The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Интервю на Нина EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Интервю на Нина EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Интервю на Нина EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Интервю на Нина EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Интервю на Нина EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Интервю на Нина EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Интервю на Нина EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Интервю на Нина EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Интервю на Нина EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Интервю на Нина

3 posters

Go down

Интервю на Нина Empty Интервю на Нина

Писане by Nadia Petrova Вто Дек 28, 2010 9:53 am

Нашето момиче на корицата на месец Февруари е Нина Добрев..

"Не намирам нищо по-различно в себе си от преди"-казва 22 годишната Нина Добрев от снимачната площадка на нашата Торонто фотосесия.Настрана от факта,че се преместих над девет пъти и станах кръвопийца-смее се звездата на Дневниците."Процесът беше стъпка по стъпка и си позволих лускът да се приспособявам към всяка различна фаза."

Пътят на Добрев до телевизионната сензация и това да бъдеш момиче на корица започна преди две години,когато нейното Деграси:Следващата генерация,като характер на борда на самолета за Париж, начело да преследва кариера като международен модел.Това завършва като изкувството имитира реалността,след това Добрев стяга багажа си и напуска родният си град Торонто и пробва късметът си в Холивуд.След една година тя става известна и като Елена Гилбърт и Катрин Пиърс в сериала "Дневниците на Вампира"
И още нещо.. освен,че Нина играе в хитовите дневници,тя също така има роля със Здрач звездата Келън Лутц,където ще играе бременната му жена в предстоящият трилър "Смъртоносна игра

Дневник,който иска да прочете:
"Никога не съм чела дневникът на някой,но щях да съм впечатлена да бъда Рейчъл МакАдамс.И двете сме от Онтарио и сме учили в Торонто,така че ще ми бъде много интересно да разбера какъв е нейният процес на постигане на целите и и какви трудности е имала през годината.Тя просто е един страхотен талант.

Нейният незабравим ден:
Има толкова много,но един от най-незабравимите беше на наградите "Еми" Документирах всеки момент от записването на песента на Брус Спрингстийн "Роден за да бъде" до репетициите с Джими Фелън, Джейн Лънч и Тина Фей,където имаше представления и танци.Голямо забавление имаше и ноща след наградите.Като цяло беше вълнуващо и много забавно.

Перфектна среща"
"Колебая се между две: [първата] Трябваше да съм на среща с едно момче,когато в последната минута трябваше да летя до друг град по работа.Не само,че той ме разбра толкова добре,заради цялата тази ситиация,но ме изненада като летя до същият град,за да ме срещне за вечеря.Бях шокирана как той може да стигне толкова далеч,за да ме изненада и,за да иска да прекара време с мен. [Втората ]-След един дълъг и изтощителен ден на снимачната площадка се прибрах в къщи и намерих гаджето ми в кухнята да приготвя вечеря.Подаде ми чаша с вино,заведе ме до всекидневната,където имаше маса за масаж.Той ми каза "Имала си тежък ден,а аз имам масажистка,която идва след минути и след масажът ти вечерята ще бъде готова"Почти умрях. Това наричам аз романика и загриженост."


Източник:Flare.com
Nadia Petrova
Nadia Petrova

Брой мнения : 7028
Рожден Ден : 22.03.1995

Върнете се в началото Go down

Интервю на Нина Empty Re: Интервю на Нина

Писане by Наталия Нортман Вто Дек 28, 2010 9:58 am

Кое ли е това гадже?!?! huh

Наталия Нортман

Брой мнения : 10323
Рожден Ден : 08.12.1269

Върнете се в началото Go down

Интервю на Нина Empty Re: Интервю на Нина

Писане by Nadia Petrova Вто Дек 28, 2010 10:03 am

Не знам..май не говори за сега,а за преди години! Смисъл в първият сезон може да е имала гадже!? Не знам Нат! Very Happy
Nadia Petrova
Nadia Petrova

Брой мнения : 7028
Рожден Ден : 22.03.1995

Върнете се в началото Go down

Интервю на Нина Empty Re: Интервю на Нина

Писане by Alice Conrad Вто Дек 28, 2010 11:05 am

В това списание нещо са се объркали напислаи са "родният си град Торонто ", поправка родния и град е София Smile
Alice Conrad
Alice Conrad

Брой мнения : 10154
Рожден Ден : 21.03.1998

Върнете се в началото Go down

Интервю на Нина Empty Re: Интервю на Нина

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите