The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Масово РП по случай Хелоуин: Webster Hall. EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Масово РП по случай Хелоуин: Webster Hall. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Масово РП по случай Хелоуин: Webster Hall. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Масово РП по случай Хелоуин: Webster Hall. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Масово РП по случай Хелоуин: Webster Hall. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Масово РП по случай Хелоуин: Webster Hall. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Масово РП по случай Хелоуин: Webster Hall. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Масово РП по случай Хелоуин: Webster Hall. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Масово РП по случай Хелоуин: Webster Hall. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 39 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 39 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Масово РП по случай Хелоуин: Webster Hall.

2 posters

Go down

Масово РП по случай Хелоуин: Webster Hall. Empty Масово РП по случай Хелоуин: Webster Hall.

Писане by Сорша Хейл Сря Окт 31, 2012 12:36 pm

Масово РП по случай Хелоуин: Webster Hall. Halloween-webster-hall

Честит Хелоуин.
Масовият роул-плей ще се проведе в страната на чудесата - Webster Hall. Това е градче, в което се помещават всички същества - призраци, таласъми, великани и пр., а на Хелоуин хората могат свободно да преминават.
Можете да пишете тук, без това да ви влияе на РП-тата в настоящето.
Teмата ще остане глобална до неделя.

Масово РП по случай Хелоуин: Webster Hall. 4063156590_ac155a024b_z

Имението:
Koгато героят ви прекрачи прага на имението се превръща в това, в което се е маскирал. Извън имението всичко е нормално.
Spoiler:


Последната промяна е направена от Сорша Хейл на Пон Ное 05, 2012 10:29 am; мнението е било променяно общо 1 път
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Масово РП по случай Хелоуин: Webster Hall. Empty Re: Масово РП по случай Хелоуин: Webster Hall.

Писане by Chanel Чет Ное 01, 2012 1:19 pm

Костюма миМасово РП по случай Хелоуин: Webster Hall. 5442584p
Хелоуин.Един от любимите ми празници,защото колкото и банално да звучи,дори и ако изляза "преобразена" или се опитам да убия някой няма да ми обърнат абсолютно никакво внимание.
Седях на тоалетката и се бях вторачила в огледалото в опит да си сложа спирала.Бях по бяла кърпа,а от косата ми все още течаха капки вода по белия мокет на спалнята ми.Май първо трябваше да си изсуша косата,но карай.Сложих малко руш и сенки,довърших с червило и станах от стола.Запътих се към гардероба си и бавно го отворих като преплетох крака и се взирах в костюма си.Много си го харесвах.За първи път от години се преобличам в нещо по различно и необичайно.Грабнах закачалката и я сложих на леглото,затворих гардероба и махнах червения костюм,облякох го на бързо и взех сешоара от едно от чекмеджетата на тоалетката ми.В различните шкафчета бях набутала какво ли не,имах ужасно много гримове,четки за коса,диадеми,панделки,спирали,гланцове,пре спокойно можех да отворя една сергийка пред къщата и да разпродам всичко.Взех сешоара,но преди това грабнах домашния телефон и звъннах на чистачката.Днес нямах време за чистене,а по принцип съм си голяма чистница.Тя се съгласи да доиде и тъкмо докато отсъствах тя щеше да оправи и да не трябва да мисля после за чистене и бърсане на прах и прозорци.Изсуших косата си за около пет минути и прибрах обратно джаджата.Косата ми леко се накъдри както винаги,но в леки и нежни,средно дълги къдрици.Леко я оформих с пръсти и се огледах в огледалото,но нещо ми липсваше,а да.. огромната "мида",ако може така да се нарече.Много се чудих дали да я сложа,защото нямаше да мога много да се обръщам сред хората.Това ме караше да се смея.Сложих презрамките на раменете си и се погледнах запоследно в огледалото да видя дали всичко е на мястото си.Извадих кутията с обувки из под леглото и седнах на него за да се обуя бяха в същия цвят,като костюма ми.Наистина се надявах да няма някой с подобен на моя.Оригиналността този път ми докара една шестица за облеклото.Обичах подобни празници на които всички се събираме и забравяма кавгите или поне някои от нас.Грабнах чантата си и телефона,загасих светлините и заключих вратата.Мястото,където се състоеше партито ми беше наблизо и за това отидох пеша.По пътя срещнах много познати лица,поздравихме се,имаше уникално маскировки,които доста ми допаднаха.
Щом пристигнах не видях много познати.Партито едва сега започваше и се очакваше да се напълни.За това си взех питие от уличните сергии и започнах да обикалям за да видя някой познат.

Chanel
Chanel

Брой мнения : 5324
Рожден Ден : 31.08.1994

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите