The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Създаване на вещица/вещер - Page 18 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Създаване на вещица/вещер - Page 18 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Създаване на вещица/вещер - Page 18 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Създаване на вещица/вещер - Page 18 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Създаване на вещица/вещер - Page 18 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Създаване на вещица/вещер - Page 18 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Създаване на вещица/вещер - Page 18 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Създаване на вещица/вещер - Page 18 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Създаване на вещица/вещер - Page 18 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Създаване на вещица/вещер

+182
Thea O'Konoel.
Skyler Jones;
Sophia Dreamstone
Savannah.
Магнус Бейн
Vivianne.
Irridius Ar. Dreadmaster
Moira O`Hara
Clara;
Davina.
Оливия Холд
Eva Bellerose.
Anabella Peterson
Исабела Ривърс
Лейна Еверет
Grey.
Alex Dupre
Lora Stivans.
Diana Clements
Esther.
Lafayette DiMaggio
Мария Луиза
Alexandra Hetfield.
Laurel.
Andromeda Black.
Helena Reed.
Jennifer ♥
Drunk Werewolf
Антъни Бенет
Ейвъри Еванджелин
Zombie.
Lizz Hawkeye.
Алгара
Алисън.
Aqua Waterson
Одри Колош
Kwon SoHyun
Кейтлин.
Shalamar
Александра Монтенегро
Korra.
Алиса Роуан
Девън Дейм
Alyson Hannigan.
Алексис Рос ♥
Nala.
Алисън Бернард
Cher Night
Хийт Кастелан
Xena Rahl
Tatia.
Isabella Hawthorne
Grimalkin Barett
Лорейн до Кортео Тредаре
Катрин Блиид
Аня Алексеевич.
Carrie.
Остин Хедлънд
Ада
Хелена Малфой.
Пандора.
Наталия.
Фей Чамбърлейн.
Кейтлин Фокс.
Джесика Милър.
Анастасия Феърчайлд.
Alexandra Noir.
Sara B
Isabelle.
Майли Кларк
Флориана Лаурент
Naomi.
Rality
Сесилия Хейлс.
Мари-Хуана.
Хейли Валънтайн.
Noelle France.
Зоуи Редбърд.
Фрау Зехер
Serena van der Woodsen
Lemony.
Фей Съмърс
Scarlette Reed.
Кейти
Ник
Carrie Preston.
Али Харисън
Каси Блейк
Christopher Salling
Кейлъб.
Ария Бел
Queеn Infеcted.
.Candace Colfer.
Амброзия Съливан
Адисън О'коноел
Мелинда Шериууд
Кристофър Джеймисън
Амара
Джъстина Ролънс
Брук Дейвис
Elodie
Izabell Duchannes
Верена
Тара
Емма Робъртс
Клеър Холт
Виктория Джъстис
Линдзи Гомез
Елен Шерер
Паола Рей
Габриел Михаил
Александър Владимир
Emily Thorne.
Elizabeth Stonem.
Алексия Торнадо
Клавия Рен
Хана Съливер
Сулпсилия Доунн
Деа Стендиш
Катерина Капол
Джаспър Кълън
Violet Lane
Скарлет Силензио
Джесика Милър
Бони Бенет
Мириам
Ема Стивънс
Анн Хаталей
Алексей Дашков
Джо Мондюр
Данелия ♥
Елица
Дийн Уайлд
Джесика Бенингтън
Фелисити Джеймс
Cailin
Tamara.
Vicky
Либерта Фокс
Джасмин Найтшейд
Ефи Албърн
Доун МагКуин-Нортман
Katherine Fox
Сорша Хейл
Диляна
Кендал Дженар
Ана Лия Каст
Фей Ейнджел
Джейс Уейланд
Скарлет Ортиз
Jacob Row Buttowski
Джена Браун
Ейвъри Роуз
Саманта Крул
Бела Сомърхолдър
Наталия Петров
Лекси Уайлд
stefanie cherry
Кора Фокс
Хърмаяни Грейнджър
Nadia Petrova
Алекзира Норт
Даймънд Флетфил
Фелисити Джонсън
Alison Pieterse
Джъстин Бибър
Бренда Сонг
xFr0s7yx
Александрина Стифлър
Dominique Molier
Серафина Мемфис
Adriana White
Жизел Стоун
Алекс Ридик
Аналин Фейм
Габриеле Горън
Бони МакКаут
Мелани Андерсън
Изaбелa
Тереза
*Шанън*
Aля Салваторe
186 posters

Страница 17 от 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Създаване на вещица/вещер

Писане by Aля Салваторe Нед Юни 13, 2010 7:16 am

First topic message reminder :

Тук може да създадете вещица или вещер! .. (:
Aля Салваторe
Aля Салваторe

Брой мнения : 4025
Рожден Ден : 15.01.1997

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com

Върнете се в началото Go down


Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Лейна Еверет Нед Май 26, 2013 3:15 pm

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Tumblr_mn6mnzkwfQ1sqbagro1_500
Hannah Simone
Име:
Лейна Еверет

Години:
25

Раса:
вещица

Характер:
Като цяло Лейна не е това което изглежда.Тя не е от онези момичета,които ще премълчават,ще се подмазват или ще се срамуват,тя е момиче което казва това което мисли без да се страхува,взима това което желае и прави това което иска.Не се дава лесно без бой и е много твърдоглава.Науми ли си нещо е го направи,дори и Годзила не може да я спре.Не харесва хората,които си имат всичко и за това помага на тези,които страдат,защото знае какво е да си без дом и без истинско семейства.

Външен вид:
Дългата й гарваново черна коса е доста непокорна във ветровит ден,но тя успява да изглежда добре дори тогава.Едва метър и седемдесет момичето има дълъг крак и не се срамува да покаже идеалните извивки на тялото си.Никога в крак с модата,винаги носи това което и попадне под ръка и винаги изглежда добре защото се чувства удобно в собствената си кожа.

История:
Ще идем напред във времето,много преди Лейна да се роди. Родът й съществува от векове и са известни в свръхестественият свят като вещици,защото само жените в родът са имали магически способности.
Да се върнем на Лейна,която е отгледана от майка си понеже баща й не е имал никакво намерение да се жени за майка й,нито пък да има дете.И все пак двете успяват,сами но заедно.поне докато Лейна не завършва обществена гимназия във Флорида и не навършва осемнадесет и майка й мистериозно изчезва.Тя не успява да се справи сама с ипотеката на къщата,а и това,че е загубила единственото си семейство определено я съсипва. Около година пътува напред-назад из страната,докато не е намерена от частен детектив,който я води в Мистик Фолс при нейни далечни роднини.Тези далечни роднини са леля й Веа и малкият й братовчед Самюел. Те й помагат да научи всичко за семейството си,за миналото на родът й и за това как майка й е направила сделка с демон да спаси живота на Лейна и в замяна е дала душата си.Явно когато се е родила Лейна е щяла да умре заради дупка в сърцето й.От паника да не я загуби ,майка й неразумно е сключила сделка с демон за да я спаси.Демонът й е дал осемнадесет години и щом са изтекли е дошъл да прибере своята част от сделката.
Напълно обърканата Лейна започва да изучава магията и да търси начин да измъкне майка си от Ада. На деветнадесет отива в колеж и след като завършва се връща отново в Мистик Фолс и се заема с две задачи - да спаси душата на майка си и да живее някакво подобие на живот.

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Tumblr_mmo2np695A1qcgnq0o1_500
Лейна Еверет
Лейна Еверет

Брой мнения : 68
Рожден Ден : 06.06.1988

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Лейна Еверет Нед Май 26, 2013 4:41 pm

Видях за момент коментар от един от модераторите,че Ная е заета за това смених.Дано сега да имам зелена светлина :3
Лейна Еверет
Лейна Еверет

Брой мнения : 68
Рожден Ден : 06.06.1988

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Сорша Хейл Пон Май 27, 2013 7:19 am

Одобрена си Smile
Само сложи аватар и пиши в тази тема за лика на героинята ти Smile
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Исабела Ривърс Пет Сеп 06, 2013 9:43 am

Създаване на вещица/вещер - Page 18 As6h



Име:

Изабела Удвил Ривърс
наричат я Бела

Години:
18

Раса:

Вещица

Външен вид:

Млечно бяла кожа. Дълги коси с рижав цвят, стройна и изваяна фигура, мек кадифен глас и нежно лице. Почти ангелско. Но едва ли...
Едва ли можеше да наречеш една Ривърс ангел...
Това бяха чертите, характерни за всички жени от рода Ривърс-древен род от могъщи магьосници, някога кръстосвали земите на стара Англия, правейки своите заклинания, прошепващи напевни думи, заговорничейки, свалящи дори крале от троновете им.
Наричаха ги вещици. Всяко едно момиче, родено Ривърс притежаваше дарбата. Още от малки знаеха, че са различни. Но на Бела това й харесваше. Тя бе горда с произхода си. Беше истинска Ривръс-от главата до петите.
Имаше спортна фигура, добре оформено тяло, пленителна коварна усмивка, светло кестеняви лешникови очи.

Характер:

Истинска фурия. Постига всичко, което си науми. Коварна е, интригантка, непридвидима, около нея винаги има нещо интересно, все се натъква на неприятности.Дори можем да кажем, че сама ги предизвиква. Отмъстителна е. Надменна и много упорита. Инатлива е и горделива.Обича приключенията. Харесва и да е сред хора. Като приятелка е вярна и лоялна-най-добрия съюзник, който можеш да имаш.
Влюбчива е, но е недоверчива. Има високи цели. От всичко най-много мрази предателството.
Купонджийка е-обича добрия алкохол и партитата. Много е забавна. Спортна натура е. Обича да спортува и танцува много добре.

История:

Предистория:

"Баща ми е сър Ричърд Удвил-английски благородник, земевладелец и поддържник на истинските крале на Англия-родът Ланкастър. Майка ми произхожда от херцозите на Бургундия и следователно в кръвта й тече кръвта на богинята Мелузина, която основала тяхната кралска фамилия с омагьосания си любим, херцога и все още може да бъде видяна във времена на необичайни беди докато изрича с плач предупреждението си над покривите на замъците когато синът й и наследникът умира, а родът е обречен. Или така говорят, онези, които вярват в такива неща.
При този мой противоречив произход-твърда английска земя и и френска водна богиня-човек може да очаква от мен да бъда каква ли не:чародейка или обикновено момиче.Има такива, които ще кажат, че съм и двете. Но днес когато реша косата си особено грижливо и я подреждам под най-високата си дядема, докато хващам за ръцете си двете си останали без баща момчета и ги повеждам към пятят, който отива към Нортхамптър, бих дала всичко, което съм за да бъда само сега, този единствен път просто неустоима."

История

Родена в Англия. Отгледана от майка си, баба си и лелите си в семейство само на жени. Винаги са били много сплотени и задружни. Има много голямо семейство-братовчеди и братовчедки. Родена в могъща фамилия, едни от най-древните вещици, населявали острова. Притежава дарбата точно като тях. Преди векове роднините й са били преследвани от кралският род, една от тях е била обвинена във вещерство, но за щастие успява да избяга, благодарение на дъщеря си-Елизабет-нейната леля, която по това време е кралица на Англия.
Исабела е наследничка на древен род и никога не го забравя.
Един ден когато нещата в кралството се объркват цялото й семейство бягат далече-в Мистик Фолс. Баба й Жакета казва, че това е град пълен с потайности и такива като нас и там ще бъдат защитени.
"Нищо не защитава вещиците така, както дружбата им"-повтаряше си често Исабела, един от съветите на баба си. А там ще има много от тях-прибави тя, трябва да ги намерим!"И в една мрачна, дъждовна и буреносна нощ пристигат в Мистик фолс-градът, който ги очаква....

Искате да сте такъв, защото :просто ми е интересно
Исабела Ривърс
Исабела Ривърс

Брой мнения : 9
Рожден Ден : 16.06.1995

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Jennifer ♥ Пет Сеп 06, 2013 10:25 am

Одобрена си, но ми кажи с кой лик ще си?
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Исабела Ривърс Пет Сеп 06, 2013 4:03 pm

Dannel Harris
Исабела Ривърс
Исабела Ривърс

Брой мнения : 9
Рожден Ден : 16.06.1995

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Jennifer ♥ Пет Сеп 06, 2013 6:29 pm

Одобрена си! :3
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Diana Clements Нед Сеп 08, 2013 4:39 pm

Тъмно кафявите ѝ очи се взираха в пространството, не фокусираха абсолютно нищо и никого. Просто се бяха спрели на нещо, докато тя самата сякаш се бе пренесла на друго място. Някакъв остров, може би. Въпреки ужасното много мъгла наоколо, можеше да се види море и плискането от вълните му ясно можеха да се чуят сред настъпилата гробта тишина. Точно там се намираше тя в този момент, точно на това място, което напоследък често бе сънувала. И въпреки това, въпреки, че знаеше какво щеше да се случи, не можеше да се откъсне от връхлитащите я спомени за съня. Една стъпка, още една, още една.. в далечината започваше да се появява размазана фигура, която бавно се приближаваше към нея. Още една стъпка и още една и...
- Г-це Клементс!
Момичето бързо се върна в реалността, обръщайки цялото си внимание на г-н Милър, учителя по География в местната гимназия. Беше седнал с единия крак на бюрото си, докато нервничеше в пълната липса на заинтересованост от страна на Даяна към това, което говореше. Поне така изглеждаше отстрани не само за него, но и за съучениците на Даяна, обърнали погледите си към нея. Усещаше се силното напрежение между ученичката и учителя, преди тя беше любимката му и все още е, просто в последно време Даяна я преследваше странен сън, който не ѝ даваше миг спокойствие. Това от своя страна водеше до невнимание в час, а това...
- Бихте ли била така отзивчива да отговорите на въпроса ми. - Погледна я настойчиво.
Даяна се поизправи и кръстоса краката си, колкото да загуби няколко секунди, в които са се опита да се сети за въпроса, зададен от г-н Милър. Опит без никакъв резултат. Последното нещо, което бе чула от него беше "Здравейте, ученици!"
- Отговор на въпроса е–
Звънеца! Щом се чу из коридорите, учениците насъбраха багажа из чиновете и с бясна скорост излязоха от стаята.
Даяна се изправи бавно и започна да прибира нещата си в раницата.
- Хех, Ди - чу гласа на най - добрата си приятелка, Мелиса, и обърна поглед към нея. - Може ли да тръгваме по - бързо, защото корема ми до такава степен копнее за ядене, че би могъл да погълне чиновете.
- Тръгваме, тръгваме - засмя се Даяна.
- Мелиса, би ли ни оставила с г-ца Клементс насаме за момент? - Г-н Милър се изпречи на пътя на двете момичета.
Мелиса, понеже беше по - нисичка, се налагаше да го гледа с доста повдигната глава на горе, което я караше да се страхува по някакъв начин от него. Затова и само поклати глава и побърза да излезе от стаята.
- Какво има, г-н Милър?
- Мисля, че знаете, г-це Клементс - настани се на бюрото си в позата, която бе заел по - рано.
- Ако става на въпрос за преди малко, аз–
- Не е само преди малко, ами вече е цяла седмица. - Даяна замълча и сведе глава надолу, докато той я гледаше право в очите. - Виж, Даяна, ти си една от най - добрите ми ученички. Никога до сега не си била толкова разсеяна в нито един от часовете ми - направи кратка пауза. - Има ли нещо, което не знам и, което те кара да бъдеш толкова разсеяна?
- Не, няма нищо. Просто–
Г-ца Грей, учителката по История, почука на касата на вратата с усмивка на лицето си.
- Прекъсвам ли нещо? - попита тя, виждайки колко сериозно гледа г-н Милър.
- Аз, аз ще тръгвам. - Даяна реши, че това беше подходящия момент да се измъкне и побърза да излезе преди г-н Милър да е казал нещо.
###
- Къде, по дяволите, беше? - Мелиса хвана Даяна за ръката и я придърпа към съседния стол на масата в столована, на която по принцип сядаха по – известните ученици. - Какво толкова стана там? Моля те, кажи ми, че не е поредната драма ала Джейсън/Карина, защото тогава–
- Иу, не, За Бога, Мелиса! Между мен и господин Милър няма нищо! - Категорично отрече Даяна, след което остави чантата си облегалката на стола си.
- Тогава какво има?
- Искаше да разбере защо съм толкова разсеяна в последно време, това е всичко.
На масата пред нея имаше поднос с най – хубавите храни от столовата, които Мел се бе сетила да вземе за най – добрата си приятелка,докато я чакаше да дойде. Даяна се усмихна широко. Обичаше го това момиче.
- А наистина защо си толкова разсеяна. Виждам начина, по който понякога се отнасяш някъде, станало ли е нещо?
- Не, абсолютно нищо.
Даяна се пресегна и взе портокаловия сок от подноса и го насочи към устните си, но усещаше вперения поглед на Мелиса към нея, който я караше да се чувства неудобно. Обърна се към нея.
- Жестоко съм обидена от опита ти да ме излъжеш.
- Не се опитвам да те излъжа - обърна се Ди към момичето до себе си. - Спестява ти незначителна информация.
Даяна беше в пълното си право да премълчава истината за разсеяността си от най - добрата си приятелка. Не мислеше, че е толкова важно да ѝ казва, че един сън постоянно изникваше в спомените ѝ и я откъсваше от реалността за определено време, в което, по някакъв късмет, учителите все я питаха нещо.
- Просто странен сън, това е всичко, Мел. - Даяна каза при поредния втренчен поглед на Мелиса.
- Пробвай ме.
Даяна въздъхна.
- В последните няколко седмици сънувам един и същ сън, който не мога да си обясня. Намирам се на остров, поне доколкото мога да позная. Някой се приближава към мен, висока мъжка фигура, чието лице не мога а видя. Застава на няколко крачки и ме вика по име. Казва, че познава майка ми - преглътна тежко.
Майката на Даяна беше починала няколко месеца след раждането на г-ца Клементс в пожар. Даяна никога не я е познавала и винаги ѝ е било трудно да говори за нея, но някак си е успявала да се справи, защото е имала подкрепата на баща си. И това, че той е единствения.. беше единствения родител, който Даяна имаше, беше причината да бъдат изключително близки.
- Казва ми, че притежавам сила, която може да разруши баланса и хармонията на Земята, но също така може и да го възстанови. Зависело изцяло от мен. Искам да го питам за какво говори, но преди да успея земята под краката ми пропада и аз падам в някаква бездна.
Мелиса продължи да гледа Даяна учудено още пет секунди. Вероятно се чудеше какво да ѝ каже или тя самата се опитваше да разбере всичко казано, но след това просто се усмихна и каза:
- Това е просто сън, Даяна.
Ди се усмихна. Идеално знаеше, че това ще последва, но се радваше, че беше споделила с някой съня си, който я тормозеше още от доста време.
- Я, виж ти. Ето го Ейдън - Мелиса произнесе с леко презрение името на момчето. - Изненадва ме, че не е с Ксантия.
Даяна измери Мелиса с поглед, който никак не се хареса и на двете.
- Стига, Ди. Заедно сте от две години и никога до сега не сте били толкова отдалечени. Не и откакто Ксантия се появи и той започна да прекарва повече време с нея, отколкото с теб.
- Мелиса, стига. Между Ейдън и Ксантия няма нищо. Единственото, което ги свързва е проекта по Биология.
- Определено. Той ѝ помага да опознае мъжката полова система, а тя от своя страна му дава няколко погледа към женската.
Даяна изпусна леко повдигнатата кутия с портокалов сок на подноса, обърна се към Мелиса с поглед, който казваше „Този пък прекали!” и стана от стола толкова бързо, колкото Мел я беше придърпала там.
- Ди, аз не исках.. Д.. Даяна!
Г-ца Клементс вече беше далеч от онова място. Имаше нужда от чист въздух, имаше чувството, че ако остане вътре още малко можеше да се задуши от всичките погледи, а и не мислеше, че искаше да види лицето на Мелиса за час.
Минаваше по коридорите към входната врата, докато на пътя ѝ не се изпречи не кой да е, ами Ксантия от плът и кръв с подмолна усмивка на лицето ѝ.
- Даяна, добре ли си? - попита тя.
Даяна беше на път да извърти очи от дори най – малката загриженост, която Ксантия сломи да покаже. Но вместо това се усмихна на среща на русокосата.
- Да, всичко е наред.
- Сигурна ли си? Защото видях как излезе от столовата. Надявам се да не е нещо свързано с мен и Ейдън.
- Ни най - малко.
- Сигурна ли си?
Даяна не можеше да повярва наглостта на това момиче. Правеше всичко, което можеше да запази самообладание.
- Да, Ксантия. Бъди спокойна.
Опита се да продължи напред, но в опита си срещна съпротивата на тялото на Ксантия, обръщайки се към нея забеляза лукава усмивка, която никак не ѝ се понрави. Но бутайки я съвсем леко с рамо от пътя си успя да мине.
- Накъде? - Попита Раян, съседско момче, което Даяна познаваше още от малка.
- Аз, аз имам малко работа, която да свърша. Няма да мога да присъствам за останалата част от часовете - Даяна набързо мина покрай него и излезе от училището.
###
Даяна вървеше по улицата. Мислеше за изминалия час и за всичко, случило се в училището. Не можеше да стои повече там, а и следващите часове бяха всичките не от толкова голямо значение за нея и академичния ѝ успех, така че можеше да си позволи три отсъствия.
Докато вървеше на пътя видя нещо.
Куче, лежеше на земята и не даваше никакви признаци на живот, а едното му краче беше превито.
Даяна изтича възможно най - бързо при него. Като любителка на животните и всичко живо сърце не ѝ даваше да го остави на средата на пътя, когато някой не мине през него. Беше непоносимо.
Постави ръцете си над гръдната кош на кучето, опитвайки се да види дали диша, дори и малко, но не можеше да усети нищо. Постави и другата си ръка за всеки случай и затвори очи в опит да абстрахира всичко около нея и да се съсредоточи само върху кучето. Но не дишаше.
Изправи се и извади по най - бързия начин телефона от задния си джоб, набирайки номера за грижа на животните в града. Изправи се от земята и започна да търси името на улицата, в момента не можеше да се сети, и когато го намери каза на госпожата, вдигнала от другата линия.
В следващия миг, в който се обърна към кучето, него го нямаше. Беше само сухия асфалт.
- Какво? - заоглежда се наоколо. - А, не. Извинете. Няма нищо. - Осъзнала се и се обърнала към жената от другата страна на линията.
###
Даяна беше само на няколко крачки от дома си, все още не можеше да си обясни толкова много неща. Като как мъртвото куче изведнъж ще изчезне сякаш никога не е било до нея. Адски странно, Даяна никога не бе чувала подобно нещо да се случва и започна да се пита да не би ѝ се привиждат неща. Хвана се за глава и понечи да влезе в двора на дома си, когато някой се изпречил на пътя ѝ.
- Казах ли ти, момиче?
Грейсън Доун. Възрастен мъж, пропил се след загубата на любимата си. Всички го отбягвали и с причини. Той не само се пропил, но и загубил разсъдъка си. Ала най - странното нещо е, че този глас, този глас е абсолютно същия като в съня ѝ.
- Казах ли ти да не ги използваш?! - повиши тон и Даяна се дръпна леко назад.
- Не знам за какво говориш. - Отговори момичето, посягайки към телефона в джоба си.
- Как не знаеш? Казах ти, че ще провалиш баланса, не е ли така!? Казах ти всичко, което трябва да направиш, за да не ти се случи същото с майка ти!
Даяна го погледнала учудено, но страха бавно поемал контрол над нея.
- Кучето трябваше да си остане мъртво, Даяна Клементс! - Посегна към ръката ѝ.
- Даяна! – чу познат глас. - Даяна, всичко наред ли е тук? - Раян се доближи към тях, а Грейсън отстъпи крачка назад.
- Помни ми думите, Даяна. Не прави същите грешки като майка си! - Бавно започна да крачи назад и когато се обърна с гръб повдигна бутилката с уиски, отпивайки от нея.
Раян се обърна към Даяна и застана пред нея, прекъсвайки очния контакт с Грейсън.
- Майка ти? Даяна, за какво говореше той? - попита Раян. - Всичко наред ли е?
- Да, да - отговори леко разсеяна Даяна. - Нали знаеш, пак се е напил. Всичко е наред, Раян. Благодаря ти. - Усмихна се Ди.
- Винаги! Ако пак те притеснява само кажи.
- Разбира се. А ти защо не си на училище? Мислех, че имате още три часа.
- Да, но нали знаеш, че треньора ни освободи от тренировки тази седмица и имаме два часа свободни.
Даяна напълно беше забравила за тренировките. Чак сега си спомни когато Ейдън ѝ бе казал, че ще има свободни тази седмица. Тя също не беше на училище, така че не виждаше проблем да го посети.
- Да, вярно. - Отговори и се усмихна. - Ще тръгвам.
Усмихна се и тръгна в другата посока.
- Хей, кажи на Конар, че ми дължи десетачка. - Провикна се Раян.
Даяна се усмихна и продължи пътя към къщата на Ейдън.
###
Стигайки до къщата, Даяна се наведе за да вземе резервния ключ изпод стелката. На път да го напъха във ключалката, вратата се отвори. Явно Ейдрън не я е бил затворил с идването, което не ѝ се стори толкова странно в момента. Затвори след себе си и се огледа, с изгарящото желание да го намери по - бързо.
- О, Ейдън!
Даяна погледна към стълбите, водещи до горния етаж. Първоначално не искаше да се признава това, което чува. Искаше ѝ се да не е истина, но след няколко по - силни удара не можеше да игнорира факта, че това наистина ѝ се случва. Започна да се изкачва по стълбите, стигайки го коридора се спря. Молеше се толкова силно всичко това да не е истина и да ѝ се причува. Всичко щеше да е по - добре, от колкото случващото се.
Но с всяко приближаване към спалнята виковете се чуваха по - силно, а гледката от отворената врата започваше да се разяснява.
Веднага щом Ксантия видя Даяна на вратата се усмихна подигравателно, докато Ейдън не видя и не спря. Избута русокосото момиче на земята и ѝ метна чаршафа, а той самия побърза да стигне до Даяна, която все още стоеше като препарирана, не можейки да повярва на случващото се.
- Даяна, чуй ме. Мога да ти обясня - Ейдън се опита да я хване и да привлече вниманието ѝ, но Даяна се отдръпна от него.
Не искаше да го вижда, най - малкото да я докосва. Не можеше да повярва, че Мелиса беше права. Че всички останали бяха прави, а само тя не беше могла да види истината. Нима беше толкова наивна? Нима беше толкова сляпа?
- Даяна чуй ме! Всичко това ее.. всичко това е грешка, аз обичам теб, Даяна.
Ди направи още една крачка назад, поглеждайки към Ейдън.
- Майната ти!
Бутна го назад при поредния му опит да я хване. Стисна силно ключа в ръцете си и тръгна надолу по стълбите, игнорирайки всичките му опити да я спре. Щом излезе от къщата най - накрая си позволи една сълза да падне от очите ѝ. Усещайки се, че стиска толкова силно ключа, че си причини леки рани, от които закапаха капки кръв, Даяна го хвърли в съседния двор и продължи да ходи бързо към къщата си.
###
Тръшна вратата зад себе си и се свлече на пода. Чувстваше се толкова глупава, толкова наранена, че не можеше вече да сдържа всичко в себе си и рухна. Тя просто рухна. Единствения човек, който е бил до нея след смъртта на баща ѝ ѝ беше изневерил. Баща ѝ я беше напуснал, нямаше го повече, не познаваше майка ѝ, не ѝ остана абсолютно никой на този свят. Даяна беше съкрушена.
###
- Даяна! Господи, Даяна, добре ли си?! - гласа на Мелиса успя да събуди Даяна. - Хей, хей, добре ли си?
Даяна отвори леко очите си, усещайки все още мократа кожа на лицето си от часовете прекарани в леенето на сълзи. Не се беше усетила кога се бе унесла.
- Ди, добре ли си? Ди, чуваш ли ме?!
Даяна едвам се изправи и когато усети, че отново щеше да падне на пода, Мелиса я хвана. Даяна се чувстваше толкова слаба, изтощена, че не можеше да каже собственото си име.
- Раян, хайде да я отведем на горния етаж.
Раян пристъпи напред и хвана Даяна. Вдигна я на ръцете си.
###
Даяна отвори бавно очите си. Мелиса неотлъчно стоеше до нея и се опитваше да превърже раната на ръката ѝ. Даяна огледа наоколо и осъзна, че се намира в спалнята си.
- Хей, как се чувстваш? - попита Мелиса.
- Добре - отвърна Даяна и Мел отново я погледна с нейния настойчив поглед. – Ще се оправя.
- Знам - отвърна Мелиса. - Всичко знам. Всички знаят.
Даяна първоначално не можа да схване, но след това нещата ѝ се разясниха.
- Чай от лайка - Даяна се обърна към вратата, където Раян влизаше с поднос в ръце с някакъв вид храна, кроасан може би, и една чаша чай, от които излизаше пара.
- Не трябваше да го правите. - Даяна се опита да стане от леглото, махайки завивките, но Мелиса не ѝ позволи да се изправи. - Хей, почини си малко, Ди. Нуждаеш се от почивка. Ние ще сме тук.
Даяна им благодари за всичко, което бяха направили за нея. Не мислеше, че ще мжое да заспи, но отпадналостта ѝ се оказа по - силна, отколкото очакваше.
###
Даяна заслиза на долния етаж, но с всяка крачка ставаше все по – несигурна и леко объркана. Забеляза, че всяко едно цвете в къщата беше напълно съсипано. Сякаш загубило своята жизненост, своя живот.
- Отпочина ли си? – попита Раян, след като забеляза Даяна да влиза в кухнята, където се бяха настанили той и Мелиса.
Даяна се усмихна леко и се приближи към тях.
- Може да се каже.
- Радваме се.
- Ам, Мел, както е станало с цветята? – попита Даяна и се обърна към Мелиса.
- Не знам, Ди. Не вдигаше телефона си и започнах да се притеснявам за теб, имайки се на предвид нещата, които се говореха. Затова тръгнах насам и когато пристигнах всички цветя отвън сякаш изсъхнали. Тогава Раян излезе и забеляза същото. След това те намерихме на пода по средата на фоайето. Изглеждаше толкова изтощена.
Даяна отиде до мивката да освежи лицето си, докато слушаше Мелиса. Тогава от прозорците до мивката видя двора и всички цветя. Това беше толкова странно. И защо Мелиса ѝ е превързалаа ръката? Все пак беше ключ, най – много няколко драскотини, които са изплашили Мел до смърт. Отбинтова ръката си и видя как раната, която е много по – дълбока, отколкото очакваше, за няма и три секунди и вече нямаше и следа от нея. Побърза отново да сложи бинта. Не знаеше какво става, но не искаше никой да разбира, докато тя не е сигурна. Тогава изведнъж всичко се нареди в главата ѝ. Съня, мъжа, майка ѝ, кучето, Грейсън; всичко започна да придобива смисъл.


Създаване на вещица/вещер - Page 18 Tumblr_mhwwr52Lus1ryg2x2o1_500
# Даяна Клементс # 18 години # Вещица # Лекуване; вдъхване и
отнемане на живот под всякакъв вид форма # Shelley Hennig #
Diana Clements
Diana Clements

Брой мнения : 10

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Jennifer ♥ Нед Сеп 08, 2013 4:47 pm

Одобрена си! Smile
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Anabella Peterson Чет Окт 24, 2013 2:50 pm

Anabella Peterson~17 years~fc: Leighton Meester

~Witch~
Външен вид: Бела има дълга кестенява коса и зелени очи. Косата й винаги е накъдрена на големи букли или изправена и с диадема. Обича семплия грим и пастелните цветове. Винаги се облича стилно и харесва марковото и изисканото облекло. Когато се усмихне на лицето й се появяват сладки трапчинки и очите й заблестяват. Скулите на лицето й са идеални. С няколко думи Анабела е надарена с огромни количества природна красота.
Характер: Анабела винаги се държи мило и добронамерено. Тя е истинско ангелско създание, защото винаги помага на хората и е готова да направи всичко за роднините и приятелите си. Тя има силна връзка с природата, изглежда невинна и добра и е такава. Анабела е лесно ранима и това винаги й изиграва лоша шега. Някои хора дори биха я нарекли наивна, защото тя смята, че във всяко създание се крие нещо добро, независимо колко тъмна е душата му.
История: Най-ранните сведения за рода й идват от 14 век, когато прароднините й се преселват в Ню Йорк. Тогава никой не знае, че те са вещици и те опазват тайната си добре. През годините следите на Питърсън се губят и появяват често и на различни места, и за това е трудно да се навърже последователно историята им. Последните сведения взети от стара книга в незнайна библиотека разказват, че от рода са останали само три сестри, които се разпръскват в три различни града, опитвайки се да изградят наново обичайте и традициите си и да запазят тайната си. Една от сестрите на име Бела Чейнс Питърсън пристига в Мистик Фолс, където се жени за местен. Анабела носи името й, защото тя е любимата й баба и родителите й решават да я кръстят на нея, заради достойнството и честта, която има.
Анабела е едва на 10, когато разбира за дарбата си. Майката на момичето не е съгласна тя да усвоява техниките на магията и за това баба й (Бела Питърсън) започва да я учи тайно на магически трикове, които малкото момиченце усвоява лесно. Така Бела се учи на много неща и става умела вещица, макар и често да прави грешки и да създава проблеми, тя знае цената на магията и се опитва да не прекрачва често границите на позволеното. Сега тя учи в гимназия и има обикновени приятели, които не подозират нищо за нейната тайна, но скоро ще разберат, защото тя ще трябва да избира между това да ги спаси, разкривайки тайната си и това да загинат, а тайната й да остане забулена.
Искате да сте такъв, защото харесвам връзката на вещиците с природата и това, че имат големи възможности относно магиите.
Допълнителна информация: Има черен котарак на име Shadow
Leighton Meester (Anabella Peterson)
Създаване на вещица/вещер - Page 18 Leighton-meester-mtv-movie-awards-2009-10
Anabella Peterson
Anabella Peterson

Брой мнения : 6
Рожден Ден : 22.05.1998

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Jennifer ♥ Пет Окт 25, 2013 7:41 am

Одобрена си! Smile
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Eva Bellerose. Съб Дек 07, 2013 9:46 am

1. Име - Sasha Pieterse (Саша Питърс).
2. Години - 17.
3. Раса - Вещица.
4. Външен вид:
Саша е стройна и висока. Има дълга, леко къдрава, руса коса. Лицето й е леко заоблено. Има красиви сини очи. Висока е 1.70. Има родилен белег на дясното си рамо.
5. Характер:
Обича да е в компанията на много хора, но никога не се доверява напълно. Потайна е и пази много тайни. Вярва единствено на най-близките си хора. Лесно избухва и трудно се излиза на глава с нея. Тя винаги трябва да има последната дума.
6. История:
Саша има нормално детство, но щом навършва 12 се появява нотка магия. Баба й и обяснява всичко относно магията и я обучава, но така и не й признава, че е част от рода на едни от най-могъщите вещици. Когато Саша е на 15, баба й е бива убита, защото е вещица и тя остава сама. Щом Саша навършва 16 тя започва да разбира каква магия притежава.
7. Допълнителна информация:
8. Снимка: http://prikachi.com/images/876/6827876v.png (Sasha Pieterse)

Eva Bellerose.
Eva Bellerose.

Брой мнения : 135
Рожден Ден : 19.11.1995

http://neon-fanfics.weebly.com

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Jennifer ♥ Съб Дек 07, 2013 9:51 am

Одобрена си! :3
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Оливия Холд Чет Дек 26, 2013 4:59 pm

Име

Оливия Холд


Години

23


Раса

Вещица


Външен вид

Средна на ръст, слабичка (но не прекалено, този тип фигура не я загрозява, а напротив приляга ‘и доста добре).Косата й е руса, когато през деня е слънчево косата ‘и придобива златист оттенък, което доста й допада.Не е непокорна и не изисква прекалено много грижи, дори с вдигната на опашка коса (съвсем обикновено) и отива.Тя има красиви скули, които винаги подчертава, очите са зеленикави, но на силна светлина това се забелязва най-добре, всъщност заради самата им форма и цвета, наподобяват тип котешки очи, а това символично животно за Вещиците.Плътните ‘и устни и блестящата усмивка са омайващо чаровни за аудиторията ‘и и непознатите.Обича да слага в/у устните си лек блестящ гланц почти безцветен.Всякакъв тип дрехи и отиват, независимо дали са маркови или са закупени от разпродажба, това е така защото умее да ги съчетава.
Характер

Не е прекалено стеснителна, когато иска и мисли да каже нещо на някого, независимо дали е упрек или съвет, го казва без да се двоуми. Умее да пази тайни и знае кога трябва да изкаже мнение или просто да замълчи.Винаги застава на страната на хора които заслужават защита.Дразни се от прекалено наперените, със самочувствие без покритие личности.Оливия е искрена, но понякога ‘и се налага да си послужи с благородна лъжа, за да не нарани човек, който за нея е ценен.Обича пухкавите животни, като зайчета, котки, кучета и т.н., дори тя самата отглежда две зайчета(Мали и Рори), едно сивкаво коте, което тя нарича Луси и кучето ‘и Цезар, порода чау-чау.Грижовна личност е, не подминава чуждата болка.

История

Местила се е на много места, сменила е различни квартири, къщи на свои роднини и дори е напускала родната си страна.От както се помни живее с майка си, не познава баща си и никога не е разпитвала за него, до деня когато разбира съвсем случайно за своите способности.Освен своята майка, тя има и баба, която ‘и помага да навлезе в света на магиите, отварите, заклинанията и прочие..Тя ходи на училище, общува с ‘’бездарни’’хора и се научава да прикрива способностите си.Приобщава се с интерес към вещерството, като иска да сбъдне една своя цел.След години, когато Оливия е напълно способна да борави със силите си, решава да разбере истината около смъртта на баща й..това което разбира още повече засилва желанието ‘и да стане ловец на Вампири, всеки който разбере и вникне в историята ‘и би разбрал каква е всъщност болката около смъртта на баща ‘и кой е виновника за тази насилствена загуба.

Снимка

Erin Heatherton

Създаване на вещица/вещер - Page 18 600full-erin-heatherton
Оливия Холд
Оливия Холд

Брой мнения : 8

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Jennifer ♥ Пет Дек 27, 2013 7:45 am

Одобрена си. <3
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Davina. Вто Фев 04, 2014 3:59 am

Davina Claire
Honey you'd see me in a crown
Oh, I may be on the side of the angels, but don't think for one second that I am one of them

*witch / 16 / fc: danielle campbell*





виждали ли сте някога красиви и нежни очи, изпълнени с тъга и злоба? да, точно такива бяха очите на нашата малка и крехка героиня, която беше нисичко, крехко, стройно и модерно младо момиче, с буйна мека като кадифе кестенява коса. историята на това момиче е подходяща за някой драматичен филм, давина е родена е родена преди точно преди шестнадесет години в семейство на вещери. родителите и са от древни и могъщи вещерски родове. момичето израства в ню орлиънс, където е не само една от най-харесваните, но и едва от най-известните в училище. Но всичко хубаво си има своя край, макар и в повечето случай да не е чак толкова трагичен и да не се чувстваш предаден от всички, на които държиш, и най-вече от собственото си семейство. какво по-лошо може да ти се случи от това. е и вече дойде време съвсем накратко да ви разкажа как малкото сладко и наивно момиченце беше измамено по най-безцеремонтния начин, и не само това ами и за малко не бива убита.
всичко започна с обяснения и надежди. надежди, че живота в града ще се промени, надежди, че вещиците най-после ще имат своето време и сила и няма да са потъпквани от вампирите и обяснения, как ако дъщеря ти е част от това, е все едно участваш в някое божие дело, което ще промени не само градската действителност, но и направо целия свят. момичетата от квартала даваха всичко, за да бъдат избрани без да осъзнават, в какво в действителност се въвличат. е, и както правилно предполагате нашата нисичка и сладичка героиня беше едно от четирите момичета, които щяха да участват в така "желания и величествен" ритуал. кой да предположи, че щастието, което изпита тогава щеше да се превърне в най-голямата и болка.
в денят на великото събитие или нека да бъдем по-точно вечерта на самото жертвоприношение момичетата имаха за цел просто наистина да повярват в тази глупост и да бъдат убити. добре, че брюнетката беше последната защото иначе нямаше да има никакъв шанс да се спаси, точно както най-добрата си приятелка моник и останалите две момичета. а гледката беше повече от ужасна, дори това е прекалено малко за описание на такава страшна гледка. бяха изпратени на смърт от собствените си родители просто за да имат повече сила. и ако това не си е чисто предателство и то от най-близките ти хора... с помощта на марсел момичето се спасява, и получава сила, която е прекалена за една вещица и която я превръща в една от най-силните живи вещици в момента, както и винаги може да разбере, когато другите, които все още искат да я убият, се опитват да правят магии. а какво ще се случи от тук нататък, тепърва предстои да разберем
Davina.
Davina.

Брой мнения : 15

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Jennifer ♥ Вто Фев 04, 2014 6:54 am

Одoбрена. <3
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Clara; Пет Май 02, 2014 1:02 pm



Claire Elizabeth Stonem /
Clara Oswin Oswald
The impossible girl
20 years old | Witch | FC : Jenna Coleman
Историята на красивата Клеър изобщо не може да се опише с думите "красива като приказка". Момичето надарено с невероятна красота, чар, сексапил, и прекрасни небесно сини очи можеше да приличаше на ангел, но в душата си беше същински демон, който не спираше да се забърква в неприятности и глупости. Макар и не особено висока, но за сметка на това много стройна, блондинката винаги успяваше да се забърка в нещо, от което накрая страдаше най-много самата тя, но заради ужасния си инат никога нямаше да се признае за победена. Под крехката си и невинна външност, облечена в секси дрешки, не се криеше кучката, в която се беше превърнала, а всъщност едно малко крехко и много наранено момиченце. Цялото и бунтарство и злоба се дължаха на нещата които беше преживяла и които я бяха променили прекалено много. А всъщност преди само няколко години Катрин беше пълна противоположност на всичко това - беше красиво, но невзрачно наивно момиче, в обикновени дрехи, мислещо си, че света е като страната на чудесата и навсякъде е пълно с панди и еднорози. А тя самата може да стане принцеса.
27 април 2008
Рожденият ден но момичето, който се превръща в истински кошмар..... Клеър се прибира от училище, за да се приготви по-късно да излезе с приятелки, за да покупонясват за празника и. Въпреки че е първа година в гимназията искаше да не е свенливото сладко момиченце, което беше до сега, искаше да е най-популярната. Точно затова започна да измисля прякори на всички, смени гардероба си, започна да се гримира и изведнъж всички искаха да са като нея. Но важното беше друго, този ден щеше да накара лошата и същност веднъж завинаги да убие "доброто в нея".... Клеър бавно вървеше към тях, когато изведнъж зад нея изкача някакво момче, което веднага и запушва устата с ръка и я отвежда в някаква мизерна сграда, миришеща ужасно и изглеждаща като излязла от някой хорър филм. Докато момичето се опитва да се бори с нападателя си, от мрака, който е обхванал мястото, се появяват още две момчета. И тримата са поне на около 23-24, доста по-високи и силни от нея. И искрено се забавляват от жалките и опити да се отскубне от приятеля им, още повече, когато той я пуска и тя започва да се умолява да я пуснат. Молбите и все едно са глас в пустиня или по-точно комедийно шоу за тях, защото те не спират да се смеят. Докато един от тях не и удря шамар, от който тя пада на земята, а очите и се изпълват със сълзи. Преди да е успяла да каже каквото и да е било следват още няколко удара, а след това и плашещо "сега ще се позабавляваме с теб, Бамби". Това още повече увеличава страха в очите и, а и това, че знае, че няма никакъв шанс да избяга. Все пак бяха един срещу трима. Твърде неравностойна битка. Нападателите и бързо се отървават от дрехите и, а молбите и да спрат, само увеличават желанието им, а финала.. той е ясен. След като се възползват няколко часа от нея, я оставят там и изчезват в мрака, точно и както се бяха появили.
След първоначалният шок Клеър се съвзема, и се прибира разплакана у тях. След като разказва на родителите си какво се е случило, нито един от тях не и вярва, защото според тях, тя сама си е виновна и сигурно дори и е харесало. Всъщност и не бяха далеч от истината, защото момичето плачеше не толкова, заради това което и се беше случило, а заради това, че беше изпитала удоволствие. Това беше моментът, в който невинното момиченце си замина и беше заменено от една красива и надменна кучка
Юли 2010
От онази случка насам, Клеър започна да излиза с почти всеки срещнат, а родителите и се надяваха, че така ще може да ги избави от фалита, в които бяха изпаднали току що. Бяха готови дори да я продадат, а и знаеха, че тя няма да има нищо против. Но не бяха предполагали, че самите те съвсем скоро щяха да си платят за това.
Една прекрасна лятна нощ. Звездите и луната грееха много силно силно, все едно, за да подскажат, че днес нямаше да е напълно обикновена вечер. Една семейна вечеря щеше да се превърне в трагедия. А именно тази в семейство Стонем. Докато вечерят напълно спокойно, изведнъж в къщата им нахлува въоръжено момиче, което се представи си името Клара. Обяснява им, че сега ще си платят за всичко, което са сторили на Клеър, което и разказано от Джон Смит. Родителите на момичето се опитват да се спасят по всякакъв, но не успяват. Застреляни са малко по-късно. А Клеър.. е, тя е помилвана, но заплашена да не казва нищо. Всъщност нямаше и да го направи, защото от онази нощ мразеше от дъното на душата си родителите си, и това че сега се отърва от тях и беше дошло като истински подарък.
Наши дни
След като полицията я разпитват разбират, че брюнетката имаше доста сериозни психични проблеми. Разбраха че, всъщност Джон Смит е нейния въображаем приятел, с който са заедно от деца и с който дори можели да пътуват назад в миналото и напред в бъдещето, а красивата г-ца Клара Осуин Осуалд, която беше убийцата на родителите и, всъщност беше другото "аз" на Клеър, която имаше и раздвоение на личността, което се беше засилило след посттравматичния стрес от изнасилването, което беше преживяла преди и на което никой не беше обърнал внимание. Всъщност Клеър беше една пълна развалина от психични проблеми, но обгърната в невероятна красота, чар и сексапил. Каква невероятна комбинация само.  И след всичко това нямаше как да се озове на друго място освен лудница... както вече ви става ясно, Клара успява да избяга от там, като използва най-големият си талант, който беше открила, че може да прави още като малка - може да разчита мислите на всички около нея. Отначало това я плашеше, но после разбра, че тази дарба може много да и помогне. Всъщност това не е точно "дарба", а просто наблюдение на събеседника и използване на дедукция. Използва умението си по всякакъв начин - дори и за изнудване. След като бяга от лудницата, хваща първият възможен полет и се озовава в Ню Йорк. Още със стъпването в "Голямата Ябълка", г-ца Клеър Елизабет Стонем, както беше цялото и име "умря" и на нейно място се появи г-ца Клара Осуалд, която не само чрез своите умения, но и интелигентност и познания не само в областта на историята, но и изкуствата, медицината, физиката, биологията, а дори и на астрономиятал Клеър или както вече е по редно да я наричаме Клара си беше един малък красив гений, с леко откачена страна
thanks

и ако може да ми смените името на clara;
Clara;
Clara;

Брой мнения : 69

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Alex Dupre Съб Май 03, 2014 3:18 am

одобрена си!
Alex Dupre
Alex Dupre

Брой мнения : 3506

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Moira O`Hara Нед Юли 06, 2014 2:46 pm

Създаване на вещица/вещер - Page 18 7375772y

Moira O’Hara | 24 (привидно) | вещица| Alexandra Breckenridge

Какво ли си мисли всеки като чуе за вещици? Може би за онези грозни бабички с пъпчиви лица и огромни брадавици, летящи на разръфани и проскубани метли. Е, не винаги е така. Особено с тази развита хирургия напоследък не само вещицата, ами и всяка друга жена, определено може да се постарае да не прилича на нещо такова. И самата Мойра си беше симпатично момиче, привидно в началото на 20-те години, макар и всъщност да беше на маааалко повече. А как поддържаше формата си ли? Може само да догатвате и да измисляте различни варианти. Може би си й е просто в природата, може би чрез отвари.. Или пък убива девствени момичета, къпе се в кръвта им и яде сърцата им. Това последното ми хареса. А и съдейки по характера, който понякога Мойра проявяваше, и малко дори по стила й, без проблем някой би си помислил нещо подобно. Да, понякога можеше да се държи хладнокръвно и за някои дори страховито. Друг път пък беше същинско ангелче, стига така да можеше да получи желаното нещо. Трети път бе строга и резервирана, щом се отнасяше до сделки. Можеше и да се държи като мъжко момиче - смела и решителна, отстояваща твърдо мнението си, а друг път - типична изкусителка. Но не, не си мислете, че имаше раздвоение, разтроение или каквото и да е там на личността. Просто можеше да прецени ситуацията и нужният начин, по който да се отнася в нея. Можеше да преценява как да се държи с хората - познати и непознати, до колко и на кого да се доверява, макар и да не го правеше прекалено често.  
А сега за историята й ли? Няма нищо кой знае колко особено.  
Още от малка госпожица О`Хара проявила интерес към магията и свръхестественото, главно заради увлекателните истории на майка й. Разбира се, тогава ги смятала само за измислици, но сега ... Е, сега самата тя е част от тези "измислици", в които повечето надали вече вярват.
Има ли изобщо смисъл да разказвам за детството, за вникването в света на магията, за усърдното заучаване на заклинанията. С течение на времето се бе усъвършенствала почти максимално в уменията си, бе намерила начин да удължи живота си, да поддържа младостта си. Бе видяла и преживяла много, но сега, в края на краищата се стига до едно - установяването й в Мистик и опитите й да се впише в тукашното свръхестествено общество. Съмняваше се обаче да се окаже особено трудно - навсякъде имаше нужда от още една опитна вещица.
Moira O`Hara
Moira O`Hara
infected
infected

Брой мнения : 283

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Jennifer ♥ Нед Юли 06, 2014 3:02 pm

Одобрена си. Добре дошла във форума! (:
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Пон Юли 14, 2014 3:12 pm

Име: Иридиъс Артас Дредмастър (Норис Спайдюд)

Възраст: 21 (около 700)

Външен Вид: Слаб и върлинест, прави впечатление на хилав, но в действителност излишната мазнина е заменена само и единствено от жилести мускули, правейки го да изглежда подозрително слабичък. Малка глава с големи, теменужени очи с мрачна и лукава искра в тях. Поиздължено, момчешко лице с вечно увиснали надолу ъгли на устата.

Характер: Макар и общителен и доста внимателен, Ири прави впечатление на много самотен и саможив. Понякога е лесен за привличане в името на някоя кауза, но веднъж влязъл в дадената идея, той я следва неотлъчно до самия край. доблестен и честен, Иридиъс е верен приятел и близък със всички. За съжаление има една сериозна грешка към него. Той е изключително слаб, когато опре до жени. Има непреодолимо желание за любов, по-точно - секс. Слабостта му в тази насока го прави едва ли не плейбой, макар че се съпротивлява с това.

История:Историята започва по пътя на логиката. Малко провинциално градче, средновековието. Семейство Спайс и семейство Дюдю - се сливат със брака на енорийския свещеник Робърт и хубавото като на картинка момиче Жозефин. Скоро имат две деца - едно чернокосо с теменужените очи на майка си, а другото кестеняво със зеления поглед на таткото. Това са Норис и Джаспър Спайдюд, братя осъдени на ужасна съдба от звездите.
Чудовищната чума залива земите в които живее семейство Спайдюд и ги принуждава да забегнат за по-голям град. Скоро Робърт починал от болестта, а майката започнала да крее и с глад и много усилия храни момчетата. Джаспър,по-малкия, но по-буен брат, тръгва по лош път и се слива с банда хулигани, само за да бъде обесен няколко години по-късно. По-малкият, Норис, почти полудял от глада, немотията и скоро падналата на неговите плещи отговорност да се грижи за грохналата си майка, прибягва до това да работи като прислужник на местни по-заможни семейства. Понеже е беден и жалък, често вместо да му платят го бият и натирват или обвиняват в кражба, която не е извършил, при което става все по-беден и гладен.
След време попада в дома на благородник, на име Артър Емсуърд, който прибира момчето като чистач. В действителност, този благородник е некромант наричан Дредмастър - Властелин на Ужаса (Dreadmaster). Некромант (некромансър), той се е специализирал в очните техники и успява да събуди в себе си око, което нарича Чидоринган (Окото на Хилядата птици). В ириса около зеницата се оформя символ, приличащ на разперила криле птица. Способността на Чидоринган е да подчинява за една единствена заповед чуждо съзнание при директен контакт с поглед. Чрез него Артас е успял да се издигне в обществото и да забогатее.
Скоро той открива, че любопитството на Норис към неговите експерименти му подсказва вроденото му влечение към особена наука на черния маг. Артас започва да обучава Норис и почти 10 години момчето трупа знания по тъмна магия. Скоро майката на Норис умира и покрусен от загубата, той решава да я възкреси чрез магията, която учи. За съжаление, подобно заклинание не е по-силите на всеки, най-малкото на чирак, бил той и учил дълго и особено талантлив. В резултат на което Богът на Смъртта, който той призовава, за да съживи майка си, му нанася силен удар и почти размазва главата му.
За да го спаси, Артас се изправя срещу Дантес и резултатът е фатален. Смъртно ранен след ожесточена битка, Артас успява да спаси със сетни сили живота на чирака си и му присажда лявото си око, което Норис е загубил и което е почти откъснато и безполезно за умиращия магьосник.
Когато се съвзема и осъзнава, какво се е случило, ужасеният и преследван от чувство на вина Норис бяга и се опитва да се самоубие.
Изоставен и самотен, младежът едва на 14 се мотае по лондонските улици. Една вечер се свива под стълбището на една кръчма, за да спи, но е забелязан от преминаваща група католически свещеници. Те го вземат за сирак, а и той и е и го завличат в манастир на католическата църква, където монасите усещат неговата Искра. За да не го изгорят като магьосник, свещениците пращат момчето в Рим, където да бъде обучаван за Екзорсист. Талантът и началното обучение от Артас пращат младежа на ново пътешествие - издигане в мистичната йерархия на свещениците. Учудващият му успех не само го изпраща на високо във Свещените легиони на Папата, но и пробужда завист и страх в останалите членове на Легиона.
За да бъде издигнат в следващия си чин, момчето Норис Спайдюд получава каноничното име Иридиъс (Дъгоцветен) и е задължен да участва във кръстоносен Поход. Походът го отвежда до стените на Камелот.
След смъртта на Артур и Мордред, окървавеният Ескалибур не е върнат от Мерлин на Дамата от Езерото, както твърди легендата. Вместо това мечът на кралете е поет от най-достойния и благороден рицар на кръглата маса - Галахат. Покварата от кръвта на Мордерд (син на Артур от полу-сестра му - Моргана - кръвосмешение сиреч) постепенно прониква от меча в сърцето на Галахат. новият крал е обсебен от идеята да използва магия за да съживи Артур, като по този начин посяга към Некромантиката. За нея научава от книгите и пособията, изоставени от Мерлин в стаята му в двореца Камелот. Така около някогашния благороден град се издига мрачната аура на единствената некромантска гилдия - Култът на прокълнатите.
Походът на Иридиъс започва именно от там. Попаднал отново в Англия, той не знае,ч е така подписва смъртната си присъда. веднъж на английска земя, легионът започва разследване и откриват връзката между Дредмастър и Иридиъс. Следва донос до папата и заповед за екзекуция пред портите на Камелот като назидание за противника. Иридиъс първо се съгласява, но в последствие разбира, че е натопен и се мъчи да избяга. Точно на екзекуцията си, той се освобождава и започва ожесточена битка за живота си срещу почти 4 000-ният легион. С магия и меч, Иридиъс отстъпва почти до вратите на Камелот и в последния момент, преди да бъде победен, вратата на замъка се отваря, за да го приберат вътре.
Вътре, той е разпитан и обявен за ученик на Дредмастър - уважаван член на Култа на прокълнатите. С името Иридиъс Дредмастър, 19-годишният младеж започва да изучава изкуството на учителя си от неговите колеги. Успява да учи цели пет години и вече на над 20,  когато Папата нанася своя решителен последен опит за събарянето на некромантите. Резултата е незабавен и неотменим. Некромантите изоставят крепостта си и така Иридиъс Дредмастър отново се оказва подгонен.
Така той попада в САЩ и от там започва едно безкрайно пътешествие.

Вид: Магьосник

Дарба: Магическа власт над елементите в природата; призоваване на фантастични създания; контрол над Немъртвите

Талисман: Жезъл с изображението на Първата Сукуба, Тиранда, изработен от тъмен метал и злато.

Допълнителна информация: Таланти в любовното изкуство, резултат от обучението му при сукубите.Женкарски наклонности.

Лик: Майло Вентимиля

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Milo_ventimiglia_99


Последната промяна е направена от Irridius Ar. Dreadmaster на Пон Юли 21, 2014 3:06 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster

Брой мнения : 36
Рожден Ден : 30.01.1990

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Jennifer ♥ Пон Юли 14, 2014 3:35 pm

Одобрен си! Smile
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Vivianne. Нед Авг 03, 2014 5:04 pm

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Tumblr_m6u5eguTIv1ql9rca
~Emily Didonato

Име: Вивиан Дъглас
Години: 19
Раса: Вещица

Външен вид: Нека започнем с най-очевидното, а именно - че Вивиан не се слави с особено голяма височина. Дребничка със своите 1.60, често може да се види с токчета. Но на нея всъщност й харесва да не стърчи над тълпата. Косата й е тъмна и се спуска до средата на гърба й, най-често права, но.. ами, има си и собствено мнение понякога. Противно на закона, че сините очи са за блондинките, очите на Вив притежават един приятен син цвят. Но често тези очи са в състояние да издадат емоциите и чувствата й, стига човек добре да се вгледа в тях. Въпреки, че е нисичка, тялото й идеално изваяно, с перфектните пропорции за нейната височина, с перфектните извивки където е нужно.
Стилът й на обличане варира, но определено се стреми да избягва дрехи лъхащи на магистрала. Вивиан рядко може да бъде видяна с голямо количество грим, ограничава се с молив и гланц. Сложните прически също не са за нея, винаги оставя косата си да пада свободно по раменете й.

Характер: Вивиан е добричка и наивна, като нейната наивност се състои в това, че лесно се доверява на хората. Но когато предадат доверието й, тогава е прекалено трудно то отново да бъде спечелено. Голям инат е и никога не се отказва от това, което си е наумила, независимо какво би й коствало. Именно заради ината си, тя винаги държи на думата си и не се отмята от обещанията, които е дала. Честна е и винаги казва каквото мисли, казва истината, независимо кокло брутална би могла да е тя и дали ще нарани човекът срещу нея. Държи и с нея хората да бъдат също толкова честни и да не я лъжат, за нея лъжата е нещо прекалено долно.
Много добра приятелка е и е готова на всичко за близките си хора, всеки би бил щастливец да има човек като Вивиан за приятел. Не предава никога близките си. Тъмнокоската по принцип не е конфликтен човек, но е истинска бомба със закъснител, когато се наложи да се кара с някой. Тогава става наистина друг човек. Дълго време се сърди и трудно прощава, но даде ли втори шанс, трети никога няма.

История: Вивиан е родена в богато семейство, баща й бил дипломат, а майка й дизайнер.. Но това не е от значение, нека започнем по същество.
Нормално детство, много приятели. Всичко в живота на тъмнокоската било нормално, до приблизително 16-тата й година. Чувала гласове, усещала връзка с природата. Това не било нормално, но тя усещала, че е нещо специално, което няма да й навреди. Опитала се да каже на родителите си, които сметнали думите й за шега. Но когато минавали покрай стаята й и я чували да говори сама, започнали да се притесняват, сметнали, че дъщеря им има психически отклонения. Започнали да я водят при психолози, психиатри, но нищо не покагало на Вивиан. Нищо не й помагало, защото това била нейната дарба, тя не била луда. Но родителите й, изплашени да приемат факта, че детето им е по-различно, я пратили в клиника, където да я лекуват. На нея й било пределно ясно, че няма как да я излекуват, защото тя не била болна. Близо три месеца Вив била в клиниката, когато директорът не бил сменен от нов. Именно той й помогнал да се махне от лудницата. И тук може би следва да обясним защо. Защото й той не бил обикновен човек, също като Вивиан - бил вещер. Той бил и първият човек, който повярвал на Вивиан и с когото можела да говори, без да я сметне за луда. Съвсем скоро той я пуснал от клиниката, но тя несе върнала у дома, прекалено била засегната от недоверието, което родителите й имали към нея и обидена от факта, че я сметнали за луда. С течение на времето разбрала, че животът й бил лъжа, че била осиновена и тръгнала, в опити да открие истината за себе си.
Vivianne.
Vivianne.

Брой мнения : 50

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Queеn Infеcted. Нед Авг 03, 2014 5:16 pm

Одобрена, добре дошла!
=))
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Създаване на вещица/вещер - Page 18 Empty Re: Създаване на вещица/вещер

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 17 от 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите