The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
she looks like earthquake. EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
she looks like earthquake. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
she looks like earthquake. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
she looks like earthquake. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
she looks like earthquake. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
she looks like earthquake. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
she looks like earthquake. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
she looks like earthquake. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
she looks like earthquake. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 32 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 32 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

she looks like earthquake.

4 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

she looks like earthquake. Empty she looks like earthquake.

Писане by Vanessa Swan. Съб Май 19, 2012 2:27 pm

she looks like earthquake. Tumblr_m3m3kpnJrj1rvwf1wo1_500_large
Vanessa Swan.
Vanessa Swan.

Брой мнения : 106
Рожден Ден : 10.06.1889

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by Vanessa Swan. Съб Май 19, 2012 2:43 pm

омфг.аз си направих тема.омфг.аз пиша.ще го преживея.до сега съм имала доста дневници, но все ги зарязвам под леглото, или в някой шкаф.оообаче, тукаа Laugh.

да разправям, че днес беше най-якият ден в живота ми.днес ходих на първата си тренировка.лека атлетика, мдам.първо да започнем от вчера.бях в една приятелка, на гости с преспиване Very Happy та си легнахме в 1 през нощта, бър-бър, и после аре сън хД събудихме се в 7 и 30, пък тя ми мрънка, че аз съм виновна за ставането, ама все едно.та си закусихме хубаво с една тава крем карамел хД гледахме дисниту, щото на мен лично доста ми беше залипсвало boogie
аз само й мрънках да тръгваме.изпитвах толко емоционейшън хД толко се кефих, притеснявах.и нали тръгнахме, качваме се в 111, ама беше от ония старите.та до метрото трътрътрът, за малко да падна, щото нещо се подхлъзнах, и аз не разбрах кво стана.
та се качи некъв сексъв в 111, правих си некви физиономии на ум.и като слизах се препънах и забелязах, че ме е гледал тоя сексавия.та се изложих пред мъжо си Very Happy и до метрото се препънах няколко пъти.та се излагах.и започнах да се чудя как ще тичам, като аз по равен път се препъвам в собствените си крака.ама кво да направя.два леки крачка..уф.
отиваме в метрото.и започнах да се притеснявам и исках да си се прибирам.започнах да си създавам илюзии как ми се смеят там на тренировките.щях да се депресирам като една приятелка ама имаше множко хорица Very Happy
пропускаме нещата от метрото.само да каже, че имаше егати сексавите пичове, които ми грабнаха веднага очото lowe слизаме от метрото и тръгваме към стадиона и усетих как почнах да треперя.толко се излагах, чее..абе все едно.като стъпих на стадиона некви момичета и момчета разгряваха.та моите приятелки ме поведоха към тях, а аз отзад си седя и ги гледкам.запознахме се, не беше толко зле.послеее..дойде треньорът и ми вика:Аз съм Петърчо..значи тоя човек ме накара да се смея ужасно много хД та ме накара да седна на една пейка да ме разпита за некви неща.и ме пита:Ти каква си? и аз нещо не разбрах въпроса и му отговарям:Човешко животно. та всички почнаха да се смеят, а аз гледам с един покер фейс.
абе справих се доста добре.треньорът ме хареса, скачах си адски якото.тичах си адски якото.всичко си беше адски якото xD та след тренировките бях на цирк.и си тръгнах само с едната приятелка, в метрото пак видях сексави.и на няколко пъти се обръщах да ги гледам Very Happy
ама все едно.беше адски якия ден, може би заради тренировките, щото мноо се изкефих Very Happy tuzki bunny 1
мир, любов и всичко останало хд lowe
Vanessa Swan.
Vanessa Swan.

Брой мнения : 106
Рожден Ден : 10.06.1889

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by София Уайлд Съб Май 19, 2012 2:47 pm

омфг или има супер мнол сексавци в софия/от сф ли си?!/ или ти на всичко яку му викаш сексаво хД
бт аз съм същата... мойте крачка даже и "леви" не мойш да ги наречеш Laughing
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by Vanessa Swan. Съб Май 19, 2012 2:48 pm

София Уайлд написа:омфг или има супер мнол сексавци в софия/от сф ли си?!/ или ти на всичко яку му викаш сексаво хД
бт аз съм същата... мойте крачка даже и "леви" не мойш да ги наречеш Laughing

от София съм хд има супер мнол сексави, просто на където се обърна все ще видя, поне един Very Happy
Vanessa Swan.
Vanessa Swan.

Брой мнения : 106
Рожден Ден : 10.06.1889

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by Джейк Стоун Съб Май 19, 2012 2:50 pm

Имам една дума описваща те:
МЪЖЕФИЛ. ХД
Браво, барво за тъй ПРИКРАСНОТО ти изживяване ХД
Ама търси сексавки и за мене деее, като Диана Агрооооннононононоон. Spec for Aya
Джейк Стоун
Джейк Стоун

Брой мнения : 1216
Рожден Ден : 28.09.1395

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by София Уайлд Съб Май 19, 2012 2:51 pm

ОМФГ БАСИ ЯКОТУ Puking Rainbows Местя са у Софията boogie
Аз съм от Плд и или има един сексавник на 500кв.м, или мойти изисквания за сексавост са.. прекалено високи Laughing
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by Джейк Стоун Съб Май 19, 2012 2:51 pm

София Уайлд написа:омфг или има супер мнол сексавци в софия/от сф ли си?!/ или ти на всичко яку му викаш сексаво хД
бт аз съм същата... мойте крачка даже и "леви" не мойш да ги наречеш Laughing

Олл, ти перкарай един ден с Марунчика навън ХДДД
ТЯ ДО ВАРНА ШЕ ПРЕСЛЕДВА НЕКОЙ, ама сме се примирили до областта Люлин. Laughing
Джейк Стоун
Джейк Стоун

Брой мнения : 1216
Рожден Ден : 28.09.1395

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by Vanessa Swan. Съб Май 19, 2012 2:52 pm

Джейк Стоун написа:Имам една дума описваща те:
МЪЖЕФИЛ. ХД
Браво, барво за тъй ПРИКРАСНОТО ти изживяване ХД
Ама търси сексавки и за мене деее, като Диана Агрооооннононононоон. Spec for Aya

на тренировките има много красиви момичета хд

ама аз кво да направя?като се прибирах в Люлин, и слизаме от метрото.и точно на няколко крачки от вратата, нали там до столчетата хд, една група ама бъкана от сексави.значи..с тая моята приятелка направо се спукахме Very Happy
Vanessa Swan.
Vanessa Swan.

Брой мнения : 106
Рожден Ден : 10.06.1889

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by София Уайлд Съб Май 19, 2012 2:52 pm

Джейк Стоун написа:Имам една дума описваща те:
МЪЖЕФИЛ. ХД
Браво, барво за тъй ПРИКРАСНОТО ти изживяване ХД
Ама търси сексавки и за мене деее, като Диана Агрооооннононононоон. Spec for Aya

Edd Edd Иво, с тая твойта Диана почвати да ма нервити мнол. 4503643L
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by Vanessa Swan. Съб Май 19, 2012 2:53 pm

София Уайлд написа:ОМФГ БАСИ ЯКОТУ Puking Rainbows Местя са у Софията boogie
Аз съм от Плд и или има един сексавник на 500кв.м, или мойти изисквания за сексавост са.. прекалено високи Laughing

те и моите изисквания, донякъде, са високи, амаа Laugh.
Vanessa Swan.
Vanessa Swan.

Брой мнения : 106
Рожден Ден : 10.06.1889

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by Джейк Стоун Съб Май 19, 2012 2:54 pm

София Уайлд написа:
Джейк Стоун написа:Имам една дума описваща те:
МЪЖЕФИЛ. ХД
Браво, барво за тъй ПРИКРАСНОТО ти изживяване ХД
Ама търси сексавки и за мене деее, като Диана Агрооооннононононоон. Spec for Aya

Edd Edd Иво, с тая твойта Диана почвати да ма нервити мнол. 4503643L

Оллл, ти НИЩО не си видяла... Аз като видя някоя сладичка и почвам да я зяпам 6709574879560897068 минути. Laughing
Джейк Стоун
Джейк Стоун

Брой мнения : 1216
Рожден Ден : 28.09.1395

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by Джейк Стоун Съб Май 19, 2012 2:55 pm

Vanessa Swan. написа:
София Уайлд написа:ОМФГ БАСИ ЯКОТУ Puking Rainbows Местя са у Софията boogie
Аз съм от Плд и или има един сексавник на 500кв.м, или мойти изисквания за сексавост са.. прекалено високи Laughing

те и моите изисквания, донякъде, са високи, амаа Laugh.

ДУНЯКЪДЕ?
ТИ СИ ИЗБАР 10 ДУШИ САМО ОТ АЛАДИНА! Laughing
Джейк Стоун
Джейк Стоун

Брой мнения : 1216
Рожден Ден : 28.09.1395

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by Vanessa Swan. Съб Май 19, 2012 2:57 pm

Джейк Стоун написа:
Vanessa Swan. написа:
София Уайлд написа:ОМФГ БАСИ ЯКОТУ Puking Rainbows Местя са у Софията boogie
Аз съм от Плд и или има един сексавник на 500кв.м, или мойти изисквания за сексавост са.. прекалено високи Laughing

те и моите изисквания, донякъде, са високи, амаа Laugh.

ДУНЯКЪДЕ?
ТИ СИ ИЗБАР 10 ДУШИ САМО ОТ АЛАДИНА! Laughing

е аз кво да направя, че сексаваците ядат в Аладин Very Happy ?
Vanessa Swan.
Vanessa Swan.

Брой мнения : 106
Рожден Ден : 10.06.1889

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by Джейк Стоун Съб Май 19, 2012 2:59 pm

Vanessa Swan. написа:
Джейк Стоун написа:
Vanessa Swan. написа:
София Уайлд написа:ОМФГ БАСИ ЯКОТУ Puking Rainbows Местя са у Софията boogie
Аз съм от Плд и или има един сексавник на 500кв.м, или мойти изисквания за сексавост са.. прекалено високи Laughing

те и моите изисквания, донякъде, са високи, амаа Laugh.

ДУНЯКЪДЕ?
ТИ СИ ИЗБАР 10 ДУШИ САМО ОТ АЛАДИНА! Laughing

е аз кво да направя, че сексаваците ядат в Аладин Very Happy ?

А аз какво да направя, че сладичките ми НЕ ядат в Аладин Laughing Laughing
Джейк Стоун
Джейк Стоун

Брой мнения : 1216
Рожден Ден : 28.09.1395

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by София Уайлд Съб Май 19, 2012 3:00 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing НИМОА.
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by Vanessa Swan. Съб Май 19, 2012 3:06 pm

омфг.
забравих най-важното хД очото ми попадна, съвсем случайно, на един адски сексав.та приятелката ми го познава и са я чакам да седне на фейса да ми прати неговия фейс Very Happy начи казвам тии...тоя беше..еиаиогишожхжщтъ lowe Dancing Cat
Vanessa Swan.
Vanessa Swan.

Брой мнения : 106
Рожден Ден : 10.06.1889

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by София Уайлд Съб Май 19, 2012 3:16 pm

Искам снимка АСАП!!
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by Vanessa Swan. Съб Май 19, 2012 3:17 pm

София Уайлд написа:Искам снимка АСАП!!

като го добавя във френдове щи пратя хД Dyinggg
Vanessa Swan.
Vanessa Swan.

Брой мнения : 106
Рожден Ден : 10.06.1889

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by София Уайлд Съб Май 19, 2012 3:26 pm

Vanessa Swan. написа:
София Уайлд написа:Искам снимка АСАП!!

като го добавя във френдове щи пратя хД Dyinggg

Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Exited.
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by Vanessa Swan. Нед Май 20, 2012 2:41 pm

днес бешеее..атгаишктгшаятх.
начии..днес излизах с Ивайло /Джейк Стоун/ и ония другите хд първо ми беше некво кофти, няма да казвам причината хд и като дойде по-късно една приятелка направо щеше да ми разкъса дрехите, за да й кажа кво ми е.всички разтегнати блузи, са ми заради нея ;д ставаха там некви неща.а да.с една друга приятелка Very Happy видяхме едно момче, което си помислихме че е от тренировките, ама то на другата страна нали на тротоара.и ние го сочим и си викаме:Абе тва Ради ли е? и правиме некви физиономии, опитвайки се да разберем дали е той.и по едно време като взе, че се обърна.и ние тичай да се криеш Very Happy та се излагахме и беше еднооо хД посуеее..кво стана.а да.ония ми правиха некви драми и взеха, че избяха от мен и една приятелка /Ивайло завинаги ще съм ти сърдита, заради това!/ щот нали им е мноо яко да бягат от нас.и аз взех, че им теглих една и си тръгнахме 4503622y .обикаляхме европата и ония ми звъннаха.дойдоха.първо се извиняваха /без Ивайло, както винаги |(/ и се почна един спор, без мен естествено хд всеки си крещеше на другия, а аз седя по средата и мълча като риба.ебати излагацията.сдобриха се другите, и аз де, ама още съм сърдита на Ивайло!
след тва..ама много след тва почти всички си тръгнаха и аз останах с две приятелки.и видяхме това момче Ради, което по-рано се излагахме пред него.и верно се оказа, че е бил той poker face .утре ни знъм как ши ода на тринировки ;х Very Happy че се излагъми там ;;хх
поседяхме в училищния двор на 96 и кво гледаме?!?ВТФ?неква се изпика три пъти на мястото където си играят децата.и то в училищния двор news paper guy !!малкото й детенце я гледаше, кучето й душкаше гъзо, а приятелят й я зяпаше.и тая си сваляше и дигаше гащите по възможно НАЙ-бавният начин, да видим колко е надарена.не мога да повярвам, че има такива хора в тоя свят.да пикаят пред училище!абе мани, мани.излагация голяма, три пъти да пикаеш.ни моа повярвам, утвратъх съ Edd !и после гонихме тая жената, щото искахме да й вдигнем скандал, ама нещо се отказахме.
и ся съм си вкъщу и ям пицу хД
мир, любов и всичко останало ;;
Vanessa Swan.
Vanessa Swan.

Брой мнения : 106
Рожден Ден : 10.06.1889

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by Джейк Стоун Нед Май 20, 2012 3:40 pm

Ъмм, в моя защита ще кажа, че всички се извиниха, чак като седнахме по тротоарите ХД. Казаха ми, че ми се сърдиш и очаквах по-така драматичеен момент да си извиня, ама нещо май го казах мноу тихо. о.о
бту, тва то написах без да гледам о.о
Джейк Стоун
Джейк Стоун

Брой мнения : 1216
Рожден Ден : 28.09.1395

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by Vanessa Swan. Пон Май 21, 2012 1:18 am

Джейк Стоун написа:Ъмм, в моя защита ще кажа, че всички се извиниха, чак като седнахме по тротоарите ХД. Казаха ми, че ми се сърдиш и очаквах по-така драматичеен момент да си извиня, ама нещо май го казах мноу тихо. о.о
бту, тва то написах без да гледам о.о

в твоя незащита ще ти кажа да си седнеш у фейсо poker face
Vanessa Swan.
Vanessa Swan.

Брой мнения : 106
Рожден Ден : 10.06.1889

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by Vanessa Swan. Пон Май 21, 2012 9:07 pm

ебати земетресението, ебати и нещото.през живота си не съм изпитвала толко страх.половин час след тва не успях да се успокоя, треперех ужасно много, мама почна да се притеснява за мен.аз първо си помислих, че сънувам.после си викам:Абе то вятърът духа блока. и секунди след тва разбрах какво става, всъщност.не знам за вас, но аз са няма да заспивам.ще си чакам да стане 6 да си се оправям за даскало.
she looks like earthquake. 4796410I
Vanessa Swan.
Vanessa Swan.

Брой мнения : 106
Рожден Ден : 10.06.1889

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by Карена Блу. Вто Май 22, 2012 1:42 am

Vanessa Swan. написа:ебати земетресението, ебати и нещото.през живота си не съм изпитвала толко страх.половин час след тва не успях да се успокоя, треперех ужасно много, мама почна да се притеснява за мен.аз първо си помислих, че сънувам.после си викам:Абе то вятърът духа блока. и секунди след тва разбрах какво става, всъщност.не знам за вас, но аз са няма да заспивам.ще си чакам да стане 6 да си се оправям за даскало.
she looks like earthquake. 4796410I
Имало е заметресение? Мале ужас.. И мен супер много ме е страх,аз като имаше супер силна буря не можех да заспа, пък заметресение... Милата.. lowe Bear Hug

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by Vanessa Swan. Вто Май 22, 2012 4:32 am

Карена Блу. написа:
Vanessa Swan. написа:ебати земетресението, ебати и нещото.през живота си не съм изпитвала толко страх.половин час след тва не успях да се успокоя, треперех ужасно много, мама почна да се притеснява за мен.аз първо си помислих, че сънувам.после си викам:Абе то вятърът духа блока. и секунди след тва разбрах какво става, всъщност.не знам за вас, но аз са няма да заспивам.ще си чакам да стане 6 да си се оправям за даскало.
she looks like earthquake. 4796410I
Имало е заметресение? Мале ужас.. И мен супер много ме е страх,аз като имаше супер силна буря не можех да заспа, пък заметресение... Милата.. lowe Bear Hug

най-ужасното мина, да се надяваме.и за грамаданско щастие няма пострадали, или поне аз не съм разбрала ;х lowe
Vanessa Swan.
Vanessa Swan.

Брой мнения : 106
Рожден Ден : 10.06.1889

Върнете се в началото Go down

she looks like earthquake. Empty Re: she looks like earthquake.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите