The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Сватбата на Емили и Стефан ^.^

+12
Кардам
Savannah.
Мелиса Джоунс
Серина
Lindsay Clark
Nancy Smith.
Adriana Ambosa
Ophelia
Naomi Dupre
Lorena D.
Стефан Дономан
Емили О'Шел
16 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Емили О'Шел Вто Сеп 20, 2011 3:33 am

First topic message reminder :

Сватбата на Емили О'Шел и Стефан Дониман
Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 1jdec12f1

Поканата:
Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Qxsz12l2


Булката:
Емили О'Шел

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 1jdec11v1

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 1jdec12v1

Младолженеца:
Стефан Дономан

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 1jdec12t1

Кум:
Дейлиан Бийст

Кума:

Симон Стоунър.


Малка шаферка, носеща пръстените:

Анна.

Шаферки:
Мелиса Джоунс
Ейвъри Еванджелин
Лорена Де Торес
Victoria Black
Айра Копс
Наоми Дарк


Шафер:

Alec Gray.

Ритуалната зала:

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Triadica

Ресторанта:

[center]Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 241109111951DSC00186

Торта
Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 18544674


Последната промяна е направена от Емили О'Шел на Чет Сеп 22, 2011 12:52 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Емили О'Шел
Емили О'Шел

Брой мнения : 467

Върнете се в началото Go down


Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Victoria Black Вто Сеп 20, 2011 2:43 pm

Виктория се облече в червената си рокля, взе червената си чантичка и нахлузи хубавите си червени обувки. Тръгна към сватбата, като си беше направила елегантна прическа. Ходеше към сватбата на Емили като леко подтичваше. Когато пристигна, влезна в залата където щяха да се проинесат обетите. Отиде до бара. като си взе един скоч и продължи напред. С щъкащ поглед откри булката и веднага отиде при нея. Извика "Емилиииии" - като силно я прегърна.
- Изглеждаш прекрасно - каза с трепет Вики - Бъди спокойна и... Ви пожелавам приятно бъдеще заедно - усмихна се като отново я прегърна и седна на мястото си. Скоро обетите щяха да започнат. Обстановката бе приятна. грациозна и изящна. Тя се настани на първият ред при другите шаферки и зачака церемонията.
Victoria Black
Victoria Black

Брой мнения : 81

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Ейвъри Еванджелин Вто Сеп 20, 2011 2:46 pm

Пристигнах на сватбата на Емили С ОГРОМНО закъснение. Дали нарочно.. самата аз не знаех. Завиждах й че може да обича, макар никога да не го призная.
Имаше много хора. Повечето от колкото бях предполагала, а повечето пък бяха вампири. Просто идеалната серда.. и не си го мислех саркастично. Хванах подаръка на Емили зад гърба си и този на младоженеца.
Много харесвах нейна, а пък неговия.. е не го познавах особено много за да знам какво би му харесало. Определено изпъквах с червената рокля, която ми беше казала да облека. Шаферки - червени. Цвета на страстта. Хм...
Изтичах до нея и я прегърнах.
-Здравей. Честито, Честито! - придадох си най-милата и щастлива усмивка и я целунах по бузата, стараейки се да н развалям грима й.
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Naomi Dupre Вто Сеп 20, 2011 2:53 pm

Asq Amor написа:Ася реши да отиде при Наоми и да я поздрави и на нея май и беше доста скучно особено без кавалер както беше при Ася така че тя отиде и я поздрави усмихнато което не беше присъщо за нея.
- Здравей!
Някакво момиче отиде при Наоми .
Дарк се учуди за малко , а след това и тя я поздрави .
-Здравей ?- каза момичето с леко въпросително изражение .
''Хмм кое ли е това момиче ?'' , започна да се пита Наоми .
Непознатат седеше пред нея и я гледаше с усмивка на лице .
Наоми я поглеждаше от време на време , но все пак не можеше да си спомни кое е това момиче и от къде се познават .
-Ъъъъ а ти си ?- попита Дарк и се усмихна , след което надихна чашата си от масата и отно отпи от нея .
Naomi Dupre
Naomi Dupre

Брой мнения : 6361

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Кардам Вто Сеп 20, 2011 2:54 pm

Мелиса Джоунс написа:Не познавах почти никого на сватбата, реших да се запозная с някого и тогава видях мъж с черна коса, поех дъх и тръгнах към него
- Здравей!
Казах аз и се усмихнах.

Кардам седеше на един стол в очакване да започне церемонията. Елизабет беше отишла до тоалетната. И докато седеше до него се приближи едно момиче. Както почити всички и тя беше вампир.
- Здравей - каза момичето
- Здравейте - отвърна Кардам


Последната промяна е направена от Кардам на Сря Сеп 21, 2011 6:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Кардам
Кардам

Брой мнения : 6420
Рожден Ден : 03.12.1593

http://www.adventurworld.niceboard.org

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Серина Вто Сеп 20, 2011 2:56 pm

Alec Gray. написа:
Ели написа:

Гледах Емили и не спирах да се усмихвам а едва здържах сълзите ... Не момиче не плачи, не разваляй гримът направен толкова трудно помислих и пместих погледът си.
До мен седна едно момче, доста ухилен който ме накара да се засмея.Спрях да се смея а просто се усмихвах.Огледах момчето ... което се престваи/
-Ели, казах съвсем тихо.
-Приятно ми е да се запознаем Алек.
Изглеждаше мило момче ... погледнах го отново.
-А ти си ...приятел на Емили ?Предположих, като се подсмихнах леко .

Алек се усмихна и сведе поглед към колената си.
"Еми, не запознахме се вчера и ей-така, нямаше какво да правя, реших да стана шафер"-това бе правилният отговор на въпроса ако трябва да бъде честен.
Но пък кога ли Алек е бил честен? Пък и щеше да направи много лошо впечатление ако си признаваше абсолютно всичко-гледах бельото на доведената си сестра, натопих брат си че е гей, нарочна свалях момичето, което харесваше, гледал съм доведената си сестра гола не веднъж...Не, нямаше да спечели много доверие от страна на хората ако споделеше това...и най-вероятно да изпроси пердах от сестра си.
-Еми...нещо такова-усмихна се той-..да кажем..евентуално...хипотетично...Зарежи. А ти? От къде се познаваш с Емили?


-М, това е страхотно, казах усмихвайки се мило на момчето.
Обърнах се към него, кривях се няколко минути на стола, както и да седнех все ми ръбеше от някъде ... най-накрая се изправих свялкох роклята си малко надолу, обърнах стола с облегалката към Алек, седнах, и прехвърлих единият си крак от другата страна подпрях ръката си на облегалката и облегнах главата си на нея.
-Забавен си.
Казах съвсем честно усмихвайки му се.
-От къде се познаваме ? ... Покани съвсем непознато момиче на партито си ... там се запознахме ... мм луда вечер.
Засмях се
Серина
Серина

Брой мнения : 740

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Стефан Дономан Вто Сеп 20, 2011 2:58 pm

Когато зазвуча сватбения марш приветствайки ни да влезем Стефан се обърна към Емили. Завъртя я към себе си така, че да я погледне в очите. Да разбере какво чувства и изпитва. Тя преливаше от емоции. Прочете страха в очите и се усмихна , за да и вдъхне увереност.
- Готова ли си? - все едно запита себе си. И той беше уплашен. По скоро се надяваше да не обърка нещо, не искаше да развали прекрасния ден. Тя му кимна и той се усмихна широко. Готов да влезе. Преди тях мина малката шаферка, която посипваше по пода листенца от рози и с грейнало личице се предвижваше напред. След, което изчака мирно, оставила кошничката до себе си и в ръцете си държеше пръстените. След нея с бавни крачки се придвижваха шаферките и шафера , който беше хванал две от шаферките под ръка. "Този пич започва да ми харесва" - засмя се той докато гледаше картинката. Погледна отново към Емили и тя положи ръката си на неговата и двамата влязоха с овациите на гостите. Огледа всеки един. Бяха се изправили и пляскаха. Той засия. Когато се качиха и застанаха един срещу друг. Загледан в нейните прекрасни очи сърцето му се разтуптя още по - бързо.
Започна да изрича бавно и уверено думите от обета си.


Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Zavrangulkibeli

Когато аз те срещнах, ти бе една мечта,
блян недостижим.
Благодаря ти за това, което си за мен сега.
Защото теб като те има аз се смея,
защото теб като те има аз живея.
Всичко, което съм, всичко, което имам -
го давам за теб.
Давам ти и живота си, и душата си и сърцето си.
Да те обичам заклевам се и да те пазя.
Да бъда винаги до теб!
Моля те да споделиш този свят с мен.
Аз съм твой!
Сега и завинаги!
Мила, Обичам те!



Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Zavrangulkibeli

Стефан взе пръстена от възглавничката на малката шаферка и го сложи на пръста на Емили. Стоеше и прекрасно. Не можеше да и се нарадва. Вледа се отново в нея.


Последната промяна е направена от Стефан Дономан на Вто Сеп 20, 2011 3:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Стефан Дономан
Стефан Дономан

Брой мнения : 150

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Savannah. Вто Сеп 20, 2011 2:58 pm

Наоми се зачуди кое ли е това момиче. И от къде се познават тогава Ася усмивка каза.
- Видях името ти в списъка с гости. Междудругото аз съм Ася! - каза Ася полуусмихната
Ася не обичаше да се усмихва многоо затова скоро гримасата и се промени на леко безразлична която попринцим най- често използваше
Savannah.
Savannah.
admin
admin

Брой мнения : 9860
Рожден Ден : 12.08.1999

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Lorena D. Вто Сеп 20, 2011 3:03 pm

-Оо, колко романтично...-промърмори си под нос Лорена.
Тя седеше, сплела пръстите на ръцете си, наклонила глава, като се усмихваше. Беше толкова романтично, Стефан изрецитира нещо като стихче, не беше запозната с тези неща... трогващо стихче.
Повечето от гостите си говореха помежду си. Осъзна, че само тя седи сама, без компания. Заоглежда се, но не се реши да заговори когото и' да е било. Остана си на мястото.
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Victoria Black Вто Сеп 20, 2011 3:17 pm

Виктория слушаше обетите. Бяха толкова добри, мили и романтични. - очите й започнаха да се насълзяват. Никога не бе очаквала толкова романтично нещо от Стефан. След това чакахме и Емили да каже своя обет. Сигурна бе че ще е много хубав!
Victoria Black
Victoria Black

Брой мнения : 81

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Naomi Dupre Вто Сеп 20, 2011 3:20 pm

Asq Amor написа:Наоми се зачуди кое ли е това момиче. И от къде се познават тогава Ася усмивка каза.
- Видях името ти в списъка с гости. Междудругото аз съм Ася! - каза Ася полуусмихната
Ася не обичаше да се усмихва многоо затова скоро гримасата и се промени на леко безразлична която попринцим най- често използваше
Непознатата се казвала Ася , добре !
-Както вече знаеш аз съм Наоми Дарк .- каза тя , а след това се чу сватбеният марш .
-Започва ! - каза момичето и обърна погледа си към булката и младоженецът .
Стефан започна да говори . Думите му излизаха от устата все едно сега измисля речта си , но то се знае , че е написана предварително .
Дарк не спираше да ги гледа . Толкова много им се радваше , че не спираше даже да се усмихва .
-Колко ми се иска и аз да се омъжа ! - каза Наоми и се засмя .
Чашата и вече беше почти празна и тя отиде да вземе цялото шише .
''Ето така повече ми харесва ! '' , каза си тя и отново зае мястото си .
Naomi Dupre
Naomi Dupre

Брой мнения : 6361

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Емили О'Шел Вто Сеп 20, 2011 3:20 pm

Всички бяха вперили погледите си в нас. Емили потрепери и за миг се стъписа. Огледа наоколо и видя усмивката на Лорена, която седеше самичка на един от столовете. Усмихна и се и се опита да се успокои. Обърна се отново към Стефан, който като видя погледа и започна да рецитира обета си. Беше трогателно. Беше научил всичко до най - малката подробност. Емили се запита дали и тя ще може да изрецитира така обета си. Когато сложи пръстена на пръста и тя се усмихна и започна бавно и спокойно да изрича думите. Като внимаваше да не обърка.

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Zavrangulkibeli


Сега ти обещавам,
от този ден нататък.
Сърцето ми да бъде твой подслон,
а обятията ми твоя Дом.
Днес ти се отдавам.
Обещавам да те окуражавам,
обещавам да те вдъхновявам.
Да се смея редом с теб.
Да те прегръщам и утешавам занапред.
Както сега ти давам ръката си,
така ти давам и Душата си,
така ти давам и Сърцето си.
И твоя аз ще бъда!
Сега и завинаги!
Скъпи, обичам те!



Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Zavrangulkibeli

Тя слага пръстена на Стефан като го гледа право в очите и едва сдържа сълзите си. Едва чува гласа на попчето когато тържествено оповестява:
- Можете да целунете булката!
Усети топлите ръце на Стефан как бързо махна булото и и обви талията и. Докосна страстно устните и и тя се отпусна в обятията му, като отвърна на целувката му.
Всички започнаха да пляскат и да се радват. Емили се обърна към тях и им се усмихна с най - очарователната усмивка, която можеше да ги дари.
Емили О'Шел
Емили О'Шел

Брой мнения : 467

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Ейвъри Еванджелин Вто Сеп 20, 2011 3:24 pm

Заплясках силно когато приключиха с обетите си. бяха невероятни и романтични... което ги правеше малко лигави за моя вкус, но определено си заслужаваха да бъда чути отново.
Плясках колкото мога по-силно. Емили изглеждаше много щастлива, сияеше. Всички бяха усмихнати, а някои от жените плачеха (завъртях очи на това).
Погледнах дали не познавам някой от другите гости или шаферки.. но не. Всички лица ми се смесваха в едно. Затова отново погледнах към младоженците и извиках възможно най силно и пронизително.
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Victoria Black Вто Сеп 20, 2011 3:30 pm

Ето че и постъпи другия обет. Виктория се стегна за да слуша внимателно. Като че ли се беше попретиснила. Започна да рецитира своя обет. Толкова хубав, романтичен. Накрая, те се целунаха. Тук вече Вики се рапзлака, като започна да пляска възможно най-силно!
- Бравоооо! - извика тя! След това се усмихна. Всички започнаха да се разпръсват из залаата когато тя отиде при нея със насълзени очи:
- Емили - прегърна я и след това се обърна и към Стефан - пожелавам ви да сте винаги заедно и разбира се, много много щастливи! - тогава тя измъкна подаръка. Усмихна се и се приготви за ресторанта!
Victoria Black
Victoria Black

Брой мнения : 81

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Стефан Дономан Вто Сеп 20, 2011 3:32 pm

Стефан бе обхванал Емили, защото тя дори не си гледаше в краката докато излизаха от ритуалната зала. Беше като зашеметена от толкова гости и на всеки се усмихваше и пращаше въздушни целувки. Дори Виктория беше дошла при тях и им подари прекрасен подарък. Пожела им щастие, от което Стефан се трогна и притисна още по - плътно Емили.
- Определено няма да се измъкне от мен! - засмя се той.
- Всички да ходим в ресторанта. - провикна се, като погледна към шаферките. Всички бяха в червено. Едва сега беше забелязал. Какво огнено червено. Ах, тази Емили ... страстно а .... Дори сега обърна внимание и на роклята на Виктория... "е страшна ..." - засмя се
Засмян до уши изчака всички да излязат като все още придържаше плътно до себе си жена си! Жена си?! Леле.. само как звучеше тази дума, лигите му текнаха като си помисли,че вече е негова. Погледна към гостите и им посочи към колите. Помогна на Емили да се качи. А каква опашка от коли имаше след тях само .... и това само гости .. леле...

Нямаше търпение вече да се отпусне в ресторанта. Още не можеше да повярва, че бе казал обета си правилно. Емили го гледаше и му се усмихваше като се сгуши в обятията му.
Стефан Дономан
Стефан Дономан

Брой мнения : 150

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Чейс Блу Вто Сеп 20, 2011 3:40 pm

Реших малко да се позабавлявам и отидох на една сватба.Те винаги ме развеселяваха,а и можех да срещна някой познат.Когато влязох речта на младоженците вече беше почнала.Оглеждах за място и изведнъж погледът ми се спря на едно русо момиче.Това беше Наоми Дарк.Винаги успяваше да ме изненада.До нея седеше някакво момиче.Беше ми странно,защото познавах почти всички приятели на Наоми,а нея не я познавах.Е явно са се запознали тук или просто е от тези "почти".Запътих се към тях.Разбира се седнах до Наомка.Тя се наливаше с нещо.Аз го свалих и и казах:
-Здрасти,сладур!
Тя ме погледна толкова изненадано,че направо щеше да ме изяде с поглед.Усмихнах и се,взех питието `и и отпих от него.
Чейс Блу
Чейс Блу

Брой мнения : 596

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Naomi Dupre Вто Сеп 20, 2011 3:47 pm

Чейс Блу написа:Реших малко да се позабавлявам и отидох на една сватба.Те винаги ме развеселяваха,а и можех да срещна някой познат.Когато влязох речта на младоженците вече беше почнала.Оглеждах за място и изведнъж погледът ми се спря на едно русо момиче.Това беше Наоми Дарк.Винаги успяваше да ме изненада.До нея седеше някакво момиче.Беше ми странно,защото познавах почти всички приятели на Наоми,а нея не я познавах.Е явно са се запознали тук или просто е от тези "почти".Запътих се към тях.Разбира се седнах до Наомка.Тя се наливаше с нещо.Аз го свалих и и казах:
-Здрасти,сладур!
Тя ме погледна толкова изненадано,че направо щеше да ме изяде с поглед.Усмихнах и се,взех питието `и и отпих от него.
Докато момичето си седеше само и отчаяно с бутилката в ръка , Чейс се появи от някъде и седна до нея .
-Ъъъ какво правш тук ? - попита Дарк и се засмя .
Наоми вече асе беше напила , а дори не беше минала и полувината т сватбата .
Чейс взе шишето от ръцете на Наоми и отпи от него , но Дарк си го друпна обратно към себе си и не го даде на никой .
-Не ми отговори на въпроса ?!- повтори отново тя и се засмя .
Naomi Dupre
Naomi Dupre

Брой мнения : 6361

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Емили О'Шел Вто Сеп 20, 2011 4:07 pm

Емили остана меко казано изненадана, когато отиде в ресторанта.Всичко беше прекрасно и много добре подредено. Трябваше да слизат по една извита стълба, за да идат до масите си. Бяха се постарали доста добре организаторите. Диджея на празненството, който щеше да е с тях цялата вечер пусна нежна мелодия. Всички започнаха да слизат по стълбите и да заемат местата си. До Емили и Стефан седнаха кума и кумата. Заели местата си всички се заслушаха и щом музиката свърши Диджея сe изправи и приветства всички.
- Добре дошли, радвам се, че съм тук в тази обстановка, ще се постарая да ви предоставя най - страхотните парчета и да се забавлявате от сърце на този така щастлив за нас ден. Деня на Емили и Стефан! Гооорчивооо приятели!
Когато каза горчиво Емили се обърна и целуна страстно Стефан, който се вкопчи здраво в нея и я остави без дъх.
Емили О'Шел
Емили О'Шел

Брой мнения : 467

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Nancy Smith. Сря Сеп 21, 2011 6:11 am

Церемонията мина чудесно и всички потеглихме към ресторанта... Пристигнахме! Всичко бе прекрасно ! Реших да отида при булката и младоженеца за да подаря подаръка и. Всъщност подаръка ми се уреди с едно обаждане. Отидох при Емили и Стефан.
-Здравейте и честито!- усмихнах се - Ами ето и подаръкът ми .
Извадих един от ключовете на многото апартаменти. И им го подадох.
-Заповядайте! Това е вашия ключ за новия ви апартамент !
Усмихнах се и ги оставих.
Nancy Smith.
Nancy Smith.

Брой мнения : 1154

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Елизабет Джак Дарк Сря Сеп 21, 2011 6:41 am

Не познавах абсолютно никого на сватбата, дори младоженците, но за съпругът ми беше важно събитие и се радвах да го придружа. Оставихме Джаспар на детегледачка, защото не ни звучеше благоприятно да го доведа сред толкова много вампири, при положение, че той не беше точно такъв.

Бях отишла до тоалетната. Върнах се и погледнах към Кардам. Той стоеше там така прекрасен, че не можех да повярвам каква късметлийка съм. Подхванах леко черната си рокля и се запътих към него. Сватбите винаги ме разнежваха. Погледнах в очите му и там открих целия си свят.
- Обичам те.- прошепнах, макар, че ми се искаше всички да го знаят.
Елизабет Джак Дарк
Елизабет Джак Дарк

Брой мнения : 649
Рожден Ден : 04.06.1633

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Кардам Сря Сеп 21, 2011 7:31 am

Кардам й се усмихна, докато я гледаше с поглед изпълнен с любов
- И аз теб - прошепна в отговор той.
Бяха в ресторанта Двамата отидоха при младоженците.
- Честито - поздрави ги той. - Много щастие. - Запозна Емили и съпругата си. Запознаха се и със Стефан.
Кардам поднесе на младоженците ключовете за подаръка, който бе паркиран пред ресторанта.
Кардам
Кардам

Брой мнения : 6420
Рожден Ден : 03.12.1593

http://www.adventurworld.niceboard.org

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Чейс Блу Сря Сеп 21, 2011 8:18 am

Наоми Дарк написа:
Чейс Блу написа:Реших малко да се позабавлявам и отидох на една сватба.Те винаги ме развеселяваха,а и можех да срещна някой познат.Когато влязох речта на младоженците вече беше почнала.Оглеждах за място и изведнъж погледът ми се спря на едно русо момиче.Това беше Наоми Дарк.Винаги успяваше да ме изненада.До нея седеше някакво момиче.Беше ми странно,защото познавах почти всички приятели на Наоми,а нея не я познавах.Е явно са се запознали тук или просто е от тези "почти".Запътих се към тях.Разбира се седнах до Наомка.Тя се наливаше с нещо.Аз го свалих и и казах:
-Здрасти,сладур!
Тя ме погледна толкова изненадано,че направо щеше да ме изяде с поглед.Усмихнах и се,взех питието `и и отпих от него.
Докато момичето си седеше само и отчаяно с бутилката в ръка , Чейс се появи от някъде и седна до нея .
-Ъъъ какво правш тук ? - попита Дарк и се засмя .
Наоми вече асе беше напила , а дори не беше минала и полувината т сватбата .
Чейс взе шишето от ръцете на Наоми и отпи от него , но Дарк си го друпна обратно към себе си и не го даде на никой .
-Не ми отговори на въпроса ?!- повтори отново тя и се засмя .
Наомка така си държеше шишето,се едно и е бебе.Не искаше да ми го дава повече.Не мислех да се напивам още сега,затова не и го исках.
-Дойдох да се позабавлявам малко...
Усмехнах се и погледнах момичето до нея.
-Коя е пък тази??
Питах доста нахално и с груб тон.Момичето ме изгледа сърдито,но това изобщо не ме интересуваше.Е,не мога...Много ми се допи.
-Наомке дайда пийна малко де..
Казах `и и посегнах да взема шишето но тя го дръпна и ме изгледа сърдито.Нямаше да ми го даде.Сега просто трябваше да си взема друго.Погледнах напред към булката и младоженеца.Бяха хубава двойка.Боже прозвучах като някаква баба.Щом си обърнах главата към Дарк,тя пиеше.Не очаквах друго от нея.
-Стига пи бе човек!!
Казах и по-сериозно и се засмях.
Чейс Блу
Чейс Блу

Брой мнения : 596

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Naomi Dupre Сря Сеп 21, 2011 8:24 am

Чейс Блу написа:
Наоми Дарк написа:
Чейс Блу написа:Реших малко да се позабавлявам и отидох на една сватба.Те винаги ме развеселяваха,а и можех да срещна някой познат.Когато влязох речта на младоженците вече беше почнала.Оглеждах за място и изведнъж погледът ми се спря на едно русо момиче.Това беше Наоми Дарк.Винаги успяваше да ме изненада.До нея седеше някакво момиче.Беше ми странно,защото познавах почти всички приятели на Наоми,а нея не я познавах.Е явно са се запознали тук или просто е от тези "почти".Запътих се към тях.Разбира се седнах до Наомка.Тя се наливаше с нещо.Аз го свалих и и казах:
-Здрасти,сладур!
Тя ме погледна толкова изненадано,че направо щеше да ме изяде с поглед.Усмихнах и се,взех питието `и и отпих от него.
Докато момичето си седеше само и отчаяно с бутилката в ръка , Чейс се появи от някъде и седна до нея .
-Ъъъ какво правш тук ? - попита Дарк и се засмя .
Наоми вече асе беше напила , а дори не беше минала и полувината т сватбата .
Чейс взе шишето от ръцете на Наоми и отпи от него , но Дарк си го друпна обратно към себе си и не го даде на никой .
-Не ми отговори на въпроса ?!- повтори отново тя и се засмя .
Наомка така си държеше шишето,се едно и е бебе.Не искаше да ми го дава повече.Не мислех да се напивам още сега,затова не и го исках.
-Дойдох да се позабавлявам малко...
Усмехнах се и погледнах момичето до нея.
-Коя е пък тази??
Питах доста нахално и с груб тон.Момичето ме изгледа сърдито,но това изобщо не ме интересуваше.Е,не мога...Много ми се допи.
-Наомке дайда пийна малко де..
Казах `и и посегнах да взема шишето но тя го дръпна и ме изгледа сърдито.Нямаше да ми го даде.Сега просто трябваше да си взема друго.Погледнах напред към булката и младоженеца.Бяха хубава двойка.Боже прозвучах като някаква баба.Щом си обърнах главата към Дарк,тя пиеше.Не очаквах друго от нея.
-Стига пи бе човек!!
Казах и по-сериозно и се засмях.
Дарк седеше и само пиеше . На никой не си даваше шишето , което си беше заплюла за нея . Чейс попита момичето , с което се бях запознала днес ''Коя е пък тази ?'' .
-Хммм не с това грубо отношение ! - каза Наоми и отново започна да пие , но този пък от бутилката .
-Чейс подай ми още една бутилка ! - каза Наоми заповедно , след като вече първата бутилка беше свършила .
Наоми знаеше , че на сутринта няма да помни нищо от тази сватба , но това не я притесняваше .
Naomi Dupre
Naomi Dupre

Брой мнения : 6361

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Чейс Блу Сря Сеп 21, 2011 8:37 am

Наоми щеше да стане пияна като...нещо смешно.Тя ми каза,не по-скоро ми заповяда да и дам още едно шише.Отидох и взех две шишета.Едното за мен,а другото за нея.Двамата седяхме и пиехме като пиявици.Момичето до Наоми ни гледаше с голямо учудване.Явно не зняеше калко сме луди.
-Добре тогава.Как се казваш??
Питах момичето с един изнервен поглед,че тя даже не искаше да ми отговори.Наоми отново ме погледно сърдито.
-Какво искате от мен бе хора??
Погледнах ги учудено и отпих от ботюлката.Не ми пукаше как искаха да говоря с тях.Аз си говоря както мога и никой не може да промени начина,по който говоря.
-Е,как се казавш??
Попитах я по-мило от предния път.Надявах се този път да ми отговори.
Чейс Блу
Чейс Блу

Брой мнения : 596

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Adriana Ambosa Сря Сеп 21, 2011 9:35 am

Стоях сама на масата и отпих от чашата с уискито. След това станах взех чантата си и отидох до тоалетната, за да освежа грима си. Както стоях пред огледалото, коремът ми бе пронизан от страшна болка. След това го стиснах и се присвих. След около минута-две бях почни без никакви болки. Казах си че на следващия ден ще отида на лекар. Когато излязох от тоалетната намерих Емили и Стефан.
-Милички, честито-поздравих ги аз и ги прегърнах един по един. Пожелавам ви много любов и скоро да има и кръщене-казах аз и тримата се засмяхме.
Тогава извадих една торбичка и я подадох на Емили.
-Това е ключът от новото ви летателно средство..Казах аз и се усмихнах..
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 1483

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Стефан Дономан Сря Сеп 21, 2011 11:11 am

- Ле-ле-летателно ... средство - не можеше да си поеме дъх Сефан като не сваляше очи от торбичката в ръцете на Емили. И тя стоеше до него като зашеметена и гледаше в ръцете си. След което отново прегърна Айра и се засмя. Стефа още не вярваше на ушите си и му трябваше минутка преди на лицето му отново да се появи усмивка.
- Благодарим много! Страхотен подарък, не мислиш ли мила? - объра се той към съпругата си, която опипа роклята си уж да я оправи, но изглеждаше леко нервна.
- Много мило от твоя страна! - Стефан прегърна Айра и и се усмихна мило. Не знаеше как да изкаже благодарността си.
Това за него беше повече от подарък.
Стефан Дономан
Стефан Дономан

Брой мнения : 150

Върнете се в началото Go down

Сватбата на Емили и Стефан ^.^ - Page 2 Empty Re: Сватбата на Емили и Стефан ^.^

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите