш героя си?-Преди-Мика. Сега-Ана или Али
36. С кого от форума се познаваш лично? С кого си най-близък?-Ако не се лъжа.. Габи,Изи и Ния.. (нямам си напредстава как се пишат...) : )
37. Какъв стил на обличане имаш и какъв би искал/а да имаш?-Нормален,но предпочитам не много нормален.
38. Първото нещо, което правиш, когато станеш е...?-Събличам си пижамата на Батман и си обличам тениската на Супермен. : )
Али Харисън
Али Харисън

Брой мнения : 22

Върнете се в началото Go down

Не знам как да си кръстя темата.. xD Empty Re: Не знам как да си кръстя темата.. xD

Писане by Алекса Евънс Вто Сеп 20, 2011 6:21 am

Smile Здрастии...ам сещаш ли се кой е? Laughing може би да може би не..

Такам жено..да видим какво да те питам

Като се появи Гацо ще играем ли на асоциаците?/рисунките/

Laughing Влюбения вампир с котка...

Ау...то ти рисува ли в др.асоциаци?

Наде,наде...ти си нали?! Laughing


Много се разлигавих бръм... Sad
Алекса Евънс
Алекса Евънс

Брой мнения : 786

http://magic-world.forumkurd.net/forum

Върнете се в началото Go down

Не знам как да си кръстя темата.. xD Empty Re: Не знам как да си кръстя темата.. xD

Писане by Sally Clermon Вто Сеп 20, 2011 7:42 am

Табумм хД
Таа малко въпроси...нищо,че и лично може хДД

Та , любопитноо... днеска какъв ти беше нулевия час ... */дам ,пак бебешкия езиз/*
Защо обичаш пандии ??
Знаеш ли ,че и аз хД. ..
Защо обичаш толкова да се усмихваш?! */като малко слънчице/*
Таа.... май въпросите свършиха О.О
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

Не знам как да си кръстя темата.. xD Empty Re: Не знам как да си кръстя темата.. xD

Писане by Али Харисън Вто Сеп 20, 2011 1:30 pm

Габи,ако не бях аз,какво щеше да правиш? Very Happy Ами,като се появи плъхчо-ще играем. Very Happy
Не,още не съм рисувала.

Днеска нулевия ми час беше "Час на класа."
Обичам панди,защото са тоооолкова сладкии <3
Обичам да се усмихвам толкова много,защото...Не знам,просто постоянно съм усмихната. ^^"

Сега аз имам въпрос. Ти Нини или Изи си? Very Happy
Али Харисън
Али Харисън

Брой мнения : 22

Върнете се в началото Go down

Не знам как да си кръстя темата.. xD Empty Re: Не знам как да си кръстя темата.. xD

Писане by Алекса Евънс Вто Сеп 20, 2011 1:32 pm

Само да не ни забравиш и нас Crying or Very sad

boogie

Аз ще мисял въпроси..,че да се върна да ти досаждам teddybear
Алекса Евънс
Алекса Евънс

Брой мнения : 786

http://magic-world.forumkurd.net/forum

Върнете се в началото Go down

Не знам как да си кръстя темата.. xD Empty Re: Не знам как да си кръстя темата.. xD

Писане by Али Харисън Вто Сеп 20, 2011 1:50 pm

Eхее,какви са тия глупости? Да ви забравя? Никога. ^^" Все пак къде ще си изливам душата? Къде ще си пиша в чата сама?! Аааа,никакви такива! :Р
Али Харисън
Али Харисън

Брой мнения : 22

Върнете се в началото Go down

Не знам как да си кръстя темата.. xD Empty Re: Не знам как да си кръстя темата.. xD

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите