The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
..I had my own way, then I lost everything I had...  EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
..I had my own way, then I lost everything I had...  EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
..I had my own way, then I lost everything I had...  EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
..I had my own way, then I lost everything I had...  EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
..I had my own way, then I lost everything I had...  EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
..I had my own way, then I lost everything I had...  EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
..I had my own way, then I lost everything I had...  EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
..I had my own way, then I lost everything I had...  EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
..I had my own way, then I lost everything I had...  EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 41 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 41 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

..I had my own way, then I lost everything I had...

3 posters

Go down

..I had my own way, then I lost everything I had...  Empty ..I had my own way, then I lost everything I had...

Писане by Роуз. Съб Апр 14, 2012 3:08 pm

Гадна


Последната промяна е направена от Роуз. на Пет Май 04, 2012 6:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Роуз.
Роуз.

Брой мнения : 416
Рожден Ден : 19.09.1862

Върнете се в началото Go down

..I had my own way, then I lost everything I had...  Empty Re: ..I had my own way, then I lost everything I had...

Писане by Тереза. Съб Апр 14, 2012 3:12 pm

Направо ни сви шапките "скучната" bloody rabbit
Тереза.
Тереза.

Брой мнения : 104

Върнете се в началото Go down

..I had my own way, then I lost everything I had...  Empty Re: ..I had my own way, then I lost everything I had...

Писане by Роуз. Пон Апр 16, 2012 5:44 am

омгомгомгомгомгомгомгомгомгомгом


Последната промяна е направена от Роуз. на Пет Май 04, 2012 6:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Роуз.
Роуз.

Брой мнения : 416
Рожден Ден : 19.09.1862

Върнете се в началото Go down

..I had my own way, then I lost everything I had...  Empty Re: ..I had my own way, then I lost everything I had...

Писане by София Уайлд Вто Апр 17, 2012 5:04 am

Сестра ми и братЪТ ми.. poker face нда мнол яка комбинациЪ laught
Заради "хубавеия" ти подарък за ЧЕТИРИНАДЕСЕТИЯ ТИ рожден ден като го видя ши му прасна два шамара Owl
и ако пак разбера, че си стояла до 05:00 да си говорите ши му зема и двата тела fuck that shit
а за яйцата... аз пък С ТРИ ЯЙЦА останах полуборец /с преебан гъз / huh laught close enough fuck that shit
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

..I had my own way, then I lost everything I had...  Empty Re: ..I had my own way, then I lost everything I had...

Писане by Роуз. Сря Апр 18, 2012 7:02 am

София Уайлд написа:Сестра ми и братЪТ ми.. poker face нда мнол яка комбинациЪ laught
Заради "хубавеия" ти подарък за ЧЕТИРИНАДЕСЕТИЯ ТИ рожден ден като го видя ши му прасна два шамара Owl
и ако пак разбера, че си стояла до 05:00 да си говорите ши му зема и двата тела fuck that shit
а за яйцата... аз пък С ТРИ ЯЙЦА останах полуборец /с преебан гъз / huh laught close enough fuck that shit


1. Имам невероятен подарък за рождения ми ден даже.. ! bounce bounce bounce ;д .. 2. ;д посмей да му вземеш телефоните, ши тъъъ убивааммМ ! ;д tuzkibunny2 .. Обичамм <3 lowe lowe
Роуз.
Роуз.

Брой мнения : 416
Рожден Ден : 19.09.1862

Върнете се в началото Go down

..I had my own way, then I lost everything I had...  Empty Re: ..I had my own way, then I lost everything I had...

Писане by Роуз. Пет Апр 20, 2012 12:04 pm

Как може да има такива хора, кажетее ми как ? Edd Edd Edd .. Във фейсбук много, ама много оборотни, на живоо катоо мишки.. Тцтцтц.. Имах проблеми с едно момиче.. и тя реши да идва до МОЕТО даскало, да сме си разрешили проблемите ;д fuck that shit .. умрях от смях като ми каза, но както и да е.. И дойде "Красавицата" и ме лъхва един гаден женски парфюм и няква друга странна миризма и преди да ми е казала каквото и да било започнах да и приказвам смисълл да ;д.. И тя ми и кажа, ами и нейната приятелка дето беше с нея въобще не я защитаваше, даже си умимълчи като цаца ;дд fuck that shit .. Каквото и кажа го правеше l0l , а на мен така грам не ми беше интересно.. И не стига, че ми мълчи и прави каквото ама каквото раше от смях много фън ми стана fuck that shit .. Та "поговорихме" си малко, аз виках - тя мълчеше... и накрая я пратих да си ходи защото щяха да я набият.. не стига, че ми се качва на главата ами и съм добра с нея.. ама то как да не съм добра.. то направо жал ми стана.. Very Happy Very Happy .. Та реших да сподоля с вас колко жалки хорица има на този свят, и колко е интересно пред монитора да се правиш на оборотен, а на живо една дума да не можеш да кажеш ;дд Chouchou
Роуз.
Роуз.

Брой мнения : 416
Рожден Ден : 19.09.1862

Върнете се в началото Go down

..I had my own way, then I lost everything I had...  Empty Re: ..I had my own way, then I lost everything I had...

Писане by Роуз. Пон Май 07, 2012 1:18 pm

Ооо дали пък ми е забавно.. над 20 листа имам пред себе си само с дрога / КАКВО СЕ СЛУЧВА/ .. така де с информация за дрога ;д.. Edd ии трябва да ги науча ДО УТРЕЕ.. Dyinggg шЪ са мре х.х
Роуз.
Роуз.

Брой мнения : 416
Рожден Ден : 19.09.1862

Върнете се в началото Go down

..I had my own way, then I lost everything I had...  Empty Re: ..I had my own way, then I lost everything I had...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите