The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
The Big Boss EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
The Big Boss EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
The Big Boss EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
The Big Boss EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
The Big Boss EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
The Big Boss EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
The Big Boss EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
The Big Boss EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
The Big Boss EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

The Big Boss

Go down

The Big Boss Empty The Big Boss

Писане by Chanel Сря Сеп 14, 2011 10:20 am

Беше почти полунощ.Усетих някаква вибрация под възглавницата ми и се събудих.Погледнах към часовника.
-Мамка му.-Казах сънено и започнах да търся под възглавницата от къе идва този вибрираащ звук.Когато го взех видях,че е от работата.
-Амброуз ела веднага в офиса.-Отсреща се чу познат мъжки глас.Беше Шейн.
-Знаеш ли колко е часа по дяволите??-Попитах ядосано и тръгнах да затварям.
-Ще се видим на сутринта!-След,което хвърлих телефона на земята и се чу трясъка от падането.
След няколко секунди се чу вибрацията по паркета,явно нямаше да ме оставят.Пресегнах се да го взема.
-Добре.Преди да затвориш поне не изслушай.-Каза той.Добре де щях да го изслушам.
-Имаме проблем с Крейвън.-Щом чух това изречение скочих от леглото.Бях по една бяла къса нощница,а косата ми в ужасно състояние.
-Идвам веднага.-Побеснях.
-Този кучи син си проси затвора!-Крещях из цялата стая.Отворих гардероба и взех една къса дантелена черна рокля с бял гръб и едни черни токчета,среших косата си,която беше дълга,черна и права до кръста.Слезнах надолу и отпраших с колата.Когато стигнах пред сградата в,която работех паркирах направо на тротоара и влезнах с трясък.Качих се с асансьора на последният етаж,където беше кабинета ми и залата за конференции.
По това време имаше около 10 човека,които работеха.Щом чуха шума от асансьора веднага излезнаха в коридора.Стъпвах тежко и се чуваше звука,само от обувките и дрънченето на гривната и перлите ми.Всички гледаха със страх и навеждаха глави щом минех покрай тях.Отвътре ме ядеше,щях да обезглавя онова нищожество...
Отворих с всичка сила дървените врати на залата за конференции и се чу трясъка от удрянето им.Всички погледнаха към мен.Леко тръгнах към един от свободните столове срещу мен и облегнах ръцете си на него.
-Е,някой може ли да ми обясни КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ СТАВА ТУК?-От начало започнах със спокоен глас,но после извиках.
-Не виждаш ли сладкишче?Ти вече не си Босът тук!-Каза Крейвън,седящ на мястото ми и със самодоволна усмивка.
Той винаги искаше да превземе всичко,което аз притежавам.
Засмях се силно и се показаха кристално белите ми зъби измежду червеното червило.
-Ти?Моля те не ставай смешен.ти единствено можеш да работиш в зоологическата градина,като чистач на слоновете.-Отговорих със злоба и леко смръщих лице.
-Съжалявам,ние вче гласувахме.Отстранена си.-Побърза да каже.Аз се огледах в стаята,а след това него.
-Добре.Нека гласуват отново.Все пак не е честно без аз да присъствам.той само се усмихна и се съгласи.Започна да изброява имената едно по едно.
-Уейлис?-Попита,след като гледаше към списъка.
Той дигна ръката си и стана,това беше знак на гласуване.Аз само погледнах към него,но с по странен и зловещ поглед.Леко наклоних глава,а след секунда той се хвана за гушата,като се давеше и се строполи на земята.Всички гедаха ужасено към него,а после и към мен.
-Е,кой е следващият?-Попитах все едно нищо не е станало.Всички се погледнаха и никой не дигна ръка.
-Значи,аз си оставам Боса.-Леко прехапах устни,като гледах към Крейвън.Той стисна силно зъби и стана,като заби юмруци в масата и каза:
-Това не е краят Амброуз.Адът не ти принадлежи и накрая ще си моят роб тук!-Да.Аз бях нещо,като дявола,но в женски вариант.Но не си мислете,че това е обикновенна игра на ангели и демони....
Войната тепърва предстои!-Заплаши,както винаг и мина покрай мен,като ме погледна и затръшна вратите зад себе си.Аз минах от дясната страна на масата и отново седнах на стола си,като леко се залялах.Взех папката,която Крейвън беше оставил и я хвърлих върху трупа на Уейлис.Звъннах по телефона.
-Инни,ела в залата.-Казах на охраната.
Той влезе.Беше висок и мускулест.Боже какви неща му мислех,но не можех да смесвам работата с удоволствието,макар,че за това тяло бих прегрешила няколко пъти.
-Махни тозу боклук от тук.-Заповядах му,като показах леко с ръка и я размахах.Той извлече всичко и затвори вратат след себе си.
-Е,да започваме събранието.-Казах с уж приятелска усмивка.
Chanel
Chanel

Брой мнения : 5324
Рожден Ден : 31.08.1994

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите