The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Трогателното писмо, което един баща написа на дъщеря си относно бъдещия ѝ съпруг. EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Трогателното писмо, което един баща написа на дъщеря си относно бъдещия ѝ съпруг. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Трогателното писмо, което един баща написа на дъщеря си относно бъдещия ѝ съпруг. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Трогателното писмо, което един баща написа на дъщеря си относно бъдещия ѝ съпруг. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Трогателното писмо, което един баща написа на дъщеря си относно бъдещия ѝ съпруг. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Трогателното писмо, което един баща написа на дъщеря си относно бъдещия ѝ съпруг. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Трогателното писмо, което един баща написа на дъщеря си относно бъдещия ѝ съпруг. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Трогателното писмо, което един баща написа на дъщеря си относно бъдещия ѝ съпруг. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Трогателното писмо, което един баща написа на дъщеря си относно бъдещия ѝ съпруг. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 30 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 30 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Трогателното писмо, което един баща написа на дъщеря си относно бъдещия ѝ съпруг.

Go down

Трогателното писмо, което един баща написа на дъщеря си относно бъдещия ѝ съпруг. Empty Трогателното писмо, което един баща написа на дъщеря си относно бъдещия ѝ съпруг.

Писане by Thea O'Konoel. Пет Мар 06, 2015 7:57 am

Трогателното писмо, което един баща написа на дъщеря си относно бъдещия ѝ съпруг. 67a4b77581dd2bde7a85da1f1023b5d2

Скъпо мое сладурче,

Наскоро майка ти и аз се ровехме из Google. Докато въвеждахме думата, Google ни прати към списък с най-търсените фрази в света. Най-отгоре в списъка стоеше „Как да го задържа заинтересован”.

Това ме шокира. Няколко пъти прегледах безбройните статии от типа на „как да бъда секси”, „кога да му донеса бира вместо сандвич”, „как да го накарам да се чувства умен и значим”.

Ядосах се.

Малка моя, не е, никога не е била и никога няма да бъде твоя работа да го „държиш заинтересован”

Малката ми, твоята единствена задача е да знаеш дълбоко в душата си – в онова непоклатимо нещо в теб, което не се влияе от отхвърляне, загуба или просто его – че си интересна. (Ако запомниш, че всеки човек е интересен сам по себе си, битката на живота ти ще бъде в голяма степен спечелена. Но това е друго писмо, за някой друг ден.)

Ако вярваш достатъчно в себе си, ще разбереш, че ти си привлекателна в най-основния смисъл на тази дума; ще привлечеш момче, което не само проявява интерес към теб, но и е готов да прекара живота си с теб.

Мила моя, искам да ти кажа нещо за момчето, което няма нужда да бъде държано заинтересовано, защото то просто знае, че ти си интересна:

Не ме интересува дали ще си слага лактите на масата, докато ядем – стига да гледа как си сбръчкваш нослето, когато се усмихваш. И да не може да спре да те гледа…

Не ме интересува дали ще може да играе голф с мен – стига да може да си играе с децата, с които ти ще го дариш, и ще се радва безкрайно много всеки път, когато открива колко много те приличат на теб.

Не ме интересува дали ще следва „портфейла” си – стига да следва сърцето си, което винаги ще го води към теб.

Не ме интересува дали е силен – стига да осигури необходимото пространство за силата, която носиш в сърцето си.

Ни най-малко не ме интересува за кого гласува – стига всеки ден, като се събужда, да избира теб, уважавайки те и поставяйки те на почетно място в дома и в сърцето си.

Не ме интересува какъв е цветът на кожата му – стига да оцвети живота ти в цветове от търпение, саможертва, уязвимост и нежност.

Не ме интересува дали е отгледан в тази или онази религия, или пък изобщо няма религия – важното за мен е да е възпитан да цени истински ценното в живота и да знае, че всеки момент с теб е свещен.

Накрая, мила моя, ако срещнеш някога такъв мъж и се окаже, че той и аз нямаме нищо общо, то знай, че ние имаме нещо общо и това си:
Ти!

Защото, в края на краищата, единственото нещо, което трябва да направиш, за да го държиш заинтересован, е просто да бъдеш себе си.

Твоят вечно заинтересован мъж,
Баща ти.

Източник.
Thea O'Konoel.
Thea O'Konoel.

Брой мнения : 3681
Рожден Ден : 31.05.1996

http://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите