The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Кръщенето на Леа EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Кръщенето на Леа EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Кръщенето на Леа EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Кръщенето на Леа EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Кръщенето на Леа EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Кръщенето на Леа EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Кръщенето на Леа EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Кръщенето на Леа EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Кръщенето на Леа EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Кръщенето на Леа

+2
Lindsay Clark
Adriana Ambosa
6 posters

Go down

Кръщенето на Леа Empty Кръщенето на Леа

Писане by Adriana Ambosa Нед Окт 09, 2011 10:06 am

Църквата:
Кръщенето на Леа 3906374d
Тортата:
Кръщенето на Леа 3906389L
Подаръците за гостите:
Кръщенето на Леа 3909886j
Ресторанта:
Кръщенето на Леа 3909896i
Леа:
Кръщенето на Леа 3906385L
Кръстници:
Alison Stonem,Alex Dupre,Kristen Steward и Danny Dark
Майка:
Айра Копс
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 1483

Върнете се в началото Go down

Кръщенето на Леа Empty Re: Кръщенето на Леа

Писане by Lindsay Clark Нед Окт 09, 2011 10:10 am

Беше време за кръщенето на Леа.Нямах търпение.Облякох си семпла къса черна рокля и си обух черните токчета на платформа.Изправих косата си и се гримирах.Взех подаръка за Леа и букета за Айра.Качих се в колата и потеглих към църквата.Когато стигнах бях единствена от гостите.Видях Айра и Леа и отидох да ги поздравя и да дам подаръка и букета.
-Здравей Айра.-Казах аз като прегърнах Айра и 'и подадох букета.-Здравей малка сладка Леа!-Казах аз и целунах Леа по бузката.
Lindsay Clark
Lindsay Clark

Брой мнения : 3253

Върнете се в началото Go down

Кръщенето на Леа Empty Re: Кръщенето на Леа

Писане by Adriana Ambosa Нед Окт 09, 2011 10:22 am

Подготовката за кръщенето на Леа беше напрегната от сутринта..Аз не се бях възстановила напълно и се изморявах бързо. Когато приключих многобройните разговори по телефона отидох в стаята на Леа.Тя лежеше в креватчето си и сладко гукаше. Взех я на ръце и я целунах по челото. Изкъпах я и и облякох бялата рокличка, която бях поръчала специално от Франция.. Когато беше готова я взех и заедно отидохме в стаята ми, за да се приготвя и аз. Сложих я на леглото и влязох да се изкъпя, когато излязох се облякох и нагримирах. Когато бяхме готови сложих лея в бебешкото столче и тръгнахме към църквата. Там вече беше пристигнала Кристен, която ме прегърна и ми подаде букета.
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 1483

Върнете се в началото Go down

Кръщенето на Леа Empty Re: Кръщенето на Леа

Писане by Alison Stonem. Нед Окт 09, 2011 10:38 am

Днес беше кръщенето на Леа. Али нямаше търпение за този ден и той най-после беше дошъл. Притеснямаше се да не закъснее. Може би, защото често го правеше. Стана много рано. Изправи си косата. Изкъпа се. Беше си приготвила дрехите още от вечерта - красива червена рокля до коленете с деколте и високи червени обувки. В ръката си щеше да даржи малка черна чанта. След като се гримира беше напълно готова. Качи се в колата си и потегли към мястото.
Когато пристигна видя че Айра беше вече там. Отиде при нея. Прегърна я. След това погледна малката Леа
-Здравей, сладурче
Каза усмихнато Али и погледна към другото момиче, коете беше с Айра и малката принцеска.
-Аз съм Алисън
Набързо се представи тя и подаде на Айра букета от розови лилии, който носеше.
Alison Stonem.
Alison Stonem.

Брой мнения : 100

Върнете се в началото Go down

Кръщенето на Леа Empty Re: Кръщенето на Леа

Писане by Alex Dupre Нед Окт 09, 2011 10:56 am

Днес беше кръщенето на Леа и аз щях да бъда кръстница- Да не повярваш. Изобщо не разбирах тези ритуали, дори не знаех как да се облека. Дали кръстницата трябваше да е стилна или пък с някоя от онези рокли, които наподобяват на бяло перде увито окло теб без да се подава и късче кожа. Накрая реших това Дано беше подходящо.
Видях, че пред църквата вече себяха насъбрали хора и се затичах на там...." Офф дано не счупа токче..." Мислех единствено през моя кратък "спринт" Накрая стигнах благополучно.
Поздравих Айра , а после и малката Леа. Като подарих
подарика си Дано обичаше бухали.
-Здравейте!
Поздравих и останалите момичета.
Alex Dupre
Alex Dupre

Брой мнения : 3506

Върнете се в началото Go down

Кръщенето на Леа Empty Re: Кръщенето на Леа

Писане by Danny Dark Нед Окт 09, 2011 12:49 pm

Днес бе кръщенето на Леа.Много се вълнувах,защото щях да и бъда кръстник.Докато Айра излизаше с брат ми,ние се сближихме доста.Много се зарадвах когато Айра ми каза,че иска аз да съм кръстник на детето и.
Сутринта станах рано,изкъпах се и си облякох един черен костюм.Оправих си косата,взех подаръка на Леа и тръгнах към църквата,като по пътя минах през цветарския магазин.Пристигнах в църквата 5 минути преди кръщенето да започне.Видях Айра и тръгнах към нея.
-Здравей,Айра!-Казах аз,прегърнах я и и подадох букета от рози и подаръка си за Леа.
-Огледах се за кръстницата или в този случай кръстниците.Видях 3 момичето близо до Айра и отидох при тях.Видях,че и Кристен е там.
-Здрасти Крис.За другите,аз съм Дани,кръстникът.
Представих се набързо и поздравих момичетата.
[i]
Danny Dark
Danny Dark

Брой мнения : 670

Върнете се в началото Go down

Кръщенето на Леа Empty Re: Кръщенето на Леа

Писане by Adriana Ambosa Пон Окт 10, 2011 7:41 am

След Кристен, Алисън и Алекс най-сетне пристигна и Дани..Подаръците и букетите бяха страхотни..
-Хей,Дани от кога не съм те виждала...-казах аз и целунах Дани по бузата..Как е Марк, от както се изнесох не съм го виждала повече?-попитах аз но се усетих, колко глупав бе въпросът ми..Той отиде при кръстниците и аз го последвах..
-Дани би ли взел Леа за малко, за да отида да видя дали всичко в църквата е готово-казах аз подавайки Леа
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 1483

Върнете се в началото Go down

Кръщенето на Леа Empty Re: Кръщенето на Леа

Писане by Adriana Ambosa Пон Окт 10, 2011 10:42 am

Влязох в църквата. Всичко беше готово, нямаше грешки. Всички се бяхме събрали и аз излязох за да ги повикам...
-Хей..Хайде започваме -казах аз вземайки Леа на ръце. Влязохме вътре и церемонията започна. Както си говореше отчето започна да задава въпроси:
- Майка..?
-Айра Копс
Той каза няколко думи свързани с моето име и продължи.
-Баща..
Тези думи прокънтяха в ушите ми...Как можех да кажа на дъщеричката си, когато започне да ме пита ''Къде е тати?''..Че от един слънчев ден..не го видях повече...Погледнах към Дани и премигнах бавно..Не можех да кажа нито дума повече..Подадох Леа на Алисън и избягах на вън.
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 1483

Върнете се в началото Go down

Кръщенето на Леа Empty Re: Кръщенето на Леа

Писане by Ния. Пон Окт 10, 2011 12:12 pm

Днес беше кръщенето на дъщерята на Леа. Няколко часа преди церемонията отскочих до мола. Купих си рокля и подарък на малката Леа. Надявах се да й хареса. Гримирах се съвсем леко и дигнах косата си. Сложих едни обеци, които купих наскоро. Всеки знаеше, че ни излизах без някакъв аксесоар.
Не след дълго вече бях до църквата. Бях закъсняла малко. Видях Айра да седи отвън. Помислих си, че явно още не са започнали и се зарадвах.
-Хей, Айра! Съжелявам, че се забавих...-прегърнах я-къде е Леа за да й дам подаръка.
За миг усмивката ми падна, когато видях, че Айра не беше много щастлива. Незнаех какво я беше разтроило, не се познавахме толкова добре.
-Какво ти е? - направих угрижена физиономия
.
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Кръщенето на Леа Empty Re: Кръщенето на Леа

Писане by Adriana Ambosa Пон Окт 10, 2011 1:47 pm

Когато излязох се изправих отвън и закрих лицето си с ръце, поемайки дълбоко въздух. Както бях навела главата си някой ме прегърна, поздравявайки.. Когато погледнах пред мен стоеше Ния (момичето с което се запознах наскоро)
-Здравей Ния..Нищо ми няма..Ти влизай Дани е вътре,аз може да дойда след малко. -казах аз и се усмихнах фалшиво. Ния ме прегърна още веднъж и пое към църквата. Поколебах се дали да вляза, и най-накрая след много убеждения върху себе си събрах сили и отново влязох.
-Извинете ме нуждаех се от глътка въздух. Изправих се пред отеца и взех Леа на ръце..
Той продължи:
-Баща..
Поех отново въздух и казах:
-Сет..Сет Броуди...-промълвих аз.
Церемонията продължи без проблеми, а когато свърши бързах да изляза за да си взема въздух.
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 1483

Върнете се в началото Go down

Кръщенето на Леа Empty Re: Кръщенето на Леа

Писане by Alison Stonem. Пон Окт 10, 2011 2:00 pm

Кръщенето започна. По едно време, когато заговориха за бащата на сладката Леа, нещо се случи с Айра тя даде момиченцето на Али и излезе навън. Настъпи лек смут. Гостите бяха малко учудени. След малко през вратата на църквата влезе Ния. Али се зачуди. Не очакваше да я види точно тук. После разбра и причината. Беше с гаджето си Дани. Но после щеше да и обърне внимание, сега имаше по-важни неща от нея. Докато си мислеше това наум Айра се появи и церемонията продължи. Когато вскичко свърши Айра бързаше да излезе навън. Алисън я последва. Беше и интересно, защо изведнъж веселото и настроение се промени
-Айра, добре ли си?
Погледна я мило русокоската
-Защо се разтрои, когато споменаха за бащата на Леа, как му беше името.... нещо като Сет
Али и се усмихна и добави
-Не си разваляй деня. Трябва да си весела, заради малката красивица Леа
Alison Stonem.
Alison Stonem.

Брой мнения : 100

Върнете се в началото Go down

Кръщенето на Леа Empty Re: Кръщенето на Леа

Писане by Adriana Ambosa Пон Окт 10, 2011 2:39 pm

Реших да послушам съвета на Али и напълно изтрих Сет от главата си.
Влязохме в колите и тръгнахме към ресторанта. Когато пристигнахме аз взех Леа и започнах да я преспивам. трудно ми беше, но успях. След това оставих гостите да се забавляват, а аз излязох да изпуша една цигара. Както си пушех в главата ми кънтяха думите на Сет. Опитвах се да си ги избия но не се получаваше. Качих се в колата и потеглих към брега. Написах съобщение на Дани, което гласеше..
''Не издържам тук задушавам се..Ако не те затруднявам би ли завел Леа в къщи и би ли останал при нея аз ще се прибера! Благодаря искрено съм ти задължена! ''
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 1483

Върнете се в началото Go down

Кръщенето на Леа Empty Re: Кръщенето на Леа

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите