The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
За оценките и родителите ви :) - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
За оценките и родителите ви :) - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
За оценките и родителите ви :) - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
За оценките и родителите ви :) - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
За оценките и родителите ви :) - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
За оценките и родителите ви :) - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
За оценките и родителите ви :) - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
За оценките и родителите ви :) - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
За оценките и родителите ви :) - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 44 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 44 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

За оценките и родителите ви :)

+25
Raven Hessler.
Амелия Понд
Ани.
Victor.
Мелиса Лийлън
Дийн Уинчестър
Mia Alexander
Chaos.
Мередит Сулес
Ли Лав
Кейти Касиди
David Brightmore
Роузмари Хатауей
Елеана МакКартни
Анастасия Хатауей
Фелисити Джонсън
Люк О' Нийл
Хоуп Ривър
Alice Conrad
Ванеса Смит
Queеn Infеcted.
Лекси Уайлд
Ефи
Дид Салватор
Сара Крес
29 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

За оценките и родителите ви :) - Page 2 Empty За оценките и родителите ви :)

Писане by Сара Крес Съб Ное 13, 2010 8:27 am

First topic message reminder :

Как примат ниските ви оценки? Наказват ли ви? Very Happy
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down


За оценките и родителите ви :) - Page 2 Empty Re: За оценките и родителите ви :)

Писане by Дийн Уинчестър Вто Авг 30, 2011 6:57 am

Дийн Уинчестър написа:Когато имам ниски оценки ме наказват примерно да се сядам на ПС-то и да не ходя по кафета, но това е рядко срещано явление при мен и за щастие не ме наказват често.

Преди ме наказваха (горе споменатите методи), но вече не. С баща ми сме се разбрали да не ми викат за оценките. Понеже им казах, че имам намерение да уча медицина и да ходя в университет, те ми казаха, че ако искам мечтата ми да се сбъдне ще се стягам, а ако пък не.. нека си имам слаби оценки и после да стана шивачка.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

За оценките и родителите ви :) - Page 2 Empty Re: За оценките и родителите ви :)

Писане by Ани. Вто Авг 30, 2011 7:00 am

Не ми се карат,нито ме наказват Smile)
Ани.
Ани.

Брой мнения : 2815

http://darkwoods.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

За оценките и родителите ви :) - Page 2 Empty Re: За оценките и родителите ви :)

Писане by Амелия Понд Вто Авг 30, 2011 5:42 pm

Никога не са ми отваряли голяма дума относно каква оценка имам. За това пък аз винаги се притеснявам, какво ще си помислят. Принципно имам късмета да изкарвам доста добри оценки, дори отлични, тъй че..
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

За оценките и родителите ви :) - Page 2 Empty Re: За оценките и родителите ви :)

Писане by Raven Hessler. Вто Авг 30, 2011 5:50 pm

Дейвид Смит написа:Баща ми казва, че е разочарован и ме наказва
за него 5 е ПРОВАЛ
а 4 направо защо ходиш на дск
само 6, 6, 6, 6 Laughing

Това защо ли ми звучи толкова познато Laughing
Raven Hessler.
Raven Hessler.

Брой мнения : 95

Върнете се в началото Go down

За оценките и родителите ви :) - Page 2 Empty Re: За оценките и родителите ви :)

Писане by Клариса Фрей. Нед Окт 09, 2011 2:51 pm

Попринцип майка ми е доволна само на шестици и на петица мърмори.. Обаче тати и за четворка е съгласен. ;д Иначе напоследък получавам само пет или четири, а майка ми все се кани да ме наказва. Mad
Клариса Фрей.
Клариса Фрей.

Брой мнения : 255

Върнете се в началото Go down

За оценките и родителите ви :) - Page 2 Empty Re: За оценките и родителите ви :)

Писане by Adriana Ambosa Съб Ное 05, 2011 3:13 am

Нито ми се карат, нито ме наказват, нито ми правят проблем. Само казват, че трябва да си я поправя.....
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 1483

Върнете се в началото Go down

За оценките и родителите ви :) - Page 2 Empty Re: За оценките и родителите ви :)

Писане by Lorena D. Нед Яну 22, 2012 10:57 am

Зависи по какъв предмет е..Понякога ми се карат,друг път не.. При мен най-ниската оценка тази година е 4,иначе съм си почти отличничка,така че рядко се сблъсквам с този проблем..
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

За оценките и родителите ви :) - Page 2 Empty Re: За оценките и родителите ви :)

Писане by Ния. Нед Яну 22, 2012 11:02 am

Мама се нацупва, а татко ми се смее Very Happy
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

За оценките и родителите ви :) - Page 2 Empty Re: За оценките и родителите ви :)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите