The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
For the powerful, crimes are those that others commit. EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
For the powerful, crimes are those that others commit. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
For the powerful, crimes are those that others commit. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
For the powerful, crimes are those that others commit. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
For the powerful, crimes are those that others commit. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
For the powerful, crimes are those that others commit. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
For the powerful, crimes are those that others commit. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
For the powerful, crimes are those that others commit. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
For the powerful, crimes are those that others commit. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 31 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 31 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

For the powerful, crimes are those that others commit.

2 posters

Go down

For the powerful, crimes are those that others commit. Empty For the powerful, crimes are those that others commit.

Писане by Ethan. Нед Мар 22, 2020 1:48 pm

От както се беше върнал в Мистик Фолс, една мисъл не спираше да го преследва, а именно смъртта на майка му. Преди години, когато той беше малък, в градчето не беше познато свръхестественото. Винаги си е мислил, че стои някой зад смъртта и, но никой не искаше да му повярва. Баща му избягваше по всякакъв начин темата, а сестра му се разстройваше винаги, щом Итън замесеше майка им в разговора. Полицията, според него, полицията криеше нещо. Не искаше да вярва, че изобщо не са разследвали случая. В последните няколко седмици, се бе замислил дали да не наеме някой частен детектив, да разследва случая, но разпитвайки доверени хора в града, реши че това не е най-удачния вариант за това мистично място. Трябваше да предприеме по-драстични мерки и колкото повече се бавеше, толкова следата по случая изчезваше. Добра се до номера на една жена, наемник, от онези които вършеха мръсната работа за пари и беше време да действа.
Разбраха се да се чакат в едно кафене в една уличка, близо до центъра, където можеха да обсъдят нещата спокойно. Не знаеше как се чувства, в момента, в който влезе в това кафене. Седна на едно сепаре в края и зачака. Оглеждаше се във всяко едно лице в кафенето, въпреки че не знаеше как изглежда тя. За момент се поколеба, та той никога не беше предприемал такова нещо през живота си. Винаги е водел еднообразен и скучен живот, в който избягваше да намесва излишно напрежение, но уви..Мисълта за смъртта на майка му го преследваше от повече от 20 години и ако не разбереше отговора, щеше да се побърка. Ако се откажеше сега, нямаше да го стори никога. Издиша тежко и се облегна назад, когато видя през вратата да влиза доста младо момиче, облечена в черно с дълги руси коси. Изглеждаше зашеметяващо и Итън никога не би предположил, че това крехко същество би могло да се занимава с подобно нещо, докато тя не се доближи до масата и не се представи.
- Итън Джоунс, приятно ми е - каза той и посочи мястото срещу себе си, на което покани момичето да седне.
В този момент се доближи сервитьорката с широка усмивка, за да вземе поръчката им.
- За мен едно чисто кафе - каза той набързо и погледна към събеседничката си.
От километри си личеше, че тя не е момиче, ма което му е приятно да седи и да си бъбри с хората. За това в момента, в който се отдалечи сервитьорката, Итън извади черна папка и я постави върху масата.
- Радвам се, че успя да дойдеш. Предполагам си доста заета тук.
Ethan.
Ethan.
human
human

Брой мнения : 36

Върнете се в началото Go down

For the powerful, crimes are those that others commit. Empty Re: For the powerful, crimes are those that others commit.

Писане by Cher Night Пон Мар 23, 2020 1:09 pm

Хората бяха предсказуеми.Винаги искаха нещо което нямаха,винаги търсеха отговроите на това което не знаеха.Това раздваше младата вампирка страшно много.Беше й забавно да ги гледа как мъчаг малките си мозъчета опитвайки се да намерят отговора на нещо,което не знаят и никога няма да научат.Не и без чужда помощ.Не и без човек еле по точно същество,коуето да ги просветли.Все пак харота можеха да са умни същества,но не достатъчно,трябваше им някои като нас,като мен които да им помагат.Да им помогнат да открият отговорите.И само не си мислете,че Шер би сторила нещо подобно от милосърдие и състрададелност.Тези думи изобщо не съществуваха в речника й.Едвали някога щяха да бъдат.Правеше го поради една едничка цел,пари.Парите движеха света,парите й носеха онова което тя най-много желаеше след кръвта от която очевидно имаше нужда за да живеее.

След нея всичко бе бонус,лукс който си позволяваше за да води охолен живот.А тя го водеше и изобщо не се ограничаваше в желанията си.Все пак парите винаги ги имаше,винаги имаше хора готови да платят за много неща.Дали за отговори,дали за вещи или друг тя бе човекът който межеше да свърши черната работа.И я вършеше с стил и елегантност.Нещо което липсваше на повечето наемници,а тя го притежаваше.Естествен чар също не липсваше.В комбинация нещата бяха убийствени,а добавим ли и уменията й да се бие и да страля с огнестрални оръжия.Тя бе истинска машина,готова да убие всеки за доза кръв и пари.

Това и бе причината днес да не остане в къщата си.Бе планувала да остнане,но какво да се прави.Не можеше да изпусне потенциален клиент.Искаше ли пари трябваше да ги изработи.За това и русокосата жена напусна къщата си,качвайки се в черната си кола.Тръгвайки директно към мястотот на срещата,което очевидно бе избрано от нея.А тя знаеше къде да се среща с потенциални клиенти.Места на които никой нито чува,нито вижда.Все пак работата й изискваше да е инковнито и така трябваше да остане.Не я бе страх от закона,но не искаше да й се пречкат из краката .Предпочиташе с тях да играе друга игра.

Няколко минути по-късно русата жена се немираше пред заведението.Изключвайки двигателя,тя свали и колана си.Огледа грими си за последен път,след което напусна возилото.Още с влизането си тя надуши праятният аромат на свежа кръв.Едва се сдържаше вампирката да не закуси набърно,но се бе научила да се контролира и не направи нещо непридивидено.Погледа й бързо намери един млад мъж стоящ на усамотена маса.Краката й я заведоха именно натам и след секунда бе при него.Скороста й бе забавена умишлено,все пак трябва да има драматичен ефект.

-Шер Найт.-представи се на мъжа,като усещаше как препускаше сърцето му.Очевидно той бе клиента й.Едва след като й той се представи тя седна на диванчето,настанявайки се удобно.-Е годсподин Джоунс,ще ми кажете ли повода за слещата ни.От разговора ни не стана ясно каква точно е целта ви.Очевидно ви е за първи път.-казвайки се облегна назат поглеждайки го изптателно,като вече знаеше че той е просто поредният човек затънал в проблеми готов да плати тлъста пачка за услугите й.
Cher Night
Cher Night
hybrid l.
hybrid l.

Брой мнения : 320

http://anotherplace.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

For the powerful, crimes are those that others commit. Empty Re: For the powerful, crimes are those that others commit.

Писане by Ethan. Сря Мар 25, 2020 5:34 am

- Да, не съм прибягвал до подобни услуги преди - призна той. - Обикновенно се справям сам.
Нямаше време за овъртане за това Итън отвори папката, която беше открил в офиса на баща си. Тази папка съдържаше всичко, за вампирката, която беше убила майка му или поне така мислеше той.
- Майка ми беше убита преди 25години - спря за секунда, като се вгледа в очите на госпожица Найт и продължи.
- Баща ми цял живот се е занимавал с лов на свръхестествени същества, предимно вампири. Майка ми обаче винаги е виждала доброто във всеки и това и е коствало живота. В старата къща, където живеехме, баща ми държеше жертвите си в клетка в мазето. По това време, в което е станал инцидента, там е била заключена една вампирка, която се е сближила с майка ми, а тя от своя страна я е поддържала жива - при самата мисъл му се повдигаше. Как би могла да прави подобно нещо?
- По това време, тази вампирка се е измъкнала от клетката, оставяйки тялото на майка ми безжизнено и изсушено там на пода - говореше с омраза, но трябваше да се контролира.
Придърпа папката към себе си и я отвори на първата страница, където беше залепена снимката на жената, разбила семейството му.
- Полицията твърди, че е нападение от животно, но това е невъзможно предвид "занаята" на баща ми и всички тези улики, кито имам тук.
Завъртя папката към Шер и я подбутна към нея, посочвайки снимката.
- Това е Катрин Пиърс и цялата информация, която е събрал баща ми преди повече от 20 години. Това че го е пазил в тайна от мен е защото не иска да се замесвам с тази Катрин. А щом баща ми се е страхувал от нея, предполагам е основателно.
Даде и няколко минути да разгледа папката. Не знаеше от какво се страхува баща му, но Итън нямаше да остави нещата така.
- Искам да ми помогнеш да я открием отново, трябва да разбера на 100% дали тя го е направила и ако е така, искам да приключим с нея.
Ethan.
Ethan.
human
human

Брой мнения : 36

Върнете се в началото Go down

For the powerful, crimes are those that others commit. Empty Re: For the powerful, crimes are those that others commit.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите