The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
People who make you happy are never the people you expect - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
People who make you happy are never the people you expect - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
People who make you happy are never the people you expect - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
People who make you happy are never the people you expect - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
People who make you happy are never the people you expect - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
People who make you happy are never the people you expect - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
People who make you happy are never the people you expect - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
People who make you happy are never the people you expect - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
People who make you happy are never the people you expect - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

People who make you happy are never the people you expect

5 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

People who make you happy are never the people you expect - Page 2 Empty People who make you happy are never the people you expect

Писане by Оливия Уайлд Сря Фев 15, 2012 7:31 am

First topic message reminder :

Такааа, реших и аз да си направя дневник Razz Описание няма да пиша, вече попълних бланката Razz Предупреждавам, че ще четете на собствена отговорност !!! Тук ще намерите: самоубийствени мисли, депресии, разврат, алкохол, много поезия, обсебване по момичета и др. Very Happy Сега като се изяснихме, може да започвам Very Happy Very Happy
Вчера беше Вторник! За повечето хора - Свети Валентин Mad Мразя го, мразя го, мразя го!! Най-вече поради факта, че от 1 седмица съм необвързана. След година и половина супер драматична и емоционална връзка Crying or Very sad Crying or Very sad Денят започна много хубаво Mad Катастрофа! 44 се блъсна в 37 (където бях и аз) Mad Бързах до мола, защото трябваше да раздавам безплатни прегръдки. Супер ентуасиазирана отивам и БАМ! Хората са големи бурсуци Mad Mad Получих само 5 прегръдки Crying or Very sad Повечето подминаваха и ме гледаха подозрително Mad Mad След това в даскало... започна добре Razz Мацката, по която съм хлътнала, ме гушкаше ии няма да ви казвам после колко време подскачах lowe lowe lowe lowe lowe lowe Поръчахме си китайско и нямах търпение да дойде голямото, за да ядем заедно! Да, ама 2 час трябваше да видя нещо, коетоо Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad my ex girlfriend получи роза от един тъп мравояд Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Точно пред очите ми Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Опитах се да не ми проличи, че ми е гадно... фейл-нах много ии дано тя не го е видяла... Следващият час седях до нея Mad Mad Почти не си говорехме Mad Mad Голямото дойде и се оказа, че тъпото китайско беше 17лв Mad Mad Mad ОБИР!!! На всичкото отгоре не ни бяха дали вилици/пръчки ии не можехме да ядем Mad Mad Mad Разбрахме се другото междучасие да си потърсим от лафката пред даскало (не работеше, но го разбрахме в последствие) Последният час пак седях до НЕЯ ии отново не си говорехме Mad Само че имаше един момент когато пръстите ни бяха на см ии за малко да се хванем за ръце... както преди Crying or Very sad ноо НЕ, излизам от стаята и ония същия мравояд я чакаше и тръгнаха към спирката Crying or Very sad Crying or Very sad ARE YOU FUCKIN KIDDING ME?! На среща ли отиваха?! Поревах си малко или пък доста... В таксито към мола и трите ревахме (аз, София Уайлд и една наша приятелка)... След 1 седмица тя вече излизаше на среща Crying or Very sad Crying or Very sad Беше ясно, чее ще дойде тоя момент и ще продължи напред, обаче не мислех, че ще е след 1 седмица. Мислех, че ще имам повече време да свикна с мисълта, че не е моя повече Sad Sad Sad Sad На всичкото отгоре и мацката, по която се обсебвам, ми каза, че няма да дойде в мола, щото щяла да излиза ии ест, понеже съм ужасен песимист, си представях какво ли не последните часове. Реших, че и тя има среща иии светата депресия цяла вечер! Таа така мина ''прекрасният'' Вторник Mad Mad Mad Mad Дано поне днес е по-добре
Оливия Уайлд
Оливия Уайлд

Брой мнения : 194

Върнете се в началото Go down


People who make you happy are never the people you expect - Page 2 Empty Re: People who make you happy are never the people you expect

Писане by Сайръс Гримел Съб Мар 10, 2012 5:11 am

ОМФГ какъв живот имаш хдд
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

People who make you happy are never the people you expect - Page 2 Empty Re: People who make you happy are never the people you expect

Писане by Оливия Уайлд Съб Мар 10, 2012 5:20 am

аами, нищо особено Very Happy свикнала съм вече, но предполагам за другите хора е странен/интересен Very Happy
Оливия Уайлд
Оливия Уайлд

Брой мнения : 194

Върнете се в началото Go down

People who make you happy are never the people you expect - Page 2 Empty Re: People who make you happy are never the people you expect

Писане by Карена Блу. Съб Мар 10, 2012 5:23 am

Сайръс Гримел написа:ОМФГ какъв живот имаш хдд
+11 Smile хД ;д
Интересен е за мен,не странен.. Very Happy ^^

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

People who make you happy are never the people you expect - Page 2 Empty Re: People who make you happy are never the people you expect

Писане by Оливия Уайлд Съб Мар 10, 2012 1:34 pm

хах, притесних се, че може да съм те стреснала Very Happy Very Happy емии, не знам, лятото беше по-динамично, амаа и сега бива Razz ако имаш път към пловдив, ще те взема с мен Razz
Оливия Уайлд
Оливия Уайлд

Брой мнения : 194

Върнете се в началото Go down

People who make you happy are never the people you expect - Page 2 Empty Re: People who make you happy are never the people you expect

Писане by Сайръс Гримел Съб Мар 10, 2012 3:36 pm

Е, колко по-динамично... уоу ;D
Много вървежна нещо ^^ АЗ всяко лято ида в Пловдив, да знаеш ;д
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

People who make you happy are never the people you expect - Page 2 Empty Re: People who make you happy are never the people you expect

Писане by Оливия Уайлд Нед Мар 11, 2012 4:45 am

ахаха, дооста по-динамично Razz еми, супер де, значи тва лято ще е видим Smile
Оливия Уайлд
Оливия Уайлд

Брой мнения : 194

Върнете се в началото Go down

People who make you happy are never the people you expect - Page 2 Empty Re: People who make you happy are never the people you expect

Писане by Оливия Уайлд Нед Мар 11, 2012 2:11 pm

Депресирах се ужасно много ии чувствам, че ми се говори за Г. затова мисля да ви разкажа как всъщност станаха нещата...
В 8ми клас изобщо не я харесвах, даже ми беше противна, но в края на годината започнахме да си говорим повече и се оказа, че се познаваме Razz Писали сме си в 5ти клас във вбокс ии сме щели да излизаме, обаче аз съм заминала на село и после сме се забравили... Таа, да, явно ни е било писано да присъстваме в животите си...
Лятото след 8ми клас бяхме на лагер и бяхме в една стая с още 3 момичета ии беше суупер яко Very Happy Обаче една вечер се напих супер много и Г. ме прибра до стаята да си легна ии както седеше близо до мен, аз й казах да се дръпне, защото ще направя нещо, за което тя ще съжалява Mad Тя обаче не се дръпна ии каза, че ми вярва Mad След като поизтрезнях, излезнахме пак и на сутринта осъзнах какво съм казала Mad Цял ден я игнорирах Mad Mad Чувствах се ужасно глупаво, защото тя ми беше в онзи момент най-добрата приятелка Mad После спрях да се държа тъпо и то и лагера свърши. Като се върнахме в Пловдив станахме още по-близки. Постоянно бяхме заедно, говорихме си на ''мило'' и ''слънце'', казвахме си постоянно, че се обичаме, прегръщахме се, държахме се за ръце, говорихме си по нощите, общо взето се държахме все едно ходим lowe lowe Не се отвори дума повече за инцидента от лагера до 15ти Септември Mad Събрахме се момичетата от класа и се напихме и аз отново си отворих голямата уста Mad Казах й, че я обичам по два начина Mad Mad Тя нищо не каза, но нямаше и нужда Mad Mad На следващия ден излезнахме и аз й казах всичко Mad Тоест, опитах се, обаче думите ми заседнаха в гърлото и се наложи тя да ми каже едно ''аз знам всичко, просто го кажи'' Mad Mad Казах й как се чувствам, но беше ясно, че не може да сме заедно, защото тя си е хетеро и не изпитва същото към мен Crying or Very sad Crying or Very sad Опитах се да я игнорирам и не й говорех, но не издържах Mad Mad Имах нужда да съм около нея, бях станала зависима и се оказа, че и тя не може без мен lowe lowe Октомври бяхме на екскурзия на Пампорово и аз я предупредих, че като се напия, ще я целуна. Тя каза, че няма нищо против Shocked Беше започнала да се държи странно и аз позволих на малка надежда да се загнезди в мен. На екскурзията ТЯ ме целуна, напълно трезвена!!! Пропуснах да кажа, че през този един месец се опипвахме всеки ден като бяхме в тях. Струваше ми се напълно нормално и не го подлагах на съмнение. На следващата сутрин тя се направи, че не си спомня Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad През целия път наобратно не й говорех, докато накрая не си призна, че си спомня, но това нищо не променя Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Продължихме да се държим по същия начин и в даскало. Постянно заедно и винаги за ръце. Дойде Декември и един ден във Фейсбук ми се падна предизвикателство да напиша любовно писмо на този, който хареса публикацията. Естествено тя я хареса. Постоянно ме врънкаше да й напиша и накрая реших да го направя. На 8ми Декември (още си го спомням) след даскало излезнахме в градската. Седнахме на една пейка и й дадох писмото. Вътре пишеше какво чувствам към нея. Абсолютно всичко. Цялото ми сърце, побрано в 4 страници. След като го прочете, беше ужасно мълчалива. Не знаех какво става и я карах да ми напише какво мисли на телефона, ако не може да ми го каже. И тогава тя ми написа, че и тя се чувства по същия начин, обаче я е страх и всичко е ужасно ново за нея и не иска да ме нарани. Обаче аз не чувах нищо, мислех само за това, че тя ме обича lowe lowe lowe lowe ии тогава тръгнахме Razz lowe lowe lowe lowe Не мога да ви опиша колко бях щастлива, просто не мога. 1 месец перфектното щастие. Нямаше такова блаженство lowe lowe lowe В деня, в който направихме 1 месец, се появи проблемът Mad Mad Майка й се оказа, че е знаела и я накара да прекрати всичко Crying or Very sad Цяла нощ изкарах на хапчета и на сутринта по най-бързия начин отидох до тях. Говорихме и решихме да се съберем отново. Просто не можехме една без друга. Обичахме се ужасно много. Но трябваше да го пазим в тайна. Не си пишехме майка й като беше в тях. не си говорихме по телефона. Приятелите ни уж не знаеха. Започна едно безкрайно криене и дебнене на момента. Докато не дойде Април и дойде най-големият удар Crying or Very sad Crying or Very sad преди Априлската ваканция Г. скъса с мен Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Опита се да ме накара да повярвам, че никога не ме е обичала, че просто не е искала да ме нарани, но на двете ни беше пределно ясно, че ме лъже. Всички можеха да видят колко влюбени бяхме. Постоянно си правехме изненади. Априлската ваканция беше най-ужасният момент в живота ми. Тогава и се спрятелих ужасно много с Дудата (а.к.а. София Уайлд) lowe Тя ме събра от земята. Буквално. Дойде в 9 часа пред нас и седеше с мен сумати време докато аз си изревах сърцето. Бях таква развалина. 2 седмици само ревях, не ядях изобщо, спах благодарение на приспивателни и отново бях решила да се самоубия. Преди се режех редовно и ходих на психолог. Бях спряла, но онези 2 седмици ме накараха да помисля отново за онези времена. Свалих 10кг за 2 седмици, а когато започнах да ям отново, повръщах всичко и накрая отидох на лекар. Казаха ми, че съм започнала да развивам булимия Mad Mad Чудесно просто Mad Mad На всичкото отгоре, разбрах истинската причина за скъсването ми с Г. - майка й отново разбрала, започнала да я бие, заплашила я, че ще я примести в друг град, обиждала я е, казала й, че я е гнус от нея, че аз съм сектантка и съм й промивала мозъка...
Първият ден от даскало бях решила да я игнорирам напълно. Седях пред нея цял час по химия и веднъж не се обърнах да я погледна. Като би звънецът, излезнах от стаята, но тя ме последва и не издържах. Прегърнахме се и се събрахме отново. Следващите 2 седмици бяха ужасни. Всеки ден тя решаваше нещо различно. Един ден не можеше да продължи, защото я беше страх, на другия решаваше, че ме обича прекалено много и не може да живее без мен. Аз търпях всичко, защото не можех да си представя да живея без нея. Г. е и ще си остана любовта на живота ми. Правихме си планове да живеем заедно, да се оженим, да имаме 2 кучета - мопс и голдън ретривър, да имаме 3 деца (две, от които, тя ще ги роди)... Последният път, в който скъсахме, решихме, че е окончателно. Аз тръгнах с Н. излезнахме веднъж и се опитах да продължа напред чрез нея. Не се получи. Още 1 ден й изневерих с Г. просто не можех без нея, а тя като разбра, че ме губи, направи всичко възможно да ме върне обратно. Ходих 1 месец с Н. като се виждах постоянно с Г. не е извинение, но на Н. не й пукаше за мен и се оказа, че и тя ми е изневерявала с нейната бивша Very Happy Сега сме приятелки Razz на 4ти Юли си направих татуса и тогава правих секс за първи път. с Г. нейният беше 2 седмици по-рано. В тях. Моят беше тогава, в нас. Болеше ужасно, но го исках. Исках я. Скъсах с Н. и с Г. се опитахме да бъдем заедно, но отново не се получиха нещата. Разделихме се за пореден път и аз тръгнах с Д. (на 25). Ходихме само 2 седмици и се разделихме. После тръгнах с Д., но и с нея не се получиха нещата. През цялото време не спирах контакт с Г., но мислех, че съм я превъзмогнала. Лятото свърши и започна 10ти клас. Събрахме се още първия ден. Не можехме една без друга. Но аз хлътнах по А. съзнанието ми беше напълно обзето и чувствах, че отдавна сме изгубили искрата с Г. но не беше така. Зимната ваканция й предложих брак и тя прие. Влюбих се отново в нея и всичко беше страхотно. Направихме 1 година и бяхме щастливи. Но след ваканцията тя се държеше ужасно студено и аз продъжих да се обсебвам по А. с Г. не си пишехме, не излизахме. Уж бяхме заедно, но не точно. Каза ми, че не е сигурна, че иска да бъде с мен. Била объркана. Но била сигурна, че няма да се ожени за мен. Crying or Very sad Изтърпях един месец с това държание. Просто не можех да скъсам с нея, не можех. Докато един ден просто не издържах повече. На нея изобщо не й пукаше за мен, а точно предната вечер А. ми беше звъняла цяла вечер и в 5 сутринта ми цитираше поеми по телефона. Не издържах и скъсах с Г. една седмица по-късно беше Свети Валентин и останалото го знаете.
Имах нужда да го разкажа, защото днес едни мои приятели я обиждаха. Те знаят колко ме е наранила, но се почувствах ужасно гадно. Обичам я. Все още я обичам. Вероятно винаги ще я обичам. Не мисля, че трябва да се събираме отново. Въртим се в един порочен кръг - събираме се, тя ме наранява, караме се постоянно, разделяме се ии после всичко наново Sad Но не мога без нея. Пробрах с други хора - не става. Тя пробва с ония мухъл - не става. Защо просто не си позволи да бъде щастлива?! Тя е ужасна страхливка и голям инат, но си е моят инат и я обичам lowe lowe Пръстите ни пасват перфектно, устните ни са точно едни за други, знае точно какво си мисля, разбира ме само с поглед и към никой друг не съм чувствала това, което чувствам към нея...
Не знам, обаче, дали можем да бъдем заедно....
Оливия Уайлд
Оливия Уайлд

Брой мнения : 194

Върнете се в началото Go down

People who make you happy are never the people you expect - Page 2 Empty Re: People who make you happy are never the people you expect

Писане by София Уайлд Нед Мар 11, 2012 2:48 pm

Охх сега като си спомних кво беше и направо ми се дорева Sad Owl
Изпитвам неистово желание да я ударя точно вмомента Owl Защо ли ?
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

People who make you happy are never the people you expect - Page 2 Empty Re: People who make you happy are never the people you expect

Писане by Оливия Уайлд Нед Мар 11, 2012 2:55 pm

хах, на мен ми се реве от няколко часа Mad тя и пейката помни... Crying or Very sad Crying or Very sad
няма да я удряш!!!
Оливия Уайлд
Оливия Уайлд

Брой мнения : 194

Върнете се в началото Go down

People who make you happy are never the people you expect - Page 2 Empty Re: People who make you happy are never the people you expect

Писане by София Уайлд Пон Мар 12, 2012 2:19 pm

Сайръс Гримел написа:Е, колко по-динамично... уоу ;D
Много вървежна нещо ^^ АЗ всяко лято ида в Пловдив, да знаеш ;д

Не е нужно да ти казвам да пишеш като идваш, нали? Ма все пак ти го написах. хДД lowe lowe
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

People who make you happy are never the people you expect - Page 2 Empty Re: People who make you happy are never the people you expect

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите