The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Keep your eyes on me xD   EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Keep your eyes on me xD   EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Keep your eyes on me xD   EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Keep your eyes on me xD   EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Keep your eyes on me xD   EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Keep your eyes on me xD   EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Keep your eyes on me xD   EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Keep your eyes on me xD   EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Keep your eyes on me xD   EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 27 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 27 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Keep your eyes on me xD

Go down

Keep your eyes on me xD   Empty Keep your eyes on me xD

Писане by ???? Сря Авг 03, 2011 6:46 pm

1. Как се казваш? - Ами май Цветина xD
2. Какъв е прякора ти? - Апфф... сега ако тръгна да изброявам.. ;хх Ъм Мъник, Фръци, Мечето Йоги, Детско филмче... и мнооого още xD
3. На колко години си? - 876186 (15) Keep your eyes on me xD   272792
4. От къде си? - ...От всякъде Keep your eyes on me xD   982897 Пирдоп (никой не го знае, знам, знам)
5. Кога си роден? - 19.05
6. Какъв е цвета на очите ти? - Кафяви..за жалост Keep your eyes on me xD   784735
7. Какъв е цвета на косата ти? - Светло кестенява + рус кичур! Keep your eyes on me xD   272792
8. Какъв пол си? - Ми...то и аз се чудя..май съм женско Keep your eyes on me xD   898109
9. Коя зодия си? - Телец Keep your eyes on me xD   272792
10. Коя е любимата ти напитка? - Фен съм на енергийните напитки Keep your eyes on me xD   272792
11. Коя е любимата ти храна? - ШОКОЛАД!! Keep your eyes on me xD   585789
12. Имаш ли брат или сестра? - Брат Keep your eyes on me xD   187784
13. Кой/я е любимият ти актьор/актриса? - Доста са...
14. Кой е любимия ти филм/сериал? - И тук казвам доста са..
15. Какъв стил музика слушаш? - Дъбстеп до живоооот!! Keep your eyes on me xD   585789 (и чалга..без нея няма на къде)
16. Кой е любимия ти виц? - "Какво прави блондинка сутрин ? Облича се и се прибира" Keep your eyes on me xD   742662
17. Имаш ли домашен любимец? - Кученцеее Keep your eyes on me xD   76518
18. За какво мечтаеш? - Тайна! xD За много неща..
19. Пушиш ли? - Ноу комент
20. Пиеш ли? - Ноу комент
21. Какво обичаш най - много? - Мен??!
22. Какво мразиш най - много? - Мен ?!!
23. Харесваш ли се? - Ноуп..
24. Какво харесваш най - много в себе си? - Ми..нищо! Keep your eyes on me xD   272792
25. Какво не хресваш в себе си? - Всичко ?!
26. Съжаляваш ли за нещо? - Ее...то в живота и да съжаляваш..свършеното, свършено.. за много неща съжалявам.
27. Ако можеш да се опишеш с 3 думи, кои са те? - Оо..оставям това на познатите ми.. "забавна, откачена и НЕНОРМАЛНА" (цитирам една приятелка)
28. Кое е любимото ти цвете? - Орхидея <33333333 Keep your eyes on me xD   272792
29. Напиши ни нещо за спомен! - "Умри млад, бъди красив труп!" Keep your eyes on me xD   898979
30. Покажи ни своя снимка! - В никъв случей!! Да оплаша феновете си..нет!! Keep your eyes on me xD   742662


Последната промяна е направена от Алисън Холт на Чет Авг 04, 2011 7:11 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Keep your eyes on me xD   Empty Re: Keep your eyes on me xD

Писане by ???? Сря Авг 03, 2011 6:54 pm

Ееее, Цветеее и ти най - накрая си пусна тука тема. Като ме хване лигнята няма да те оставя на мира. Razz Razz Razz Razz

ПП: Цветееее пращай ми още песнички дееее Laughing
ПП2: Искам снимкаааааа.... (не, че не съм те явиждала де ма да.. ;дд)

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Keep your eyes on me xD   Empty Re: Keep your eyes on me xD

Писане by ???? Сря Авг 03, 2011 6:56 pm

ПП1: Пращам де пращам еее....тцтц лигня такава! Keep your eyes on me xD   340736
ПП2: Тцтц!! Няма снимкаа Keep your eyes on me xD   742662

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Keep your eyes on me xD   Empty Re: Keep your eyes on me xD

Писане by ???? Чет Авг 04, 2011 6:30 pm

Цвете имам въпрос към теб. К'ъв костюм искаш ся последно? И да ти купувам ли онва нещо (дето не знам къде ще го слагаш ма карай ся ;дддд) Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Keep your eyes on me xD   Empty Re: Keep your eyes on me xD

Писане by ???? Чет Авг 04, 2011 6:57 pm

Крисенце ти за онова нещо не се притеснявай..все ще намеря къде да го сложа Keep your eyes on me xD   898979 Иначе ти казах, че искам латексов костюм на мед. сестра.. и ако може с белезници..не, че искам..само да питам Keep your eyes on me xD   742662


Кристино хората ни се смеят (не че някой се е втурнал да пише и разглежда мойта тема..ама така е скучен човек съм си Keep your eyes on me xD   398485)

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Keep your eyes on me xD   Empty Re: Keep your eyes on me xD

Писане by ???? Чет Авг 04, 2011 7:02 pm

Не 'Не, че искам...само питам" , а "Не, че е важно. Аз само питам." бееее Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ама то т'ва колко пари струвааа + двата костюма + белезниците + другите глупости. Аз ще се охарча много яко. Laughing Laughing


29. Напиши ни нещо за спомен! - Ее сегаа.... нИ знам какво

Пиши "Умри млад, бъди красив труп." Laughing

Добре, че не си легна лиглооооо... Very Happy

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Keep your eyes on me xD   Empty Re: Keep your eyes on me xD

Писане by ???? Чет Авг 04, 2011 7:08 pm

Ахаха как не се сетих за "Умри млад, бъди красив труп" веднага го пишааа!! Keep your eyes on me xD   898979 И да добре, че не си легнах лигоч такъв, че щеше да ти е скучно без мен.. знам аз знам... Аа кво се тровиш за пари, те ще ти направят отстъпкаKeep your eyes on me xD   742662

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Keep your eyes on me xD   Empty Re: Keep your eyes on me xD

Писане by ???? Чет Авг 04, 2011 7:24 pm

Дано, дано ;дддддд Аре аз след малко ходя да гледам Скинс ;ддд По скайп ще пишем Laughing

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Keep your eyes on me xD   Empty Re: Keep your eyes on me xD

Писане by ???? Чет Авг 04, 2011 7:28 pm

Еее... 80,00 лв. кво толкова Keep your eyes on me xD   898979


????
Гост


Върнете се в началото Go down

Keep your eyes on me xD   Empty Re: Keep your eyes on me xD

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите