The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Носите ли токчета на училище? EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Носите ли токчета на училище? EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Носите ли токчета на училище? EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Носите ли токчета на училище? EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Носите ли токчета на училище? EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Носите ли токчета на училище? EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Носите ли токчета на училище? EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Носите ли токчета на училище? EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Носите ли токчета на училище? EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 38 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 38 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Носите ли токчета на училище?

+5
София Уайлд
Саманта Блек
Ния.
Уго Ривера
Lydia Wickham.
9 posters

Go down

Носите ли токчета на училище? Empty Носите ли токчета на училище?

Писане by Lydia Wickham. Нед Яну 22, 2012 9:04 am

Носите ли токчета на училище? Ако "Да", колко високи? Какво мислите за момичетата, които всеки ден са с токчета в училище?
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Носите ли токчета на училище? Empty Re: Носите ли токчета на училище?

Писане by Уго Ривера Нед Яну 22, 2012 9:09 am

Аззз лично не нося,защото са ми по удобни кецове или маратонки :Д Попринцип много ме дразнят момичетата кота се наконтат и се фръцкат из целото даскало и да си мислят,че са нещо повече от другите...! КИФЛЕНСКА РАБОТА ! Не то пиша това за да обида някой,просто тва ми е мнението!
Уго Ривера
Уго Ривера

Брой мнения : 232

Върнете се в началото Go down

Носите ли токчета на училище? Empty Re: Носите ли токчета на училище?

Писане by Ния. Нед Яну 22, 2012 9:31 am

Нося, но рядко. Веднъж в седмицата за разнообразие и то не винаги. Не са много високи, защото не мога да се възприемам с някъв 15 см ток ХД Пък и малко ми е странно за момичета на моята възраст Very Happy А какво мисля за останалите дето ги носят всеки ден? Добре е да има и хора, на които да се смеем Laughing
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Носите ли токчета на училище? Empty Re: Носите ли токчета на училище?

Писане by Саманта Блек Сря Май 16, 2012 1:47 pm

Не нося, но не защото не ги харесвам, а защото още не мога да ходя с тях. Имам няколко чифта и още се обучавам да не ходя като патица и да не се пребивам. Бих ходила на училище с тях, стига да можех. Обаче не всеки ден. Оставам си любител на маратонки и кецове, въпреки токчетата.
Иначе нямам нищо против момичетата, които ходят с токчета на училище, а и защо да имам о.о
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Носите ли токчета на училище? Empty Re: Носите ли токчета на училище?

Писане by София Уайлд Сря Май 16, 2012 1:53 pm

laught laught laught laught laught laught laught laught
не ми е тука мястото.
laught laught laught
не. нито в училище, нито извън училище.

Мисля, че са неудобни и безсмислени. Повечето от приятелките ми ги носят, само защото се комплексират от ръста си. Имам приятелка, която на ниски обувки не съм я виждала.
Има и хора, които си ги носят за кеф. Нямам нищо против тях, макар че не виждам какъв е кефът, сори.
А за кифлите.. еми те миличките си ги носят, за да се доказват. И аз не знам на кого. Да, признавам си че един женски крак е много по-секси в ток, но няма да тръгна на токчета само за да ме види тоя или оня. Ако някой ще ме харесва, ще ме харесва такава, каквато съм.

На бала си ще бъда с кецове със сигурност.
За сватбата не съм решила още, но смятам и там да не се излагам. Да не говорим съпруга ми колко трябва да бъде висок, за да не изглеждаме като хипер ридикълъс двойка хдд
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Носите ли токчета на училище? Empty Re: Носите ли токчета на училище?

Писане by Ейвъри Еванджелин Сря Май 16, 2012 1:56 pm

ми преди бях повече стил метъл-емо-пънк няква моя интерпретация на тея стилове, та не.


но вече - ДА
нон-стоп хд
главно 10 см ама ся си купих и по-високи платформи. и мисля да си купя и още едни токчета и да..... като съм с тях старши ме заглежда хд
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

Носите ли токчета на училище? Empty Re: Носите ли токчета на училище?

Писане by Alison Brown. Сря Май 16, 2012 1:56 pm

Не нося .. Предпочитам да се скъсвам от смях като гледам онези кифли как едвам ходят с 2 м. ток .. Exited.
Alison Brown.
Alison Brown.

Брой мнения : 91
Рожден Ден : 10.07.1996

Върнете се в началото Go down

Носите ли токчета на училище? Empty Re: Носите ли токчета на училище?

Писане by Уилям Джърнингън Сря Май 16, 2012 2:00 pm

София Уайлд написа: laught laught laught laught laught laught laught laught
не ми е тука мястото.
laught laught laught
не. нито в училище, нито извън училище.

Мисля, че са неудобни и безсмислени. Повечето от приятелките ми ги носят, само защото се комплексират от ръста си. Имам приятелка, която на ниски обувки не съм я виждала.
Има и хора, които си ги носят за кеф. Нямам нищо против тях, макар че не виждам какъв е кефът, сори.
А за кифлите.. еми те миличките си ги носят, за да се доказват. И аз не знам на кого. Да, признавам си че един женски крак е много по-секси в ток, но няма да тръгна на токчета само за да ме види тоя или оня. Ако някой ще ме харесва, ще ме харесва такава, каквато съм.

На бала си ще бъда с кецове със сигурност.
За сватбата не съм решила още, но смятам и там да не се излагам. Да не говорим съпруга ми колко трябва да бъде висок, за да не изглеждаме като хипер ридикълъс двойка хдд

ОМГ ДИС.
Смисъл, аз съм няк'ва мега ниската, ама не се амбицирам да се качвам на няк'ви кокили, само щото гена ми е такъв.
И да, няк'ви мега неудобните. Веднъж пробвах да се кача на 5-сантиметров ток. Ми не. Не мисля, че ще се получи. Оставете, че не ги харесвам, че са неудобни, ами и координацията ми е... точна. Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Носите ли токчета на училище? Empty Re: Носите ли токчета на училище?

Писане by Destiny Miller Сря Май 16, 2012 2:07 pm

ХЕЛ НОУ!
На даскало само кецове нося! ОБОЖАВАМ ГИ! Е, случвало се е и някви пантофки да сложа или по-официални обувчици, но на равна подметка.
Токове слагам само по събирания с класа и някакви други специални случаи.
Destiny Miller
Destiny Miller

Брой мнения : 2137
Рожден Ден : 08.02.1993

https://www.facebook.com/victoriajonascullen

Върнете се в началото Go down

Носите ли токчета на училище? Empty Re: Носите ли токчета на училище?

Писане by Гост Сря Май 16, 2012 2:08 pm

София Уайлд написа: laught laught laught laught laught laught laught laught
не ми е тука мястото.
laught laught laught
не. нито в училище, нито извън училище.

Мисля, че са неудобни и безсмислени. Повечето от приятелките ми ги носят, само защото се комплексират от ръста си. Имам приятелка, която на ниски обувки не съм я виждала.
Има и хора, които си ги носят за кеф. Нямам нищо против тях, макар че не виждам какъв е кефът, сори.
А за кифлите.. еми те миличките си ги носят, за да се доказват. И аз не знам на кого. Да, признавам си че един женски крак е много по-секси в ток, но няма да тръгна на токчета само за да ме види тоя или оня. Ако някой ще ме харесва, ще ме харесва такава, каквато съм.

+1

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Носите ли токчета на училище? Empty Re: Носите ли токчета на училище?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите