The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Вампирите в града полудяват! - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Вампирите в града полудяват! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Вампирите в града полудяват! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Вампирите в града полудяват! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Вампирите в града полудяват! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Вампирите в града полудяват! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Вампирите в града полудяват! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Вампирите в града полудяват! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Вампирите в града полудяват! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 16 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 16 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Вампирите в града полудяват!

+9
David Brightmore
Дийн Уинчестър
Сара Крес
Tony Stonem.
Nadia Petrova
Naomi Dupre
Ally Stonem
Queеn Infеcted.
Клюкарче
13 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Вампирите в града полудяват! - Page 2 Empty Вампирите в града полудяват!

Писане by Клюкарче Пет Юли 22, 2011 6:08 am

First topic message reminder :

Мили мои почвате все повече да ме радвате. Мисля, че скоро в града трябва да се построи лудница. Кой да предположи, че малкото момиченце - Али, ще се превърне в женската форма на Дейв. Бройката ли те интересува само миличка?! Сам и Бела вече сте ми скучни! Единственото, което правите е да се карате, а след това да го правите на различни места - не ви ли омръзна?! Алекс бе съживен. Скука! Трябваше поне малко да зарадваш хората и да си поспиш в гроба. Двете сестрички отново се хванаха за косите. Ашли не бъди глупава...тук няма единствени! Две нови убийства в града! Наоми миличка толкова сърцераздирателно дори и аз пуснах една-две сълзи за теб! Сара така се случва, когато детското ти недорасло мозъче се доверява на вампирите! Разбра ли вече какво е да си вампир...питай Али сигурно тя ще ти каже! Хоуп е решила да заеме мястото на Таничка. Добре се справяш скъпа..може пък да дочакаме и смъртта на Саманта. Лусия е напът да създаде нова раса. Лусия същите побъркани хора като теб ли ще бъдат?! В този случай няма как да не превърнеш Изабела, която след шокиращата гледка с дъщеря й и твоите еротични спомени нямаше как да не се побърка напълно. Поплачи си Изабелке и двете знаем, че старите времена няма де се върна..свиквай! Съжалявам горкия Пък. Миличкият е принуден да гледа как две момичета се бият за сърцето му. Пък само не избирай...може да свършиш като Клоуд - в гроба.
You Know You Love Me,
x.o.x.o Gossip Girl.
Клюкарче
Клюкарче

Брой мнения : 502

Върнете се в началото Go down


Вампирите в града полудяват! - Page 2 Empty Re: Вампирите в града полудяват!

Писане by Nadia Petrova Пет Юли 22, 2011 9:57 am

Извикай Лиса да те успокои! Very Happy
Nadia Petrova
Nadia Petrova

Брой мнения : 7028
Рожден Ден : 22.03.1995

Върнете се в началото Go down

Вампирите в града полудяват! - Page 2 Empty Re: Вампирите в града полудяват!

Писане by Сара Крес Пет Юли 22, 2011 9:59 am

Аз ще го успокоя...или по-точно ще го упоя..едно и също е! Laughing
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Вампирите в града полудяват! - Page 2 Empty Re: Вампирите в града полудяват!

Писане by Дийн Уинчестър Пет Юли 22, 2011 9:59 am

Ще я извикам аз Лиска довечера. devil
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Вампирите в града полудяват! - Page 2 Empty Re: Вампирите в града полудяват!

Писане by ???? Съб Юли 23, 2011 7:43 am

Laughing

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Вампирите в града полудяват! - Page 2 Empty Re: Вампирите в града полудяват!

Писане by Anabeth McLean Съб Юли 23, 2011 10:59 am

Very Happy Абе всичко на всичко имате си квалифицирана махленска клюкарка Very Happy
Anabeth McLean
Anabeth McLean

Брой мнения : 558

http://midnight-gardens.bestoforum.net/

Върнете се в началото Go down

Вампирите в града полудяват! - Page 2 Empty Re: Вампирите в града полудяват!

Писане by Ally Stonem Вто Юли 26, 2011 6:21 am

Тони Стонем написа:
Ally Clermon написа:
Клюкарче написа: Кой да предположи, че малкото момиченце - Али, ще се превърне в женската форма на Дейв. Бройката ли те интересува само миличка?! Сам и Бела вече сте ми скучни!

Разбра ли вече какво е да си вампир...питай Али сигурно тя ще ти каже!

You Know You Love Me,
x.o.x.o Gossip Girl.

КАКВО?!?!?!? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Али не е направила НИЩО!! Само с Тони Стонем...ама той е сладък, как да устоя

Каква реклама ми направи само Laughing

Нали Laughing Laughing Laughing Ама не съм като Дейв...НЕ СЪМ!!! wait wait wait

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Вампирите в града полудяват! - Page 2 Empty Re: Вампирите в града полудяват!

Писане by Пък Пон Авг 01, 2011 1:47 pm

Клюкарче написа: Съжалявам горкия Пък. Миличкият е принуден да гледа как две момичета се бият за сърцето му. Пък само не избирай...може да свършиш като Клоуд - в гроба.

Ако не е тайна,Клюкарче може ли да ми кажеш кои са тези две мацки Very Happy Very Happy Very Happy Ако все пак се отнася за мен де Laughing Laughing Laughing
Пък
Пък

Брой мнения : 299

Върнете се в началото Go down

Вампирите в града полудяват! - Page 2 Empty Re: Вампирите в града полудяват!

Писане by Никол Сиймъс Пет Авг 19, 2011 5:19 am

Laughing
Никол Сиймъс
Никол Сиймъс

Брой мнения : 76

Върнете се в началото Go down

Вампирите в града полудяват! - Page 2 Empty Re: Вампирите в града полудяват!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите