The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд) EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд) EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд) EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд) EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд) EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд) EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд) EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд) EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд) EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд)

5 posters

Go down

Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд) Empty Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд)

Писане by Амелия Понд Съб Окт 15, 2011 6:07 pm

Вдъхнових се от поставената задача, в академията. Не го харесвам, но се разплаках накрая, за това го споделям.

Страхувам се. Страхувам се от това, което съм. Страхувам се от самата себе си. Мисъл, минава през мен като светкавица. Озъртам се. Поглеждам във всяка посока. Напред, назад, от двете си страни. Не виждам нищо. Нито мрак, нито светлина. Не мога да го обясня. Не мога да го възприема. Викам, но никой не ме чува, дори аз самата. Какво става? Празнотата ли попива, всеки мой стон, всеки мой вик? Къде съм? Празнина. По-добре мрака, от колкото това. Ръката ми, слаба, изнемощяла се опитва да докосне нещо, но без успех. Нищо. Ставам, оглеждам се, отново. Отново същото. По дяволите. Сълзи, сякаш се стичат по лицето ми. В опит да ги изтрия, не усещам нищо. Нито сълза, нито собствената си плът. Къде съм? Сънувам ли? Затварям очите си, или поне така мисля и започвам да си припомням. Наистина ли го направих? Отново усещам сълза. Още една. И още една. Отново правя опит да изтрия лицето си. Без успех. Не усещам нищо, и страхът, който би трябвало да напира в мен, го няма. Не и както в началото. Не усещам нищо. Нищо. Отново се връщам към спомените, или поне това, което беше останало от тях. Аз ли съм това? Не, как можах. Отварям очите си, отново, за пореден път. Този път е различно, виждам светлина. Въобразвам ли си? Сълза се стича от окото ми. Не правя нищо. Започвам да тичам към светлината. Тичам, ли тичам. Стои на едно място, не помръдва. Свличам се на земята, започвам да плача, отново. Не усещам сълзите си, не усещам мъката, не усещам страха, не усещам нищо. Къде съм? Поглеждам към светлината, нея я няма. Илюзия? Но защо? Спомените ме връхлитат, като вятър. Минават през мен. Отново онази картина. Аз ли съм това? От къде намерих тази смелост? Защо? Какво си мислех? Страхувах ли се, страдах ли? Да. Светлината, желанието ми за живот.. Угасна.


Последната промяна е направена от Амелия Понд на Съб Ное 05, 2011 4:01 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд) Empty Re: Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд)

Писане by Елизабет Грейс Нед Окт 16, 2011 7:06 am

Woooooooooooow Inloved Monkey
Елизабет Грейс
Елизабет Грейс

Брой мнения : 347

Върнете се в началото Go down

Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд) Empty Re: Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд)

Писане by Lydia Wickham. Съб Ное 05, 2011 4:04 pm

Невероятно е lowe lowe много чувствено и интересно lowe
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд) Empty Re: Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд)

Писане by Ния. Нед Ное 20, 2011 1:29 pm

+1
Ребека ♥️ написа:Невероятно е lowe lowe много чувствено и интересно lowe
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд) Empty Re: Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд)

Писане by Кристин Рейнс Пон Ное 21, 2011 4:51 am

Ния. написа: +1
Ребека ♥️ написа:Невероятно е lowe lowe много чувствено и интересно lowe

lowe +1
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд) Empty Re: Опитите на жалкият писател. (Амелия Понд)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите