The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
it's always a good time. - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
it's always a good time. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
it's always a good time. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
it's always a good time. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
it's always a good time. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
it's always a good time. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
it's always a good time. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
it's always a good time. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
it's always a good time. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 27 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 27 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

it's always a good time.

5 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

it's always a good time. - Page 2 Empty it's always a good time.

Писане by Winter. Пет Юни 29, 2012 1:44 pm

First topic message reminder :

it's always a good time. - Page 2 4958632d it's always a good time. - Page 2 4958633L

*убужавъщъ Конър lowe *


Последната промяна е направена от Елизабет Съмърс на Пон Сеп 03, 2012 1:53 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Winter.
Winter.

Брой мнения : 772

Върнете се в началото Go down


it's always a good time. - Page 2 Empty Re: it's always a good time.

Писане by Саманта Блек Пон Юли 02, 2012 5:01 am

Сфинаъйте, обаче, както всички, които ме познават знаят, аз обръщам прекалено много внимание на хороскопи и зодии. Тъй че ЙОР АРГЮМЕНТ ИТ ИНВАЛИД.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

it's always a good time. - Page 2 Empty Re: it's always a good time.

Писане by Winter. Чет Авг 30, 2012 1:58 pm

въх.тряа си обновя дневничето хдд
начи днес кво правих?станах в 8 и 30.йес.и така нали ми мина деня fuck that shit
нашите като се прибраха ходихме в няква пицария.боже.само аз ли съм единствения човек на тази планета, който изобщо не обича да ходи на заведения, пицарии и подобни хд?
и така наядох се там.имаше костенурки и се кефих, че поне има с кво да се лигавя.
прибрах се и аз веднагически на компа.гледам дали е писано в РП-тата.ньот.уел!
и.
и.
и.
сега важен момент от живота ми l0l
докато се разхождах в папката ми с музика попаднах на фигаро дъбстеп news paper guy lowe
и ся го слушам и се чувствам яка хдд

it's always a good time. - Page 2 Tumblr_m6lw2huGnb1qcom47o2_500
хорааа...не могаа!тва е най-сексавия сексавняк lowe lowe lowe
Winter.
Winter.

Брой мнения : 772

Върнете се в началото Go down

it's always a good time. - Page 2 Empty Re: it's always a good time.

Писане by Winter. Съб Сеп 01, 2012 1:03 am

часът е 7:55, но понеже Марун тряа ходи на уроци по математика стана в 7, нищо че урокът й е чак в 9.
оф хора, начи казвам ви честно така ми се спи, че искам да се гръмна, за да може да си затворя очите./беше яко, йес ХДДД/
слушам сити, за да се разсъня
-добре, че нашите станаха, че мога да си пусна малко по-силна музика ;д
и така..тука малко се притеснявам за урока, щото не съм написала 3-4 задачки, щото ги гледах с покерфейс poker face
-да се радвам, че госпожата ми е добра и няа ми се скара

it's always a good time. - Page 2 Tumblr_m8ctomfws41qmewgro1_250it's always a good time. - Page 2 Tumblr_m8ctomfws41qmewgro2_250it's always a good time. - Page 2 Tumblr_m8ctomfws41qmewgro3_250
ето тоз човечец ме успокоява ХДДДД l0l
-дафък бро, пуснаха Донт уейк ми ъп и аз съм:Сириъсли?С това ли ще се разсъня? *покерфейс*
и така.няам кво да правя освен тук да пиша и да си изливам чувствата.
ся като си чета какво съм написала до сега и не знам.нещо..заспало е.
спирам.бай ХДДДДД
Winter.
Winter.

Брой мнения : 772

Върнете се в началото Go down

it's always a good time. - Page 2 Empty Re: it's always a good time.

Писане by Winter. Нед Сеп 02, 2012 5:35 am

часът е 20:30.аз па Laughing 12:30 е./грешката не е направена нарочно, говоря сериозно!/
тъй.неделя.няа кво се прави, освен да се пише домашно и да се чете.
и да се играе с пружината fuck that shit
и да.

супер песен, обожавам я.ьяаожгтнв lowe lowe lowe
след малко ще я номинирам за песен на септември Very Happy
-шипвам се с Дилън.и виждам много хубава двойка l0l lowe
въх.стаа ми скучно.отивам да номинирам ХДДД
Winter.
Winter.

Брой мнения : 772

Върнете се в началото Go down

it's always a good time. - Page 2 Empty Re: it's always a good time.

Писане by Winter. Пон Сеп 03, 2012 2:06 am

ееее, хорахораа..свърши ваканцията.остават 2 седмици и тва е.
и Марун, като яките хора, са ше е 7 клас Crying or Very sad
напарво ми се реве като си го помисля!ужас.напралл..
НО!но ще гледам тези две седмици да не мисля за училище.все едно са първите седмици от ваканцията Laughing колко яко се заблуждавам!
и така.няам кво да правя.и чакам някой добър човечец да седне на скайпа, амаа..никой.всички още са в леглата.
-може да си чатя с тея от Мънисто или Тест разговор forever alone ХДДДДДД
номинирах потребители преди няколко минутки -.-
-и през пет секунди цъкам на Users да видя кой е влязал Very Happy
честно да ви кажа адски мнол ми е скучно.
чудя се дали да не си направя герой.за да има кво да правя, демек нали да му пиша историята и подобните, ама ме мързи ХДДДД
и така ХДДДД....
Winter.
Winter.

Брой мнения : 772

Върнете се в началото Go down

it's always a good time. - Page 2 Empty Re: it's always a good time.

Писане by Winter. Вто Сеп 11, 2012 3:05 am

ехехехе, остават 6 дена до пъривя учебен ден, а аз не съм научила и едно изречение от На прощаване.ХА-ХА derpina не, сериозно не знам как ще успея, и с тва домашно по математика искам да се гръмна Edd Edd
не, серизно не знам.
ама наистина не знам как ще се справя.
сериозно говоря. bloody rabbit
добре, спокойствие!

леле, не мога.уникален е.и всичко.и кавъра.и песните.и той. Dancing Cat
#там с Call me maybe ееее божественооо Rainbow
-трябва да ходя да се снимам, да си взема бележник и няква профилактична карта ако така му се викаше ХДДД
оле училището почва.нищо, нищо. Edd
дафък не знам кво ще правя fuck that shit
-не знам с кого ще излизам щото никой не е на линия и май трябва да се мъкна сама
ооо тъкмо го написах тва и влизам във фейсбук и една приятелка на линия.е не е ли якоооо l0l рофл
и така.еми добре.тва беше от меня.
мнол любов на всички любови, които са го прочели Very Happy lowe
Winter.
Winter.

Брой мнения : 772

Върнете се в началото Go down

it's always a good time. - Page 2 Empty Re: it's always a good time.

Писане by Winter. Чет Сеп 13, 2012 11:54 am

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАЙЛ lowe lowe lowe

и така.ся си говорим с Иво /Джейк Стоун/ и съм си споделила екрана и ся вижда кво пиша.и сме яки РОФЛРОФЛРОФЛ fuck that shit fuck that shit
и така.днеска беше мега, гига сексавия ден.щото научих една страница от На прощаване и се чувствам яко close enough да.
днеска е РД-то на Найл и беше 1Д песнотон Laughing
иии и и и и така.
Ивайло ми чете хронологиите с малката ми братовчедка derpina
мнол е яко.
имате много поздрави от Иво РОФЛРОФЛРОФЛ
и така.
Иво каза, че сме мнол сексави Very Happy Laughing
Дилън.Макс.и другите не ги помня.1Д!
чал fuck that shit


Последната промяна е направена от Елизабет Съмърс на Чет Сеп 13, 2012 12:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Winter.
Winter.

Брой мнения : 772

Върнете се в началото Go down

it's always a good time. - Page 2 Empty Re: it's always a good time.

Писане by Winter. Чет Сеп 13, 2012 11:59 am

знам, че постът ми беше несвързан fuck that shit fuck that shit
Winter.
Winter.

Брой мнения : 772

Върнете се в началото Go down

it's always a good time. - Page 2 Empty Re: it's always a good time.

Писане by Джейк Стоун Чет Сеп 13, 2012 12:06 pm

*въздъх*
простотията на народа се усилва ден след ден и накрая хората остават само с лаптоп.
*мой цитат*

О, това включено ли беше рофлролфролрф. така. серозно са.
ТЪПИ СМЕ. УИ ДОКАЗАХМЕ ГО.
Джейк Стоун
Джейк Стоун

Брой мнения : 1216
Рожден Ден : 28.09.1395

Върнете се в началото Go down

it's always a good time. - Page 2 Empty Re: it's always a good time.

Писане by Winter. Чет Сеп 13, 2012 12:07 pm

мнол си як, ЧЕСТНО! fuck that shit
Winter.
Winter.

Брой мнения : 772

Върнете се в началото Go down

it's always a good time. - Page 2 Empty Re: it's always a good time.

Писане by Winter. Пет Сеп 14, 2012 6:59 am

днес е 14.09.остават 3 дена до 17.09, или по-точно казано до първия учебен ден.и изобщо не се притеснявам fuck that shit
са слушам сити и си се кефя на аватара.и така.
да изкажа речта си към лятото:
скъпо, мило, сладко, яко, прекрасно, безгрижно, безучилищно лято ще ми липсваш.ще ми липсват дните, в които бях затрупана с работа, която изискваше просто да лежа и да слушам сити.ще ми липсват миговете, които прекарвах пред компютъра, без да се притеснявам, че ще съм на училище и че не знам дали домашното ми е вярно.и така.благодаря ти за тези моменти.искам да ти кажа, че ужасно много те обичам и искам да се върнеш по-бързо.защото мразя есента, зимата и пролетта.и така.много любов ти пращам и всичко най-най.довиждане.
товва беше, приличаше на любовно писмо рофлрофлрофлрофл fuck that shit туу мъч!просто..
и така.напоследък много често пиша и така и ХДД.пък да не забравям и че мнол често почнах да пиша тук, без дори да имам тема.
-обожавам си аватара хддд

въх уникална е Puking Rainbows Dancing Cat lowe
сега трябва да уча На прощаване, йййееесс.вчера научих цяла една страница close enough и са почвам втората.+ тва тряа да си допиша домашното по математика.
оле.оле.оле.по сити пуснаха песен на the wanted.оооох сексавняците ми те Dancing Cat Dancing Cat
прекрасни сааааа Dyinggg lowe
днес сутринта правих мнол неща.изчистих, прибрах и сгънах прането.и това е -.- Laugh.
еми аз отивам да си пиша домашното хд <3
Winter.
Winter.

Брой мнения : 772

Върнете се в началото Go down

it's always a good time. - Page 2 Empty Re: it's always a good time.

Писане by Winter. Пон Сеп 17, 2012 8:31 am

ООООО почна училище poker face
ооо тва беше що-годе хубав първи учебен ден.
първо висяхме близо час, за да слушаме детски песнички и реч на директорката.
+ тва тряаше да държа там табелата за класа, щото аз съм една от най-високите в класа и беше някво мега неловкото -.- за щастие добрите момчета поеха този труд -.-
така.разбра се, че сме втора смяна.утре в 13:30 в класната, с тефтер и химикалка -.-
после около един час, та и повече, се разбирахме къде да ходим.
ходихме в боулинга.не, не.първо ходихме на лунапарка.и там всички се кахича на сърфа, ама мен ме беше страх.НО трябваше да се кача, защото станах закачалка.обаче беше някво супер якото и забавното, щото имаше един който беше с адската физиономия и крещеше:МАММООМООМОМО, ИСКАМ ДА СЛЯЗА!СПРЕТЕ ГО!НЕ ИСКАМ ПОВЕЧЕ!СТИГААА!
и тва го повтаряше до края.и аз само седя долу и се хиля като последния урод.и не спрях да се смея.след тва половината се качиха за втори път, обаче аз си праих кифленски снимки с фотоапарата на една приятелка, щото ми беше лигаво.НО се харесах на почти всички снимки fuck that shit РОФЛРОФЛРОФЛРОФЛ
и така ходихме до боулинга.един приятел ме научи как да правя страйк, или както там му се викаше.и бях супер щастливата и даже си го гушнах, щото до сега бях само с 10 точки до края на цялата игра poker face
обаче са се научих и мога да го играя l0l
и така после тръгнахме към КФС броооо, там сигурно имаше 748518525 човека.и точно час и половина чакахме, за да си поръчаме.и аз докато се редях на опашката и се обръщах през няколко минути, щото ми беше супер тъпото.и някъв ме зяпаше о.о все едно.някаква бабичка ни изпревари нтгжо fuuu
и така наядохме се.после си тръгнах с най-добрите ми приятели /Иво *Джейк Стоун* и едно момиче/ и само някво ни се разсърдиха, че си тръгваме о.о ама ние като босовете си продължихме ХДД
и така.тва беше първия учебен ден.не беше кой знае кво, ама забавлението да е на първо място рофлроофлрофл
-тряа да пиша пост
-утре не знам до кого да седна ;ХХХХХХ
Winter.
Winter.

Брой мнения : 772

Върнете се в началото Go down

it's always a good time. - Page 2 Empty Re: it's always a good time.

Писане by Winter. Сря Сеп 19, 2012 12:52 pm

мразя класа.мразя училището.мразя тъпите идиоти от моя клас.мразя идиотските столове.мразя натъртването.мразя идиота, който не искам да го виждам.не искам да виждам целия клас. derpina


перфекшън от всякъде, оправиха ми настроението : )))
Winter.
Winter.

Брой мнения : 772

Върнете се в началото Go down

it's always a good time. - Page 2 Empty Re: it's always a good time.

Писане by Winter. Пон Окт 01, 2012 2:39 pm

1.10.2012
дафък бро, мнол малко остава до края на света fuck that shit
#единственото нещо, което ме разсмива в този отчайващ живот е тъпата глупост на хората, която става все по-голяма и по-голяма tuzki bunny 1
тъй, без повече житейски изказвания ХД
днес кво правих.нищо, че станах в 7
чувствам се като гъз.искам да спя, ама не съм сядала на компа и трябва да разгледам тук-там
остават ми входни по математика, музика и физика.хубаво
честно да кажа, че ми е ужасно скучно и май ще ставам от компа ХДД
да идва по-бързо петък
-първо, че ще излезе новия епизод на глий
-и второ, че ще се свърши тая мъченица рофлрофл

СЕГА РАЗБРАХ, ЧЕ ОТ 9 ОКТОМВРИ ЩЕ ДАВАТ ХАВАЙ 5-0.
КРАЙ-КРАЙ.
Rainbow Dyinggg Inloved Monkey
Winter.
Winter.

Брой мнения : 772

Върнете се в началото Go down

it's always a good time. - Page 2 Empty Re: it's always a good time.

Писане by Winter. Пон Окт 08, 2012 2:56 pm

часът еее 21:48.
значи съм почнала в 21:48.отгоре ^ може да видите в колко съм го постнала и да сметнем колко съм писала.РОФЛРОФЛРОФЛРОФЛ
тъй.оф, тва тъй почва да ме дразни.използвам го навсякъде ;д
и до днес се чувствам като гъз.спи ми се.слуша ми се музика.
бту.тряа си сменя лика, тряа си потърся нов лик.
никъв смисъл в поста ми до сега.
-о, да говорим за времето!
начи навън е студено.минус 5687684 градуса.измръзвам.
тряа ходя с дебели дрехи, което ме дразни изключително много.
искам.
си.
лятото.
сега!
ееееееех.ужасно скучно ми е, но въпреки това няма да ходя да си лягам.
имам толко неща да правя.
да уча, да чета.плюс тва трябва да си върна книгите в библиотеката, а тва трябваше да се направи преди един месец, но както и да е.трябва да отида до витошка да си взема Нарния и да почна да ги чета книгите.
оо.утре почва хавай пет-0.
ьеяаиэожшщгфхтвнп два епизода от трети сезон са качени в замунда.ЙЕС!което ми напомня, че тряа си догледам втори епизод.
и така.
искам да си гледам малки сладки лъжкини.
и морски патрул.... poker face
ьяаеожгт.
Winter.
Winter.

Брой мнения : 772

Върнете се в началото Go down

it's always a good time. - Page 2 Empty Re: it's always a good time.

Писане by Winter. Пет Ное 16, 2012 5:34 am

онзи момент, в който просто искаш да се гръмнеш, заради тъпия ти клас (:
Winter.
Winter.

Брой мнения : 772

Върнете се в началото Go down

it's always a good time. - Page 2 Empty Re: it's always a good time.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите