The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Me...Me...Me........lMy life| EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Me...Me...Me........lMy life| EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Me...Me...Me........lMy life| EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Me...Me...Me........lMy life| EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Me...Me...Me........lMy life| EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Me...Me...Me........lMy life| EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Me...Me...Me........lMy life| EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Me...Me...Me........lMy life| EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Me...Me...Me........lMy life| EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Me...Me...Me........lMy life|

3 posters

Go down

Me...Me...Me........lMy life| Empty Me...Me...Me........lMy life|

Писане by Savannah. Чет Дек 08, 2011 5:49 am

Нещо като увод:
Такам още от сега да ви кажа, че това не е някой....поредна вампирска драма моето тус са сърцераздирателните истории от моя жевот. Така ще ме слушате внимателно искате не искате, е то не че ви давам някакъв избор де. Ще ви разкажа за дните ми в .......... думата с табу при децата (даскало), за най- добрите ми приятели, естествено за момчета и как капнала когато се върна от училище сядам на компа и зяпав във форума.
1 глава
Днес е един невероятен ден, защо ами, защото почваме училище. Стомахът ми е свит на топка и ми иде да избягам от сцената и да отида долу при съучениците ми, но за съжаление просто нямаше начин, защото трябваше да чета едно така да се каже сърцераздирателно приветстване на новите малки психопатчета тоест 1 клас. Ето дойде и моят реед, но какво стана.. е не че е изненада, че точно тогава се развали микрофона и трябваше да ми го държат та нали това бях аз! Казах го, а гласът ми се разнесе из почти цялото училище, но най- хубавото беше, че почти никой не беше забелязал няколкото грешки които бех направила. После трябваше да има едно дъъъълго чакане докато малките ********* се изнижат и си вземат от питката. Ох свърши слязох долу, после трябваше да се катерим до четвъртия етаж с последни усилия! Какво му беше хубавото на това ли ами незнам може би най- вече, че си видях приятелите и връговете които бяха в малко по- голямо количество от приятелите заради някой мой малки изблици на ярост и агресия миналата година, но пък те си го баха заслужили. С Ксения - момичето което до скоро смятах за приятелка, започнахме да се изкачваме по стълбите като си гледахме в краката за да не прегазим някое дребосъче. Търсихме госпожите за да им подарим цветя е аз всъщност носех само да тези които миналата година ми писаха шест. След това отидохме до зеленото игрищи и аз две момчета и едно момиче седнахме до оградата. Другите започнаха да ни мокрят, е как да го кажа не свърши добре. Най- лошото беше, че когато стъпех от обувките ми излизаше пиана... мистерия. Мама не беше особено щастлива за състоянието в което се прибрах, но пък не ми се скара много....... На следващият ден разбрахме потресаващата новина и това не бяха 50те лева за учебника по испански, а това, че класната ни която преподава физика ще ти преподава и по математика за да ни контролира! Представяте ли си!

ПП: Еми това е за сега ако ви харесва ще продължа (кого лъжа и да нея пак ще продължа ;ддд)
Savannah.
Savannah.
admin
admin

Брой мнения : 9860
Рожден Ден : 12.08.1999

Върнете се в началото Go down

Me...Me...Me........lMy life| Empty Re: Me...Me...Me........lMy life|

Писане by Саманта Блек Чет Дек 08, 2011 5:56 am

Със сигурност пишеш, обаче ти препоръчвам да избягваш жаргонни думи, като Даскало, защото при писане на роул плей или разказчета е малко неприятно за четене, за разлика от четенето на такива думи в чат о.о Също може да намалиш многоточията, или ако ги има да са нормални - ..., а не .................................... ХД И ако искаш да изразиш някакво чувство, или натрупване на много неща едновременно недей да удължаваше думите - „дъъъълго“, а го опиши с думи - протяжно, скучно, напрегнато ала бала. Сещаш се. Относно нецензурните думички и звездичките...ако е тийн роман, може и да са приети, въпреки, че пак не е много хубаво да се използват. ;д

Това е. Надявам се да не си се обидила или нещо такова, просто ти давам съвети ( АМ ДЪ БЕСТ УЕЕ ХДДДДДД * направо * ) ии ти предлагам да го продължиш и накрая ще видиш как ако четеш повече ще има коренна разлика между първа и пета глава например. Smile
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Me...Me...Me........lMy life| Empty Re: Me...Me...Me........lMy life|

Писане by Гост Чет Дек 08, 2011 7:53 am

Саманта Блек написа:Със сигурност пишеш, обаче ти препоръчвам да избягваш жаргонни думи, като Даскало, защото при писане на роул плей или разказчета е малко неприятно за четене, за разлика от четенето на такива думи в чат о.о

Рофл а пък бабите ни преди така са му викали и то не на жаргон ХД Иначе за останалото и аз я подкрепям.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Me...Me...Me........lMy life| Empty Re: Me...Me...Me........lMy life|

Писане by Savannah. Чет Дек 08, 2011 10:49 am

Еми прависте си за всичко Me...Me...Me........lMy life| 898979 следващото ще е различноо..
Savannah.
Savannah.
admin
admin

Брой мнения : 9860
Рожден Ден : 12.08.1999

Върнете се в началото Go down

Me...Me...Me........lMy life| Empty Re: Me...Me...Me........lMy life|

Писане by Кристин Рейнс Чет Дек 08, 2011 10:54 am

Съгласна съм с тях,макар да не съм чак толкова голям експерт (и аз се уча хдд),но иначе е много хубаво Sara smilie
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Me...Me...Me........lMy life| Empty Re: Me...Me...Me........lMy life|

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите