The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Burn Book. EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Burn Book. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Burn Book. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Burn Book. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Burn Book. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Burn Book. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Burn Book. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Burn Book. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Burn Book. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 50 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 50 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Burn Book.

Go down

Burn Book. Empty Burn Book.

Писане by Клюкарче Вто Фев 21, 2012 4:01 am

Здравейте, драги мои сладурчета.

Може би повечето от вас не знаят, но вашето Клюкарче е страшна фенка на Mean Girls и съм напълно сигурна, че имам роднинска връзка с госпожица Реджина Джордж. Както и да е, за тези от вас, които са гледали филма, спомняте ли си малката книжка на раздора - Burn Book. Е, честито вече и ние разполагаме с такава:

Burn Book. 4428291U

Тук ще можете да излеете душата си относно всеки един персонаж от форума. Аз сама вече лично съм подготвила малка колекцийка, която очаквам да допълните. Всеки потребител, за когото има какво да се каже, ще има темичка. Скоро ще се появят още много, не се притеснявайте. Ще можете да ми споделяте техните излагащи тайни от миналото, както и снимки, слухове, непотвърдени клюки и всякакви други материали на лично съобщение независимо за кого се отнасят.

Приятно злобеене!
Клюкарче
Клюкарче

Брой мнения : 502

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите