The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Нещо ново и интересно.Нови предизвикателства. EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Нещо ново и интересно.Нови предизвикателства. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Нещо ново и интересно.Нови предизвикателства. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Нещо ново и интересно.Нови предизвикателства. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Нещо ново и интересно.Нови предизвикателства. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Нещо ново и интересно.Нови предизвикателства. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Нещо ново и интересно.Нови предизвикателства. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Нещо ново и интересно.Нови предизвикателства. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Нещо ново и интересно.Нови предизвикателства. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 44 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 44 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Нещо ново и интересно.Нови предизвикателства.

Go down

Нещо ново и интересно.Нови предизвикателства. Empty Нещо ново и интересно.Нови предизвикателства.

Писане by Предизвикателят Нед Апр 19, 2015 9:38 am

За да разнообразим роул плея във форума решихме, че може би се нуждаете да бъдете предизвикани.

Ето как работят нещата:
- Пишете ми на ЛС, че искате предизвикателство. Не се учудвайте, ако получите такова дори и да не сте ми писали.
- Ако не го изпълните до две седмици от получаването му, попадате в листа на страхливците. Можете да ме опровергаете по всяко време. Ако го изпълните, махаме името ви от списъка.
- Когато предизвикателството е изпълнено ми пишете ЛС, като ми пращате точно къде е описано.
- Ако още след като го получите прецените, че нямате намерение да изпълните предизвикателството, също можете да ми пишете ЛС, за да не чакам.

Няколко правила, за да бъде още по-интересно:
Героят ви не трябва да прави възложеното предизвикателство под влиянието на вампир, магия и т.н. Също така никои не бива да манипулира хората наоколо, че не забелязват случилото се или подобни. Предизвикателството трябва да се извърши напълно съзнателно от героя, като поводът, по който го прави не е от значение.
Никой не бива да знае за възложеното ви предизвикателство, особено в рп-то.
Предизвикателят
Предизвикателят

Брой мнения : 138

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите