The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Ally's last night out!! - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Ally's last night out!! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Ally's last night out!! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Ally's last night out!! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Ally's last night out!! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Ally's last night out!! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Ally's last night out!! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Ally's last night out!! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Ally's last night out!! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 22 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 22 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Ally's last night out!!

+6
Onyxia
Доун МагКуин-Нортман
Саманта Блек
Виктория Филипс
Дийн Уинчестър
Ally Stonem
10 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Ally's last night out!! - Page 2 Empty Ally's last night out!!

Писане by Ally Stonem Пон Авг 29, 2011 6:41 am

First topic message reminder :

Ally's last night out!! - Page 2 Viewpic

Лимозината

Ally's last night out!! - Page 2 Viewpic

Ally's last night out!! - Page 2 Viewpic

Стриптийз Бара

Ally's last night out!! - Page 2 Viewpic

Алкохола: Уиски, Текила, Водка и т.н

Ally's last night out!! - Page 2 Viewpic

Ally's last night out!! - Page 2 Viewpic

Ally's last night out!! - Page 2 Viewpic

Ally's last night out!! - Page 2 4

Ally's last night out!! - Page 2 Cosmopolitan-9038

Ally's last night out!! - Page 2 Blue-Cocktails-drinking-to-become-genius-7446582-301-400

Мини-тортата

Ally's last night out!! - Page 2 Viewpic

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down


Ally's last night out!! - Page 2 Empty Re: Ally's last night out!!

Писане by Ally Stonem Чет Сеп 01, 2011 4:14 pm

Добре вече едвам фокусирах хората, косата ми беше напълно спусната, освен заешките ушички...нищо друго не я държаха. Изведнъж чух познат глас..адски познат. Обърнах се и това беше Чейс. Останах с отворена уста, погледнах облеклото му. Момичетата сигурно го бяха наели за мой стриптизьор.
- Оуууу
Казах аз и едва-ли не му се хвърлих отгоре. Не го бях виждала от толкова много време и чак сега може би осъзнах, че ми е липсвал малко или много. Още със ставането ми, той ме придърпа към себе си и започнахме да танцуваме. Бяха пуснали David Guetta feat. Akon - Sexy Bitch. Обожавах тази песен. Бавно свалих потника му и приплъзвах тялото си нагоре-надолу по неговото. Инстинктивно увих крака си около кръста му и малко след това усетих ръцете му на дупето си...после седнахме на едно от отдалечените сепарета. По пътя мина един сервитьор взех от подноса му едни коктейл ,.Cosmopolitan'' и седнах. Чейс започна да сваля панталона си, но аз го спрях.
- Не се прави така...
Станах и спуснах пръсти по дънките. Уж, щях да се омъжвам, а правех такива неща. Е, не беше кой знае какво, пък и нали за това беше последната ми свободна вечер. Свалих ципа на дънките му, а след това откопчах копчето и започнах да ги свалям надолу.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Ally's last night out!! - Page 2 Empty Re: Ally's last night out!!

Писане by Дилън Браун Чет Сеп 01, 2011 8:23 pm

Забавно.
Толкова забавно, че ако скоро някой не му покажеше нещо отвратително тъжно, най-вероятно щеше да влезе там и да се съблече. Къде ли? В бара, който беше влязъл току-що. Защо ли? Защото няколко много секси, разгорещени мадами се бяха напили достатъчно, че да изтърпят неканен стриптизьор на партито си. Косъмчетата побила брада по лицето на Дилън затрепериха, когато видя, че вече си имат компаньон. Но пък какво от това? Не беше мъжествен колкото Дилън, нито пък беше пил толкова алкохол. В момента не му пукаше какво ще каже Леда, нещо повече - искаше да я накара да ревнува, за да докаже любовта си към него. Но тъй като нея я нямаше, обстоятелствата бяха в негова полза. Малко забавление на никого не беше излишно. Браун свали бързо блузата си, а след това отиде на бара поръчвайки си една водка. Беше пил достатъчно, за да не му пука за нищо освен да си прави кефа, но една водка... на кой бе излишна? Тя се стопи в жадното му гърло за секунди, давайки му прилив на енергия. Мъжът сложи ръцете си в джобовете и гол до кръста отиде при момичетата. Когато го видяха, погледите им забравиха за съществуването на предишния стриптизьор и се забиха в него. Е, да, разсъжденията му, че е по-мъжествен се оправдаха. Явно беше и доста по-секси. Той прокара бавно ръка по гърдите си, за да могат да му се насладят, а след това ги чу как викат:
- Юхууууууу!
Това го зарадва. Разроши косата си и отиде при момичето, пред което стоеше полу-изядена торта, а след това изимитира отъркване в тялото ѝ, което наистина ѝ се хареса. Върна се на пилона, докато другите жени се разстроиха, че тях не ги е огряло, но на Дилън изобщо не му пукаше. Започна да събува дънките си, докато не остана по червени боксерки, а след това затанцува. Така както никога не беше.
Дилън Браун
Дилън Браун

Брой мнения : 130

Върнете се в началото Go down

Ally's last night out!! - Page 2 Empty Re: Ally's last night out!!

Писане by Tayllor Le'roux. Чет Сеп 01, 2011 8:56 pm

Всичко за Тейлър беше като пълна мъгла. Имаше някакви проблясъци, че е била по тези улици, виждала е някой лице, но не ги помнеше. Защото сигурно ги е сънувала. Нямаше друго обяснение. Докато пиеше чай, в близкото кафене беше дочула, че Али-дъщеря й има моминско парти. Първо не обърна внимание, но нещо в нея се пречупи, също като чашата в ръката й. Остави парите на масата и изфуча към дома си. Изкъпа се набързо. Оправи си косата, грима, облече роклята си, слагайки обувки на висок ток. Отиде до шкафа, на който стояха парфюмите й. Пръсна си няколко пъти, като очите й се спряха на една от много рамки. Снимката в нея показваш, как Тейлър беше прегърнала, двете момичета, увити в пелени. Това според нея беше идеалния подарък. Изрови отнякъде опаковъчна торбичка и сложи рамката вътре. Метна се в колата и тръгна към координатите, които беше дочула от момичета на съседната маса. Беше бясна, че Сали не беше й казала. Все пак малкото й момиченце, се женеше. Това беше толкова прекрасно. Спря на паркинга като закрачи замислено към вратата. Не беше сигурна дали да влезе вътре. Няколко пъти се отдръпваше от вратата, но най-накрая се реши. Бутна стъклото й видя група момичета, които се веселяха. Беше толкова прекрасно, личеше си, че Али беше наследила нейния вкус. Обиколи с поглед всичките момичета, докато не срещна този на Сали, а след това й на Али. Един сервитьор мина през нея с напитките. Спря го като изпи една чаша шампанско и запристъпва бавно към Али. Около нея танцуваше едно момче, беше решила да се забавлява, защото сигурно беше последната такава вечер, без вина. Стигна до нея като погледна момчето със доста студен поглед.
-Госпожице трябва да говоря с вас насаме.
Отново метна злобен поглед към момчето нямаше ли да се усети само, че в момента не трябва да е тук.
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Ally's last night out!! - Page 2 Empty Re: Ally's last night out!!

Писане by Ally Stonem Пет Сеп 02, 2011 1:31 pm

- Здравей, маменце.
Засмях се и продължих да танцувам с Чейс. Беше си голям сладур, а другия, който май се казваше Дилън също не беше за изхвърляне. Ръцете ми продължиха да шарят по тялото му. Тогава любимата ми майка ме дръпна настрани, а аз само помахах палаво с ръчичка на русокоското.
- Кажи, да не би да искаш приз ,,Майка на годината'' ,,Десетилетието'' или пък ,,Хилядолетието''??
Започнах да се хиля на поразия, алкохола определено вече ме беше замаял. Беше ми писнало и от нея, и от Сали, и от всички. Само Тони не ме беше наранявал, но пък какво? Имаше време да ме нарани. ,,Спри АЛИ! Тони няма да ме нарани. Няма!'' Сякаш като го повтарях нямаше да се случи? Всеки, който се преструваше, че го е грижа за мен, ме нараняваше. Нищо ново под слънцето. Подсмихнах се леко и я погледнах.
- Е, какво искаш?

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Ally's last night out!! - Page 2 Empty Re: Ally's last night out!!

Писане by Саманта Блек Съб Сеп 03, 2011 4:27 am

- И тук ли? - Почти изкрещя Саманта когато забеляза това противно същество да влиза през стъклената врата. Противно, силно казано, обаче все пак... След като с триста зора русокоската се дотътри до Дийн и почти изля шишето си върху главата му, го удари за да го накара да погледне новодошлия. Дилънчо.
- За бога - Измрънка Дийн и счупи чашата. Обаче Браун явно все още не ги беше разпознал, пък и беше специалната вечер на Али, Дсаманта нямаше да рискува да я развали само заради глупавият пожар преди около сто години. Щеше да се разправя с Дилън по-късно.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Ally's last night out!! - Page 2 Empty Re: Ally's last night out!!

Писане by Дийн Уинчестър Съб Сеп 03, 2011 5:09 am

Али говореше пълни глупости. Май вече беше пияна. На пилона се качиха някакви момичета и започнаха да танцуват. Настаних се удобно на един стол и започнах да се наслаждавам на гледката. Не бяха професионални стриптизьорки, но определено не бяха за изхвърляне. Никак даже!
Тази вечер май нямаше да ми се наложи да се превъплъщавам отново в стриптизьор, защото вече си имаха такъв. Поне не ми олекна, че не съм единствения мъж тук. Не че щеше да ми пука след втората бутилка.
Забелязах малко по-настрани от останалите Али и Тейлър да си говорят, но бях прекалено зает да гледам дамите на пилона и не си направих труда да видя за какво си говорят. От време на време им подсвирквах и издавах други одобрителни звуци.
Изведнъж Саманта се появи пред мен и за малко не си изля бутилката върху мен. Изглеждаше доста нервна. Тя ме удари и ми посочи господина, който танцуваше до останалите дами. Не го бях забелязал изобщо да влиза. Вгледах се в лицето му щом се обърна и веднага го познах. Фантастично! Само този ми трябваше сега.
- За бога..-измрънках и без да искам потроших чашата в ръката си. Не знаех как щях да стоя в един бар с този негодник, а не исках да развалям вечерта на Али и останалите. Станах от стола си и застанах пред Сам. Май щеше да е по-добре да си тръгна, за да не създам излишни проблеми.
- Ще бъда наоколо. Ако нещо се случи веднага ще дойда. По-добре да се махна преди да съм развалил партито на Али, защото тя ще ме намрази ако го сторя.-казах на Саманта и излязох през входната врата.

Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Ally's last night out!! - Page 2 Empty Re: Ally's last night out!!

Писане by Ally Stonem Съб Сеп 03, 2011 5:34 am

Изведнъж забелязах как Дийн и Сам станах нервни и Дийн излезе през входната врата. Оставих ,,Майката на годината'' и тръгнах след него. Розовия плат се носеше след мен, като малка пътечка. Минах покрай Саманта, а тя ме хвана за ръката. Каза ми, че няма нищо и да не се притеснявам. Извъртях поглед и излязох през входната врата. Видях Дийн да седи на капака на Импалата. Отидох до него и го погледнах.
- Какво става? Защо изведнъж помръкнахте, настроението Ви се развали? Кажи ми.
Той само ме погледна и продължаваше да мълчи. Най-мразех когато правеше така и не ми казваше, това за което умирах да знам.
- Не ме карай да ти се ровя из главата и сама да разбера.
Вдигнах погледа си нагоре, просто исках да знам какво става с може би, най-добрия ми приятел. Премигнах лекичко и свих устни.
- Хайде, Дийн. Моля те.
Това беше, един от малкото пъти, в които се молех за нещо и наистина исках да знам. Ами ако беше нещо лошо? Или пък нещо от огромно значение и аз не знаех, и станеше още по-лошо.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Ally's last night out!! - Page 2 Empty Re: Ally's last night out!!

Писане by Дийн Уинчестър Съб Сеп 03, 2011 5:52 am

Хич не ми се тръгваше, но бе наложително. Не исках да развалям партито и да съсипвам настроението на всички в бара, защото знаех че ако остана ще го направя. Аз никак не бях сдържана личност и ми трябва само един лош поглед от онзи и ще го подпаля.
Седнах на капака на колата си, за да помисля малко и тогава щях да потегля. Загледах се във вратата на бара и въздъхнах. Май щеше да ми се наложи да свиквам да виждам този кретен наоколо. Трябваше да си свършва работата в Ню Йорк и още тогава да го убия, но не.. Ако не беше онази вещица сега той нямаше да е жив. Трябва да е благодарен на нея най-вече.
Али излезна от бара и дойде при мен. Тя започна да ме разпитва какво се е случило. Всъщност все още нищо не се е случи и точно поради тази причина се махнах, за да не се случи нищо.
Аз мълчах и не й отговарях, но тя нямаше да се предаде докато не разбере какво става.
- Новодошлият стриптизьор.. с червените боксерки. С него никак не се обичаме и реших да се изнеса преди да съм му разбил главата.-отвърнах накрая и станах от капака на колата. По-добре да тръгвам.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Ally's last night out!! - Page 2 Empty Re: Ally's last night out!!

Писане by Ally Stonem Съб Сеп 03, 2011 6:12 am

Хванах го за ръката и го погледнах с възможно най-милия си поглед.
- Остани. Моля те.
Гушнах го и се надигнах на пръсти, като го целунах по бузата. Отдръпнах се леко.
- Не искам последната ми вечер да мине, без най-добрия си приятел. Просто не искам. Направи се, че го няма, Сам ще те разсейва. Моля ти се. Виждаш ли даже казах няколко пъти ,,моля''
Не исках заради някакъв, който явно не се понася с Дийн, да ми се разваля цялата вечер.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Ally's last night out!! - Page 2 Empty Re: Ally's last night out!!

Писане by Tayllor Le'roux. Съб Сеп 03, 2011 5:26 pm

НАй-накрая Али склони да говори с нея. Но всичко, което казваше беше пълно със сарказъм. Не беше най-приятния момент в живота й. Щерка й изхвръкна през вратата след някакъв мъж. Тейлър обърна още една чаша шампанско и остави подаръка на масата, при останалите. Явно нямаше място тук. И тя излезе през вратата. Пред нея се откри гледка, която беше приятна. Али си имаше приятел, това беше добре. Но присъствието на нейния приятел беше познато до болка. Тя за първи път го виждаше. Тръгна бавно към тях, а на лицето й имаше от онези натъжени гримаси, който мразеше. Едната й дъщеря я обичаше, а другата презираше. Колко беше приятно. Наистина се чувстваше ужасно и това можеше да се разбере по физиономията. Приближи до тях като неуверено започна да говори, гледайки Али.
-Али тъй като явно виждам, че няма да отстъпиш просто ще си тръгна и няма да те занимава.
Каза тя като усети, че очите й се пълнят със солена течност. Обърна се към непознатия като една успя да изкриви устни, за една усмивка.
-Надявам се да се грижиш за нея и да не й се случи нищо, непознати вампире.
Гласът й беше някак сериозен, заплашителен, но някак приветлив. Обърна се към Али, за да може да я види, за последно, завъртайки се грациозно на пръсти, тръгвайки към колата си. Знаеше, че Али няма да направи никакви опити да я спре, за това просто въздъхна, преглътвайки всички чувства. Усещаше как започва да отстъпва на сълзите
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Ally's last night out!! - Page 2 Empty Re: Ally's last night out!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите