The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 36 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 36 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:

Go down

Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  Empty Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:

Писане by Теса Монте. Сря Юли 18, 2012 5:33 am

Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  X8PcG
I'm sorry.
Сега след като имам дневник ще трябва да ми търпите глупостите. I'm sorry.
Такам..попринцип няма какво да ви разкажа сега тъй като преди малко станах..мога да разкажа съня си, но тогава ще разберете що за болен мозък съм :дд
Така..довечера ще пиша любови мои Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  534230
Теса Монте.
Теса Монте.

Брой мнения : 564

Върнете се в началото Go down

Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  Empty Re: Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:

Писане by Теса Монте. Пон Юли 30, 2012 10:53 am

Това не е истина!
Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  Tumblr_m7yh1iRbzY1ql74o3o1_250
Защо точно на мен!?
Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  Tumblr_m7tsj318Ut1qzeugq
Така първо САМО И ЕДИНСТВЕНО в моя блок спря тока!?!?!?
Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  Tumblr_m7tt127JGf1qzeugq
След това звъня на ония от енергото и ги чаках..чаках..чаках..да ми вдигнат и какво стана!?!? Тия ми затворихя с думите "Ще проверим какъв е проблема"!?!?
Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  Tumblr_m7tsu12RVI1qzeugq
Но както и да е пуснаха го. Такам и си сядам аз на компютъра да си пиша нещица и изведнъж по никое време интернета спира!?!?!? Цяла вечер без нет майко ужас :хх.
Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  Tumblr_m7mpewkFuL1rpklah
Добре та легнах си и на сутрина ставам по пижамка съм отивам в кухнята и ОПА майстора е там и ме гледа сякаш съм Кървавата Мери.
Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  Tumblr_m7nkrk8roC1r6cg29
И след това се влача из целия град за да стигна до ония прекрасници от виваком, за да ги питам какво е станало и те така чистосърдечно ми отговарят: Имаше малък проблем.Тръгнах си аз мирно и спокойно /не за друго ама тоя от охраната ме плашеше/ и така се прибрях и виснах на компа. КРАЙ.
Spend life with who makes you happy, not who you have to impress.. (:  Tumblr_m7z28yIpGV1qkt9wro1_500
Теса Монте.
Теса Монте.

Брой мнения : 564

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите